Coinbase przygotowuje się do wejścia na Wall Street? Teraz wprowadza nowe produkty i wdraża obsługę GBP

Po ogłoszeniu nowego procesu wystawiania kryptowalut, Coinbase wprowadził trzy nowe produkty i zakończył wdrażanie GBP, aby jeszcze bardziej pomóc swoim użytkownikom. Największa giełda w USA szybko się rozwija i staje się „Google of Crypto”, gdy giganci z Wall Street zaczynają wchodzić na rynek kryptowalut.

Rozszerzenie Coinbase: wprowadzono nowe produkty

Największa giełda kryptowalut w USA jest teraz gotowa do ułatwienia klientom zrozumienia i kupowania kryptowalut. Po wprowadzeniu produktów takich jak Coinbase Prime, Coinbase Custody między innymi dla inwestorów instytucjonalnych, teraz giełda z siedzibą w San Francisco spodziewa się, że „miliony ludzi dokonają pierwszego zakupu kryptowaluty w nadchodzących latach”. Coinbase stara się ułatwić to doświadczenie tym milionom.

Te aktualizacje obejmują trzy produkty, a mianowicie. Pakiet Coinbase, informacyjne strony zasobów i Coinbase Learn.

Pakiet Coinbase jest obecnie wprowadzany i „będzie dostępny dla klientów w USA i Europie w ciągu najbliższych tygodni”. Zaczyna się od 25 USD i pozwala kupić pakiet 5 kryptowalut, które można sprzedać, wysłać lub odebrać indywidualnie.

Pakiety to nowy sposób kupowania kryptowalut na Coinbase. Ty decydujesz, ile wydasz. Zapewniamy rynkową dystrybucję aktywów w Twoich portfelach. https://t.co/lfwwO8rcO1 pic.twitter.com/zhW2Tiw3rO

– Coinbase (@coinbase) 28 września 2018 r

Można również dowiedzieć się o 50 najpopularniejszych kryptowalutach, nawet tych, których nie ma na Coinbase na stronie Zasoby informacyjne. Najwyraźniej Coinbase chce „mieć pewność, że każdy nauczy się myśleć nie tylko o„ Bitcoin ”, budując swój portfel kryptowalut”.

Trzeci produkt, Coinbase Learn, ma na celu edukację ludzi, którzy są nowi w świecie kryptowalut. To nowa sekcja w serwisie, która odpowie na podstawowe pytania.

Dla osób zupełnie nowych w kryptowalutach stworzyliśmy Coinbase Learn, dedykowany portal, który pomaga im znaleźć odpowiedzi na niektóre z ich podstawowych pytań kryptograficznych, na przykład pod adresem https://t.co/XMdm1ejoKZ.

– Coinbase (@coinbase) 27 września 2018 r


Przeczytaj również: Nowe zasady dotyczące notowań Coinbase mogą otworzyć drzwi dla XRP

Coinbase staje się „Google of Crypto”

Tymczasem, jak donosi Coinbase, „Wszyscy klienci z Wielkiej Brytanii mają teraz dostęp do płatności w GBP i nowych par handlowych w GBP na Coinbase Pro / Prime”.

Od dzisiaj wszyscy klienci z Wielkiej Brytanii mają teraz możliwość wpłacania i wypłacania GBP na Coinbase, Coinbase Pro i Coinbase Prime. Jeśli jesteś klientem w Wielkiej Brytanii i nie widzisz swojego portfela w GBP, sprawdź ustawienia swojego konta i upewnij się, że Twój kraj jest ustawiony na Wielką Brytanię. https://t.co/FrwTQARgPf

– Coinbase (@coinbase) 28 września 2018 r

To rozwija,

„Przelewy krajowe w GBP w większości przypadków zajmują mniej niż 30 minut. Skorzystasz nie tylko ze zwiększonej prędkości, ale także z niższych kosztów. Nie musisz już przeliczać środków z funta brytyjskiego na euro i odwrotnie, unikniesz kursów wymiany i dodatkowych opłat za transakcje w obcej walucie ”.

Niedawno Coinbase ogłosił nowy proces sporządzania listy aktywów, który wzbudził zainteresowanie społeczności kryptowalut. Na razie tylko 5 kryptowalut, a mianowicie. Platforma obsługuje Bitcoin (BTC), Bitcoin cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC).

Dzięki tej zmianie w procesie nasi klienci mogą oczekiwać, że z czasem będziemy wymieniać większość aktywów wysokiej jakości. Jeśli opracowałeś nowy zasób cyfrowy i przeszedł on niezależną ocenę prawną i bezpieczeństwa, złóż wniosek o wystawienie swojego zasobu na Coinbase już dziś: https://t.co/sIXzqXAuiu pic.twitter.com/YoTDkWtt3E

– Coinbase (@coinbase) 25 września 2018 r

Jednak wraz z następującym ogłoszeniem „ogłaszamy nowy proces, który pozwoli nam szybko sporządzić listę większości zasobów cyfrowych zgodnych z prawem lokalnym, spełniając prośby o umieszczenie w wykazie w poszczególnych jurysdykcjach”. nadzieje i oczekiwanie na zobaczenie znacznie większej liczby kryptowalut na tej platformie.

Giganci z Wall Street również wkraczają na rynek kryptowalut, a Coinbase szybko ewoluuje jako „Google kryptowalut” i udowadnia swoją siłę.

Jedna z pierwszych miliardowych firm z boomu bitcoinowego, stwierdził Fortune w swoim artykule na Coinbase,

„Coinbase stał się pierwszym amerykańskim start-upem kryptowalutowym, który uzyskał od inwestorów wycenę„ jednorożca ”na 1 miliard dolarów, i pierwszym, który przyniósł roczny dochód w wysokości 1 miliarda dolarów”.

Jeśli chodzi o bazę klientów, z dwóch lat wzrosła pięciokrotnie do około 25 milionów. Po tym, jak dyrektor generalny Coinbase, Brain Armstrong, powiedział „Naprawdę chcę, aby kryptowaluta była używana przez miliard ludzi w ciągu najbliższych pięciu lat”, można się spodziewać, że Coinbase planuje przejść długą drogę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector