SaTT, rozwiązanie reklamowe na Blockchain osiągnęło softcap wynoszący 3 360 000 $ w mniej niż tydzień!

Rozwiązanie reklamowe oparte na blockchain, SaTT ogłosił w wielkim stylu zakończenie sprzedaży tokenów, ponieważ projekt ustanowił kolejny imponujący rekord w dziedzinie pozyskiwania funduszy na blockchain. SaTT osiągnął swój miękki limit po tym, jak podbił oszałamiający wynik 1 milion dolarów w ciągu 48 godzin w ostatniej rundzie ICO.

Branża reklamy cyfrowej nabierze pełnego smaku możliwości blockchain, gdy SaTT pojawi się na scenie ze swoim innowacyjnym produktem reklamowym opartym na blockchain, rozwiązaniu reklamowym SaTT. Podobnie jak w każdej innej branży, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem technologii blockchain, branża reklamowa nie pozostanie w tyle w wyścigu do decentralizacji.

Wcześniej sukces ICO można było sobie lepiej wyobrazić niż go zrealizować

SaTT ICO daje doskonałą narrację, że sukces można osiągnąć niezależnie od otaczających okoliczności. SaTT ICO pojawiło się w środku intensywny rynek niedźwiedzi w 2018 roku, w czasie, gdy pozyskiwanie funduszy blockchain poszło na południe. Jednak upór SaTT był ewidentny pośród tych wszystkich niekorzystnych czynników.

W tym okresie ICOBench, popularny agregator danych startowych blockchain, nagrał SaTT ICO jako projekt najwyższego poziomu spośród ponad 5000 projektów w tamtym czasie. Od początku sprzedaży tokenów subskrypcja pozostała otwarta, umożliwiając inwestorom udział w ofercie.

Ostatni etap zbiórki pieniędzy, który rozpoczął się ponownie kilka dni temu, został powitany ogromnym zainteresowaniem, co doprowadziło do zebrania ponad 1 miliona dolarów w ciągu zaledwie 48 godzin. Oczywiście dostępny slot został nadsubskrybowany. Byłoby bezsprzecznie czymś więcej niż przebojem, gdyby okres sprzedaży został przedłużony.

Dyrektor generalny i założyciel SaTT wyraził swoje podekscytowanie z powodu właśnie ukończonego kamienia milowego:

„Jesteśmy dumni ze wsparcia naszej społeczności, która pomimo trudności na rynku dostrzegła w zespole potencjał do realizacji pierwszego rozwiązania kryptograficznego dla reklamy funkcjonalnej”,

Ponieważ sprzedaż tokenów SaTT dobiegła końca w niezwykłej notatce, firma ogłosiła zamiar umieszczenia swojego natywnego tokena, kryptowaluty SaTT na giełdach zewnętrznych 24 września, czyli zaledwie kilka godzin przed prasą. Prawie zakończona sprzedaż tokenów to duży krok w tym kierunku.

Od 2017 I CO pośpiech, pozyskiwanie funduszy projekty blockchain były totalnym koszmarem dla większości startupów, ponieważ ci, których nie stać na Initial Exchange Offering (IEO), zostali pozostawieni w ciemności, próbując zebrać kilka tysięcy dolarów po kilku miesiącach sprzedaży tokenów.

Historia SaTT jasno pokazuje, że model pozyskiwania funduszy ICO nie umarł, a inwestorzy stają się bardziej wymagający w inwestowaniu środków w projekty z najnowocześniejszą, innowacyjną technologią, obiecującą przyszłość i realne przypadki użycia. Ta narracja najlepiej opisuje produkty, które SaTT dostarcza na rynku reklamowym. Dzięki jakości zespołu obsługującego projekt.

Dowiedz się o SaTT

Projekt był wspierany przez renomowanego Inwestora Richarda Wanga, partnera przy ul Fundusz Draper Dragon Digital po stronie inwestycji; Młoda, ale już znana agencja marketingowa Markchain a jej założyciel Quentin Herbrecht jako doradca ds. PR & Marketing i Eric Alexandre, założyciel Jetcoin w części strategicznej.

SaTT to rozwiązanie reklamowe oparte na blockchain opracowane przez Atayen Inc. Ta amerykańska firma, której współzałożycielami są Gauthier Bros i Stephanie Clement, specjalizuje się od 2008 r. W tworzeniu aplikacji biznesowych dla stron biznesowych na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Dzięki licznym aplikacjom na Facebooka liczą już wielu prestiżowych klientów, takich jak Coca-Cola, Netflix , Skype czy Starbucks.


Rozwiązanie reklamowe opracowane przez Atayen inc. jest w stanie całkowicie odnowić branżę reklamową. Plik SaTT Platforma umożliwia użytkownikom mediów społecznościowych wpływanie na marki biznesowe iz kolei zarabianie na swoich publikacjach za pośrednictwem YouTube, Facebooka, Twittera i Instagrama.

Influencerzy na platformie SaTT wydają rekomendacje lub publikacje, które są należycie monetyzowane i nagradzane na podstawie poziomu zaangażowania, które generuje (liczba wyświetleń, udostępnień, polubień, komentarzy do publikacji). Zasadą jest, że SaTT przyjmuje sprawiedliwy system wynagrodzeń, który nagradza reklamodawców (influencerów) na podstawie wyników ich publikacji lub zaangażowania.

Przyjmując podejście reklamowe typu influencer, SaTT oddziela największą przeszkodę reklamową, która dotyczy braku zaufania do marek. SaTT wykorzystuje pogląd, że ludzie mogą ufać rekomendacjom bliskich przyjaciół i wpływowych osób, których śledzą. Podejście SaTT jest bezsprzecznie podejściem korzystnym zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector