Stratis dostarcza Blockchain jako usługę dla wszystkich firm za pośrednictwem swojej platformy C # Native

Reklama Phemex

7 stycznia 2021 r., Londyn, Wielka Brytania – Stratis został stworzony w prostym celu – aby zapewnić przedsiębiorstwom rozwiązania typu blockchain as a service (BaaS), przeznaczone do implementacji złożonej architektury blockchain w ramach głównego nurtu języków kodowania, używanych przez codzienne firmy z dala od niszy kryptograficznej. 

Robi to dzięki rozwiązaniom chmurowym, obsłudze tworzenia aplikacji C # i .NET, a także dostosowywaniu narzędzi za pośrednictwem protokołu open source. Wynik tego? Stratis uwalnia moc technologii blockchain dla głównych firm i odblokowuje główny rynek dla branży blockchain – Dwie potężne kombinacje.

Przedsiębiorstwa, które polegają na zestawie narzędzi Stratis, uzyskają dostęp do tańszej i mniej złożonej struktury do budowania łańcucha blokowego. Firmy nie muszą już kupować i zarządzać własnymi pełnymi węzłami, ani nie muszą budować infrastruktury blockchain od zera – coś, co jest niszowe i stanowi ogromną barierę dla wejścia kosztem konfiguracji dla wszystkich firm z wyjątkiem największych. Ponadto firmy potrzebujące wsparcia w zakresie inteligentnych umów będą zadowolone, gdy dowiedzą się, że Stratis obsługuje maszyny wirtualne za pośrednictwem platformy chmurowej Microsoft Azure.

Stratis – dostosowane do perfekcji

Stratis posiada kilka kluczowych wartości, które sprawiają, że jest to optymalny wybór dla operacji blockchain – decentralizacja, prywatność, skalowalność, praktyczność, dostępność, niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność. Aby lepiej to zrozumieć, łańcuchy bloków Stratis obsługują wiele pełnych węzłów opartych na chmurze, więc zapewniona jest decentralizacja. Prywatność jest gwarantowana – dzięki szyfrowaniu kryptograficznemu wszystkie transakcje i komunikacja pozostają prywatne. Stratisowi zależy również na zapewnieniu elastycznego stopnia skalowalności, osiągniętego dzięki intuicyjnemu użyciu łańcucha bocznego. 

Firmy, które chcą wykorzystać moc inteligentnych kontraktów, muszą to wiedzieć Stratis to jedyna platforma zapewniająca obsługę wykonywania C #, dzięki czemu programiści mogą efektywnie kodować programy samowzmacniające, wykorzystując swoje istniejące narzędzia programistyczne i istniejącą wiedzę o bogatym i wszechstronnym języku programowania. Stratis pracuje również nad ułatwieniem komunikacji międzyłańcuchowej między kontraktami działającymi w ekosystemie Stratis a kontraktami wdrożonymi w łańcuchu blokowym Ethereum, zwiększając w ten sposób ich przydatność w dzisiejszym, połączonym świecie.

STRAX Swap na Binance

W Wrzesień 2020, zespół przedstawił STRAX, potężniejszy protokół zaprojektowany do bezproblemowej integracji z istniejącym modelem biznesowym platformy. Wcześniej wybite żetony STRAT zostały zamienione na żetony STRAX na 1: 1 przez Binance. Po zmianie Stratis wprowadzi szereg innych zaawansowanych funkcji, takich jak STRAX SideChain, Stratis InterFlux, obsługa SegWit, cold-staking, biblioteka aplikacji DeFi, narzędzia programistyczne IoT i wiele innych.. 

Ponieważ STRAX opiera się na mechanizmie konsensusu potwierdzającego stawkę, uczestnicy sieci mogą otrzymywać nagrody oparte na tokenach w zamian za obstawianie swoich tokenów STRAX. Stratis doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożeń bezpieczeństwa, jakie stwarza przechowywanie gorących portfeli, więc zespół zdecydował się na użycie cold-staking w celu zapewnienia idealnego zabezpieczenia tokenów.  

2021 – rok Stratis & BaaS 

WI kwartale 2021 r, Stratis uruchomi Unity Development Kit (umożliwiając integrację NFT i zdecentralizowanych tożsamości w ekosystemie gier), Biblioteka oprogramowania DeFi (katalog standaryzowanych inteligentnych kontraktów C #), Stratis DAO (sposób finansowania rozwoju nowej generacji poprzez głosowanie), Kontrakty na system Stratis (wprowadzenie logiki łańcuchowej i uproszczenie procesów opartych na użytkownikach) oraz portfel mobilny z obsługą tokenów (wspierające tokeny wydane na Cirrus Sidechain). 

W drugim kwartale 2021 Stratis uruchomi Python Development Kit (umożliwiając programistom Pythona tworzenie na podstawie Stratis), Zestaw deweloperski IoT (ma na celu wprowadzenie rozwiązań Stratis do sprzętu IoT), a nowa wersja Proof-of-Stake (z ulepszonymi zabezpieczeniami i dodatkowymi funkcjami), Stratis Oracles (rozproszone środki dostępu do danych poza łańcuchem) i Dex Mobile Support (umożliwiające mobilny handel tokenami SRC20). 


W czwartym kwartale 2020 r. Stratis uruchomił Ethereum Interoperability (znany jako InterFlux, który umożliwił użycie opakowanych tokenów STRAX w łańcuchu Ethereum), obok STO & Platforma zasobów cyfrowych (zapewniająca narzędzia potrzebne do zarządzania ofertami tokenów).

Przy tak wielu wydarzeniach w zeszłym roku i na horyzoncie rok 2021 zapowiada się obiecująco dla Stratis. Kliknij tutaj aby Dowiedz się więcej o tym, jak Stratis zmienia świat po jednym łańcuchu bloków na raz.

Śledź Stratis na Twitterze – https://twitter.com/stratisplatform

Dołącz do Akademii programistów Stratis – https://academy.stratisplatform.com/

Sprawdź Stratis na GitHub – https://github.com/stratisproject

Przeczytaj najnowsze wiadomości Stratis – https://www.stratisplatform.com/news/

Dane kontaktowe dla mediów

Nazwa Kontaktu: Zespół Bitcoin PR Buzz Press

Kontaktowy adres e-mail: [e-mail chroniony]

Źródłem tych treści jest Stratis Group LTD. Niniejsza informacja prasowa służy wyłącznie do celów informacyjnych. Informacje nie stanowią porady inwestycyjnej ani oferty inwestycyjnej. Wirtualna waluta nie jest prawnym środkiem płatniczym, nie jest wspierana przez rząd, a konta i salda wartości nie podlegają ochronie konsumentów.

O Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz z dumą zaspokaja potrzeby związane z dystrybucją informacji prasowych związanych z kryptowalutami dla start-upów blockchain ponad 8 lat. Weź swój Dystrybucja informacji prasowych Bitcoin dzisiaj.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector