Bitcoin, wczesny inwestor, Jeffrey Wernick, mówi, że ludzie niezrozumieli Bitcoin, nazywają to pieniędzmi ludzi

W niedawnym wywiadzie dla Business Insider, Jeffery Wernick uważa, że ​​ludzie wciąż boją się bitcoina, ponieważ źle go zrozumieli, ponieważ często wyjaśnia się go jako mechanizm płatności, a nie jako magazyn wartości.

Jeffrey Wernick, niezależny inwestor, znany jest z tego, że bardzo wcześnie inwestuje w spółki i aktywa, które mają naprawdę mocną i świetlaną przyszłość. Jego prywatny portfel mutlibagger, który obejmuje wczesne udziały w Uber i Airbnb, gdzie tylko startupy. On również wykorzystał Bitcoin i dokonał inwestycji już w 2009 roku, w którym został stworzony.

Jeffery Wernick czuje inwestorzy ignorują stojącą za tym filozofię Bitcoin

Według Jeffery’ego Wernicka, dla wielu ludzi koncepcja Bitcoin i kryptowaluty wydaje się bardzo abstrakcyjna i jest najtrudniejszą rzeczą do zrozumienia dla tych ludzi i do tego stopnia, że ​​źle to rozumieją. Uważa, że ​​nie jest to całkowicie ich błąd, ale to, że niewiele osób wyjaśnia to poprawnie, ponieważ większość ludzi tłumaczy to jako mechanizm płatności, a nie jako magazyn wartości i dlaczego może to być dobry magazyn wartości. Dlatego uważa, że ​​ludzie nie rozumieją stojącej za tym filozofii, ponieważ ludzi obecnych w tym biznesie nie było w 2009 i 2010 roku, nie przejmowali się filozofią. Cytując go z wywiadu

„Ludzie, którzy się w to wciągnęli, mówią teraz więcej o blockchain niż o bitcoinie, ponieważ szukają po prostu alternatywnego modelu zarabiania pieniędzy i nie dbają o to – są agnostykami w stosunku do początkowych ram filozoficznych, które skłoniły ludzi do przyjęcia na początek bitcoin, który utrzymywał go przy życiu od 2009 do 2013 lub 2014 roku, kiedy to nagle zaczęło rosnąć jego przyjęcie ”.

Warto również zwrócić uwagę na jego poglądy na temat ceny Bitcoina. W wywiadzie wspomniał, że „Jeśli kupujesz kryptowaluty, wystarczy usiąść i pomyśleć o tym – nie myśl o tym, jak będzie to wyceniane dzisiaj lub jutro.

Według niego inwestor musi być przygotowany na utratę wszystkiego, w co zainwestuje, i poczekanie do może najbliższych 5 lat, ponieważ wierzy, że jeśli bitcoin będzie żył za pięć lat, będzie znacznie wyższy niż w dniu, w którym go kupisz. Chociaż lubi inwestować, jest całkowicie przeciwny handlowi bitcoinami.

Według Jeffreya Wernicka bitcoin to „Pieniądze ludzi”. Postrzega kryptowalutę jako jedyny sposób na sprzeciwienie się systemowi finansowemu, który jego zdaniem jest odpowiedzialny za rosnącą nierówność zamożności w Ameryce. Jest cytowany mówiąc,

„Mamy więc walutę, której nie można sfałszować, znamy w pewnym sensie zasady, na jakich jest tworzona, i wiemy, że liczba wyemitowanych kwot jest ograniczona budżetowo. A jego dystrybucja w systemie nie jest określana przez żadne władze ”,

Przeczytaj także: Instytucjonalne pieniądze na zwiększenie rynku bitcoinów, ale nie za szybko

Decentralizacja wygląda na strategię inwestycyjną Jeffery’ego

Jeffrey Wernick zasiada w radach doradczych DataWallet i Qtum. Karierę rozpoczął w Salomon Brothers i National Bank of Detroit. Jeffrey Wernick założył, a następnie sprzedał firmę zarządzającą ryzykiem AVI Portfolio Services Company, Inc., zanim skupił się na swoim prywatnym portfelu inwestycyjnym. Spędzając tak dużo czasu w branży inwestycyjnej, ma talent do wczesnego wybierania inwestycji i zarabiania na niej ogromnych pieniędzy.

Ale jeśli narysujemy wspólny wątek między jego dużymi inwestycjami, które obejmują AirBnb, Uber i Bitcoin, istnieje wspólny motyw – decentralizacja, nic nie jest własnością centralnego organu lub firmy. Uber nie jest właścicielem pojazdów kierowców, Airbnb nie posiada domów, mieszkań ani mieszkań, a żaden podmiot nie może posiadać sieci Bitcoin.

Innym wspólnym wątkiem, który można narysować, jest to, że na wczesnym etapie byli mocno krytykowani, ponieważ jednostki myślały, że zawiodą. Wydawało się jednak, że inwestor nie poruszył się z przeciwnościami losu i kontynuował trzy inwestycje w zdecentralizowane / częściowo zdecentralizowane systemy, które stale szybko rosną..   


Jego poglądy można ocenić na podstawie tego oświadczenia, w którym szczerze powiedział: „Na początku nie popieram bankowości centralnej, ale jeśli zamierzamy mieć bankowość centralną, wolałbym, aby była ona odpowiedzialna przed społeczeństwem, a nie całkowicie niewykonalna, wiesz, prowadzony przez technokratów. Dla ludzi, którzy opowiadają się za ograniczonym rządem, to trochę dziwne, mieć bank centralny, który nie jest odpowiedzialny przed nikim ani przed niczym ”.

Jeffrey Wernick był w stanie wykorzystać swój pogląd na temat centralizacji i dokonał inwestycji, które przekształciły ją w realną strategię inwestycyjną, której wierzy i rozumie.

Czy zdecentralizowany magazyn wartości, taki jak bitcoin, jest przyszłością waluty? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector