Analiza cen Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], Ripple [XRP] za tydzień od 2 lipca do 8 lipca

Reklama Phemex

Pierwszy tydzień lipiec przyniósł trochę zieleni z powrotem na ekran dla głównych kryptowalut. Dużo Aktualności przesuwali ekran w górę iw dół. Biorąc pod uwagę Okólnik RBI i oś daty, główne giełdy kryptowalut w Indie zatrzymali funkcję wymiany INR / kryptowalut i odwrotnie.

Aby kontynuować swoją działalność, większość uciekła się do handlu kryptowalutami i kryptowalutami i Sieć P2P. Z innych wiadomości w Azji, Korea Południowa podejmuje kroki, które zbliżają ją do akceptacji kryptowaluty.  

W USA, Coinbase zbliżył się o krok do zostania w pełni regulowanym maklerem-dealerem amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) poprzez nabycie 3 firm wraz z licencją maklera-dealera, licencją na alternatywny system obrotu oraz licencją zarejestrowanego doradcy inwestycyjnego.

W Afryce parlament Kenii wyznaczył ministrowi finansów dwutygodniowy termin na podjęcie decyzji o losie kryptowalut w tym kraju.

Tradycyjne firmy finansowe i technologiczne zaczynają budować ścieżkę do blockchain i kryptowalut. Szwajcaria Wymieniać się, Sześć, uruchamia giełdy kryptowalut, podczas gdy Zmiany na Facebooku pracowników do zbudowania łańcucha bloków. Oraz niespodziewaną wizytę Charlesa Hoskinsona, dyrektora generalnego Input-Output Hong Kong [IOHK] i twórca Cardano do biura Google w Londynie również pojawiły się w tym tygodniu wiadomości.

Źródło: Coin360.io, dostęp 8 lipca 2018 r. O godzinie 9.06 czasu IST

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, po trudnym zeszłym tygodniu ponownie znalazł się na zielono. Kapitalizacja rynkowa Bitcoina zbliżyła się do 117 miliardów dolarów. Ceny osiągnęły szczyt 6.863,99 USD i najniższy punkt 6305,70 USD w ciągu tygodnia. Kolejnym logicznym krokiem dla byków, aby uaktywnić się, jest 7000 USD, chociaż odczuwany jest duży opór przy 6800-6840 USD.

Analiza cen bitcoinówŹródło: https://in.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Jeśli para nie ustąpi, BTC powinno na pewno krzyż 7000 USD w tym tygodniu. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów z BTC w różnych parach w tym tygodniu to ZB.com (10,87%), Binance (4,46%) i OKEx (3,38%).

Podczas gdy niedźwiedzie uderzały w pierwszej połowie tygodnia, byk powrócił do akcji pod koniec tygodnia i zakończył się wzrostem o 5,65%. Kapitalizacja marki wyniosła 106 miliardów dolarów. Ceny osiągnęły najwyższy punkt 6465,51 USD i najniższy punkt 5835,78 USD w ciągu tygodnia, pokazując wyraźną walkę wokół poziomów oporu 6000 USD..


Giełdy, które były bardziej aktywne, wolumeny, z BTC w różnych parach w tym tygodniu były Binance (10,36%), CoinEx (7,58%) i ZB.com (4,38%). Interesujący fakt, jeśli chodzi o obsługę wolumenu na giełdzie, najczęściej handlowaną parą wydaje się być BTC / USDT, interesująca para, jeśli chodzi o najbardziej zmienną kryptowalutę w połączeniu ze stabilną linią monet.

Kilka głosów, które zostały zauważone, mówiąc o Bitcoinie. Tyler Winklevoss w porównaniu Bitcoin na cyfrowe złoto. Ron Paul, były członek Kongresu USA i wybitny doradca Mises Institute, powiedział, że Bitcoin, waluta wspierana złotem może współistnieć w wolnym społeczeństwie. Główny doradca ekonomiczny Allianz, Mohamed El-Erian, powiedział, że Bitcoin znalazłby się na obszarze kupna, gdyby spadł o 5000 USD.

Ethereum [ETH]

Ethereum, druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, również zdołała odbić się od wsparcia, podobnie jak Bitcoin i inne kryptowaluty. Była bardzo płytko czerwona, chociaż po obejrzeniu wielu zielonych szczytów pod koniec tygodnia.

Jak informujemy ETH był nieco poniżej 0,96% po odnotowaniu pewnych wzrostów, które również były spowodowane chłodnym byciem zauważonym. U góry ceny eteru w tym tygodniu wynosiły 461,21 USD i były na dole 419,68 USD ponownie pokazując szeroki zakres, z jakim walczyły byki i niedźwiedzie.

Analiza cen EthereumŹródło: https://in.tradingview.com/symbols/ETHUSD/ Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z ETH w różnych parach w tym tygodniu to CoinEx (5,97%), OKEx (4,42%) i Finanse (3,69%) ). Para ETH / USDT generująca maksymalne wolumeny

Kilka wiadomości z tego tygodnia na temat „Ethereum było kryptowalutowym funduszem hedgingowym”, Zlokalizowany w Austin, zwany Multicoin Capital i obsługiwany przez Chris Dixon, Andreessena Horowitza był bardzo pozytywnie nastawiony do przyszłości Ethereum i skupił się na Ripple i Litecoinie.

Bank Centralny Republiki Południowej Afryki zawarł umowę projekt wielobankowy aby przetestować przelewy między bankami przy użyciu platformy opartej na Ethereum, Quorum w ramach „Project Khokha”. Również drużyna koszykówki Sacramento Kings postanowili wydobyć Ethereum, aby sfinansować stypendia dla edukacji technicznej.

Ripple [XRP]

XRP podążał również za trendem innych monet przełamujących opadającą linię trendu. Wspierał dynamikę, chociaż dostrzegł również presję na sprzedaż na wyższych poziomach, ponieważ niedźwiedzie zaczęły atakować zamykając tydzień na czerwono ze spadkiem o 3,47%. Cena XRP, u góry, ten tydzień był o godz 0,491110 USD i były na dole 0,427302 USD.

Analiza ceny tętnieniaŹródło: https://in.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z XRP w różnych parach w tym tygodniu, to CoinBene (21,86%), Bitbank (12,61%) i Bithumb (8,88%). Para XRP / USDT wygenerowała maksymalne wolumeny, a następnie pary XRP z japońskim JPY i koreańskim KRW.

XRP zebrał wiadomości, które obejmowały SBI Holdings Przewodniczący mówi, że Ripple (XRP) to kolejny globalny standard kryptowaluty i pieniędzy. Ripple znalazł również nowego partnera w indyjskim systemie bankowym w postaci Kotak Mahindra Bank co pozwoli Kotakowi wykorzystać xCurrent, aby umożliwić szybsze i bardziej efektywne przekazy pieniężne.

Przeczytaj także: Analiza cen BTC, ETH, XRP za tydzień od 25 czerwca do lipca 1- Mieszany tydzień z dobrymi długoterminowymi pozytywami

Inni poruszacze i wstrząsacze

Inne monety, które osiągnęły górę i dół w tym tygodniu według Coin Market Cap (dostęp 1 lipca o 23:30 czasu IST) to

Przeprowadzki

  • SelfKey- Pokazuje wzrost o 396,03%
  • SalPay – Pokazuje wzrost o 170,11%
  • Whalecoin – wzrost o 132,34%

Wytrząsarki

  • Peepcoin – spadek o 92,95%
  • Zippie – pokazuje spadek o 45,59%
  • Token Desk – pokazuje spadek o 45,57%

Jak myślisz, jakie będą nastroje na rynkach kryptowalut w przyszłym tygodniu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector