Strach przed rynkiem kryptowalut zaczyna zanikać, gdy LTC, ETH, XRP i inne altcoiny wkraczają w nową fazę rozwoju

Reklama Phemex

Gdy świat zaczyna zwracać uwagę na Blockchain i kryptowalutę, kapitalizacja rynkowa rynku kryptowalut utrzymuje się powyżej 130 miliardów dolarów. Podczas gdy Bitcoin zyskał ponad 3% w ciągu ostatniego tygodnia, obawy przed odrodzeniem się niedźwiedzia wydają się zmniejszać. Niemniej jednak okres kumulacji może utrzymać przedłużenie przez jakiś czas, zanim byki ponownie ożywią ceny do poziomów z 2017 roku.

Bitcoin zyskuje wsparcie instytucjonalne, cena wchodzi w stan braku zmienności

Raporty o zasobach cyfrowych Fidelity, które zaczęły świadczyć usługi przechowywania niektórym kwalifikującym się klientom, są pozytywną wiadomością dla Bitcoin. Co więcej, rynek odrodził się po nagłym ruchu niedźwiedzia 24 lutego 2019 r., Kiedy BTC przebił się z 4150-4200 $ w błyskawicznym krachu o prawie 10%..

Akcja cenowa na Bitcoinie była również decydująca w ciągu tygodnia; Bitcoin wzrósł z 3700 $, aby przetestować poziom 4000 $. Kolejnym celem byków jest 4400 $. Niemniej jednak 3950 USD stanowi ogromny opór, z którego Bitcoin dwukrotnie spadł do 3875 USD. Obecnie cena przekracza 3900 USD.

wolumen bitcoinów24-godzinny wolumen BTC w I kwartale 2019 roku

Jednak 24-godzinny wolumen na BTC powrócił do poziomów ze stycznia 2019 r., Kiedy panował strach przed nowym dnem na Bitcoinie. Chociaż niedźwiedzi nie można całkowicie wykluczyć, cena wydaje się utrzymywać na stałym poziomie powyżej 3700 USD. Co więcej, kwota Bitcoin utrzymuje się w przedziale od 3000 do 4000 USD od ostatniego kwartału, co przypisuje się jego stabilności.

Ethereum wciąż ma przed sobą długą drogę rozwoju

Podczas gdy cena Ethereum skorygowała się z rocznego szczytu wynoszącego 164 USD do 137 USD po aktualizacji w Konstantynopolu. Nastroje rynkowe Ethereum wzrosły od początku roku. Oczekuje się, że wdrożenie fragmentacji i PoS zostanie wdrożone do 2020 r. W Aktualizacji Serenity.

Większość innych platform Dapps (zdecentralizowanych aplikacji), takich jak EOS, Tron i Cardano, miała okazję uczyć się na błędach Ethereum. Platformy nowej ery mają większe możliwości transakcyjne i oferują również większą funkcjonalność. Niemniej jednak liczba tokenów ERC-20 odżyła w sieci dzięki wdrożeniu pierwszej aktualizacji.

Osobiście czuję się nieswojo, robiąc plik "księżyc lub biust" shot, ponieważ istnieje wiele możliwych przyszłych światów, w których ETH jest kryptowalutą nr 1 w cenie 100 USD i musimy tam również przetrwać i zapewnić wartość, której ludzie oczekują od blockchainów.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 8 marca 2019 roku


Po aktualizacji Konstantynopola nagrody dla górników spadły o 33%, niemniej jednak cena utrzymuje się powyżej poziomu 30%, z którym rozpoczęła rok. Przekonanie Vitalika Buterina co do rozwoju i sukcesu Ethereum również przywróciło zaufanie inwestorów raport badawczy Delphi Digital analizuje stan sieci po aktualizacji „Serenity”.

Litecoin handluje na zielono, podczas gdy traderzy czekają na nowe wyjście

Z drugiej strony Litecoin nadal rośnie, próbując przetestować znak 60 USD. Fundamenty Litecoina ogromnie wzrosły ze względu na jego możliwości transakcyjne i nowo odkrytą wytrwałość w kierunku zamienności. Cena Litecoina wzrosła w ciągu tygodnia o 21%; cena wynosiła 47,6 USD, podczas gdy cena w chwili pisania tego tekstu wynosiła 57,6 USD.

Litecoin przekroczył całkowitą kapitalizację rynkową EOS i plasuje się na czwartym miejscu według coinmarketcap. Cztery najważniejsze kryptowaluty pod względem całkowitej kapitalizacji rynkowej to Bitcoin, Ethereum, XRP i Litecoin.

Nie tylko $ LTC trzepnięcie $ EOS, jego kapitalizacja rynkowa jest większa niż $ BCH i $ BSV łączny! ?

DW: @flappening pic.twitter.com/e49mwBHZ3Z

– Szkoła Lite ⚡️ (@theliteschool) 7 marca 2019 roku

Czy kryptowaluty mogą przetrwać wyzwanie postawione przez „Stablecoins”?

Wiele instytucji finansowych i rządów wyraziło zainteresowanie wypuszczeniem stablecoinów. Po wydaniu monety JPM nastroje rynkowe w stosunku do Blockchain ogromnie wzrosły, ale wzbudziło to również wątpliwości co do użyteczności i korzyści płynących z używania scentralizowanej kryptowaluty, która będzie pozbawiona interoperacyjności i działałaby jak cyfrowy FIAT lub „IOU”.

Wydawało się, że nastroje rynkowe odżyły w kierunku dwóch innych kryptowalut dostarczających rozwiązania dla walut scentralizowanych poprzez Blockchain i ich zdecentralizowany token; XLM i XRP. Ripple i R3 nadal nawiązują partnerstwa na całym świecie.

BCH jest również notowany w przedziale 135 USD. Drugą najbardziej ekscytującą akcję cenową zaobserwowano na Binance Coin (BNB), który notował o 28% więcej od zeszłego tygodnia. Binance DEX z cennymi partnerstwami i dedykowanym zespołem PR nadal zdobywa klientów na platformie wymiany. Binance weszło również do 10 najlepszych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej i zajmuje 7 miejsce z rynkiem o wartości ponad 2 miliardów dolarów.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector