Krytyka Goldmana Sachsa na temat Bitcoina to w rzeczywistości bycze wiadomości

Każdy nowy i ewoluujący wynalazek potrzebuje antagonisty. A antagonista bitcoina roku 2020 mógł właśnie się ujawnić. Na slajdzie PowerPointa, który wyciekł, Goldman Sachs skrytykował, że bitcoin nie jest klasą aktywów i że klienci, którzy nie są zorientowani na dynamikę, powinni ponownie rozważyć zainwestowanie w nie.. 

Podczas gdy taka ostra krytyka ze strony finansowego giganta Goldmana Sachsa wydaje się zniechęcającym sygnałem, zwolennicy kryptowalut są pozytywnie nastawieni do wydajności bitcoina lub ogólnie kryptowalut. Według Santiment Insights, raport Goldmana wywołał szeroką dyskusję w społeczności kryptowalut, przy czym większość postów śmiała się lub po prostu przeoczyła jego krytykę. W przeciwieństwie do ogromnej wyprzedaży paniki, która prawdopodobnie została spowodowana przez Satoshi Nakamoto, wydaje się, że tym razem niewiele osób kupi przemówienie Goldmana i porzuci swoje bitcoiny. 

Przed Goldman Sachs największym antagonistą bitcoina był JP Morgan, którego dyrektor generalny Jamie Dimon uznał bitcoin za „oszustwo” i że „jest gorszy niż cebulki tulipanów. To się nie skończy dobrze. Ktoś zginie ”. Ale teraz największy bank w kraju będzie świadczył usługi bankowe na giełdach bitcoin Gemini i Coinbase. W świetle tego posunięcia krytycy uważają, że JP Morgan będzie w stanie uzyskać poważną przewagę nad swoim największym konkurentem Goldmanem. 

Stając się bardziej otwartym na bitcoiny, JP Morgan nie jest sam. Mike McGlone, starszy strateg ds. Surowców w Bloombergu, również podpisał bycze dla bitcoina, mówiąc, że jest to lepsza zgoda niż złoto: „W przeciwieństwie do quasi-walutowego złota braci, wyższe ceny nie będą zachętą do większej podaży”.

W pewnym sensie stanowisko Goldmana wobec bitcoinów nie jest całkowicie złe, ponieważ pokazało, że bitcoin zyskał więcej uwagi wśród inwestorów instytucjonalnych. W przypadku tak wyjątkowego zasobu, jak bitcoin, uwaga, a także uznanie są tym, co sprawia, że ​​jest silny. 

Bitcoin nabiera tempa!

Inwestorzy instytucjonalni uciekają do bitcoina. Grayscale przyspieszyła swój ruch w kierunku gromadzenia bitcoinów, kupując ponad 1,5-krotność całkowitego BTC wydobytego od połowy o połowę. Zarządzający funduszami hedgingowymi Paul Tudor Jones wprost wspiera bitcoiny, mówiąc „To świetna spekulacja” i „nieco ponad 1% moich aktywów w bitcoinach. Może to prawie 2. W tej chwili wydaje się, że to właściwa liczba ”.

Nawet gdy bitcoin stracił 9% swojej wartości 2 czerwca, inwestorzy instytucjonalni zachowują optymizm na długoterminowych wynikach. Timothy Peterson, zarządzający aktywami w Cane Island Alternative Advisors, skomentował na Twitterze, że „Jeśli utrzyma się trend najniższej ceny do przodu, sierpień 2020 r. Będzie ostatnim razem, gdy zobaczymy #bitcoin poniżej 10 000 USD”.

Podążaj za trendem 

Bexplus jest wiodącą platformą krypto-pochodnych oferującą 100-krotną dźwignię w kontraktach terminowych BTC, ETH, EOS, LTC i XRP. Bez KYC, bez opłaty depozytowej, handlowcy mogą otrzymać najbardziej uważne usługi, w tym całodobową obsługę klienta. Bexplus oferuje usługi na całym świecie, w tym w USA, Japonii, Iranie, Singapurze i Sudanie. 

  • Zarabiaj więcej BTC dzięki zmienności

Zmienność to dobra rzecz, być może najlepsza z bitcoinów dla większości inwestorów futures. Spekulując ruchami na rynku i stosując dźwignię finansową, inwestorzy mogą zarobić pokaźną sumę pieniędzy przy niewielkim kapitale początkowym. 

Na przykład 100-krotna dźwignia finansowa zapewniana przez Bexplus umożliwia otwarcie pozycji 100 razy więcej niż początkowa inwestycja. Minimalny wolumen obrotu dla BTC / USD na Bexplus wynosi 0,1 BTC, co oznacza, że ​​wystarczy zainwestować 0,001 BTC jako depozyt zabezpieczający. Jeśli wygenerujesz 10% zysku, zarobisz 0,01 BTC, co daje zwrot z inwestycji na poziomie 1000% przy zaledwie 0,001 BTC inwestycji.

  • Odbierz swój 100% bonus

Podwójne depozyty, podwójne zyski. Użytkownicy mogą uzyskać 100% bonusu od depozytu za każdy depozyt na Bexplus. Jeśli zdeponujesz 1 BTC, na Twoje konto zostaną przelane 2 BTC, a zyski uzyskane dzięki bonusowi będą podlegać wypłacie. Każdy użytkownik może dołączyć do promocji i otrzymać do 10 BTC bonusu. Teraz aktywni użytkownicy mogą uzyskać 10% zniżki na opłatę transakcyjną.  

  • Naucz się handlować bez ryzyka

Nawet jeśli jesteś początkującym, nadal możesz zarabiać jak inni weterani! Aby pomóc początkującym lepiej przyzwyczaić się do handlu lewarowanego, Bexplus zapewnia każdemu użytkownikowi plik konto demo przy rejestracji. Na koncie demo znajduje się 10 BTC do uzupełnienia, aby handlowcy mogli ćwiczyć tyle, ile chcą. Możesz także nauczyć się analizować rynek i korzystać z zestawu narzędzi z kontem demo. 

bexplus

  • Sprawdź rynek w dowolnym momencie i dowolnym miejscu

Bexplus pozycja aplikacji mobilnej w pierwszej piątce wyników wyszukiwania słów kluczowych związanych z handlem bitcoinami w 56 krajach w App Annie. Ta w pełni funkcjonalna aplikacja zapewnia takie same wrażenia podczas korzystania z komputera, tylko znacznie wygodniejsze. 

Możesz sprawdzić rynek, wejść lub zamknąć transakcję lub zdeponować swoje środki w oprocentowanym portfelu w dowolnym miejscu. Aplikacja mobilna Bexplus ma całodobowe powiadomienia rynkowe, dzięki którym będziesz na bieżąco z każdym dużym ruchem na rynku.  

Dostęp do wszystkich danych i zasobów można uzyskać za pośrednictwem wszelkiego rodzaju urządzeń, w tym systemu Windows, Macbook, telefonów z systemem Android, iPhone’ów i tabletów. Aplikacja Bexplus jest dostępna na Apple App Store i Google Play.

Śledź Bexplus na:

Stronie internetowej: https://www.bexplus.com/

Telegram: https://t.me/bexplusexchange

Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me