Analiza cen BTC, ETH, XRP na tydzień od 25 czerwca do lipca 1- Mieszany tydzień z dobrymi długoterminowymi pozytywami

Reklama Phemex

Ten tydzień przyniósł ulgę wielu inwestorom i entuzjastom kryptowalut dzięki dobrym, długoterminowym zmianom. Niewiele pozytywów dla ceny głównych kryptowalut, ale zdecydowanie zryw kupowania pod koniec tygodnia, który kupił Bitcoin z powrotem powyżej ważnego poziomu oporu 6000 USD. Rynek kryptowalut dodał ponad 26 miliardów dolarów w ciągu ostatnich 2 dni, zmierzając do w weekend, gdy główne aktywa, w tym bitcoin, Ethereum i Bitcoin Cash, wzrosły dwucyfrowo.

Wraz z gwałtownym wzrostem wolumenów i napływem USD do kryptowalut, wielu analityków i osób wspierających z entuzjazmem mówiło już o wejściu marketingu kryptograficznego w krótkoterminową fazę byka, ale wciąż jest za wcześnie, aby to przewidzieć. Ten ostatni tydzień i kilka nadchodzących tygodni będzie raczej papierkiem lakmusowym dla głównych kryptowalut, aby przekroczyły swój poziom oporu, niż wykładniczo rosnąć. Z korporacyjnego frontu najważniejszą wiadomością, która została uchwycona w tym tygodniu, jest zmiana przez Facebooka polityki reklamowej dla kryptowalut.

Źródło Coin360.io, dostęp pod adresem IST 11.11 rano 1 lipca

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, lider stada, widział wyraźną bitwę między bykami i niedźwiedziami. Podczas gdy niedźwiedzie uderzały w pierwszej połowie tygodnia, byk powrócił do akcji pod koniec tygodnia i zakończył się wzrostem o 5,65%. Kapitalizacja marki wyniosła 106 miliardów dolarów. Ceny osiągnęły najwyższy punkt 6465,51 USD i najniższy punkt 5835,78 USD w ciągu tygodnia, pokazując wyraźną walkę wokół poziomów oporu 6000 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów z BTC na różnych parach w tym tygodniu to Binance. (10,36%), CoinEx (7,58%) i ZB.com (4,38%). Interesujący fakt, jeśli chodzi o obsługę wolumenu na giełdzie, najczęściej handlowaną parą wydaje się być BTC / USDT, interesująca para, jeśli chodzi o najbardziej zmienną kryptowalutę w połączeniu ze stabilną linią monet.

Kilka głosów, które zauważono, mówiąc o Bitcoinie. Tyler Winklevoss porównał Bitcoin do Digital Gold. Ron Paul, były członek Kongresu USA i wybitny doradca Mises Institute, powiedział, że Bitcoin, waluta wspierana złotem może współistnieć w wolnym społeczeństwie. Główny doradca ekonomiczny Allianz, Mohamed El-Erian, powiedział, że Bitcoin znalazłby się na obszarze zakupu, gdyby spadł o 5000 USD.

Przeczytaj także: Analiza cen kryptowalut za tydzień od 18 czerwca do 24 czerwca – spirale spadkowe nadal obowiązują jako ostrzejsze przepisy

Ethereum [ETH]

Ethereum, druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, również zdołała odbić się od wsparcia, podobnie jak Bitcoin i inne kryptowaluty. Było w bardzo płytkiej czerwieni, chociaż po obejrzeniu wielu zielonych szczytów pod koniec tygodnia. Jak informujemy, ETH był nieco poniżej 0,96% po zaobserwowaniu pewnych wzrostów, które również były spowodowane chłodem bycia zauważonym. Ceny eteru, u góry, w tym tygodniu wyniosły 461,21 USD i ponownie spadły do ​​419,68 USD, pokazując szeroki zakres, z jakim walczyły byki i niedźwiedzie. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z ETH w różnych parach w tym tygodniu, to CoinEx (5,97%), OKEx (4,42%) i Finanse (3,69%). Para ETH / USDT generująca maksymalne wolumeny

W tym tygodniu na temat Ethereum pojawiły się wiadomości o kryptowalutowym funduszu hedgingowym z siedzibą w Austin, zwanym Multicoin Capital i wspieranym przez Chrisa Dixona. Andreessen Horowitz wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat przyszłości Ethereum i radził sobie z Ripple i Litecoinem. Bank Centralny Republiki Południowej Afryki zakończył projekt obejmujący wiele banków, aby przetestować przelewy między bankami przy użyciu platformy opartej na Ethereum, Quorum w ramach „Projektu Khokha”. Ponadto zespół koszykarski Sacramento Kings zdecydował się wydobyć Ethereum, aby sfinansować stypendia dla edukacji technicznej.

Ripple [XRP]

XRP podążał również za trendem innych monet przełamujących opadającą linię trendu. Wspierał dynamikę, chociaż dostrzegł również presję na sprzedaż na wyższych poziomach, ponieważ niedźwiedzie zaczęły atakować zamykając tydzień na czerwono ze spadkiem o 3,47%. Najwyższe ceny XRP w tym tygodniu wyniosły 0,491110 USD i były na najniższym poziomie 0,427302 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z XRP w różnych parach w tym tygodniu, to CoinBene (21,86%), Bitbank (12,61%) i Bithumb (8,88%). Para XRP / USDT wygenerowała maksymalne wolumeny, a następnie pary XRP z japońskim JPY i koreańskim KRW.


XRP zebrał wiadomości, w tym prezes SBI Holdings, który powiedział, że Ripple (XRP) jest kolejnym globalnym standardem kryptowaluty i pieniędzy. Ripple znalazł również nowego partnera w indyjskim systemie bankowym w postaci Kotak Mahindra Bank, który pozwoli Kotakowi wykorzystać xCurrent, aby umożliwić szybsze i bardziej wydajne płatności.

Inne przeboje i wstrząsacze

Inne monety, które osiągnęły górę i dół w tym tygodniu według Coin Market Cap (dostęp 1 lipca o 23:30 czasu IST) to

Przeprowadzki

  • SelfKey- Pokazuje wzrost o 396,03%
  • SalPay – Pokazuje wzrost o 170,11%
  • Whalecoin – wzrost o 132,34%

Wytrząsarki

  • Peepcoin – spadek o 92,95%
  • Zippie – pokazuje spadek o 45,59%
  • Token Desk – pokazuje spadek o 45,57%

Jak myślisz, jakie będą nastroje na rynkach kryptowalut w przyszłym tygodniu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector