XRP Bulls Breakout, podczas gdy adopcja zyskuje dzięki XRP / JPY, XRP / GBP i nie tylko

Reklama Phemex

Cena XRP cieszy byki podczas wspinaczki w górę do 0,346 USD, podczas gdy eToro wprowadza pary XRP / JPY i XRP / GBP. W międzyczasie szereg innych rozwiązań zwiększa popularność i cenę XRP.

Byki XRP cieszą się zyskami, zdobywając przewagę

Trzecia co do wielkości kryptowaluta na świecie od kilku dni utrzymuje ładny ruch wzrostowy. W zeszłym tygodniu osiągnął 0,346 USD, po czym spadł do 0,316 USD. Od tego czasu cena stale rośnie i spada, wahając się między 0,32 a 0,33 USD.

Jak widać na poniższym wykresie, dzisiejszy dzień był dla XRP naprawdę dobry, ponieważ wzrósł o około 4 procent. W chwili pisania tego tekstu wymieniano ręce po 0,341 USD. Począwszy od 0,328 USD, zarządza dziennym wolumenem obrotu w wysokości około 246 milionów USD.

xrpŹródło: Tradingview.com

XRP / USD przełamał opór na poziomie 0,340 USD i wykazuje oznaki trendu byka. Nawet jeśli dojdzie do spadku, XRP ma wsparcie na poziomie 0,320 USD, które zdoła utrzymać go na poziomie około 0,330 USD i przed dalszym spadkiem.

W tej chwili XRP ma przed sobą dobre dni i prawdopodobnie rozpocznie następny miesiąc z pozytywnym i niedźwiedziem notą.

eToro dodaje XRP / JPY & XRP / GBP, więcej o XRP

W międzyczasie eToro, społeczność handlowo-inwestycyjna, dodała kolejną parę fiat przeciwko XRP. Z małą listą ofert kryptowalut, eToro dodał XRP w zeszłym roku, ale tym razem otworzył handel XRP dla Japończyków i Brytyjczyków, jak podzielił się ten entuzjasta xrp:

eToro dodał pary XRP / GBP i XRP / JPY – a także pary BTC / EUR i ETH / EUR. Przygotowujesz się do roli dostawcy płynności dla xRapid? Lub co myślisz? #XRPcommunity @BankXRP @XrpCenter @digitalassetbuy @AlexCobb_ pic.twitter.com/cdhGoBp53g

– Hodlerboy (@OriginalHodler) 27 sierpnia 2018 r


eToro otworzył XRP dla innych gospodarek, w których inwestuje się w kryptowaluty, co przyczyni się do jego przyjęcia i wolumenu obrotu.

Co więcej, partner Ripple, XP Investimentos, we wrześniu tego roku uruchomi giełdę kryptowalut XDEX.

XP Investimentos w Brazylii uruchomi giełdę kryptowalut we wrześniu: XDEX. 49,9% XP jest teraz w posiadaniu Itaú Unibanco, @Marszczyć partner od lutego 2018 r.$ XRP#XRPthestandard#XRPcommunity

Kredyt: @DiogoHNobregahttps://t.co/BL1s0Ijs4f

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 28 sierpnia 2018 r

Inny partner Ripple, IFX Payments, współpracuje z LianLian Pay, czwartą co do wielkości firmą płatniczą w Chinach, „aby wesprzeć wdrożenie rozwiązania LianLian Happy Transfer do przekazywania pieniędzy dla chińskich osób z zagranicy, które chcą wysłać pieniądze do domu”.

Strategiczne partnerstwo między IFX, LianLian i @Marszczyć w celu wsparcia wprowadzenia rozwiązania LianLian do przekazywania pieniędzy Happy Transfer dla chińskich osób z zagranicy, które chcą wysłać pieniądze do domu.$ XRP#XRPthestandard#XRPcommunityhttps://t.co/6uhXTewTzm pic.twitter.com/kpL65CwvLW

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 27 sierpnia 2018 r

Przeczytaj też: XRP Zdecentralizowany czy nie? Wiceprezes ds. Produktu Ripple, Asheesh Birla, rozstrzyga debatę

Specjalne wyróżnienie: połączenie UBS Ripple

Banki współpracujące z technologią Ripple nie są niczym nowym, mają w swoim portfelu ponad 100 partnerstw. Firma stojąca za trzecią co do wielkości kryptowalutą na świecie pracuje nad dodaniem kolejnych nazw do swojej stale rosnącej listy.

Z Bank of Thailand, Bank Indonesia, Federal Reserve System, Monetary Authority of Singapore, Saudi Arabian Monetary Authority, Axis Bank, BankDhofar, Bank of America, Barclays, Cargills Bank, Commonwealth Bank of Australia, do IndusInd Bank, Kuwait Finance House, Royal Bank of Canada, Royal Bank of Scotland, Santander Bank i Standard Chartered Bank, między innymi, Ripple powoli rozprzestrzenia się na całym świecie.

Według ostatnich ustaleń Leonidasa, Union Bank of Switzerland (UBS) współpracuje z Ripple. Chociaż Ripple i UBS po raz pierwszy spotkały się w 2016 r., Udostępniony dokument został zaktualizowany, zwłaszcza pod koniec zeszłego roku, w części związanej z Ripple, tylko że stwierdza:

„Mamy inne projekty konsorcjum współpracujące z R3, a także projekt z Ripple w zakresie płatności transgranicznych w czasie rzeczywistym”.  

To jest z października 2017 r., Nie wiem, czy zostało już opublikowane. @UBS praca nad projektem z Ripple w zakresie płatności transgranicznych w czasie rzeczywistym.$ XRP @Marszczyć @BankXRP @XRPTrump @XrpCenter @ Hodor7777 #XRPthestandard#XRPcommunityhttps://t.co/flwxSLqWQr pic.twitter.com/W7OeEhqyap

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 26 sierpnia 2018 r

Ripple i XRP agresywnie podążają w kierunku swojego celu, jakim jest stanie się wartościowym internetem dzięki stale rosnącej popularności.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector