Donald Trump gra w Mikołaja dla inwestorów Bitcoin; Obiecuje pozytywne zmiany

Reklama Phemex

Tuż po Bożym Narodzeniu Trump stał się Mikołajem dla inwestorów Bitcoin, pośrednio akceptując Bitcoin, nakładając na niego podatek. Podatek pośredni rządu USA. nazwany „podatek labiryntowy” został wprowadzony późno z dużą ilością pozytywnych zmian dla amerykańskich inwestorów bitcoinowych.

Oto fragment tej decyzji i jej wpływ na inwestora rdzennych Amerykanów

Po 31 latach spodziewano się, że tak ważna decyzja przyspieszy rozwój rynku, chociaż żaden z Amerykanów nigdy nie spodziewał się takiego rodzaju weksla, który może przeciąć siedem przedziałów dochodów do czterech i obniżyć ich strukturę podatkową..

W przypadku bitcoinerów (termin używany w odniesieniu do inwestorów Bitcoin), można to uznać za ustawę, która ma na celu uwzględnienie kompromisu zgodnego z tytułami II i V równoczesnego ustalenia planu finansowego na rok budżetowy 2018 uchwalenie cła, zaznaczone w ustawie przez prezydenta Trumpa, zamyka potencjalny znaczący przepis.

Ponieważ ten podatek pomoże bitcoinerom w następujący sposób

  • Podatek należy zapłacić od handlu bitcoinami

Podczas gdy zmiana bitcoina na fiat podlegała opodatkowaniu, kupowanie fizycznych rzeczy za pomocą kryptowalut podlegało opodatkowaniu, teraz nawet zamiana kryptowalut na krypto podlega opodatkowaniu, co w efekcie sprawia, że ​​wszystkie transakcje bitcoinowe podlegają opodatkowaniu. A zmiana jest wprowadzana na początku roku kalendarzowego 2018, za kilka dni.

  • Podatek od Bitcoin można zapłacić w Bitcoin Cash

Każdy, kto zostanie opodatkowany za handel Bitcoinem, musi zapłacić podatek od tego. Ponieważ Bitcoin nie ma prawdziwej wartości ani tożsamości, zgodnie z nowymi zasadami, które podzielił Trump, wzywa się do płacenia podatków za pośrednictwem Bitcoin Cash. Ta decyzja faktycznie zaleciła Bitcoin jako instrument finansowy, w którym można handlować i płacić podatki. Wspierając go, zespół Treila Trumpa mówi, że było to konieczne, ponieważ amerykańscy inwestorzy w Bitcoin rosli każdego dnia.

  • Zwiększy jego akceptację jako waluty światowej

Jeśli kraj, który napędza gospodarkę, akceptuje Bitcoin, to z pewnością wzmocni rynek Bitcoinów i innych kryptowalut. Obiecuje silne, legalne znalezienie waluty w postaci Bitcoin.

Jak podaje New York Times każdego dnia, łącznie 2,5 tys. Amerykańskich inwestorów przybywa chętnych do inwestowania w Bitcoin.

Jaki może być możliwy powód wygranej Bitcoina podczas prezydentury Trumpa?

To zdecydowanie zwycięstwo założycieli Bitcoin, którzy pośrednio otrzymują wsparcie od najsilniejszej gospodarki świata. Najlepszym możliwym powodem takiego wsparcia może być:

„Technologia Blockchain może zrewolucjonizować branżę usług finansowych, gospodarkę USA i świadczenie usług rządowych i jestem dumny, że jestem zaangażowany w tę inicjatywę”

To oświadczenie zadeklarowała najważniejsza osoba prezydentury Trumpa; który został wyznaczony na stanowisko Dyrektora Biura Zarządzania i Budżetu pod rządami Trumpa. Oznacza to po prostu, że on sam ufa przyszłości kryptowalut. Uważany jest za najbardziej inspirującą i otwartą osobę, już w czerwcu 2017 roku wyjaśnił swoje poglądy, że Bitcoin to rewolucja, a kraje, które nie zaakceptują ani nie zalegalizują tego trendu, wkrótce stracą wpływ na globalną gospodarkę.


Mulvaney jest jednym z założycieli dwupartyjnej organizacji Blockchain Caucus, której głównym zadaniem jest edukowanie ludzi na temat Blockchain space, kryptowaluty, Bitcoin itp. Powyższe oświadczenie zostało zaczerpnięte z jednego ze spotkań, które prowadził dla BBC.

Jeśli nadal masz wątpliwości, dlaczego Bitcoin będzie rósł za prezydentury wuja Trumpa, oto krótkie podsumowanie

  • Najsilniejsza gospodarka świata chętnie przyjmuje go jako handlowy instrument finansowy.
  • Najłatwiejszy sposób na dokonywanie transakcji, stąd bezproblemowy system bankowy, który zwykle wspierają Amerykanie.
  • Zwiększony wskaźnik przyjęcia Bitcoin, gdy ludzie podążają za odważnymi.

Czytaj dalej Coingape aby uzyskać więcej informacji na temat najgorętszych wydarzeń w świecie kryptowalut.

Daj nam znać, co myślisz o Bitcoinie w 2018 roku w komentarzach poniżej lub napisz do nas na adres [e-mail chroniony]

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector