Bitcoin Strikes radzi sobie z piłką nożną, eToro i Quantocoinem promując globalną ekspozycję kryptowalut

Reklama Phemex

Bitcoin znajdzie sposób na połączenie się ze światowym sportem, może to być naprawdę duży pozytyw, ponieważ kryptowaluty zyskałyby globalną uwagę. Wydaje się, że dzieje się tak, gdy 7 klubów angielskiej Premiership nawiązało współpracę z eToro, aby śledzić wykorzystanie kryptowalut podczas transferu graczy.

Piłka nożna jest prawdopodobnie jednym z najczęściej oglądanych i obserwowanych sportów na całym świecie. Fanów piłki nożnej na poziomie klubowym nie da się porównać, zwłaszcza angielskiej Premier League i włoskiej Serie.

eToro wprowadza bitcoiny do piłki nożnej

eToro, które jest globalną platformą kryptowalut, nawiązało współpracę z siedmioma klubami Premier League, aby śledzić wykorzystanie kryptowalut podczas transakcji i transferów graczy. Siedem klubów, które podpisały umowę o partnerstwie, to Tottenham Hotspur w Brighton & Hove Albion F.C., Cardiff City F.C., Crystal Palace F.C., Leicester City F.C., Newcastle United F.C. i Southampton F.C.

Te partnerstwa będą pierwszym krokiem do wprowadzenia możliwości oferowanych przez bitcoin i kryptowaluty do globalnego sportu, takiego jak piłka nożna. eToro wierzy, że kryptowaluty i technologia, na której się opiera, czyli blockchain, mogą ulepszyć piłkę nożną i świat sportu.

Również dla eToro bycie partnerem tych siedmiu klubów Premier League pomoże mu zdobyć globalną ekspozycję dzięki szerokiemu zakresowi możliwości marketingowych, w tym tablicom LED dnia meczowego, dostępowi dla graczy, biletom i prawom cyfrowym.

Iqbal V. Gandham, dyrektor zarządzający eToro w Wielkiej Brytanii, powiedział:

Dzisiejsze ogłoszenie jest pierwszym małym krokiem na długiej drodze do piłki nożnej w pełni wykorzystującej technologię blockchain. Edukacja będzie kluczowa, aby branże mogły zrozumieć potencjał, a więc uzyskanie globalnej ekspozycji za pośrednictwem tych klubów Premier League stanowi doskonałą okazję do podniesienia świadomości.

„Blockchain zapewnia przejrzystość, co oznacza, że ​​może poprawić wrażenia każdego, kto kocha„ piękną grę ””.  

Kilka wypowiedzi klubów,

Fran Jones, dyrektor ds. Współpracy, Tottenham Hotspur F.C. powiedziany:

„W Tottenham Hotspur jesteśmy zaangażowani w technologię i innowacje, dlatego z radością witamy eToro jako partnera w kategorii, która rozwija się w szybkim tempie”.


Paul Barber, dyrektor naczelny, Brighton & Hove Albion F.C. powiedziany:

„W Brighton jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy liderem we wprowadzaniu nowych technologii i nowych pomysłów do piłki nożnej. Cieszymy się, że możemy powitać eToro jako partnera, który pomoże nam lepiej zrozumieć prawdziwy potencjał oferowany przez blockchain ”.

Barry Webber, dyrektor handlowy, Crystal Palace F.C. powiedziany:

„Technologia Blockchain zapewnia nowe, ekscytujące możliwości we wszystkich obszarach sektorów biznesowych i cieszymy się, że możemy powitać eToro jako partnera, abyśmy mogli odkryć jej potencjał w piłce nożnej”.

Jonathan Gregory, dyrektor handlowy, Leicester City F.C. powiedziany:

„Z przyjemnością witamy w Klubie eToro jako Oficjalnego Partnera, praca z tak innowacyjnym liderem branży jest ekscytująca. Podobnie jak Leicester City, eToro to ambitna marka o znaczącym zasięgu globalnym i nie możemy się doczekać współpracy przez cały sezon ”.

David Thomas, dyrektor handlowy, Southampton F.C. powiedziany:

„Cieszymy się, że możemy powitać eToro jako partnera klubu. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi i poznanie potencjału kryptowaluty i technologii blockchain w piłce nożnej ”.

Przeczytaj także: eToro uruchomi giełdę kryptograficzną, aby konkurować z głównymi platformami

Włoska Liga Serie również podąża za używaniem kryptowalut

Według raportu opublikowanego przez Sky Sports, Rimini Football Club, który gra w Serie C, został sprzedany Heritage Sports Holdings, firmie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która zajmuje się inwestycjami w świecie sportu w kryptowaluty. Po raz pierwszy we Włoszech płatność zostanie dokonana kryptowalutą dzięki partnerstwu Quantocoin.

Potwierdzenie nadeszło bezpośrednio od Prezydenta Rimini, Giorgio Grassiego, który podczas konferencji prasowej stwierdził:

„Negocjacje z tą grupą trwają już od kilku miesięcy […]. Heritage Sports Holdings wraz ze swoim partnerem Quantocoin postara się wnieść do zespołu i do miasta nowe pomysły i synergie ze sportowego, wizerunku marki i technologicznego punktu widzenia. Udział Heritage Sports Holdings jest innowacyjny ze względu na system płatności kryptograficznych (QTCt) i wykorzystanie technologii blockchain, w której Heritage Sports Holdings jest już w czołówce w innych krajach. […] To przejęcie przejdzie do historii futbolu, wnosząc bardzo ważny rezonans do miasta Rimini. W ostatnich tygodniach Heritage Sports Holdings wykazało duże zainteresowanie marką Rimini i naszym innowacyjnym podejściem do piłki nożnej. Nowi członkowie docenili przejrzystość Rimini F.C. (ta sama przejrzystość, którą obecnie praktykujemy, opowiadając o tych wydarzeniach), jego zrównoważony rozwój gospodarczy, jego terytorialność, jego zaangażowanie w świat solidarności, a także masa krytyczna, którą nasz świat wyraża ze wszystkimi powiązanymi z nim firmami ”.

Blockchain może zmienić dynamikę biznesową futbolu. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron. I nie tylko przenosi okna i sprzedaż stawek, ale w przyszłości blockchain i kryptowaluty mogą obejmować rozwiązywanie problemów związanych z reklamowaniem biletów, problemami z przejrzystością i zapewnianiem gwarancji autentyczności towarów.

Czy inne sporty też pójdą za przykładem, jaki wyznaczają kluby piłkarskie? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector