Prognoza cen XYO: ponura przyszłość dla XYO, swobodny spadek do 0,000010 $ Do 2025 roku?

  • Fundacja XYO nieustannie rewolucjonizuje świat podróży, łącząc samochody, kierowców i smartfony z precyzyjnymi danymi o lokalizacji geoprzestrzennej.
  • XYO może znacznie zyskać na wartości w ciągu najbliższych dziesięciu lat, ale prognozy do 2025 r. Wskazują na dalszy trend spadkowy.

Wprowadzenie:

XYO to sieć, której jedynym celem jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń z jazdy w dowolnym miejscu na świecie. Zdecentralizowana sieć jest zarządzana przez Fundacja YXO. Dzięki członkom społeczności będącej fundacją osoby fizyczne, programiści, a także przedsiębiorstwa mogą dowiedzieć się o „możliwościach sieci danych opartych na lokalizacji, zbudowanej w oparciu o wspólne zachęty”.

Aktualizacja rynku XYO

XYO jest jedną z kryptowalut na zielono w momencie pisania. Wartość kryptowaluty wzrosła o ponad 6% w stosunku do dolara amerykańskiego w ciągu ostatnich 24 godzin. Zgodnie z danymi CoinMarketCap, XYO notuje 4,90% więcej w stosunku do Bitcoin (BTC) i 5,57% w stosunku do Ethereum (ETH). Z biegiem lat XYO był w stanie osiągnąć kapitalizację rynkową w wysokości 3,4 miliona USD i zajmuje 598. pozycję na rynku. Co więcej, XYO było w stanie przyciągnąć obroty w wysokości 13 112 USD w ciągu ostatnich 24 godzin. CoinMarketCap pokazuje, że handlowcy mogą kupować i sprzedawać XYO na giełdach takich jak KuCoin, IDEX i YoBit.

Wykres cen XYO / USDWykres ceny XYO / USD wg CoinMarketCap

Co to jest XYO?

XYO to zdecentralizowana kryptowaluta, która została wprowadzona w 2017 roku. Przez lata społeczność otaczająca tę kryptowalutę ogromnie się rozrosła, opierając się na jednej technologii, XY Oracle. Głównym celem jest zapewnienie wsparcia deweloperom na całym świecie i pomoc w zrozumieniu korzyści, jakie niosą ze sobą zdecentralizowane technologie przy użyciu „nieskończenie skalowalnego protokołu danych o lokalizacji z zachętą”. Sieć jest w stanie finansować swoją działalność ze składek pochodzących od stron, które wysoko cenią ich badania. Darowizny przyjmowane są w walutach fiducjarnych i kryptowalutach.

Z drugiej strony XYO to token oparty na Ethereum, a dokładnie token w standardzie ERC-20. Sieć działa na dwóch zasadach: kryptowalutach i decentralizacji. Innym kluczowym czynnikiem XYO jest społeczność oraz ich wkład.

Przyszłość XYO

Świat zmaga się z pandemią, której nigdy wcześniej nie było. Gospodarki na całym świecie są na skraju załamania. Życie społeczne na całym świecie utknęło w martwym punkcie. Branże, które zostały utrzymane przy życiu, to te, które zapewniają podstawowe usługi, takie jak żywność, środki medyczne i bezpieczeństwo. Cała sytuacja COVID-19 zmusiła większość rządów do myślenia nieszablonowego. Na przykład firmy umożliwiły pracownikom pracę w domu, oferując jednocześnie elastyczną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Zespół XYO nie jest inny, zgodnie z ich raportem za pierwszy kwartał za rok 2020. Pracują nad rozwiązaniem, które będzie wykorzystywać niedokładne śledzenie kontaktów we współpracy z UCSDInnovation. Platforma ta będzie obejmować wykorzystanie oprogramowania, innowatorów społecznych, a także kreatywność. Celem jest nie tylko stworzenie platformy dla obecnych pandemii, ale także innych przyszłych pandemii i kryzysów. To wyzwanie pokazuje, jak przyszłościowy jest zespół programistów w XYO i daje krótki obraz tego, jak istotne będzie to w przyszłości.

Innowacja

W raporcie kwartalnym zespół ogłosił ukończenie aplikacji COIN. Poza tym zespół na tej platformie nadal wymyśla „ekscytujące nowe funkcje”, imponujące statystyki i lepsze wrażenia użytkownika.


Aktualizacja ceny XYO: XYO / BTC

W chwili pisania tego tekstu XYO handluje BTC na poziomie cenowym 0,0000000287. Wynika to z poprawy sytuacji po głównym wsparciu w 2020 r. Na poziomie 0,0000000200. W lutym XYO / BTC gwałtownie wzrosły do ​​rocznych maksimów 0,0000000700. Jednak rynki spadkowe na całym świecie wywołane głównie przez pandemię koronawirusa sprawiły, że kryptoaset rozpoczął trend spadkowy. W chwili pisania tego tekstu kryptowaluta poprawiła się powyżej linii trendu na czterogodzinnym wykresie. Jednak nadal napotyka rosnący opór przy 0,0000000300.

Wykres cen XYO / USDWykres ceny XYO / USD wg Tradingview

Przewidywanie cen XYO

Przyszła cena tego projektu zależy głównie od możliwości zaistnienia na głównym rynku. Geolokalizacja i nawigacja to ekscytująca dziedzina, dlatego łatwiej byłoby uzyskać przyczepność. Poniżej znajdują się prognozy z kilku publikacji:

Portfel Inwestor

Portfel Inwestor mówi, że XYO nie ogranicza inwestycji długoterminowych (rok i więcej). Ich system prognoz sugeruje, że może nastąpić spadek ceny do 0,000010 USD. Jego szacunkowa cena za pięć lat (2025) to 0,00171 USD.

DigitalCoinPrice

Plik Platforma jest byczy na XYO, mówiąc, że może wzrosnąć do około 0,0004 $ w ciągu następnego roku. Szacuje się, że w 2025 roku XYO będzie miało wartość 0,00083 USD.

FAQs

Ile kosztuje XYO?

W chwili pisania tego tekstu XYO wymieniało ręce po cenie 0,000259 $.

Czy XYO to dobra inwestycja?

Jeśli szukasz długoterminowej inwestycji, XYO nie jest w stanie dokonać cięcia. Jednak pod względem technologii sieć nadal jest liderem, zwłaszcza jeśli chodzi o dane lokalizacyjne i nawigacyjne.

Gdzie mogę kupić XYO?

Będziesz musiał zarejestrować się na giełdzie, takiej jak Coinbase i kupić BTC lub ETH. Będziesz wtedy musiał przenieść BTC lub ETH na giełdę obsługującą XYO, aby kupić tokeny.

Czy XYO pójdzie w górę?

Sieć skupiona jest w bardzo kluczowej branży. Ludzie na całym świecie coraz częściej szukają sposobów uzyskiwania dostępu do danych dotyczących lokalizacji. Samochody będą się nieustannie zmieniać, aby zapewnić kierowcy lepsze wrażenia. Przyjęcie XYO jest kluczem do wzrostu cen. Dlatego XYO prawdopodobnie zyska na wartości w przyszłości.

Co to jest aplikacja na monety?

Jest to platforma uruchomiona w 2019 roku, aby umożliwić osobom fizycznym zarabianie na zasobach cyfrowych do weryfikacji danych geoprzestrzennych dotyczących lokalizacji podczas podróży i przemieszczania się po świecie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector