Blackrock, największa na świecie firma ETF badająca kryptowaluty, która może podnieść cenę

Globalna potęga inwestycyjna ma całą amunicję, aby zmienić sytuację na kryptowaluty i podnieść ich ceny w górę

Raporty ujawniły, że Blackrock, amerykańska globalna korporacja zarządzająca inwestycjami, która zarządza aktywami o wartości ponad 6,3 biliona dolarów, utworzyła działającą grupę do zbadania kryptowaluty. Mówi się, że grupa została utworzona z różnych sekcji biznesu, aby przyjrzeć się kryptowalutom i ich podstawowej infrastrukturze, blockchain.

Blackrock ma moc obracania fortuny

Ten gigant finansowy z Nowego Jorku trzyma wszystkie główne nerwy światowego globalnego inwestowania: to największy na świecie zarządca aktywów, nadzorowanie około 6 bilionów dolarów pieniędzy klientów. To kwota wyższa niż PKB każdego kraju na świecie z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Chin, co wyjaśnia, że ​​decyzje inwestycyjne BlackRock wywołują wahania, które toczą się na każdym głównym rynku globalnym.

BlackRock’s dobrze zaprojektowane produkty nie wymagają wiele podejmowania decyzji przez inwestorów. Zarabianie na nich to nic trudnego. Jest największym dostawcą pasywnych funduszy podlegających obrotowi giełdowemu, z 1,5 bln USD zainwestowanymi w rodzinę funduszy iShares zarządzaną przez Blackrock. Nie tylko to, instytucjonalne udziały w akcjach i obligacjach BlackRock, z których większość jest aktywnie zarządzana, są znacznie większe niż Portfel ETF.

Nie tylko produkty, ale każdy wybór inwestycyjny 135 zespołu inwestycyjnego firmy decyduje o tym, gdzie rozmieścić te pieniądze, wpływając na niezliczonych innych inwestorów.

Blackrock wypowiada się na temat Blockchain i kryptowalut od zeszłego roku

W lutym 2018 r. Główny strateg inwestycyjny firmy BlackRock Richard Turnill powiedział, że inwestorzy powinni tylko rozważyć kryptowaluty Jak na przykład bitcoin jeśli są gotowi stracić wszystko, ale BlackRock widzi w tym duży potencjał technologia rozproszonej księgi – blockchain. Cytując go,

„Widzimy, że kryptowaluty mogą stać się w przyszłości coraz szerzej wykorzystywane w miarę dojrzewania rynków. Jednak na razie uważamy, że powinny być brane pod uwagę tylko przez tych, którzy są w stanie znieść potencjalnie całkowite straty ”,

W zeszłym roku w październiku 2017 r. W rozmowie z Business Insider Richard Turnill powiedział, że kryptowaluty doświadczyły „spektakularnych wzrostów cen” w ostatnich miesiącach, co doprowadziło go do wniosku:

„Powiedziałbym, że kryptowaluty wykazują obecnie wiele cech bańki”.

Ten sam sentyment został powtórzony Prezes BlackRock, Larry Fink który stwierdził, że Bitcoin jest indeksem prania brudnych pieniędzy, aby go zacytować,

„Bitcoin pokazuje tylko, jak duże jest zapotrzebowanie na pranie brudnych pieniędzy na świecie”,

Podczas gdy najwyżsi urzędnicy w Blackrock byli sceptyczni wobec kryptowalut w swoich uwagach, należy zauważyć, że nigdy nie chodziło o ich radar, ponieważ ktoś lub drugi mówił o tym w mediach. A teraz, gdy zmieniają się czasy – tworzenie nowych produktów, opracowywane przepisy i inne instytucje okazujące swoje zainteresowanie, BlackRock może patrzeć na kryptowaluty.


Przeczytaj także: Bitcoin (BTC) Shakes the Bears Off While DASH, EOS, & NEO wyłaniają się jako zwycięzcy

Wiadomości Blackrock wzbudzają entuzjazm społeczności kryptowalut

Raport, że Blackrock bada kryptowaluty, podekscytował społeczność kryptowalut. Wiele osób korzystających ze swojego pseudonimu na Twitterze zaleca, aby nadszedł właściwy moment kup bitcoiny.

Blackrock, jeden z największych zarządzających aktywami na świecie, stworzył zespół, który ma zbadać, w jaki sposób mogą wejść na rynki kryptowalut.

Prosta odpowiedź: Kup Bitcoin

– Pomp? (@APompliano) 16 lipca 2018 r

Kilku nawet podzieliło opinię, że jeśli BlackRock, największa firma ETF, zaangażuje się, to SEC nie będzie miał powodu, aby sprzeciwić się nadchodzącej decyzji dotyczącej bitcoin ETF, którą złożył CBOE.

Różnica między przyszłością & ETF polega na tym, że ETF musi kupić instrument bazowy, usuwając płynność z rynku.

Kiedy największa na świecie firma ETF patrzy na Crypto, a SEC nie ma prawdziwego powodu, aby blokować następny ETF, może to być trochę ekscytującehttps://t.co/eFAYwnGdyN

– Ran NeuNer (@cryptomanran) 16 lipca 2018 r

Niezależnie od tego, czy inwestorzy BlackRock, czy nie, jego wiadomości o eksploracji są również ważną wiadomością dla społeczności kryptograficznej, ponieważ technologia nowej ery była w stanie przyciągnąć zainteresowanie tego gigantycznego giganta inwestycyjnego. Przyszłość zdecydowanie wygląda super jasnie.

Czy Blackrock zmieni swoje stanowisko w sprawie kryptowalut? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector