Tron [TRX] Zabijanie go nowymi rozwiązaniami, jedyna droga jest teraz dostępna

Reklama Phemex

Tron pracuje nad progresywną przyszłością, rozpoczynając odliczanie dla swojej maszyny wirtualnej Tron (TVM) 30 sierpnia. Ponadto, dodanie CoinSwitch, Bitbox i Line wraz z niemieckim bankiem, Netbank dodaje TRX do swojego konta brokerskiego, Tron jest stale w ruchu.

Maszyna wirtualna Tron (TVM) będzie dostępna już 30 sierpnia

12 największych na świecie kryptowalut Tron (TRX) ani nie przestaje działać, ani nie wykorzystuje, aby zadziwiać branżę kryptowalut ciągłym rozwojem. Cena Tron mogła utknąć na poziomie 0,1 USD, gdy cały rynek kryptowalut przechodzi okres spowolnienia. Ale nowe partnerstwa i nadchodzące wprowadzenie na rynek tylko zwiększą jego długoterminową wartość i postęp.

Zgodnie z oficjalnym zapowiedzią, Tron Virtual Machine (TVM) pojawi się 30 sierpnia. Wydarzenie to jeszcze bardziej wzmocni sieć Tron, zapewniając jej dodatkowe możliwości..

?#TRON zdarzenie związane z uruchomieniem maszyny wirtualnej. ? Blockchain globalny ekosystem, #TRON w przyszłość. ? Proszę czekać na transmisję na żywo o 10:30, 30 sierpnia (SGT), odbędzie się również losowanie loterii, do zobaczenia. ?#TRX $ TRX https://t.co/q553J2pHjW

– Justin Sun (@justinsuntron) 23 sierpnia 2018 r

Dodatkowo sprawi, że platforma będzie bardziej skalowalna, jak stwierdził Justin Sun, założyciel Tron, blockchain Tron stanie się znacznie szybszy, tak że jego prędkość będzie ponad 200 razy większa niż Ethereum. Jak powiedział entuzjasta Tron, ten TVM ma znaczącą wartość dla platformy Ton, aby dać jej przewagę nad Ethereum:

Uruchomienie TVM 30 sierpnia oznacza, że ​​społeczność kryptograficzna musi zapytać:

-TRON może zrobić wszystko, co robi ETH, a nawet więcej. Dlaczego warto korzystać z ETH?

-Wszystkie aplikacje ETH mogą działać na TRON. Dlaczego warto korzystać z ETH?

-TRON jest superszybki. Dlaczego warto korzystać z ETH?

-20000 transakcji TRX = cena 1 transakcji ETH. Dlaczego warto korzystać z ETH?#TRON #TRX pic.twitter.com/XDU8wIWxjM

– CryptoDuck (@MikeNerdUK) 21 sierpnia 2018 r

Wraz ze wzrostem wydajności platformy pojawią się projekty oparte na protokole Tron. Im większa aktywność w jego sieci, tym większa ekspozycja na TRX i tym bardziej rośnie jego wartość.

Dodawaj je dalej: CoinSwitch, Bitbox & Linia

Zgodnie z najnowszym tweetem Justina Sun, TRX można teraz handlować na CoinSwitch. CoinSwitch to platforma, która umożliwia handel kryptowalutą na różnych giełdach. Z ponad 300 walutami i 6000 parami, ta giełda zapewnia najwyższą ilość wsparcia kryptowalutowego.

$ TRX jest dostępny na @coinswitch, jedna z największych na świecie platform agregujących wymiany kryptowalut z ponad 250 monetami i ponad 6000 parami walutowymi. Od 2018 r. Osiąga wielkość 1 miliona USD dziennie. Sprawdzić #TRX przewidywanie cen i na żywo #TRON wykresy cen. pic.twitter.com/KCBk5eUssI

– Justin Sun (@justinsuntron) 23 sierpnia 2018 r

Tron został niedawno notowany na BitBox i Line, więc jeśli chodzi o perspektywę przyszłości, dodawanie nowych giełd na najbardziej znanych jest jednym z celów według Sun, którym podzielił się z Forbes,

„Dodanie większej liczby giełd jest jednym z naszych priorytetów”.

Dodał dalej,

„Jeśli spojrzysz na nasze portfolio, znajdziesz wymiany z całego świata: USA, Korei, Japonii, Indii i lista jest kontynuowana.”

Słońce kontynuuje,

„Nawet przy obecnym rynku niedźwiedzi adopcja użytkowników przebiega pomyślnie dla TRON. Wierzę, że ludzie zauważyli, że od samego początku dostarczyliśmy więcej innowacji niż jakakolwiek inna kryptowaluta / blockchain i osiągnęliśmy każdy kamień milowy, który sobie wyznaczyliśmy. ”

Nic nie powstrzyma Tron: niemiecki bank dodaje TRX & perspektywa na przyszłość

Ekscytujące rzeczy pojawiają się dla Tron jako niemieckiego banku, Netbank dodaje Tron do swojego konta bankowego jako wspólne dla jednego banku Redditor,

„Używam tego banku do codziennej bankowości i kupowania akcji i byłem dość zaskoczony, gdy odkryłem, że dodali kryptowaluty do mojego konta brokerskiego. Przycisk Kup (Kaufen) nie działa (jeszcze?), Więc nie mogę kupić żadnej kryptowaluty za pośrednictwem tego konta, ale może to kiedyś się zmieni. Przed nami dziwne i ekscytujące czasy ”.

Nie zapominając o tym, że niedawno Tron nabył BitTorrent, z którym pracuje nad osiągnięciem większych rzeczy w przyszłości:

„Niedawno uruchomiliśmy również Atlas Projektu, który pozwoli nam zachęcić użytkowników w ekosystemie BitTorrent do udziału i wniesienia wkładu w sieć poprzez oferowanie naszych własnych tokenów – po raz pierwszy w historii. W czwartym kwartale pojawią się również bardziej ekscytujące wiadomości ”.

Tron pracuje na świetlaną przyszłość i dodaje wartość, która ostatecznie wpłynie również na jego cenę.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me