Analiza cen Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], Ripple [XRP] od 16 lipca do 22 lipca

Reklama Phemex

  • Byki bezpiecznie zabierają Bitcoiny powyżej 7 tys. USD,
  • Indie różnią się datą przesłuchania o kryptowalutach
  • Stany Zjednoczone świadczą o „przyszłości pieniądza”

Wreszcie w tym tygodniu byki wzrosły, a wzrost ten daje niedźwiedziom szansę na zareagowanie lub pokazanie jakichkolwiek oznak swojego istnienia. Po 2 miesiącach ciągłej walki zachował się Zakres bitcoinów związany z sentymentem spadkowym, Bitcoin ostatecznie wzrósł o ponad tysiąc USD, przechodząc w bezpieczne miejsce ponad 7300 USD.

To nie był tylko wzrost popularności Bitcoina, ale także inne kryptowaluty i nastroje. Tymczasem w Indiach rozprawa w sądzie apeksowym w sprawie Okólnik RBI o wsparcie INR dla branży kryptograficznej różniło się od 11 września, ponieważ Rada Papierów Wartościowych i Giełd Indii (SEBI), regulator rynku w kraju, nie była gotowa z odpowiedzią, która zdaniem sądu apeksowego była kluczowa dla rozprawy w sprawie regulacji.

W międzyczasie w USA w tym tygodniu odbyło się przesłuchanie „Przyszłość pieniądza: waluty cyfrowe”, podczas którego omawiano wiele szczegółów i ekonomii wokół niego. Ta wiadomość była ważna, ponieważ zajęło to kryptowaluty, które są teraz omawiane na korytarzach politycznych w Stanach Zjednoczonych.

Inną ważną wiadomością, która pojawiła się w tym tygodniu na ulicy kryptowalut, było to, że Stellar Lumens zostały zatwierdzone przez islamskich uczonych jako zgodne z szariatem, a Coinbase ubiegało się o założenie własnego Komitetu Akcji Politycznych (PAC) w celu finansowania wyborów w USA..        

Źródło: Coin360.io, dostęp 22 lipca 2018 r. O godzinie 10:55 czasu IST

Bitcoin [BTC]

Bitcoin odnotował w tym tygodniu solidny wzrost, który przekroczył 7000 USD, usuwając wszelkie obawy, które groziły w zeszłym tygodniu przekroczeniem wartości 6000 USD. Stacjonujący znacznie powyżej 7000 USD, a konsolidacja na poziomie 7200-7300 USD może stanowić solidną podstawę dla dalszego skalowania Bitcoina. Ceny osiągnęły najwyższy punkt 7 466,86 USD i najniższy punkt 6 357,01 USD w ciągu tygodnia.

Byki będą musiały kontynuować szarżę, aby podnieść cenę jeszcze bardziej, ponieważ wszelkie negatywne wiadomości mogą ponownie wywołać spiralę spadkową. Również na froncie futures, CME Group odnotowała blisko 100% wzrost kwartalnego wolumenu, pokazując popularność w kontraktach terminowych na bitcoiny.

Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów z BTC w różnych parach w tym tygodniu to Binance (5,47%), OKEx (3,86%) i Bitfinex (2,49%).  

Charlie Lee niedawno wezwał użytkowników do zakupu co najmniej jednego Bitcoina przed rozpoczęciem handlu jakąkolwiek inną kryptowalutą. Napisał na Twitterze,

„Będzie co najwyżej 21 mln Bitcoinów. Nie ma nawet wystarczającej liczby BTC, aby każdy milioner mógł je posiadać. Więc zanim kupisz jakąkolwiek inną monetę (w tym LTC), spróbuj najpierw posiadać co najmniej 1 BTC. Gdy będziesz mieć 1 BTC, kup wszystkie shitcoiny, jakie chcesz! ”

Ponadto Tom Lee kontynuował swoje pozytywne stanowisko, potwierdzając swoje prognozy dotyczące 25 000 USD w sprawie Bloomberga.

Przeczytaj także: Bitcoin (BTC) Mini Bull Run Over, ekspert mówi, że najgorsze może nadejść


Ethereum [ETH]

Ethereum również powtórzył ten sam sentyment, który wykazywał Bitcoin, ale nie mógł wykazać takiej samej siły, zyskując w tym tygodniu ponad 6% w porównaniu z ponad 15% zyskiem z Bitcoin. Ceny eteru, u góry, w tym tygodniu wyniosły 513,43 USD i utrzymywały się na minimalnym poziomie 443,69 USD, mieszcząc się w tym przedziale. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z ETH w różnych parach w tym tygodniu, to CoinEx (5,61%), OKEx (5,01%) i ZB.COM (3,61%).

Niektóre wiadomości w tym tygodniu dotyczące Ethereum były takie, że dyrektorzy i operatorzy głównych firm kryptowalutowych, których wyceniane są na wiele miliardów dolarów, byli optymistycznie nastawieni do Ethereum niż do bitcoina, najbardziej dominującej kryptowaluty na rynku globalnym..

W tym tygodniu w Fast Money CNBC współzałożyciel i dyrektor generalny Circle Jeremy Allaire powiedział, że ETH może być katalizatorem kolejnego rajdu kryptowalut ze względu na „ogromną” aktywność deweloperów w łańcuchu blokowym Ethereum.

Ponadto Brian Armstrong, dyrektor generalny Coinbase, od końca 2017 roku ma stałe pozytywne nastawienie do ETH. Publicznie ujawnił również, że osobiście posiada więcej eteru, rodzimej kryptowaluty Ethereum, niż bitcoina.

Ripple [XRP]

XRP również przesunął BTC i ETH o blisko 3% wzrost w tym tygodniu. Ale co ważniejsze, XRP przekroczył poziom 0,5 USD, który jest uważany za kluczowy dla monety. Najwyższe ceny XRP w tym tygodniu wyniosły 0,519560 USD i były na najniższym poziomie 0,43648 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów, z XRP w różnych parach w tym tygodniu, to Bitbank (16,83%), HitBTC (9,54%) i Binance (9,64%).

Ripple zebrał w tym tygodniu informacje o tym, że nie jest kryptowalutą w prawdziwym sensie. Anatoly Castella, dyrektor generalny Elpis Investment, pierwszego na świecie funduszu inwestycyjnego aktywów cyfrowych wykorzystującego sztuczną inteligencję, powiedział dziennikarzom, że uważa, że ​​XRP nie jest „prawdziwą” kryptowalutą ”, co nie pasuje do„ najczystszej interpretacji ”tego słowa. Założycielka innego dużego funduszu aktywów cyfrowych, Arianna Simpson z Autonomous Partners, podziela jego zdanie:

„Mam wiele obaw co do poziomu centralizacji w tym kraju i mam obawy prawne, czy to, co wydali, jest zabezpieczeniem”.  

Inni poruszacze i wstrząsacze

Inne monety, które osiągnęły górę i dół w tym tygodniu według Coin Market Cap (dostęp 22 lipca o 23:30 czasu IST) były

Przeprowadzki

  • Proxeus – wzrost o 177,61%
  • ToaCoin – Pokazuje wzrost o 157,12%
  • Elita – wzrost o 151,26%

Wytrząsarki

  • Sumokoin – spadek o 69,28%
  • RealChain – pokazuje spadek o 61,31%
  • Super Bitcoin – pokazuje spadek o 50%

Jak myślisz, jakie będą nastroje na rynkach kryptowalut w przyszłym tygodniu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector