Prognoza ceny Pancakeswap (CAKE) – jaka będzie cena ciasta w 2021 roku?

Po zadziwiającym 400% wzroście ceny Pancakeswap (CAKE) w ciągu ostatnich dwóch tygodni, wielu inwestorów wykazało ogromne zainteresowanie i popyt na token. W tym artykule przewidujemy przyszłą cenę tokena CAKE, prognozujemy, jak wysoka cena może wzrosnąć w 2021 r. Oraz przyszłe zmiany na Pancakeswap, które sprawiają, że jest to dobra inwestycja do utrzymania. 

Zapnij pasy, podróż na księżyc dla posiadaczy Pancakeswap (CAKE) jest wcześniejsza niż myślisz!

Powstanie tokena CAKE

Token CAKE jest natywnym tokenem zarządzania Pancakeswap, zdecentralizowana giełda (DEX) zbudowana w oparciu o Binance Smart Chain (BSC). Należy jednak pamiętać, że inne tokeny – FLIP i SYRUP – zostały również stworzone dla platformy Pancakeswap. 

Uruchomiona pod koniec 2020 roku zdecentralizowana aplikacja (Dapp) stała się jedną z największych na BSC – konkurując wprost z innymi znanymi projektami, takimi jak Uniswap i Sushiswap. 

Najczęściej używany jest PancakeSwap #DeFi produkt na DappRadar już teraz!

W zeszłym tygodniu, @PancakeSwap liczba jego użytkowników wzrosła o ponad 36%, osiągając 54,4 tys. aktywnych portfeli! @BinanceChain @cz_binance

&# 128071; https://t.co/8fIi22N9DS

– DappRadar (@DappRadar) 10 lutego 2021 r

Pancakeswap stworzył unikalną platformę, która pozwala użytkownikom doświadczyć dowolnej funkcji DeFi od wymiany tokenów, obstawiania, farmienia, a nawet NFT. Zapewnia zautomatyzowanego animatora rynku (AMM) działającego na podstawie inteligentnego kontraktu, otwierającego świat dla użytkowników, aby mogli cieszyć się ekspansywnym i interesującym światem DeFi. 

W następnych sekcjach skupiamy się na krótkiej historii cen CAKE, prognozach naszych analityków dotyczących ceny CAKE w ciągu najbliższych kilku lat, o tym, jak bardzo cena może wzrosnąć w 2021 r. Oraz dodajemy kilka opinii ekspertów na temat ceny docelowej CAKE. Próbki zebrane od różnych analityków przewidują, że cena będzie wahać się od 10 do 20 USD w nadchodzących latach. 

Historia i wyniki cenowe tokena CAKE

Zanim zagłębimy się w prognozy cenowe, spójrzmy na krótką historię CAKE i jak ewoluowała cena od czasu jej wprowadzenia pod koniec 2020 r. Począwszy od oferowanej ceny 1,40 USD, CAKE spadł jeszcze bardziej pod koniec 2020 r. – zamykając rok na niska cena 0,586 USD, według statystyk Coinmarketcap. 

Co zaskakujące, wzrost popularności Pancakeswap i CAKE rozpoczął się w lutym po nagłym wzroście popytu na ich token zarządzający. Statystyki od DApp Radar pokazują nagły wzrost liczby użytkowników i wolumenów na Pancakeswap pod koniec stycznia, który mógł wywołać popyt na CAKE.

dappradarWzrost liczby transakcji i wolumenu CAKE pod koniec stycznia (Zdjęcie: DApp Radar)

28 stycznia CAKE ustanowił nowy rekord wszechczasów na poziomie 1,49 USD, co stanowi wspaniałomyślny wzrost o 155% w ciągu zaledwie miesiąca – rozpoczynając swoją podróż na Księżyc. W chwili pisania CAKE kosztuje 6,00 USD, ostry spadek o 25% w stosunku do historycznych maksimów ustalonych 10 lutego 2021 r.. 

Łącznie dostarczanych jest 112 870 066 tokenów CAKE o łącznej kapitalizacji rynkowej 680 mln USD, co stawia monetę jako 75. największy projekt kryptograficzny na giełdach CMC. 

Prognoza ceny ciasta – jak daleko może wzrosnąć cena tokenów Cake w 2021 roku?

Już o 1200% więcej w tym roku, token CAKE nie zamierza w najbliższym czasie zwolnić. W tej sekcji skupiamy się na przyszłych prognozach cenowych CAKE – koncentrując się na krótko- i długoterminowych perspektywach tokena. 

coinmarketcapRoczna wydajność tokena CAKE (Zdjęcie: Coinmarketcap.com)

Najłatwiejszym sposobem prognozowania na zdecentralizowanym tokenie giełdy jest przyjrzenie się jego poprzedniej cenie i podstawom jego rodzącego się projektu. Patrząc na RSI, poziomy MA i wsparcie / opór na dziennych wykresach, przewidujemy, że cena CAKE będzie wahać się między 8 a 15 USD w 2021 r.. 

Jaka jest długoterminowa prognoza cenowa dla CAKE / USD?

Wyjątkowość Pancakeswap – zbudowana na Binance Smart Chain – sprawia, że ​​CAKE jest dobrym zakupem w dłuższej perspektywie. Połączenie z Binance zapewnia zdecentralizowanej giełdzie ekspansywną sieć aktywów do transakcji, skalowalną platformę o dużej przepustowości oraz niskie opłaty. Jeśli problemy ze skalowalnością i wysokimi opłatami za gaz będą nadal występować na Ethereum, spodziewaj się wzrostu popytu na Pancakeswap – co może być byczy również dla CAKE. 

Innym sposobem przewidzenia przyszłej ceny CAKE jest analiza wolumenów DEX, które wzrosły do ​​ponad 2,8 miliarda USD w zeszłym miesiącu – co stanowi wzrost o 427% w ostatnim miesiącu. Jeśli cena CAKE naśladuje wzrost wolumenu transakcji, moglibyśmy zobaczyć, jak cena ustabilizuje się powyżej 10 USD w nadchodzących miesiącach. 

Pamiętaj, CAKE jest wciąż początkującym projektem i wiąże się również z ryzykiem. Każdemu kupującemu monetę radzimy zachować ostrożność. 

Czy cena ciasta wzrośnie dalej?

Głównym powodem wzrostu ceny tokenów Cake jest rosnący popyt i wolumen Binance Smart Chain, który następnie spowodował wzrost dowolnego tokena lub protokołu opartego na platformie, czy to Cake, czy BNB. Cake token był sprzedawany poniżej 1 $ zaledwie kilka tygodni temu, a odkąd BSC zajęło czołowe miejsce w przetwarzaniu transakcji defi i ERC-20, Cake wzrósł do ponad 18 $. Intensywność wzrostu można było zrozumieć na podstawie tego, że na krótko przestawił Sushi na swoją kapitalizację rynkową.

To jest prawdziwe, @PancakeSwap po prostu odwrócił $ Sushi! pic.twitter.com/Gd7rRE3tXX

– Prodigy (@Prodigy_ETH) 19 lutego 2021 r

Cena ciasta rosłaby w synchronizacji z ruchem cenowym BNB i rosnącym wolumenem w łańcuchu Binance Smart, a związany z nim projekt kontynuowałby wzrost, dopóki sieć Ethereum nie rozwiąże problemów ze skalowalnością.

Opinia analityka na temat ceny CAKE

Wzrost ceny CAKE i wolumenów na platformie wita nowych naśladowców monety – nawet krytycy zaczynają w to wierzyć. Pomimo scentralizowanego charakteru Pancakeswap, badacz The Block i entuzjasta kryptowalut, Larry Cermak stwierdził, że tomy ukończone przez platformę „są imponujące” i spodziewa się krótkotrwałego wzrostu ceny CAKE. 

Scentralizowane czy nie, jeśli ten wolumen utrzymuje się i nie jest to tylko anomalia, to robi wrażenie. Dzieje się tak, gdy transakcje w łańcuchu stają się zbyt drogie dla poszukiwania okazji w handlu detalicznym https://t.co/fl0ai1wCLG

– Larry Cermak (@lawmaster) 10 lutego 2021 r

Jeden z użytkowników Twittera, Moneycaller, oczekuje, że CAKE podąży trajektorią swojego konkurenta – SUSHI – i osiągnie co najmniej 16 USD w nadchodzących miesiącach. Wątpi jednak, czy cena zdetronizuje Uniswap jako największy projekt DEX – obecnie za 21 dolarów.. 

Bez wątpienia $ ciasto następuje $ sushi cena, ale musimy zobaczyć, czy może przewyższyć $ uni

– Pieniądze (@_Moneycaller) 12 lutego 2021 r

Wniosek 

CAKE oferuje zdrową możliwość inwestowania i zwiększania zysków w przyszłości, ale wiąże się również z własnym ryzykiem. Radzimy inwestować tylko to, co chcesz stracić, i robić to ostrożnie. To powiedziawszy, trajektoria CAKE w nadchodzącym roku, 2022 i 2023, wygląda optymistycznie, więc inwestorzy mogą optymistycznie patrzeć na jego przyszłość. 

Wreszcie, przyszłość Pancakeswap w dużej mierze zależy od Binance i BSC – dwóch projektów, które stały się punktem marketingowym dla CEO Binance, Changpeng Zhao. Wysiłek włożony w Pancakeswap – zarówno w zakresie rozwoju, jak i marketingu, daje bardzo optymistyczną perspektywę CAKE osiągającą 15 USD. 

FAQs

  • Czy Pancakeswap jest bezpieczny?

Pancakeswap to dobra inwestycja dla wczesnych inwestorów gotowych do jazdy z falą DeFi. Projekt jest również audytowany przez CertiK i wspierany przez Binance, największą na świecie giełdę kryptowalut, co czyni go solidnym projektem.  

  • Czy CIASTO to dobra inwestycja?

Jeśli zainwestowałeś w CAKE na początku 2021 r., Mógłbyś zwiększyć swoje zasoby o 1200% + pokazując, że token jest dobrą inwestycją. Fundamenty również wyglądają solidnie wraz ze wzrostem wolumenów na zdecentralizowanej giełdzie i wsparciu Binance, które również odgrywają ogromną rolę w przyszłości monety.

  • Jaka będzie cena CIASTA za rok?

Zgodnie z naszą analizą cena tokena CAKE będzie wynosić od 8 do 15 USD w 2021 r. Oznacza to, że jeśli zainwestowałeś dziś 100 USD w CAKE, możesz spodziewać się, że do lutego 2022 r. Zarobisz około 133–250 USD.. 

  • Jaka jest prognoza cen CAKE w 2030 roku?

Token CAKE daje bardzo optymistyczny wygląd w perspektywie krótkoterminowej, ale w dłuższej perspektywie może być niewyraźna. Zgodnie z naszą analizą empiryczną, prognoza ceny CAKE w 2030 r. Wynosi 19,95 USD, co wskazuje, że wzrost tokena może spowolnić w ostatnich latach tej dekady.. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me