CryptoBuzz: Dlaczego Bitcoin, Ethereum i XRP wzrosną pomimo recesji Covid-19?

Reklama Phemex

W Bitcoinie i kryptowalutach jest coś specjalnego. Po pierwsze, nie wymaga interwencji rządu i Brrrr, aby statek się ustabilizował. Kiedy dolar poszybował w górę, niszcząc wschodzące waluty i tymczasowo Bitcoin, wystarczyło około 40 dni, by najcenniejszy cyfrowy zasób świata odwrócił stratę jednego dnia z 12 marca. A teraz pulsuje jeszcze wyżej..

Wraz z Ethereum (ETH) i Ripple (XRP) trzy największe aktywa cyfrowe wzrosły w ciągu ostatniego tygodnia o około 15 procent, pokonując główne przeszkody i pobudzając FOMO.

Może to być spowodowane spadkiem bitcoina o połowę i spodziewanymi fajerwerkami – które, jeśli historia prowadzi, wylewa zimną wodę na racjonalne uzasadnienie handlowców, lub zbliżającą się premierą sieci głównej ETH 2.0, która cementuje byki ETH, i rosnącymi partnerami Ripple, ale jest więcej niż to, co spotyka Oko.

1. Fala stablecoinów i możliwy zastrzyk w bitcoinach

Za odrodzeniem się Bitcoina i 15-procentowym zyskiem w ostatnim tygodniu kryją się oczekiwania społeczności handlowej. Halving bitcoina jest ogromny, a wraz z szokiem emisyjnym kart wynikający z tego spadek podaży przy stałym popycie najprawdopodobniej spowoduje wzrost cen.

Ale chodzi również o nieodłączne właściwości Bitcoina, które stawiają go na pierwszym miejscu. Świat jest coraz bardziej niepewny, a wraz z interwencją banków centralnych, zdolności fiducjarne ulegają osłabieniu. Przejście na kryptowaluty można zmierzyć na podstawie przepływu środków do stablecoinów, który w ciągu ostatnich sześciu miesięcy podwoił się z 4,6 miliarda dolarów do 9 miliardów dolarów.

Wydaje się, że instytucjonalni handlowcy są dobrze przygotowani do łapania luźnych wiórów i dodawania do swoich długich pozycji. Ponieważ stablecoiny działają jako kanały do ​​świata kryptowalut, akumulacja ujawnia zaufanie przestrzeni, czynnik, który pobudza żądania, a tym samym byki Bitcoin.

Tak jak STABLECOIN-INDEX krzyczy teraz, że sprytne pieniądze są lepiej niż kiedykolwiek przygotowane do łapania wszystkich luźnych żetonów, czyli tzw. słabe ręce, które sprzedawałyby BTC między tutaj a 20 000 $.

Kapitalizacja rynkowa wszystkich stablecoinów dosłownie podwoiła się w ciągu ostatnich 6 miesięcy, z 4,6 mld USD do 9 mld USD pic.twitter.com/OLfFUlSX1F

– BTC Time Traveler (@BTCTimeTraveler) 28 kwietnia 2020 r

2. Obietnica Ethereum 2.0 i doskonałej decentralizacji sieci

Z drugiej strony byki Ethereum są również żywe. Korelacja między BTC i ETH może wyjaśnić działanie pompy, ale istnieją inne podstawowe przyczyny.


Uruchomienie sieci głównej ETH 2.0 po walidacji bloku Genesis w Topaz TestNet jest bez wątpienia źródłem zaufania.

Jeśli Ethereum to złamie, zaostrzy uścisk wokół korony jako lider w inteligentnym kontraktowaniu. Jednak pojawiają się inne szczegóły, że Ethereum jest prawie tak zdecentralizowany jak Bitcoin z perspektywy Proof of Work.

8/109

Najlepsi posiadacze 10 tys. Bitcoinów: 10,54 mln BTC (57,44%)

Najlepsi posiadacze 10 tys. Ethereum: 57,2 mln ETH (56,70%)

Bazując na indywidualnych posiadaczach, Ethereum jest tak samo dystrybuowane jak Bitcoin. pic.twitter.com/sMv43fkNMg

– Adam Cochran (@AdamScochran) 29 kwietnia 2020 r

Jeśli Topaz TestNet może służyć jako podstawa, Ethereum również zostanie zdecentralizowane po wdrożeniu Proof-of-Stake, ponieważ zasubskrybowało się ponad 22 000 walidatorów.

#MondayNumber: 22 000@ethereum Testnet 2.0 został uruchomiony 16 kwietnia i zgromadził ponad 18 000 walidatorów w ciągu czterech dni. Obecnie w sieci testowej jest ich około 22 000. Ethereum 2.0 ma na celu uaktualnienie sieci Ethereum, w tym potwierdzenie protokołu stawki⚡️ pic.twitter.com/WV6WfxioH8

– Blockchain.io (@blockchainio) 27 kwietnia 2020 r

3. Binance, Ripple Foothold w Azji Południowo-Wschodniej

Tymczasem apatia handlowców XRP wydaje się minąć. W niecałe dwa miesiące po osiągnięciu minimalnych poziomów w 2020 r. Wynoszących 10 centów, ceny wzrosły ponad dwukrotnie do 21 centów. Kursy spot. Technicznie rzecz biorąc, jest argument, że więcej handlowców wpadnie i kupi spadki, ponieważ straty z początku marca również zostały odwrócone.

Z drugiej strony niepotwierdzone raporty o tym, że Binance ostatecznie używają księgi XRPL do transferów, pojawiły się dwa lata po tym, jak po raz pierwszy pojawiły się.

Obecnie spekuluje się, że Binance będzie działał na XRP Ledger (podpowiedzi Katherine Coley)

Udostępniam to, aby społeczność mogła to zbadać ??

Miej oczy otwarte

– The Bearable Bull (@thebearablebull) 29 kwietnia 2020 r

Poza tym Binance poprzez Binance KR jest obecny w Azji Południowo-Wschodniej, centralnym punkcie Ripple. Warto zauważyć, że Ripple nawiązał również współpracę z trzema południowokoreańskimi firmami zajmującymi się przekazami pieniężnymi. Każda forma koalicji lub XRP notowana na Binance KR może ostatecznie stworzyć solidne podstawy do partnerstwa.

#Binance uruchomić koreański #Crypto Wymiana w chmurze Binance

Binance wkracza na rynek Korei Południowej poprzez zbliżające się uruchomienie Binance KR, pierwszego globalnego przypadku użycia naszego rozwiązania Binance Cloud zaprezentowanego w zeszłym miesiącu.https://t.co/ifHkFHxjls

– Binance (@binance) 31 marca 2020 r

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map