Thomas Lee czuje, że rajd Ethereum wkrótce się rozpocznie

Ceny Ethereum są w rozsypce od czasu, gdy w styczniu 2018 r. Osiągnął rekordowy poziom 1417,38 USD. Wiele rzeczy nie jest na korzyść tej monety, dlatego teraz mieści się ona w przedziale 200–250 USD, zawsze grożącym przekroczeniem wsparcie w wysokości 200 USD. Chociaż obecnie niewiele jest pozytywnych dla Ehtereum, gigant kryptowalut nadal znajduje wsparcie niektórych czołowych nazwisk w branży, a Thomas Lee jest najnowszy, ponieważ wierzy, że rajd ma się rozpocząć w Ethereum.

Wezwanie Lee jest bardziej techniczne niż fundamentalne

Thomas Lee, szef działu badań w Fundstrat Global Advisors, niedawno opublikował notatkę dla swoich klientów, w której stwierdził, że Ethereum może rozpocząć rajd, gdy zostanie wyprzedany przez inwestorów i handlowców. Według Lee, ta wyprzedaż umożliwiła zakup Ethereum w bardzo atrakcyjnej cenie i wkrótce inwestorzy mogą zacząć gromadzić się wokół monety. Według Lee, Ether stracił połowę swojej wartości w ciągu ostatnich trzech miesięcy i osiągnął wyniki gorsze od monet o dużej kapitalizacji o dwa odchylenia standardowe, co może sygnalizować, że nadszedł czas na odbicie. Cytując go z jego listu

„Ethereum ma zamiar dokonać odwrócenia trendu i silnego wzrostu”, „Sentyment jest obecnie zbyt negatywny”.

Lee zauważył również, że historycznie, gdy Ether osiągał wyniki gorsze od konkurentów o dwa odchylenia standardowe, odwracał te straty. Spodziewa się, że do końca roku token osiągnie 1900 $.

Lee był dość uparty, jeśli chodzi o kryptowaluty, pomimo ogromnej wyprzedaży monet i tokenów od początku 2018 roku. Oprócz Ethereum Lee ma docelową cenę 25 000 USD na Bitcoinie, która jest obecnie warta około jednej czwartej tej kwoty..

Przeczytaj także: Justin Sun ponownie kopie w Ethereum Misery, prosi Dapps o użycie Tron zamiast Ethereum

Czy Ethereum znów powstanie? – odpowiedź, której wszyscy szukają

Ethereum jest obecnie otoczone wszystkimi poszukiwanymi problemami – czy to techniczne problemy z przeciążeniem sieci, skalowalnością, opóźnieniami, projektami i aktualizacjami, sprzedażą ICO i rosnącą konkurencją. Ale jeśli eksperci mają wierzyć, że mapa drogowa Ethereum i przyszłe projekty nadal mają wystarczający potencjał, który może usunąć cały obecny ból Ethereum i pomóc mu odzyskać utraconą chwałę pod względem ceny i wiarygodności.

Jeśli wierzyć różnym źródłom wiadomości, zapowiedziom i wydarzeniom, wydaje się, że zespół Ethereum skupił się całkowicie na kluczowych wydaniach, które przesunęłyby igłę w kierunku skalowalności; mianowicie wydanie Casper Proof-of-Stake i Sharding.

W czerwcu niektóre wiadomości zostały omówione, rozumiejąc powagę sytuacji dla Ethereum, twórca Vitalik Buterin wskazał, że zespół może próbować zmienić kolejność, w jakiej Casper i fragmenty. Casper, od dawna planowany algorytm konsensusu Ethereum, dowód stawki, obiecuje być bardziej energooszczędny i egalitarny niż jego obecny system proof of work, podczas gdy sharding może być kluczem do skalowania systemu do ogromnej liczby transakcji. Jeśli ten plan zadziała, technologie połączyłyby się, aby stworzyć wersję protokołu, która mogłaby być o rząd wielkości bardziej wydajna

W sierpniu Jun Hasegawa, założyciel i dyrektor generalny OmiseGO, również napisał na Twitterze, mówiąc, że przewiduje masowe skalowanie i przyjęcie Ethereum do 2020 r., Ponieważ zarysowuje przyszłość Ethereum i mapę drogową jego rozwoju w ciągu najbliższych dwóch lat. Jun, używając swojego twittera, podał prawdopodobną mapę drogową pokazującą, dokąd zmierza Ethereum. Był naprawdę optymistyczny, ale realistyczny, ponieważ pochwalił drugą co do wielkości kryptowalutę na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Według niego to rok 2019, w którym Ethereum znajdzie prawdziwą akceptację biznesową, a DApps na jego łańcuchu blokowym wzrośnie. Następnie w 2020 r. Ethereum będzie się masowo rozwijać, ponieważ jego przyjęcie wzrośnie, gdy moneta stanie się bardziej popularna.

Kryptoekonomia moja perspektywa / prognoza.

2017: Spekulacje (ICO)

2018: PoC / Eco-system buidl / Scaling solutions (L2 #Osocze #OmiseGO/ L1 #Sharding #Kacper ) / Protokoły międzyłańcuchowe

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 lipca 2018 r

2019: Prawdziwa adopcja biznesowa / Narzędzia skupiające się na UIUX / Więcej Dapps

2019 ~ 2020: #Ethereum masowo skalowane i używane przez rząd.

Zobaczymy ogromną różnicę między prawdziwym, możliwym do przyjęcia protokołem a projektem toksycznej spekulacji.

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 lipca 2018 r

W przypadku Ethereum, w sensie technicznym, dostępnego po bardzo niskich cenach i zasadniczo u progu zakończenia swoich problemów, wygląda na to, że moneta wkrótce ponownie ujrzy nowe maksima, podobnie jak przewiduje Lee. To, co teraz czeka, to wdrożenie nowych technologii i aktualizacji, które jeśli zdarzy się na czas, inwestorzy z pewnością uczyniliby Ethereum ich najlepszym wyborem.

Czy Ethereum ponownie powstanie z popiołów i zdobędzie nowe szczyty? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me