Stellar [XLM] rejestruje 1 000 000 kont w księdze Zbliżając się do falowania [XRP]

Reklama Phemex

Stellar i Ripple pracowali ramię w ramię z konkurencją, aby stać się partnerem blockchain dla branży finansowej, próbując zapewnić szybkość i inne korzyści blockchain w transakcjach finansowych. Według niedawnego wydania Stellar właśnie zbliżył się do XRP i zapisał w swojej księdze 1 000 000 kont

Niezwykle rosnący przypadek użycia

Stellar, była monetą, której niewielu mogłoby przegapić, gdyby handlowali kryptowalutami. Podczas gdy większość monet stopniowo zwiększa wartość, Stellar zyskuje ogromny wzrost swojej wartości, w ten sposób altcoin pnie się wyżej w tabeli kapitalizacji rynkowej. Dlatego zapowiedź posiadania 1 miliona kont w księdze nie jest dla wielu zaskoczeniem, ponieważ musiała się wydarzyć wcześniej czy później..

Nowy #Gwiezdny kamień milowy minął: 1000000 kont w księdze. gratulacje @StellarOrg i niesamowita społeczność Stellar! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 27 sierpnia 2018 r

Stellar stale się rozwija i zwiększa liczbę zastosowań w ostatnim czasie. W czerwcu Stellar przejął Chain, start-up z San Francisco, budujący technologię blockchain dla branży finansowej, według osób zaznajomionych z umową. Dało to Stellar dostęp do produktów opartych na łańcuchu blokowym Chain, które ułatwiają podmiotom finansowym cyfrowe przesyłanie pieniędzy i innych aktywów bezpośrednio, bezpiecznie i niemal natychmiastowo bez większych kłopotów..

Stellar przedstawił również w Singapurze swoją koncepcję sieciowego bankomatu, który mógłby zapewnić znacznie lepszą widoczność osobom niezbyt dobrze zaznajomionym ze światem kryptowalut.

Ostatnio Stellar został uznany przez Shariyah Review Board (SRB) za sieć zgodną z prawem szariatu w zakresie płatności i tokenizacji aktywów. Rozwój uczynił Stellar pierwszym protokołem rozproszonej księgi, który uzyskał certyfikat jako zgodny z szariatem waluta cyfrowa. Certyfikacja pomoże również zwiększyć wykorzystanie i popularność kryptowaluty wśród muzułmanów, zwłaszcza na obszarach Bliskiego Wschodu.

Oprócz tego Stellar współpracował z IBM przy projekcie blockchain, który pozwoliłby bankom przeprowadzać transakcje za pomocą Lumens, a następnie polegać na lokalnych animatorach rynku w celu konwersji lumenów na lokalną walutę fiducjarną.

Oprócz partnerstwa IBM, Stellar Lumens (XLM) ogłosił również partnerstwo z:


SatoshiPay – usługa pomagająca w zarabianiu na witrynie internetowej za pośrednictwem zasobów cyfrowych.

EXCH.ONE – szwajcarska firma, która planuje krzyżować aktywa cyfrowe i waluty fiducjarne, która chce włączyć do sieci Stellar kilka walut zarówno w Unii Europejskiej, jak i poza nią (Wielka Brytania i Ameryka Południowa / Środkowa).

Klick-Ex – renomowana usługa płatności transgranicznych, która jest silnie obecna w Europie i na Pacyfiku.

Mobius – firma, która pomoże im zrobić pomost w kierunku urządzeń mobilnych i możliwość wdrożenia inteligentnego kontraktu z danymi dla deweloperów spoza blockchain. Jed McCaleb, współzałożyciel Stellar, jest częścią tej instytucji.

HashCash – usługa, która ma na celu tworzenie rozwiązań dla podmiotów finansowych, takich jak banki, za pośrednictwem sieci Stellar.

Przeczytaj też: Stellar [XLM] to najlepszy wybór w tym miesiącu, oto dlaczego będzie się nadal sprzedawać jak ciepłe bułeczki

Ripple i Stellar – ta sama branża, różne cele

Mimo że Ripple i Stellar pochodzą z tego samego kodu źródłowego i obsługują tę samą branżę, ich podejście i strategia są bardzo różne. Stellar (XLM) i Ripple (XRP) mają różne cele i podążają własnymi ścieżkami. Programiści Stellar (XLM) koncentrują się na pomocy start-upom, podczas gdy ludzie stojący za Ripple (XRP) współpracują z bankami. To pokazuje nam, że Stellar (XLM) i Ripple (XRP) są całkiem różne i że nie będą konkurować w najbliższym czasie, chyba że przekroczą swoje terytorium

Sposób, w jaki porusza się Stellar, jego wzbogacająca wartość dla niego samego i dla posiadaczy tokenów. Ponieważ Stellar nadal koncentruje się na pomaganiu start-upom, z pewnością będzie się rozwijał wykładniczo i w sposób monopolistyczny, chyba że Ripple przekroczy jego ścieżkę. Mimo to rynek jest ogromny, aby firma Stellar mogła utrzymać konkurencję i wyłonić się jako kluczowa kryptowaluta

Czy Stellar wkrótce przekroczy próg 1 dolara, jak sugeruje wielu analityków na ulicy? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector