Analiza cen Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], Ripple [XRP] za tydzień od 23 lipca do 29 lipca

Reklama Phemex

Byki cieszą się pozytywnym nastawieniem, ponieważ bezpiecznie zabierają Bitcoiny powyżej 8000 USD, ale Altcoiny nie replikują tego samego przebiegu, Ogólna kapitalizacja rynku monet rośnie. SEC nadal opóźnia i odrzuca aplikacje Bitcoin ETF, Google usuwa MetaMask i zakazuje aplikacji do wydobywania kryptowalut ze swoich sklepów,

Wydaje się, że byki utrzymują swoją pozycję na rynkach kryptowalut przez drugi tydzień, ponieważ z powodzeniem podniosły ceny BTC powyżej 8K. Niestety tak było tylko w przypadku Bitcoin, ponieważ większość altcoinów, w tym Ethererum, Ripple i Bitcoin Cash, nie mogła go odtworzyć, mając mieszany tydzień z wąskimi dodatnimi cenami lub w niektórych przypadkach ujemnymi ruchami.

Podczas gdy akcja trwała na rynku, pojawiło się wiele innych wiadomości, które sprawiły, że ulica kryptowalut była zajęta. Ogólna kapitalizacja rynkowa w tym tygodniu również wzrosła o blisko 5%, co wskazuje na napływ funduszy, ponieważ BTC ponownie odnotowuje pozytywne wiadomości z pierwszej linii w mediach. Od frontu technologicznego Google nagle usunął rozszerzenie przeglądarki Dapp MetaMask ze sklepu Chrome Extension bez żadnego wyjaśnienia.

Google zaktualizował również swoje wytyczne dotyczące Sklepu Play, który obecnie blokuje aplikacje zajmujące się wydobywaniem kryptowaluty. Od organów regulacyjnych, amerykańska SEC opóźniła orzeczenie w sprawie pięciu wniosków o ETF Bitcoin złożonych przez dostawcę funduszu Direxion do września, odrzucając jednocześnie wniosek o ETF złożony przez bliźniaków Winklevoss.

bitcoinŹródło: Coin360.io, dostęp 29 lipca 2018 r. O godzinie 10:55 czasu IST.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin odnotował w tym tygodniu solidny wzrost o około 10,5%, który przekroczył 8000 USD, dzięki czemu byki przejęły kontrolę na drugi tydzień. Umieszczony znacznie powyżej strefy bezpieczeństwa 8000 USD, Bitcoin cieszy się pozytywnym sentymentem, który buduje się wokół niego, szczególnie w związku z różnymi wiadomościami o rosnącym zainteresowaniu instytucjonalnym. Chociaż było kilka wstrząsów z powodu odrzucenia i opóźnień ETF Bitcoin, to nadal nie wystarczyło, aby znacząco naruszyć wsparcie w wysokości 8000 USD.

W ciągu tygodnia ceny osiągnęły najwyższy punkt 8424,2 USD i najniższy punkt 7 409,10 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów z BTC w różnych parach w tym tygodniu to Binance (5,64%), OKEx (4,17%) i ZB.com (3,96%).  

W tym tygodniu Business Insider przeprowadził wywiad z Jeffery Wernickiem, jednym z pierwszych inwestorów w Bitcoin, który powiedział, że ludzie źle zrozumieli Bitcoin i nie są świadomi jego filozofii, kiedy został stworzony. Nazwał Bitcoin „pieniądzem ludowym”, tłumacząc go jako magazyn wartości, a nie mechanizm płatności. Bill Miller, założyciel Miller Value Partners i dyrektor ds. Inwestycji, również omówił swoje poglądy na temat Bitcoin, mówiąc, że BTC jest interesujący, ale wiele Altcoinów nie robi na nim wrażenia.

Ważne: Analiza Bitcoin: Dlaczego SEC może zatwierdzić ETF Bitcoin? Co jest inne tym razem?

Ethereum [ETH]

Podczas gdy Bitcoin kontynuował swój ruch, Ether nie zdołał powtórzyć tego samego, dając w tym tygodniu tylko sentymentalny wzrost o 0,5%. Wielu analityków uważa, że ​​Ethereum ma swoje własne problemy techniczne, w tym przeciążenie łańcucha blokowego, które powoli zmniejsza atrakcyjność monety. Jego metamaska ​​portfela została również usunięta ze sklepu Google Play. Ale gdy tydzień dobiegał końca, wolumen Ethereum odnotował szalony skok wolumenów, przejmując wolumen Bitcoinów, co uznano za znak, że byki mogą powrócić. Nadchodzący tydzień powinien jednak dać nam jasny obraz, ponieważ czasami wolumeny mają tendencję do zanikania.

Ceny eteru, u góry, w tym tygodniu wyniosły 483,70 USD i były na najniższym poziomie 461,42 USD, mieszcząc się w tym wąskim przedziale. Rynki, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów, z ETH w różnych parach w tym tygodniu to DOBI trade (6,36%), Binance (4,74%) i ZB.COM (4,08%).

W wiadomościach otaczających Ethereum była mowa o tym, że eksplorator bloków Ethereum, Etherscan, podjął pozorną próbę włamania, podczas której potencjalny atakujący próbował wykorzystać sekcję komentarzy do udostępnienia złośliwego kodu. Wydaje się, że komentator był w stanie ominąć ochronę XSS firmy Disqus.

Ponadto wielu ekspertów nie było zbyt optymistycznych w kwestii Ethereum, w tym nowojorska Tetras Capital i Timothy Young z biura rodzinnego w San Francisco, Hidden Hand Capital, którzy obaj wierzyli, że wycena ETH i szum wokół niej nie są uzasadnione, ponieważ Ether miał problemy techniczne, takie jak sieć przeciążenie, kwestie decentralizacji i ewentualne regulacje dotyczące otaczających ICO, które wykorzystują Ehtereum Blockchain, które zostaną uznane za oferowanie papierów wartościowych.

Przeczytaj także: Pakistańczycy oczekujący przetrwania w kryptowalutach w obliczu upadającej gospodarki może podążać drogą Wenezueli

Przeczytaj też: Już czas, rząd USA. Zbadanie przyszłości kryptowalut jako pieniędzy podczas przesłuchania 18 lipca

Ripple [XRP]

Ze wszystkich monet głównego nurtu XRP wydawał się najbardziej rozczarowujący. Duch bycia określanym jako zabezpieczenie nie jest gotowy do opuszczenia XRP, ponieważ ceny pozostają w stagnacji – do – ujemnych pomimo pozytywnych nastrojów. Na górze, w tym tygodniu ceny XRP były na poziomie 0,466983 USD, a na dole – 0,438565 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów, z XRP w różnych parach w tym tygodniu, to HitBTC (12,62%), Huobi (11,82%) i Binance (8,57%).

Pomimo braku wielkiego ruchu cenowego, XRP zdołał zebrać pewne wiadomości, ponieważ Charlie Lee, założyciel Litecoin, nazwał XRP diamentem. Media doniosły również, że Cory Johnson, główny strateg rynkowy Ripple, powiedział, że XRP jest właściwą monetą do przenoszenia pieniędzy ze względu na szybkość określania Bitcoin i Ethereum wolno w tym celu. Powiedział również, że Ripple jest podekscytowany faktem, że organy regulacyjne angażują się w kryptowaluty, ponieważ zapewniłoby to większą przejrzystość.

Inni poruszacze i wstrząsacze

Inne monety, które osiągnęły górę i dół w tym tygodniu według CoinMarketCap (dostęp 29 lipca o 23:15 czasu IST) były.

Przeprowadzki

  • Refereum – Pokazuje wzrost o 224,71%
  • DMarket- Pokazuje wzrost o 174,96%
  • adToken – pokazuje wzrost o 131,42%

Wytrząsarki

  • SyncFab – pokazuje spadek o 53,49%
  • Seele – wykazujący spadek o 51,03%
  • Toacoin – pokazuje spadek o 49,51%

Jak myślisz, jakie będą nastroje na rynkach kryptowalut w przyszłym tygodniu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me