BitStarz Halloween Quest: Wygraj wycieczkę do Transylwanii i 50 000 €!

Znajomi z BitStarz właśnie wysłali mi informacje o a Brave BitStarz Halloween Quest, aby wygrać wycieczkę do Transylwanii i 50 000 €!

Brzmi to całkiem interesująco.

Oto jak działa Halloween Quest:

 1. Zagraj w dowolną grę na BitStarz w okresie od 7 października 2019 do 8 listopada 2019
 2. Wejdź na następny poziom
 3. Zdobądź nagrodę na swoje konto
 4. Sprawdź swój poziom na specjalnej stronie Halloween Quest
 5. Zysk (miejmy nadzieję)

Promocja Halloween Quest na BitStarz jest teraz dostępna!

Oto w skrócie nagrody konkursowe:

 • Pula nagród wynosi 50 000 € w postaci nagród indywidualnych.
 • Pakiet podróżny Transylwania obejmuje pobyt w Rumunii w luksusowym hotelu na 6 nocy i 2 bilety lotnicze (można je również wymienić na pieniądze).
 • Możesz także wygrać fajne towary BitStarz.

Myślę, że pakiet nagród jest naprawdę wyjątkowy!

Tutaj możesz znaleźć więcej informacji na ten temat Promocja Halloween na specjalnej stronie BitStarz. Zobacz także przegląd i wprowadzenie BitStarz tutaj.

Dołącz do BitStarz →

A oto więcej informacji – słowami ludzi BitStarz:

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć na Halloweenową wyprawę po wszystko, co dzieje się w nocy?

BitStarz ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie swojej najnowszej przygody, trzymajcie się swoich czapek, as Halloween Quest przybył. Gracze mogą walczyć w nawiedzonym lesie, a pierwszy gracz, który osiągnie poziom 40, wygrywa upiorną wycieczkę dla dwojga do Transylwanii..

Oprócz wygrania wycieczki do domu samego hrabiego Draculi, gracze będą mogli również wygrać 50 000 € w indywidualnych pulach nagród i epickich produktach BitStarz. To najstraszniejsza promocja, jaką BitStarz kiedykolwiek uruchomił, więc załóż odważną twarz i zacznij kręcić tymi bębnami!

Halloween Quest jest włączony na BitStarz!


Udaj się do Domu Draculi

Transylwania to kraina legend i nie możemy wymyślić bardziej odpowiedniego miejsca do wysłania zwycięzcy Halloween Quest. Pierwszy gracz, który osiągnie poziom 40 (plus gość) zostanie zabrany do tej o tak strasznej krainy – oczywiście w całkowitym luksusie.

Gdy zwycięzca wyląduje w kraju wampirów, zostanie przetransportowany do jednego z najbardziej prestiżowych hoteli w mieście na ekscytujący sześciodniowy pobyt – idealna baza wypadowa na polowanie na wampiry. Jakby tego było mało, oferujemy wyjątkowo przytulne produkty BitStarz, które zapewnią Ci ciepło podczas transylwańskiej zimy..

Nagrody dla każdego gracza

Podczas gdy tylko jeden gracz może wygrać wycieczkę do Transylwanii, każdy gracz może zgarnąć do 50000 € w bonusach i darmowych spinach.

Im więcej poziomów przejdziesz, tym więcej z 50 000 € odblokujesz, więc kontynuuj przechodzenie przez kolejne poziomy, aby odebrać jak największą część puli nagród. Co więcej, nie tylko wielcy zwycięzcy otrzymują epickie gadżety BitStarz – każdy gracz ma szansę wygrać.

Pojawi się kilka spadków gadżetów BitStarz na różnych poziomach, co da ci szansę wygrania własnego kawałka najgorętszego kasyna online w okolicy.

Robi się strasznie!

Przygotuj się na najbardziej przerażającą misję, jaką kiedykolwiek widziałeś i zabierz do domu epickie nagrody do dopasowania, a wszyscy obecni gracze BitStarz automatycznie dołączyli do tej nowej, elektrycznej promocji. Każdy ukończony poziom przybliży Cię o jeden krok do wyprawy do Transylwanii, więc nie zatrzymuj się.

Jeśli nie jesteś jeszcze graczem BitStarz, również możesz wziąć udział i wygrać wszystko, co jest w ofercie. Nowi gracze mogą otrzymać 20 darmowych spinów za samo założenie konta.

Następnie, za pierwsze cztery depozyty, możesz otrzymać do 500 € / 5BTC i dodatkowe 180 darmowych spinów – idealny sposób na rozpoczęcie tej niesamowitej przygody.

Halloween Quest ma to wszystko; duchy, upiory i wspaniałe nagrody – nie przegap!

Dołącz do BitStarz →

A oto pełne warunki promocji BitStarz Halloween:

 1. Promocja trwa od 13:00 CEST 7 października 2019 do 15:00 CET 8 listopada 2019.
 2. Do promocji liczą się tylko zakłady na prawdziwe pieniądze. Żadne zakłady bonusowe nie zostaną zarejestrowane.
 3. Zakłady z minimalnym ryzykiem w grach stołowych nie będą liczyły się do Twojego obrotu (w tym, ale nie ograniczając się do, jednoczesne obstawianie zarówno czerwonych, jak i czarnych, itp.). Jeśli ta praktyka zostanie odkryta i zostanie stwierdzona, że ​​ma miejsce, gracz zostanie wykluczony z promocji.
 4. Gry stołowe przyczyniają się do 5% obrotu za promocję.
 5. Wszystkie gry na automatach przyczyniają się w 100% do obrotu związanego z promocją.
 6. Wszystkie nagrody mają wymóg obstawienia 10x.
 7. Obstawiając w kasynie, osiągniesz nowe poziomy, osiągając nowy kamień milowy na pasku postępu. Jak tylko go wypełnisz, osiągniesz kolejny poziom. Osiągnięcie każdego kolejnego kamienia milowego zwiększa trudność w miarę postępów w przygodzie.
 8. Nagrody są przyznawane natychmiast.
 9. Jeśli zostaną przyznane jakiekolwiek nagrody fizyczne, BitStarz skontaktuje się z graczami w celu podania ich adresu, aby można było je wysłać. Zostanie również podana alternatywa gotówkowa.
 10. Gracze, którzy mają zamknięte konta przed otrzymaniem nagrody, utracą nagrodę.
 11. BitStarz zastrzega sobie prawo do zmiany wymagań poziomu i nagród w dowolnym momencie.
 12. Tylko pierwszy gracz, który osiągnie najwyższy poziom turnieju, otrzyma nagrodę w postaci niesamowitej wycieczki do Transylwanii w Rumunii.
 13. Pakiet podróżny Transylwania obejmuje pobyt w luksusowym hotelu na 6 nocy i 2 bilety lotnicze.
 14. Gracz jest odpowiedzialny za uzyskanie wizy umożliwiającej wjazd do Rumunii, jeśli to konieczne.
 15. Pakiet podróżny może zostać wymieniony na gotówkę, będącą odpowiednikiem całego pakietu według uznania BitStarz.
 16. BitStarz zastrzega sobie prawo do banowania graczy, którzy są uznani za próbujących nadużywać promocji.
 17. BitStarz zastrzega sobie prawo do wycofania promocji w dowolnym momencie.
 18. BitStarz obowiązują ogólne warunki handlowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector