Rosnący „ekstremizm” w Crypto, czy Craig Wright jest najbardziej nielubianą osobą w Crypto?

Craig Wright nie jest najbardziej lubianą osobą w świecie kryptowalut, odkąd „fałszywie twierdził”, że jest Satoshi Nakamoto. Kontrowersje, które go otaczają, nadal rosną, ponieważ regularnie przekomarzano się przeciwko niektórym znanym nazwiskom w świecie kryptowalut. A najnowszy dramat widelca BCH tylko pogorszył sytuację, ponieważ wielu wybitnych facetów przekazało mu negatywne komentarze.

Czy Craig Wright jest rzeczywiście czarnym charakterem w świecie kryptowalut?

Craig Wright nie jest teraz w zbyt dobrym miejscu. Otrzymał krytykę ze wszystkich stron, a wiele wybitnych osobistości świata kryptowalut atakuje go za jego twierdzenia i groźby, które wydaje w odniesieniu do najnowszego hard forka BCH. Bardzo niedawne zagrożenie, w którym zabrał świat kryptowalut jako okup, grożąc, że wyśle ​​cenę Bitcoin do 1000 $, gdy BCH przygotowuje się do podziału.

Tweetowanie przed podziałem protokołu Bitcoin Cash, który sam jest rozwidleniem “ rdzenia ” łańcucha blokowego Bitcoin od sierpnia 2017 roku, Wright ostrzegł górników Bitcoin, że jeśli wykażą wsparcie dla Roger Ver / Jihan Wu (Bitmain) Bitcoin Cash ABC (BCH) nad swoim projektem Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV), chciałby sfinansować swoją stronę każdej późniejszej bitwy “ wojny haszyszowej ”, sprzedając bitcoiny i podnosząc cenę do 1000 USD.

Do wszystkich górników BTC…

Jeśli przełączysz się na mój BCH, być może będziemy musieli sfinansować to za pomocą BTC, jeśli to zrobimy, sprzedajemy za USD i… cóż… uważamy, że rynek BTC nie ma miejsca… to czołgi.

Pomyśl o tym. Sprzedamy dużo!

Weź pod uwagę, że….

I miłego dnia

(BTC do 1000 mnie nie fazuje) pic.twitter.com/oUScEahtWc

– Dr Craig S Wright (@ProfFaustus) 14 listopada 2018 r

To stwierdzenie spotkało się z dużą krytyką. Joseph Young, znany dziennikarz, powiedział dalej, że „Craig Steven Wright był złoczyńcą, a teraz jest po prostu rakiem. Wpływa na Bitcoin i Bitcoin Cash w negatywny sposób, rozpoczynając wojnę haszyszową ”

Początkowo Craig Steven Wright był złoczyńcą.

Ale teraz jest po prostu rakowy. Wpływa negatywnie zarówno na Bitcoin, jak i Bitcoin Cash, rozpoczynając wojnę haszyszową, która marnuje zasoby w obu łańcuchach.


To wszystko dla niego osobiste, jest maniakiem. Nie wspierajcie tego głupca.

– Joseph Young (@iamjosephyoung) 15 listopada 2018 r

Craig kilka dni temu zagroził Rogerowi Verowi zakłóceniem handlu kryptowalutami na całym świecie w odwecie za nadchodzący hardfork Bitcoin Cash. Oto jak Craig Wright zareagował na oświadczenia Ver o poparciu dla hard forka ogłoszonego przez BitcoinABC:

„Jeśli chcesz wojny… przez 2 lata nie będę handlował. Nic. Na wojnie żadną monetą nie można handlować. Jeśli chcesz ABC, chcesz shitcoinów, witamy w bankructwie <…> Przez kilka lat zobaczę handel BCH na poziomie 0 <…> Po stronie ABC, nienawidzisz bitcoina, jesteś moim wrogiem. Ty masz <…> nie mam pojęcia, co to znaczy. Będziesz. JAM JEST Satoshi <…> Twój wybór.”

Otrzymał również kilka negatywnych komentarzy od Vitalika Buterina, kiedy Tim Copeland podzielił się wiadomościami na temat komentarzy Craiga na widelcu i wspomniał, że „Vitalik Buterin uważa, że ​​Craig Wright nie powinien mieć głosu”

Vitalik Buterin uważa, że ​​Craig Wright nie powinien mieć głosu. Chociaż wielu nie zgadza się z jego przekonaniami, taktyką i postępowaniem – uważam, że ma on prawo, jak każdy, być wysłuchanym. Więc oto jego strona. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash #crypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tim Copeland (@Timccopeland) 12 listopada 2018 r

na co Vitalik odpowiedział: „Craig Wright absolutnie powinien mieć głos. Ale tak, jak my wszyscy.

Vitalik Buterin uważa, że ​​Craig Wright nie powinien mieć głosu. Chociaż wielu nie zgadza się z jego przekonaniami, taktyką i postępowaniem – uważam, że ma on prawo, jak każdy, być wysłuchanym. Więc oto jego strona. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash #crypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tim Copeland (@Timccopeland) 12 listopada 2018 r

W sierpniu Vitalik poprosił społeczność BCH, aby nie podążała za Craigiem Wrightem.

Społeczność BCH NIE powinna iść na kompromis z Craigiem Wrightem, aby „uniknąć rozłamu” i powinna potraktować to jako okazję do ostatecznego wykluczenia go i odrzucenia. Bitcoin Craig (BCC) może przejąć symbol giełdowy z nieistniejącej już kryptowaluty, której jest odpowiednim następcą.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 22 sierpnia 2018 r

Czy dobrze, czy źle, Craig Wright zdecydowanie traci tutaj twarz, ale wdaje się w bitwę ze wszystkimi w branży. Zobaczmy, jak zareaguje, gdy rozwidlenie się rozpocznie.

Czy Craig Wright naprawdę jest złoczyńcą, czy też inni wystąpili przeciwko niemu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map