VeChain in Demand: Holenderski właściciel domu wystawia swój dom na sprzedaż wyłącznie w kształceniu i szkoleniu zawodowym

Reklama Phemex

Kryptowaluty próbowały znaleźć przypadki zastosowań i nawiązały współpracę z rzeczywistymi biznesami, aby można je było wdrożyć w rzeczywistych firmach głównego nurtu. Cóż, Vechain mógł znaleźć rzadki przypadek użycia, w którym obywatel holenderski chce sprzedać swój dom w Holandii, ale zaakceptuje płatność za swój dom tylko w tokenach VeChain (VET).

Dlaczego tylko tokeny VET

Obywatel Holandii o nazwisku Dian van Heijningen chciał sprzedać swój dom w Rotterdamie-Kralingen w Holandii. Cena, po której właściciel sprzedaje za 31.516.323,03 tokenów VeChain (VET). Obecnie wartość tych tokenów VET wynosi około 474 000 USD, według danych CryptoCompare. Właściciel zamieścił szczegóły za pomocą pałąka twittera.

Coś zupełnie innego, mój dom jest na sprzedaż. Nawiasem mówiąc, nie zapłacono za pomocą Crypto.

Jednak można zapłacić $ VET ?

Rotterdam

106m2

Mieszkanie na poddaszu z sauną!

Cena: 390.000 € #na sprzedaż #huistekoop #rotterdam #crypto #vechain #bitcoin #ethereum pic.twitter.com/rh8XComVdI

– VenDian (@GoConnectar) 20 sierpnia 2018 r


Warto zauważyć, że Heijningen jest pierwszą osobą w całej Holandii, która wystawiła swój dom, strych o powierzchni 106 metrów kwadratowych, na sprzedaż w zamian za tokeny VeChain. Chociaż pojawiły się doniesienia o holenderskich obywatelach i ludziach w innych krajach sprzedających swoje domy za Bitcoin (BTC), może to być pierwszy raz, gdy właściciel domu chce tokenów VeChain dla nieruchomości.

Jeśli wierzyć doniesieniom, właściciel domu powiedział, że akceptuje token w kształceniu i szkoleniu zawodowym, ponieważ uważa, że ​​wartość tokenów VET wzrośnie w perspektywie długoterminowej, ponieważ platforma oparta na technologii blockchain Vechain pozwoli firmom rejestrować transakcje, których nie można modyfikować. Heijningen powiedział lokalnemu serwisowi informacyjnemu AD.NL, że tokeny VET mogą nie być na razie zbyt wiele warte, jednak uważa, że ​​wartość cyfrowej waluty w końcu znacznie wzrośnie. Komentując potencjalne korzyści płynące z platformy VeChain, powiedział holenderski właściciel domu,

„Projektanci stojący za VeChain zbudowali platformę, na której firmy i rządy mogą rejestrować [transakcje], których nie można manipulować. VeChain wykorzystuje innowacje typu blockchain do tworzenia rozwiązań dla różnych sektorów, od przemysłu samochodowego po rynki napojów alkoholowych ”.

Tokeny VET są natywną kryptowalutą opartej na blockchainie platformy inteligentnych kontraktów VeChain, której celem jest usprawnienie procesów zarządzania łańcuchem dostaw.

Szybkie spojrzenie na profil Heijningena na Twitterze pokazuje, że naprawdę interesuje się VeChain, ponieważ regularnie tweetuje aktualizacje na temat platformy aktywów cyfrowych.

Przeczytaj także: VeChain [VEN] cena eksploduje 40%, a identyfikowalność szczepionek i zamiana monet daje przyspieszoną drzemkę

Vechain zyskuje przyczepność

Kontynuując opracowywanie potencjalnych przypadków użycia VeChain, obywatel Holandii powiedział, że producenci samochodów mogą dokładnie monitorować odczyty licznika kilometrów, korzystając z przejrzystego systemu łańcucha blokowego VeChain. Według Heijningena, chiński rząd również mocno zainwestował w zastrzeżoną sieć blockchain VeChain. Dodał, że Chiny współpracują z rządami innych krajów, aby opracować oparty na VeChain „system uwierzytelniania… w celu sprawdzenia, czy szczepienia są autentyczne, czy nie”.

Holender twierdzi też, że taki system już powstał. Jeśli to prawda, może to być niezwykle korzystne, ponieważ istnieją liczne potwierdzone doniesienia o fałszywych i potencjalnie śmiertelnych szczepionkach rozprowadzanych w Chinach przez niektóre z największych firm farmaceutycznych..

Zainteresowanie VeChain wyraził nie tylko Heijningen, wybitny inwestor venture capital Jim Breyer, znany z udanych inwestycji w Facebook i Etsy. Również według CryptoGlobe, które poinformowało w maju, że PricewaterhouseCoopers (PwC), druga co do wielkości firma świadcząca profesjonalne usługi na świecie, ogłosiła, że ​​jej spółki zależne w Hongkongu i Singapurze „nabyły niewielki udział w VeChain”, blockchain-as- spółka usługowa (zarejestrowana w Singapurze), która koncentruje się na zarządzaniu łańcuchem dostaw, inteligentnych kontraktach i usługach finansowych.

W ten sposób Fundacja VeChain ogłosiła wiadomość na Twitterze, cytując część komunikatu prasowego PwC Hong Kong: PwC HK prowadzi teraz rozmowy z VeChain w celu świadczenia usług opartych na zaufaniu na platformie VeChain. Będzie to wymagało użycia tokenów VeChain w celu uzyskania dostępu i wykonywania transakcji na platformie. ”

Dziękuję @RaymundChao i pozostałym członkom kadry kierowniczej PwC za innowacje.

#PwCHK & #PwCSG ogłosić wspólne relacje biznesowe z @Vechainofficial. : https://t.co/SX6LrHXz9y #PwC #Blockchain pic.twitter.com/eLq9sBGGpk

– PwC Chiny / Hongkong (@PwC_China) 4 maja 2018 r

Podczas gdy Vechain rozszerza swój przypadek użycia dzięki niedawnym partnerstwom z chińskim rządem w zakresie identyfikowalności szczepionek oraz z NTT w ramach programu 5G Open Partner, zdecydowanie zyskuje na popularności i sprawia, że ​​nie tylko Heijningen, ale wiele osób uważa, że ​​jest to prawdopodobna moneta wzrost w perspektywie długoterminowej.

Czy myślisz, że Vechain może być rzeczywiście monetą, która wzrośnie w przyszłości? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector