Crypto News Flash: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Stellar, IOTA i Tron sterują rynkiem

Reklama Phemex

Rynek kryptowalut cieszy się zyskami, ponieważ byki Bitcoin odczuwają podekscytowanie, Ethereum jest blisko 300 USD, a XRP jest gotowy na 0,40 USD, podczas gdy EOS rośnie o 18%, Stellar staje się w centrum uwagi, IOTA rośnie wraz z przyjęciem w świecie rzeczywistym i Tron zaledwie dzień drogi stać się potężniejszym.

Byki Bitcoin [BTC] czują podekscytowanie

Bitcoin, król kryptowalut, jest gotowy, ponieważ cena BTC osiąga dziś 7195 USD. W czasie prasy Bitcoin wymieniał ręce za 7 097 USD. Biorąc pod uwagę fakt, że szybkość mieszania bitcoinów rośnie w szybkim tempie, a eksperci przewidują, że w rezultacie osiągnie nowy szczyt, można oczekiwać, że byki jeszcze bardziej wydłużą swój pobyt na rynku.

bitcoinŹródło: Tradingview.com

Szereg pozytywnych wiadomości napędza rynek, a mianowicie: weryfikacja odrzucenia ETF-ów Bitcoin, spadek krótkich spodenek, gdy tęskni za zajęciem pierwszego miejsca, a inwestorzy instytucjonalni zwracają się w stronę kryptowalut. Nie wspominając o tym, że świadomość i adopcja Bitcoinów również wzrosła.

Byki Bitcoin napędzają altcoiny do przodu, ponieważ większość monet znajduje się na zielono, podczas gdy kilka odnotowuje znaczące zyski. To sprawia, że ​​dominacja BTC cofa się o 52,6%.

Ethereum [ETH] prawie nie dotknie 300 $

Elon Musk chce trochę ETH!

Cóż, niezupełnie, ale była to jedna z najgorętszych wiadomości w branży kryptograficznej, ponieważ współzałożyciel i dyrektor generalny Tesli podzielił się tym w swoim tweecie. Oto, co dokładnie poszło:

W tym momencie chcę ETH, nawet jeśli jest to oszustwo

– Elon Musk (@elonmusk) 28 sierpnia 2018 r


Tymczasem Ethereum dokonuje przełomu w branży rolniczej, ponieważ rząd moskiewski pracuje nad systemem, który zasadniczo przydzieli rolnikom miejsca handlowe.

Jeśli chodzi o cenę, Ethereum ma krótki koniec kija, ponieważ stara się dotrzeć do 300 USD. Chociaż ETH wciąż ma sposób, aby osiągnąć ten poziom, ponieważ obecnie wynosi 295 USD z zyskiem 2,67%.

ethereumŹródło: Tradingview.com

Przeczytaj także: Institutional Interest Bursting at the Seams, Bitcoin & Altcoins toczą się po czerwonym dywanie

XRP gotowy za 0,40 USD & dużo więcej

Jedna z najbardziej aktywnych kryptowalut i społeczności, XRP jest prawie zawsze w wiadomościach. Może nie jest to prawdą ze względu na cenę, ale zdecydowanie na partnerstwo i rozwój.

Niedawno nastąpiła integracja między COIL i XRP Tip Bot za pośrednictwem ILP, która umożliwi użytkownikom „przesyłanie strumieniowe” płatności w XRP.

Na poziomie 0,348 USD XRP od kilku dni odnotowuje zyski i stale rośnie. Wydaje się, że byki polubiły trzecią co do wielkości kryptowalutę na świecie, ponieważ szuka ona przełomu.

xrpŹródło: Tradingview.com

EOS gwałtownie rośnie o ponad 18%

Kilka dni temu EOS ponownie pojawił się w wiadomościach ze względu na ogromny wzrost cen pamięci RAM. Jednak Dan Larimer, dyrektor ds. Technicznych, szybko podzielił się sposobami zapobiegania exploitom pamięci RAM, a dalsze wydanie EOS 1.2.3 zajęło się sytuacją..

Wśród 50 najlepszych kryptowalut EOS jest jedyną z dwucyfrowymi zyskami. Piąta co do wielkości kryptowaluta na świecie cieszy się znacznymi zyskami, ponieważ wzrasta o 18,61%. W chwili pisania tego tekstu EOS siedział na poziomie 6,44 USD, zarządzając 24-godzinnym wolumenem handlowym wynoszącym ponad 800 milionów USD.

EOSŹródło: Coinmarketcap.com

Stellar [XLM] robi szum

Przez ostatnie kilka miesięcy Stellar był w centrum uwagi. Niedawno dokonał rekordu rejestracji 1 miliona kont. Ta kryptowaluta poczyniła znaczne postępy w kierunku osiągnięcia celu, jakim jest stanie się najlepszą platformą do płatności transgranicznych.

Przy wzroście o 1,18 proc., Stellar kosztuje 0,233 dolara. Na szóstym miejscu XLM ma przed sobą długą drogę.

GwiezdnyŹródło: Coinmarketcap.com

IOTA [MIOTA] dokonująca adaptacji w świecie rzeczywistym

IOTA jest jedną z tych kryptowalut, które nie tylko pracują nad adopcją w świecie rzeczywistym, ale także ją realizują. Dzięki partnerstwu z Volkswagenem, wśród wielu innych, które podzielił Redditor Cullen11, poniżej, IOTA patrzy w świetlaną przyszłość.

Jeśli chodzi o cenę, IOTA wzrósł obecnie o ponad 9% do 0,774 USD i od tygodnia rośnie w górę.

odrobinaŹródło: Coinmarketcap.com

Tron [TRX] liczy dni, aby stać się potężniejszym

Wraz z uruchomieniem maszyny wirtualnej Tron w tym miejscu, 30 sierpnia, Tron jest gotowy do zrobienia kolejnego kroku w kierunku silnej pozycji na rynku. Niedawno Tron był notowany na giełdzie KuCoin, był dostępny na holenderskiej giełdzie IcoCryptex.io, a aplikacja Tron została uruchomiona w sklepie Apple Store.

tronŹródło: Coinmarketcap.com

Ostatni 7-dniowy wykres Tron był w ciągłym ruchu w górę, a TRX obecnie wynosi 0,026 USD.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector