Tron podnosi się o 6% z okazji uruchomienia TVM i przekroczenia liczby transakcji i rachunków ETH

Reklama Phemex

Tron był altcoinem, który nieustannie realizuje swoją mapę drogową. Każdego dnia wokół monety gromadziły się pozytywne wiadomości i nastroje. Ostatnie 24 nie różniły się od TRX, ponieważ moneta nadal dostarcza pozytywne wiadomości dla siebie. Wpływ tej wiadomości jest taki, że cena monety wzrosła o blisko 6% w ciągu ostatnich 24 godzin w momencie publikacji.

Długo oczekiwana oficjalna premiera TVM  

TRON zorganizował globalne wydarzenie inaugurujące maszynę wirtualną TRON (TVM) 30 sierpnia 2018 r. (SGT), rozpoczynając nową erę ze wszystkimi zwolennikami i wierzącymi. Wydarzenie skupione wokół ekosystemu TRON oficjalnie uruchomiło TVM, który jest w pełni kompatybilny z Ethereum, z większą prędkością, niższymi kosztami i łatwiejszą obsługą..

TVM to lekka, kompletna maszyna wirtualna Turing, zaprojektowana do rozwoju ekosystemu TRON. TVM ma na celu zapewnienie milionom globalnych programistów niestandardowego systemu łańcucha bloków, który jest wydajny, przyjazny dla programistów, stabilny, bezpieczny i łatwy do optymalizacji.

W przypadku, powiedział Justin Sun,

„Uruchomienie oficjalnej wersji TVM oznacza, że ​​TRON zacznie przechodzić z budowania podstawowej infrastruktury do nowego etapu ekspansji ekosystemu. Jesteśmy głęboko przekonani, że rozwój TRON przyniesie nowy powiew branży. Wierzymy również, że możemy wypełnić naszą misję decentralizacji internetu ”.

Nadeszła nowa era aplikacji dla TRON!

Podczas transmisji na żywo CTO Chen Zhiqiang stwierdził:

„W końcu docieramy do kamienia milowego TVM oficjalnie uruchomionego w MainNet , to ekscytujący moment. Później Chen Zhiqiang przedstawił procedurę wywoływania pełnego węzła i sieci Tron, zapewniając programistom bardziej kompleksowe zrozumienie odpowiednio procesu wdrażania w celu skuteczniejszego rozwijania własnego DAPP opartego na TRON. ”

#TRON Dyrektor techniczny, Marcus powiedział, że TRON wkroczył w erę Dapp, #TVM jest w pełni kompatybilny z #Ethereum, dzięki unikalnemu mechanizmowi pamięci wirtualnej, unikalnemu modelowi zarządzania zasobami i zużyciu zasobów w inteligentnych kontraktach wynosi 2B zamiast 2C, co jest bardziej przyjazne dla programistów. #TRX pic.twitter.com/N5jhXqgR4Y

– Justin Sun (@justinsuntron) 31 sierpnia 2018 r


Przeczytaj także: Tron [TRX] wzrasta o 11%, gdy Justin publikuje serię pozytywnych wiadomości

Tron rozszerza ekosystem sieciowy, cale bliżej Ethereum

Podczas wydarzenia Justin Sun, założyciel TRON, podzielił się niektórymi kluczowymi danymi sieci TRON z ostatniego miesiąca. Poinformowano, że całkowita liczba kont TRON osiągnęła 282 859, co stanowi wzrost o 1431% w porównaniu z 28 lipca, co oznacza wzrost o 465,00% w porównaniu z 25 czerwca, kiedy uruchomiono TRON MainNet. W chwili obecnej numer konta TRON jest 11 razy większy niż w przypadku Ethereum (w okresie 2 miesięcy od uruchomienia MainNet) i osiągnął ten sam poziom EOS. To rzeczywiście przełom dla TRON.

282859 kont do 29 sierpnia 416 497, jednodniowy szczyt transakcji przypadał na 20 sierpnia. Dzięki wysokiej wydajności i użyteczności #TRON, transakcje dzienne i rachunki sieciowe TRON rozwijały się bardzo szybko. Teraz TRON stał się jedną z największych zdecentralizowanych sieci na świecie. #TRX $ TRX pic.twitter.com/wMMYxbH8hB

– Justin Sun (@justinsuntron) 30 sierpnia 2018 r

Ponadto liczba jednodniowych transakcji TRON osiągnęła szczyt 416 497 w sierpniu, co stanowi wzrost o 741% w porównaniu z lipcem, co oznacza wzrost o 13,565% w okresie 2 miesięcy po uruchomieniu MainNet; w porównaniu z Ethereum w tym samym 2-miesięcznym okresie po uruchomieniu MainNet, średnia dzienna liczba transakcji TRON jest 19 razy większa niż Ethereum. Poza tym szczytowa liczba jednodniowych transakcji TRON osiągnęła 31% liczby Ethereum. Ekosystem TRON pozostaje aktywny dzięki coraz większym przełomom w kluczowych indeksach.

Wysiłki firmy Tron budowały również globalną społeczność i poszerzały jej zasięg. A rozszerzenie jego zasięgu jest godne pochwały. Liczba kandydatów na SR wzrosła z 70 do ponad 100 w ciągu ostatniego miesiąca. Społeczność TRON również się rozrastała. Na Facebooku całkowita liczba obserwujących konto osobiste Justina Sun i Fundację TRON osiągnęła prawie 1 milion; TRX stale plasuje się w rankingu №1 w dyskusjach na Twitterze.

Tron zdecydowanie podał wiele powodów dla swoich posiadaczy i społeczności do kibicowania i kontynuowania tego. TVM, który miał zmienić losy TRX, jest teraz uruchomiony, a sieć wygląda na silniejszą niż kiedykolwiek, aby więcej się rozwijało. To też rynek wynagradza monetę

Czy TRX będzie w stanie wkrótce włamać się do 5 najlepszych kryptowalut? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector