Spadająca cena Ethereum utrzymuje podział ulicy

Reklama Phemex

Wydaje się, że cena Ethereum nie znajduje podłogi. Ponieważ ulica uważa, że ​​to podłoga, cena eteru ponownie ją narusza, odsłaniając dalsze spadki. Wiele byków postrzega to jako wyprzedaną okazję do zakupu, niedźwiedzie uważają, że to koniec drugiej co do wielkości kryptowaluty na ulicy..

Niedźwiedzie mówią, że sprzedają

Ethereum (ETH), po utrzymaniu się od jakiegoś czasu w stagnacji w okolicach 350 USD, odnotowało dziś zawrotny spadek, spadając poniżej 300 USD, po raz pierwszy od listopada 2017 r., Oznaczając 60% spadek w 2018 r. Mimo że w tej chwili nie ma jasnych przyczyny tego, co stało się z Ethereum i dlaczego jego cena doświadczyła tak istotnego spadku, najwyraźniej jego spadek zasadniczo wydaje się z powodu wzrostu konkurencji, problemów ze skalowalnością i zatłoczenia, z jakim blockchain boryka się w czasie rzeczywistym. Po pierwsze, to Fcoin, którego kontrowersyjny model biznesowy, który zachęcał swoich użytkowników do głosowania na aktywa cyfrowe, które są bliskie umieszczenia na liście w formie zrzutów lotniczych, zablokował blockchain Ethereum.

Następnie przeniesienie Tron i EOS do ich własnej sieci MainNet nie tylko zabrało dwa największe projekty z Ethereum Blockchain, ale także zaczęło stanowić bezpośrednią konkurencję dla Ethereum. W lutym Ether gwałtownie podskoczył o ponad 1000 USD, gdy startupy budowały projekty na bazie łańcucha blokowego Ethereum i sprzedawały tokeny cyfrowe w zamian za eter w sprzedaży zbiorowej, znanej jako pierwsze oferty monet. Inwestorzy, którzy kupili Ether, aby wziąć udział w tych ICO, podnieśli cenę. A teraz, gdy niektóre z tych projektów zarabiają na pokrycie wydatków lub przejście do sieci Mainnet szkodzi Etherum, co prowadzi do tej słabości.

Przeczytaj także: Założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, wydał nowy algorytm konsensusu do walki z atakami

Byki wciąż mówią kupuj, to dopiero początek

Chociaż utrzymuje się krótkotrwała i średnioterminowa wilgoć, w dłuższej perspektywie podstawy Ethereum są nadal mocne, a cena może zdecydowanie wzrosnąć. Wielu uważa, że ​​Ethereum podąża za trendem Bitcoina, a spadek jest podobny do ceny Bitcoina po upadku Mt Gox, tylko po to, by ponownie wzrosnąć. Nawet Ran Neuner napisał na Twitterze, że wydaje się, że Ethereum jest wyprzedane.

ETH spadł do poziomu z września 2017 r. Nie jestem pewien, kiedy sytuacja na rynku się zmieni, ale jestem pewien, że w tej chwili jesteśmy bardzo wyprzedani. pic.twitter.com/0H1Rpw4gBj

– Ran NeuNer (@cryptomanran) 13 sierpnia 2018 r

Fundacja Ethereum intensywnie pracuje nad skalowaniem rozwiązań. Plazma, Sharding, Casper to priorytety Fundacji i jej sojuszników w budowaniu skalowanego, zdecentralizowanego łańcucha bloków. Ponadto Enterprise Ethereum Alliance nadal dodaje interesujących sojuszników. Niedawno Jun Hasegawa, założyciel i dyrektor generalny OmiseGO również nakreślił przyszłość Ethereum i mapę drogową jego rozwoju na następne dwa lata. Według niego to rok 2019, w którym Ethereum znajdzie prawdziwą akceptację biznesową, a DApps na jego łańcuchu blokowym wzrośnie. Następnie w 2020 roku Ethereum będzie się znacznie zwiększać, ponieważ jego popularność wzrośnie, gdy moneta stanie się bardziej popularna.


Kryptoekonomia moja perspektywa / prognoza.

2017: Spekulacje (ICO)

2018: PoC / Eco-system buidl / Scaling solutions (L2 #Osocze #OmiseGO/ L1 #Sharding #Kacper ) / Protokoły międzyłańcuchowe

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 lipca 2018 r

2019: Prawdziwa adopcja biznesowa / Narzędzia skupiające się na UIUX / Więcej Dapps

2019 ~ 2020: #Ethereum masowo skalowane i używane przez rząd.

Zobaczymy ogromną różnicę między prawdziwym, możliwym do przyjęcia protokołem a projektem toksycznej spekulacji.

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 lipca 2018 r

Niedawno Vitalik przedstawił również nowy zarys algorytmu, który wymaga kontroli ponad 99% węzłów Blockchain w celu przeprowadzenia ataku, dzięki czemu Ethreum jest prawie odporny na atak.

Chociaż krótkoterminowy spadek jest niekontrolowany, Ethereum wciąż ma wiele do zrobienia, aby zasadniczo zmienić firmę. Chociaż natychmiastowa zmiana nastrojów na rynku nie będzie łatwa, terminy dostaw i sposób zarządzania bieżącymi emisjami z pewnością będą czymś, na co zwróciliby uwagę inwestorzy.

Czy Ethereum wygra bitwę i odzyska utraconą chwałę? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector