TronWallet jest gotowy do upublicznienia dzięki oferowaniu sprzedaży tokenów KLV w aplikacji

Reklama Phemex

TronWallet uruchomił ofertę w aplikacji (IAO) tokena KLV za pomocą wbudowanego w portfela narzędzia Swap przed premierą aplikacji Klever w przyszłym tygodniu.

TronWallet doświadczył ogromnego wzrostu w ciągu ostatnich trzech lat, a jego obecna globalna baza użytkowników liczy ponad 600 000 użytkowników, stając się jedną z najpopularniejszych aplikacji blockchain w sferze kryptowalut z obsługą łańcuchów bloków Bitcoin, Ethereum i Tron. Mając na celu wyjście poza te ekosystemy i przyciągnięcie użytkowników z całej sfery kryptowalut, rozpoczęła ograniczoną sprzedaż błyskawiczną swojego nowego tokena KLV jako oferty w aplikacji (IAO) w narzędziu Swap TronWallet.

Rozpoczęcie sprzedaży KLV poprzedza mega premierę ich portfela TronWallet czwartej generacji. Umożliwi to TronWallet, który wkrótce będzie Klever.io, uruchomić się jako de facto rozwiązanie kryptograficzne, które będzie oferować wydajne, bezpieczne i szybkie transakcje dla wszystkich protokołów blockchain w przyszłości..

Ta oferta w aplikacji zapewni obecnym użytkownikom TronWallet możliwość zakupu tokenów KLV przed ich zbliżającą się listą na topowych 10 giełdach kryptowalut premium i DEX-ach. Użytkownicy mogą kupować tokeny KLV za pomocą swoich BTC, TRX, ETH i USDT. Jeden KLV kosztuje 0,003 USD, z czego około 1,2 miliarda KLV będzie dostępnych do sprzedaży dla ich użytkowników. 300 milionów tokenów KLV zostało już wyprzedanych w sprzedaży VIP na prywatne imprezy i członków VIP.

Rosnąca baza użytkowników TronWallet

TronWallet odnotował ostatnio ogromny wzrost bazy użytkowników, wywołany nadchodzącym przejściem na Klever.io.Musi przyciągnąć nowych użytkowników, oferując im prostszą, bardziej wydajną i intuicyjną platformę do codziennego użytku z kryptowalutami.

Od ogłoszenia Klevera 1 lipca, TronWallet odnotował ogromny wzrost, podczas którego odnotował ponad 222 tys. Aktywnych użytkowników dziennie (DAU). W międzyczasie przyciągnął ponad 370 tys. Nowych użytkowników w niecałe dwa miesiące, co daje łącznie ponad 625 tys. Użytkowników na całym świecie. Ten wykładniczy wzrost oznacza przyszły potencjał aplikacji TronWallet. Ten ogromny wzrost liczby użytkowników można również przypisać niedawnej integracji łańcuchów bloków Ethereum i Bitcoin z platformą, obsługującej dziesiątki tysięcy tokenów ERC20. Są to dwie najczęściej używane kryptowaluty i łańcuchy bloków, a tym samym wzbudziły duże zainteresowanie opinii publicznej TronWallet i jego prostym i wszechstronnym doświadczeniem użytkownika. 

Ostatni wzrost można również przypisać temu, że TronWallet znalazł się w kategorii aplikacji do płatności mobilnych w Google Play, gdzie zajął pierwsze miejsce w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Tajlandii, a także w 22 innych krajach..

Liczba aktywnych użytkowników TronWallets (DAU) wzrosła do 222 000 zarówno w aplikacjach na Androida, jak i iOS.

Łącznie 625 tys. Użytkowników – dodało ponad 370 tys. Użytkowników od czasu ogłoszenia klever.io 1 lipca.


Rozwój TronWallet od 1 lipca, z 481 tys. Aktywnych użytkowników miesięcznie (MAU) i 331 tys. Aktywnych użytkowników tygodniowo (WAU).

Podążając za swoim strategicznym posunięciem, TronWallet zapewni prostszą obsługę kryptograficzną, wykorzystując nowy wewnętrzny system operacyjny Klever OS (system operacyjny) i zoptymalizowaną automatyzację usług dla użytkowników. 

Funkcje i ekosystem

Klever.io będzie nowym i rozbudowanym domem TronWallet. Nowa marka i nazwa będą aktywne od ostatniego tygodnia sierpnia 2020 r. Platforma została zaprojektowana tak, aby oferować użytkownikom najlepsze i najbezpieczniejsze doświadczenia. Będzie się składał z czterech głównych elementów, w tym Klever App, Klever OS, Klever Exchange i Klever Labs. Ekosystem produktów zapewni narzędzia, które nauczą użytkowników podejmowania lepszych decyzji dotyczących inwestycji w kryptowaluty, jednocześnie ciesząc się pełną kontrolą nad swoimi aktywami, w połączeniu z najwyższej klasy zabezpieczeniami i szyfrowaniem wszystkich danych na poziomie wojskowym..

Token KLV

KLV to natywny token wprowadzony do ekosystemu Klever. Będzie to symbol zasilający wszystkie platformy, produkty i usługi w ramach swojego ekosystemu. Filozofia stojąca za tym tokenem polega na utworzeniu pojedynczego tokena narzędziowego dla różnych przypadków użycia. Ma potencjał, aby uczynić go najczęściej używanym tokenem użytkowym w sferze kryptowalut, ponieważ będzie zasilał cały ekosystem. Oznacza to, że w przyszłości popyt na KLV będzie stale wzrastał, a cena KLV gwałtownie wzrośnie wraz ze wzrostem wykorzystania jego pakietu produktów..

Ekosystem Klever będzie regularnie dodawać nowe łańcuchy bloków, aby zwiększyć liczbę zastosowań i znaczenie dla użytkowników na całym świecie. To kolejne wprowadzanie nowych łańcuchów bloków ma na celu wykorzystanie zalet tych łańcuchów bloków zgodnie z wymaganiami użytkowników aplikacji.

Klever OS, który został zbudowany, aby umożliwić programistom integrację inteligentnego gotowego portfela kryptowalutowego z dowolną aplikacją i różnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, sprzęt i zegarki, za pomocą prostego zestawu SDK. Platforma ta została stworzona, aby całkowicie zabezpieczyć portfele kryptograficzne na nowym poziomie i zapewniać możliwości wielokrotnego obstawiania wśród innych funkcji nowej generacji.

Wielu obserwujących TronWallet z niecierpliwością patrzy w przyszłość, aby skorzystać z niesamowitych nowych funkcji oferowanych przez ekosystem.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector