Zastosowanie CoinField XRP jako waluty bazowej może zwiększyć jego zasięg do milionów

Reklama Phemex

Wygląda na to, że XRP staje się ulubieńcem giełd kryptowalut, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka giełd kryptowalut rozważało dodanie XRP jako waluty bazowej. Niedawnym dodatkiem do tej listy jest CoinField, najbardziej zaawansowana kanadyjska giełda bitcoinów i kryptowalut, która ogłosiła, że ​​bada możliwość uczynienia XRP jako waluty bazowej.

Dodanie XRP przez CoinField byłoby korzystne dla obu stron

Według tweeta opublikowanego przez CoinField, giełda poinformowała, że ​​ocenia możliwość dodania XRP jako waluty bazowej dla 30 bezpośrednich par kryptograficznych wraz z USD, CAD, EUR, GBP, JPY & AED. Wspomniał również, że był to element planów ekspansji giełdy, które obejmowały również uruchomienie platformy w 69 innych krajach.

Ocenialiśmy możliwość dodania #XRP jako waluta bazowa dla 30 bezpośrednich par kryptowalut wraz z USD, CAD, EUR, GBP, JPY & AED. Część naszego planu ekspansji w 69 krajach.@Marszczyć @ Ripple_XRP1 @xrp_news @XRPtheone @XRPstreetTEAM @KingRippleXRP @XrpCenter @tsuki_ryokou pic.twitter.com/BYHlT4Gsag

– CoinField Exchange (@coinfieldEX) 21 września 2018 r

Jeśli ocena przejdzie pozytywnie i jeśli XRP zostanie dodany przez CoinField, przyniesie to równe korzyści obu stronom. XRP byłby narażony na rynek ponad 69 krajów i miliony użytkowników CoinField, konfigurując go do masowej adopcji. Z drugiej strony CoinField przyspieszyłby przetwarzanie transakcji, zmniejszyłby opłaty transakcyjne i przyciągnąłby nowych użytkowników na giełdę.

CoinField, która jest najbardziej zaawansowaną kanadyjską giełdą bitcoinów i kryptowalut, kontynuuje szybki rozwój. Jej ostatnie ogłoszenia dają wgląd w rozwój giełdy, która zamierza wprowadzić swoją platformę na rynek globalny. Te ogłoszenia obejmują dodanie 8 nowych monet, w tym Zcash (ZEC), 0x (ZRX), Golem (GNT), OmiseGO (OMG), Zilliqa (ZIL), Augur (REP), Basic Attention Token (BAT) i Salt (SALT) ), akceptacja 4 nowych walut fiducjarnych, ogólne obniżenie opłat i rewolucyjny krok naprzód w dopasowanej technologii silnika z możliwością ponad 1,5 miliona wywołań API na sekundę.   

CTO CoinField Reza Bashash został zacytowany

„Nasz silnik dopasowujący jest teraz oparty na technologii klasy korporacyjnej, która może obsłużyć do 75 000 transakcji handlowych na sekundę i ponad 1,5 miliona wywołań API na sekundę. Bardzo skupiliśmy się na R.&D ponieważ naszą wizją jest stać się najbardziej zaawansowaną niezależną giełdą kryptowalut na świecie ”

Sposób, w jaki CoinField przekształca, wydaje się być idealnym partnerem dla XRP, aby przetestować również swoje możliwości wymiany.   

Przeczytaj także: XRP przewodzi spadkowi Altcoin, podczas gdy ekspert przewiduje byczy scenariusz

Możliwości XRP powoli sprawiają, że jest to ulubiona wymiana

Możliwości RippleNet i XRP w zakresie szybszych i tańszych transakcji doprowadziły do ​​jego popularności wśród banków i innych instytucji finansowych. To jest coś, co nie zostało jeszcze zbadane przez niektóre wiodące giełdy kryptowalut, ale wydaje się, że ma już bardzo potrzebny początek.

Pierwszą giełdą, która wybrała XRP Ripple jako swoją walutę bazową, był DCEX. DCEX oferuje 15 tokenów cyfrowych do handlu z XRP jako parą podstawową. Cyfrowe tokeny obejmują Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), Tron (TRX), Bitcoin Cash (BCH) i Ethereum (EOS) wśród innych walut cyfrowych.

Bitrue, giełda kryptowalut z siedzibą na Tajwanie, również ogłosiła zamiar umieszczenia XRP na liście monet bazowych w swojej sieci.

Dzięki wsparciu ze strony #XRPCommunity. Bitrue z dumą Cię prezentuje #XRP-bazujący na rynku handlowym z 10 parami handlowymi dzisiaj! Bądź na bieżąco z programem nagród XRP w nadchodzących dniach. #xrpthesandard #xrpthebase pic.twitter.com/VgXVh3x2Ig

– Bitrue (@BitrueOfficial) 30 lipca 2018 r

Bitrue od dawna ma ambicje stać się najbardziej spontaniczną i bezpieczną opcją dla inwestorów kryptowalutowych na całym świecie, dlatego wybrała XRP jako swoją walutę bazową.

Z XRP jako walutą bazową, giełdy mogą zazwyczaj rozliczać transakcje w czasie poniżej 4 sekund, co zapewnia ogromną przewagę szybkości wymiany w stosunku do innych opcji przepływu pieniędzy, a XRP pomaga w masowej adopcji. Wyraźnie korzystne dla obu stron

Czy zobaczymy więcej giełd korzystających z XRP jako waluty bazowej i wykorzystamy szybkość, jaką zapewnia? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me