Sukces skryptu dla Stellar [XLM] jako Coin czyni fundamentalny postęp

Reklama Phemex

Podczas gdy Stellar Lumens zawsze były porównywane do XRP, aby zmierzyć sukces, nie można zaprzeczyć nowszej monecie, XLM stał się mocny i przyniósł inwestorom zyski znacznie lepsze niż kilka znanych monet. Po przetestowaniu trudnych wód i skonsolidowaniu bazy, XLM ostatnio dostarczył kilka kluczowych, fundamentalnych aktualizacji, które mogą być ważnymi rozdziałami w historii sukcesu monety.

IBM połączył siły ze Stellar dla IBM Blockchain World Wire and Stablecoin

IBM od dawna jest znany jako solidny partner organizacji Stellar, ponieważ wykorzystuje możliwości Stellar do różnych projektów blockchain, które podejmuje. IBM połączył ręce ze Stellar, aby zaadaptować swój protokół do IBM Blockchain World-Wire, nowego finansowego projektu IBM Blockchain, który może jednocześnie rozliczać i rozliczać płatności transgraniczne w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Dzięki integracji z istniejącymi systemami płatności projekt ten może zastąpić kosztowną nieprzejrzystość przystępną cenowo przejrzystością – a to może zapewnić wszystkim większe możliwości finansowe. Korzystając z technologii blockchain i protokołu Stellar, IBM Blockchain World Wire umożliwiłby instytucjom finansowym rozliczanie i rozliczanie płatności transgranicznych w ciągu kilku sekund. Instytucje mogą używać swoich istniejących systemów płatności – bezproblemowo połączonych z interfejsami API World Wire – do konwersji pierwszej waluty fiducjarnej na zasób cyfrowy.

Nie tylko ten Stellar otrzymał również duży impuls, gdy ogłoszono, że IBM uruchomi swoją Stronghold USD na platformie Stellars. W rozmowie z Reuterem, wiceprezesem IBM ds. Globalnego łańcucha bloków, powiedział Jesse Lund,

„IBM zbada przypadki użycia z sieciami biznesowymi, które opracowaliśmy jako użytkownik tokenu. Postrzegamy to jako sposób na wprowadzenie rozliczenia finansowego do sieci transakcyjnej, którą budowaliśmy ”.

Przeczytaj także: Stellar [XLM] to najlepszy wybór w tym miesiącu, oto dlaczego będzie się nadal sprzedawać jak ciepłe bułeczki

Stellar [XLM] osiągnął 1 milion aktywnych kont, 25 milionów płatności

Kilka dni temu Stellar ogłosił, że osiągnął milion aktywnych kont MILESTONE, których od dawna oczekiwali jego miłośnicy. Osiągnął również ponad 3300 aktywów, 25 milionów płatności i 8 milionów transakcji.

Nowy #Gwiezdny kamień milowy minął: 1000000 kont w księdze. gratulacje @StellarOrg i niesamowita społeczność Stellar! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 27 sierpnia 2018 r


To jest oficjalne.

Stellar osiągnął 1 MILION aktywnych kont MILESTONE.

Znak EPIC dla $ XLM:

– Ponad 3300 aktywów Stellar

– 25 milionów płatności

– 8 milionów transakcji

ŚWIAT JEST GOTOWY na najszybciej rozwijający się, obsługiwany przez ludzi, użyteczny BLOCKCHAIN ​​DZIŚ!

TERAZ jest czas na to #UseLumens pic.twitter.com/2pebFjWEL0

– Stellar Lumens (@StellarLumens) 28 sierpnia 2018 r

Tweety nadal mówiły: „To ponad 350 000 nowych (aktywnych) kont tylko w tym miesiącu > 50% WZROSTU tylko w lipcu 2018 roku! ”Wyobraź sobie, że 3-letni bank dodał 350 000 klientów w ciągu zaledwie miesiąca. Aktywa Stellar o wartości 48,75 miliarda XLM ~ 11,5 mld USD (28/8/18) zostały sprzedane ON-CHAIN ​​tylko w tym miesiącu, w porównaniu z nieco ponad 50 milionami XLM zaledwie rok temu w sierpniu 2017 roku. prawie 1000-krotny wzrost wolumenu zdecentralizowanej wymiany w łańcuchu bloków!

Certyfikat zgodności z prawem szariatu stawia Stellar przed jakąkolwiek inną kryptowalutą na Bliskim Wschodzie iw świecie muzułmańskim. To świetna okazja dla Stellara, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją bazę użytkowników w monopolistycznym scenariuszu bankowości islamskiej. Stellar jest również powiązany z projektem dotyczącym kredytów węglowych, w którym Veridium współpracuje z IBM i Stellar w celu zintegrowania ich tokena VERDE w celu uproszczenia śledzenia i audytu uprawnień do emisji dwutlenku węgla oraz handlu na rynku uprawnień do emisji dwutlenku węgla..

Stellar, z tak wieloma pozytywnymi aktualizacjami, nie tylko realizuje kluczowe kamienie milowe w swojej przyszłej mapie drogowej, ale także przygotowuje swój arsenał do walki z konkurentami, takimi jak XRP. Jeśli Stellar nadal będzie postępował w ten sam sposób, z pewnością byłaby to moneta, która zmieniłaby przyszłość branży finansowej.

Czy Stellar Lumens ma potencjał, aby w przyszłości odnieść sukces jako moneta? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector