Twórca Ethereum, Vitalik Buterin, zostaje „obrażony” przez 3 osobowości kryptowalutowe w ciągu 24 godzin

Reklama Phemex

Kryptowersja jest pełna rozrywki dla tych, którzy jej szukają. Od przyjaznych przekomarzania się, przez drobne sprzeczki po pełne bójki między osobowościami kryptowalut – na Twitterze nigdy nie ma nudnego dnia. Tym razem to Vitalik Buterin stał się celem kilku osobowości kryptowalutowych w różnych kwestiach. Jednak Buterin potraktował ich „obelgi” w sposób sportowy, a kryptowalutowy Twitter spędził cały dzień nad sprzeczkami.

Vitalik Buterin i Calvin Ayre

W 24-godzinnej ramce Vitalik Buterin został obrażony przez 3 główne osobowości kryptograficzne i żartując sobie z sytuacji, podzielił się tym samym w poście na Twitterze.

Zraziły mnie dziś * dwie * główne liczby dotyczące kryptowalut! Ludzie cały czas mówią o mnie zabawne rzeczy, ale myślę, że to trochę rekord.https://t.co/pas4jLkPLkhttps://t.co/xw6fXXIla4

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 26 listopada 2019 r

Pierwsza zniewaga pochodziła od Calvina Ayre, założyciela Grupy Ayre i zwolennika Bitcoin Satoshi Vision (BSV), który skomentował post Buterina na temat irracjonalności modeli ekonomicznych. Ayre wniósł swoje dwa centy na ten temat, mówiąc, że Vitalik nie ma pojęcia o ekonomii ani o blockchainie.

Vitalik nie ma pojęcia o ekonomii ani o blockchainie.

– Calvin Ayre (@CalvinAyre) 25 listopada 2019 r

Komentarz został zinterpretowany jako zniewaga przez Buterina, który udostępnił go we własnym poście. Jeśli chodzi o krypto Twittera, został on podzielony między zwolenników Buterina i tych, którzy znaleźli sens w odpowiedzi Ayre.

vitalik buterinŹródło: Twitter

Niektórzy ludzie byli wyraźnie bardziej zdenerwowani komentarzami niż inni i nie szeptali w swoich słowach, odpowiadając na komentarz. Jeśli chodzi o Buterina, działał sprytnie. Zamiast odpowiadać na tweeta Ayre, pozwolił innym to zrobić.

Vitalik ButerinŹródło: Twitter


Vitalik Buterin i Adam Back

Druga kłótnia Buterina odbyła się z Adamem Backem, wynalazcą Hashcash i dyrektorem generalnym Blockstream. Tym razem kością niezgody był stan technologii wokół kryptowalut. Bram Cohen, autor protokołu BitTorrent, podzielił się Buterinem post na blogu na powyższy temat, mówiąc, że wiele z nich było „błędnych”. Na to Adam Back odpowiedział, że patrzenie na Buterin pod kątem stanu technologii wokół kryptowalut było jak patrzenie na Elizabeth Holmes pod kątem stanu biotechnologii..

to jak szukanie informacji o stanie biotechnologii u Elizabeth Holmes. czego się spodziewałeś.

– Adam Back (@ adam3us) 25 listopada 2019 r

Dla kontekstu, Elizabeth Holmes jest byłym dyrektorem naczelnym Theranos, nieistniejącej już firmy, która ogłosiła, że ​​opracowała metodę badania krwi przy użyciu zaskakująco małych ilości krwi, na przykład pobranej z krwi z palca. Holmes została uznana przez Forbes za najmłodszą i najbogatszą kobietę-miliarderkę w Ameryce w 2015 roku, kiedy jej firma osiągnęła wartość 9 miliardów dolarów. Jednak jej sukces był krótkotrwały, ponieważ dziennikarskie i regulacyjne dochodzenia ujawniły wątpliwość roszczeń firmy w odniesieniu do ich rewolucyjnej technologii. Po ujawnieniu oszustwa Holmes znalazł się na liście „Najbardziej rozczarowujących liderów świata” magazynu Fortune.

Na tym wątku też były dwa obozy – zwolennicy i przeciwnicy Buterina.

Źródło: Twitter

Vitalik Buterin i Peter McCormak

Trzecia „zniewaga” pochodzi od maksymalisty Bitcoin i gospodarza What Bitcoin Did, Petera McCormaka. Odpowiedział na tweeta Erica Weinsteina, lekarza z Thiel Capital i gospodarza portalu The, w którym Weinstein mówił o nagraniu podcastu z Vitalikiem Buterinem. McCormak wskoczył na wątek i nazwał Ethereum „nonsensem vapourware” i pośrednio określił Buterina jako oszusta.

peter mccormakŹródło: Twitter

Komentarz nie pozostał niezauważony, a Buterin podzielił się nim jako trzecią zniewagą tego dnia. Dyskurs trwał dalej w poście Buterina, a McCormak wyjaśnił, że nie obraża Buterina i zaprosił go na swój podcast. Ale Buterin podniósł, że został nazwany oszustem. McCormak odpowiedział, że jest jednym z nim z pewnym wahaniem, a jednocześnie poradził mu, aby powrócił do Bitcoin z analogią Iana Rusha wracającego do Liverpoolu..

Źródło: Twitter

W tym samym wątku społeczność kryptowalut toczyła między sobą mini debaty na ten temat.

Źródło: Twitter

Z wątku jasno wynika, że ​​chociaż Bitcoin jest najpopularniejszą kryptowalutą, Ethereum ma swoich stałych zwolenników. Peter McCormak, który jest maksymalistą Bitcoin, nie widział dużego poparcia dla swojego nastawienia na rzecz Bitcoina w wątku.

W ten sposób kryptowalutowy Twitter spędził dzień w terenie, obserwując i uczestnicząc w awanturach między Vitalikiem Buterinem a przeciwnikami – Calvinem Ayre, Adamem Back i Peterem McCormakiem. Mimo wszystko warto pochwalić takt, z jakim Buterin poradził sobie z krytyką. 

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector