TRON strategicznie współpracuje z protokołem pasmowym dla skalowalnej technologii Oracle i szerokiej integracji

Reklama Phemex

TRON Network, jeden z największych systemów operacyjnych opartych na blockchain na świecie, nawiązał strategiczną współpracę i zakończył integrację z protokołem Band Protocol, aby zapewnić bezpieczne i zweryfikowane zdecentralizowane wyrocznie, aby zasilać jego szybko rosnącą DeFi i zdecentralizowaną przestrzeń aplikacji. Oba zespoły rozwiązują problem skalowalności łańcucha bloków i połączyły siły, aby wprowadzić wysokoprzepustowe, konfigurowalne i zdecentralizowane wyrocznie dla wszystkich programistów TRON, a także różnych wiodących DApps w ekosystemie TRON. Dodatkowo, token TRC20 BAND zostanie utworzony specjalnie dla TRON DeFi DApps do wykorzystania jako aktywa zabezpieczające, magazyn wartości, środek wymiany i nie tylko!

W ramach partnerstwa strategicznego Fundacja TRON już ściśle współpracuje z Band Protocol, aby zintegrować i zabezpieczyć wszystkie aplikacje TRON obejmujące korporacyjne, rządowe DeFi, zakłady, gry, RNG i inne, które przetwarzają miliony dolarów i łącznie mają setki tysięcy użytkowników. Pierwsza integracja protokołu Band Protocol DApp z JUST, wiodącym protokołem stablecoin na TRON, zapewnia zabezpieczenie ponad 30 milionów dolarów.

Band Protocol jest niezwykle dumny z tego, że jest pierwszym zewnętrznym rozwiązaniem Oracle wybranym do integracji z TRON.

Implementacja mostkowa zdecentralizowanej sieci BandChain została zakończona z pomocą programistów TRON core, którzy również oficjalnie dodali Band Protocol do dokumentacji programisty TRON. Dokumentacja zapewniła programistom obszerny przewodnik po tym, jak wykorzystać narzędzia do przeszukiwania danych już dostępnych w kontrakcie mostu BandChain lub tworzenia niestandardowej zdecentralizowanej wyroczni z precyzyjnie dostrojonymi parametrami. Dzięki tej integracji programiści TRON są uprawnieni do tworzenia wysoce bezpiecznych zdecentralizowanych aplikacji, które są naprawdę skalowalne bez ograniczeń związanych z nadmiernymi kosztami danych lub problemami z zatłoczeniem typowymi dla natywnych wyroczni opartych na łańcuchu bloków.

< TK Zrzut ekranu dokumentacji programisty TRON >

Aby zapewnić sukces integracji Band Protocol z TRON, oba zespoły rozpoczęły pracę z wiodącymi zdecentralizowanymi aplikacjami w ekosystemie TRON. Oznacza to, że następujące pary cen są obecnie dostępne do odczytania na inteligentnym kontrakcie mostowym BandChain BTC / USD, ETH / USD, BNB / USD, BUSD / USD, BAND / USD, XAU / USD, XAG / USD, EUR / USD, CNY / USD, JPY / USD, GBP / USD i KRW / USD. Kanały cen kryptowalut Band Protocol są automatycznie aktualizowane co 5 minut, a dane dotyczące towarów i walut obcych są aktualizowane co godzinę.

Programiści TRON nie ograniczają się do wyżej wymienionych typów danych, każdy dodatkowy skrypt Oracle może być tworzony bez pozwolenia i dostosowywany na podstawie źródeł danych, metody agregacji, aktualizacji i parametrów bezpieczeństwa, aby dostosować się do wszelkich wymagań zdecentralizowanych aplikacji zbudowanych na TRON.

„Cieszymy się, że możemy wzbogacić TRON o najcenniejszy produkt wyroczni na rynku. Ta integracja wyznacza nową erę wysokiej jakości partnerów, protokołów i usług migrujących do łańcucha bloków TRON. Przyszłość technologii blockchain rysuje się w jasnych barwach, ponieważ rozpoczynamy serię przyszłych partnerstw TRON DeFi. Ekosystem TRON rozwija się szybciej niż kiedykolwiek, a posiadanie protokołu Band Protocol zabezpieczającego nasze najlepsze aplikacje pomaga nam przyspieszyć wdrażanie DeFi i DApps na całym świecie. ”

Justin Sun, dyrektor generalny BitTorrent i założyciel TRON.

Łańcuch publiczny TRON jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej wydajnych pod względem operacyjnym systemów łańcucha publicznego w branży blockchain, któremu zaufał rozległy ekosystem głównych partnerów, takich jak Samsung, Opera, przedsiębiorstwa i departamenty rządowe. Zdecentralizowana sieć jest obsługiwana przez ponad 925 unikalnych i aktywnych węzłów, w których tworzenie i przechowywanie danych nie zależy od konkretnej osoby lub organizacji

„Band Protocol jest podekscytowany, że jest pierwszym rozwiązaniem Oracle zintegrowanym z publicznym blockchainem TRON, pionierską platformą dla skalowalnej technologii blockchain i wiodącego na świecie systemu operacyjnego dla prawie 1000 zdecentralizowanych aplikacji. Ścisła współpraca z zespołem TRON w celu wsparcia i wprowadzenia bezpiecznej, dostosowywalnej i zdecentralizowanej technologii Oracle będzie napędzać następną generację skalowalnych aplikacji, które napędzają kolejną falę wdrażania łańcucha bloków. ”


Soravis Srinawakoon, dyrektor generalny & Współzałożyciel Band Protocol

Strategiczne partnerstwo z TRON to ciągły proces i głęboka współpraca, która zostanie przedłużona w perspektywie długoterminowej. Oba zespoły odegrają kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznego standardu postępowania z wyroczniami i danymi w zdecentralizowanych aplikacjach, aby zapewnić najwyższy poziom gwarancji bezpieczeństwa i użyteczność, aby zbliżyć branżę do masowej adopcji.

Bądź na bieżąco, ponieważ w nadchodzących tygodniach ogłosimy postęp w rozwoju i integracji TRON DApps!

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector