Analiza cen Bitcoin, Ethereum, Ripple za tydzień od 24 września do 30 września

Reklama Phemex

Google choć częściowo zachęca do zakazu reklam kryptograficznych. Ripple Craziness trwa nadal, ponieważ nowe zasady Coinbase mogą otworzyć drzwi dla notowań XRP. Wśród korporacji Walmart mówi dostawcom „Blockchain or Bust”. Koło popytu na Stablecoin wprowadza Stablecoin (USDC). Wśród nowości regulacyjnych liderzy kryptowalut spotykają się z Capitol Hill, aby omówić przyszłość kryptowaluty. Wśród giełd Mt. Gox Trustee donosi o sprzedaży kryptowalut o wartości 230 mln USD od marca 2018 r. Na arenie międzynarodowej czołowa indyjska giełda kryptowalut Zebpay staje się pierwszym nieszczęściem indyjskiego regulatora zakazu kryptowalut, podczas gdy sprawa w sądzie apex przeciwko zakazowi ma zostać rozpatrzona w tym tygodniu

Google ogłosił w tym tygodniu, że ich ogólny zakaz reklam związanych z kryptowalutami wygaśnie w październiku. Zaktualizowana zasada nie oznacza jednak, że reklama będzie dostępna dla wszystkich. Reklamy ICO, portfeli i porad handlowych nadal znajdują się na czarnej liście, a zatwierdzone reklamy mogą być wyświetlane tylko w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Idąc za przykładem Facebooka, firmy związane z kryptowalutami muszą wypełnić wniosek, aby reklamować swoje produkty lub usługi.

Ceny XRP rosną, gdy amerykańska giełda Bitcoin Coinbase przygotowuje się do wprowadzenia większej liczby aktywów kryptograficznych, ogłosiła firma. Coinbase oferuje obecnie Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic i Litecoin. Na swoim blogu firma ogłosiła, że ​​obecnie pracuje nad kwestiami związanymi z przestrzeganiem przepisów i przepisami, które dodatkowo utorują drogę do pozyskania większej liczby aktywów. Napisano w nim: „Nowy proces rozpoczyna się od formularza dla emitentów w celu przesłania aktywów do notowania w Coinbase, które ocenimy w oparciu o nasze ramy aktywów cyfrowych. Formularz wniosku i ramy zasobów cyfrowych będą regularnie aktualizowane, a nasz formularz wskaże najnowszą wersję struktury, w odniesieniu do której oceniamy ”.

XRP ma również inną wiadomość w swojej nazwie, ponieważ spadek ceny w ciągu ostatnich kilku tygodni był związany ze sprzedażą XRP przez Jeda McCaleba. Cyfrowy token odnotował znaczny spadek ceny w poprzednich tygodniach, a współzałożyciel firmy Jed McCaleb „przyspieszył” sprzedaż XRP, sprzedając aż 40 000 tokenów dziennie do lipca. Następnie w sierpniu każdego dnia sprzedawał blisko 500 000 XRP. Teraz, gdy cena Ripple wzrosła w ostatnich dniach, można oczekiwać, że McCaleb zmienił swoją strategię. Jednak każdego dnia sprzedał tokena o wartości około 150 000 USD. McCaleb nie ujawnił swojej strategii poza tym, że powiedział Wall Street Journal, że „nie sprzedaje więcej niż [zgodził się] z Ripple”.

W tym tygodniu firma Walmart poinformowała partnerów, że dostawcy produktów z Kalifornii muszą dołączyć do swojego systemu łańcucha dostaw lub stracić interes. Przejście na śledzenie produktów w technologii blockchain powinno pomóc firmie Walmart zmniejszyć zakres wycofań w przypadku skażenia. Wiceprezes Walmart ds. Bezpieczeństwa żywności, Frank Yiannas, powiedział dziennikarzom, że Walmart pilotuje technologię blockchain od dwóch lat, więc wymóg „nie powinien być zaskoczeniem”.

Stablecoiny powracają w wiadomościach, gdy Circle wprowadza na rynek Stablecoin (USDC). Być może w jednym z dziwniejszych trendów w przestrzeni kryptowalut, bostońska firma płatnicza Circle wprowadziła na rynek swój stablecoin z ceną dolara zwany USDC. To wydanie jest następstwem wprowadzenia na giełdę kryptowalut Gemini stablecoin (GUSD). Chociaż te stablecoiny nie są bezpośrednią konkurencją, ponieważ prawdopodobnie będą rodzime tylko dla każdej giełdy (kółko = Poloniex), przewiduje się, że odetną część udziałów w rynku od lidera stablecoinów Tethera (USDT).

Ponad pięćdziesięciu uczestników przyłączyło się we wtorek do dyskusji przy okrągłym stole prowadzonej przez przedstawiciela Warrena Davidsona w stanie R-Ohio, aby omówić przyszłość świata kryptowalut. Kluczową kwestią było to, że ciężar niepewności regulacyjnej będzie hamował innowacje, ponieważ firmy będą obawiać się nadmiernego zaangażowania zasobów w popełnienie wykroczeń prawnych z powodu błędnej interpretacji przepisów.

Przeczytaj także: Bitcoin & Rynek kryptowalut przygotowany na rajdy byków, eksperci wyjaśniają, dlaczego

Według niedawnego wydania na stronie internetowej Mt Gox, Mt. Gox Trustee, Kobayashi podobno sprzedał 230 milionów dolarów Bitcoin i Bitcoin Cash od marca 2018 roku, ujawnił raport na temat Mt. Witryna Gox. Mt. Gox była bezsprzecznie najpopularniejszą giełdą Bitcoin na świecie, zanim została zhakowana w 2014 roku.

Zebpay, wiodący indyjski operator giełdowy zajmujący się wymianą kryptowalut, zamknął operacje wymiany ze skutkiem od 28 września. W oświadczeniu wydanym na swoim blogu Zebpay powiedział: „W tym momencie nie jesteśmy w stanie znaleźć rozsądnego sposobu prowadzenia działalności związanej z wymianą kryptowalut. W rezultacie wstrzymujemy naszą wymianę. Dzisiaj o godzinie 16:00 (28 września 2018 r.) Anulujemy wszystkie niezrealizowane zamówienia kryptowalut do kryptowalut i zwrócimy Twoje kryptowaluty / tokeny z powrotem do Twojego portfela Zebpay. Żadne nowe zamówienia nie będą przyjmowane do odwołania ”. Dodał jednak: Portfel Zebpay będzie nadal działał nawet po zatrzymaniu wymiany i można swobodnie wpłacać i wypłacać monety / tokeny do swojego portfela.

Ponownie z Indii sąd apeksowy może mieć przesłuchanie w nadchodzącym tygodniu w sprawie zakazu indyjskiego Banku Rezerw dla firm kryptograficznych. Mówiąc o sprawie, Rahul Raj, współzałożyciel i dyrektor generalny Koinex, został zacytowany, gdy powiedział mediom, że „W zależności od werdyktu sądu najwyższego, będzie istniał inny rodzaj nastrojów lub ruchów w ramach regulacyjnych, organów regulacyjnych lub giełd lub użytkownicy znajdą się w sytuacjach, w których będzie dużo bardziej jasne, jak ta przestrzeń będzie wyglądać w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy ”.

bitcoinŹródło: Coin360.io


Bitcoin (BTC)

Po kilku tygodniach bycia na zielonych, BTC twierdzi, że niewielka sprzedaż w tym tygodniu kończąca tydzień spadła o 2%. Ceny osiągnęły najwyższy poziom 6 785,03 USD i najniższy punkt 6 381,86 USD w ciągu tygodnia. Oprócz wartości odstających dla BitMEX, które miały wolumeny 19,31%, giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów z BTC w różnych parach w tym tygodniu to Bithumb (3,00%), Binance (2,57%) i DOBI Trade (2,31%),

Wśród wybitnych głosów Tom Lee z Fundstrat powiedział, że stabilność Bitcoina na poziomie 6000 USD, niezależnie od jego niższych szczytów, jest optymistyczna. Blooomberg zacytował Lee, mówiąc: „6 000 $ to poziom ważniejszy, niż nam się wydawało. Na początku tego roku wskazywaliśmy 6000 USD jako przełom w wydobyciu bitcoinów, więc poziom ten powinien się utrzymać. Fakt, że Bitcoin się tu trzyma, to bardzo dobra wiadomość. Myślę, że pod koniec roku są katalizatory, więc myślę, że pomimo niższych szczytów, które widzieliśmy, myślę, że zaczynamy się odwracać ”.

Ethereum (ETH)

Znów widać, jak Ethereum zamienia się miejscami z XRP na liście największych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. Chociaż odzyskał swoje miejsce z powrotem, XRP nadal znajduje się w groźnej odległości. Ceny eteru, na szczycie, w tym tygodniu wyniosły 245,11 USD i były na najniższym poziomie 206,49 USD, spadając dość blisko progu 200 USD. Rynki, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z ETH w różnych parach w tym tygodniu to DOBI Trade (5,82%), Binance (4,78%) i Huobi (4,40%)

Podobnie jak Bitcoin, także dla Ethereum cytowano Tom Lee, który tym razem powiedział CNBC, że ostatnie cztery z czterech razy pozostawał w tyle za swoimi rówieśnikami, że o dwa standardowe odchylenia eter odnotował „poważną zmianę trendu”. Lee powiedział również, że sentyment do ETH był zbyt negatywny, a token, który osiągał wyniki słabsze od swoich rówieśników o dwa odchylenia standardowe, był „oznaką kapitulacji”.

Ripple (XRP)

Ripple XRP nadal przeżywa szalony okres, tym razem z oczekiwaniem, że zmiana zasad Coinbase może otworzyć drzwi dla XRP na renomowanej giełdzie. Na górze, w tym tygodniu ceny XRP były na poziomie 0,587431 USD, a na dole – 0,441519 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów z XRP w różnych parach w tym tygodniu to Bitbank (12,65%), Upbit (12,55%) i Binance (11,10%)  

W przypadku XRP w tym tygodniu CoinField, najbardziej zaawansowana kanadyjska giełda bitcoinów i kryptowalut, ogłosiła, że ​​bada możliwość uczynienia XRP walutą bazową.

Inni poruszacze i wstrząsacze

Inne monety, które osiągnęły górę i dół w tym tygodniu według Coin Market Cap (dostęp 30 września o 23:30 czasu IST) to

Przeprowadzki

  • WIECZNY ŻETON – Pokazuje wzrost o 714,23%
  • EJOY – pokazuje wzrost o 390,55%
  • ONG – Pokazuje wzrost o 220,57%

Wytrząsarki

  • Moneta Concierge – pokazuje spadek o 69,69%
  • Coin2Play – pokazuje spadek o 57,31%
  • Banyan Network – Pokazuje spadek o 39,07%

Jak myślisz, jakie będą nastroje na rynkach kryptowalut w przyszłym tygodniu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector