Coinbase zmienia normy notowań, otwierając drzwi do setek altcoinów

Reklama Phemex

Coinbase jest jedną z największych giełd kryptowalut, więc dlaczego ma tylko pięć wymienionych aktywów? To jest pytanie, które przyszło do głowy każdej osobie, która handlowała kryptowalutami. Cóż, wkrótce się to zmieni, ponieważ Coinbase zmieniło swoje zasady dotyczące notowań, które teraz pozwalają projektom na przesyłanie ich kryptowalut do oceny w ramach struktury aktywów cyfrowych firmy.

Aukcje mają być wykonane na podstawie jurysdykcji

Coinbase, w ramach zmienionych wytycznych, udostępniło formularz online, który muszą przesłać projekty, które chcą zamieścić się w Coinbase. Formularz zagłębia się w szczegóły projektu, zadając kilka pytań związanych z projektem, co daje nam wyobrażenie, że chociaż drzwi są otwarte dla wszystkich, proces oceny nie będzie łatwiejszy. A jeśli projekt zostanie wybrany w procesie przesyłania, lista zostanie dodana na podstawie jurysdykcji według jurysdykcji, ponieważ Coinbase nie chce ograniczać się do tych aktywów, które są zgodne z przepisami USA. Dodanie zostanie wykonane w oparciu o ramy regulacyjne konkretnego regionu.

Uważa się, że Coinbase robi to, aby zadowolić swoich klientów, którzy żądali więcej aktywów na platformie, a także aby zwiększyć przewagę konkurencyjną giełdy w stosunku do innych giełd zagranicznych.

Dan Romero, wiceprezes i dyrektor generalny Coinbase Consumer, ogłosił to w programie CNBC „Fast Money.

„Ostatecznie kryptowaluty to globalne zjawisko. Masz programistów i przedsiębiorców na całym świecie, którzy tworzą produkty na bazie kryptowalut, a to odblokowuje wiele przypadków użycia, szczególnie na rynkach wschodzących. Myślę, że jako firma musimy przejść na bardziej globalną perspektywę ”,

„Odpowiada na to, czego chcą klienci. Klienci mówią nam bezpośrednio o dodawaniu większej liczby zasobów. Ostatecznie, dodając więcej zasobów, zwiększymy zaufanie i sprawimy, że platforma będzie łatwa w użyciu dla klientów ”- powiedział Romero.

Zapytany o zawody powiedział Romero

„Istnieje kilka naprawdę wysokiej jakości globalnych giełd, które zobaczysz w nadchodzących miesiącach, ponieważ dodamy więcej zasobów, będziemy bardziej konkurencyjni”,

Coinbase CTO Balaji Srinivasan był również cytowany, wyrażając swój pogląd na ten sam temat przez niektóre media, w których powiedział

„Satoshi i Vitalik [Buterin] nie byli klientami Coinbase. Ale wszyscy przyszli i obecni twórcy zasobów i programiści są. Więc to tak, jakbyśmy stali się dwustronnym rynkiem ”.

Przeczytaj także: Coinbase z zadowoleniem przyjmuje raport o integralności rynków wirtualnych w Nowym Jorku, ale zaprzecza ustaleniom


Lista Coinbase – punkt odniesienia dla projektu infrastruktury aktywów cyfrowych

Coinbase jest znane ze swojej surowości i ma jeden z najtrudniejszych procesów oceny aukcji. To jest powód, dla którego, jeśli Coinbase ogłasza notowanie niektórych aktywów, jego cena po prostu gwałtownie rośnie. Przykładowo, gdy Coinbase zintegrował Litecoin ze swoimi systemami transakcyjnymi na przykład na początku maja 2017 r., Wywołał natychmiastowy wzrost wolumenu transakcji i ceny LTC. Z handlu na poziomie 24,20 USD (indeks) 4 maja, jego cena wzrosła do 48,40 USD 18 czerwca, co oznacza wzrost o 98,43% w mniej niż 6 tygodni.

Dzieje się tak, ponieważ projekt blockchain musi przejść przez wyczerpujący proces przeglądu, który obejmuje szereg etapów, w tym;

  • wstępny przegląd dokonany przez wewnętrzny komitet ds. wyboru aktywów Coinbase.
  • etap przeglądu prawnego i oceny ryzyka.
  • proces zatwierdzania przez komitet wykonawczy Coinbase.
  • szczegółowa ocena podstawowego kodu i obiektów inżynieryjnych.
  • oraz końcowa ocena zdolności aktywów w zakresie płynności, stabilności cen i wyników finansowych.

Członkowie komisji ds. Wyboru aktywów również przestrzegają ścisłych zobowiązań dotyczących poufności oraz protokołu dotyczącego ujawniania informacji publicznych i działalności handlowej.

Ta surowość i wyczerpujący proces sprawiły, że Coinbase wymienia globalny punkt odniesienia dla zasobów cyfrowych, aby udowodnić swoje kwalifikacje i uzyskać ostateczną listę, otwierając swoje drzwi dla milionów klientów, którzy działają w Coinbase.  

Chociaż nowe przepisy nie obniżą rygorystyczności i wyczerpującego procesu selekcji w Coinbase, zdecydowanie ułatwi to pierwszy krok, ponieważ teraz projekty mogą zbliżyć się do Coinbase niż wybieranie i wybieranie ich przez Coinbase. Z pewnością powinno to przynieść korzyści wielu projektom, które są wiarygodne i zasługują na umieszczenie na liście.

Czy do grudnia 2018 roku pojawi się nowa oferta na Coinbase? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map