Eric Ma: „Bitcoin Ultimatum zmieni sposób, w jaki postrzegamy Blockchain”

Reklama Phemex

Wraz z uruchomieniem sieci BTCU Bitcoin Ultimatum Mainnet rozmawiamy z CEO Ericiem Ma, aby dowiedzieć się więcej o projekcie i tym, co dalej w tym prawdziwie nowej generacji łańcuchu bloków.

Zbudowanie nowego blockchaina to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga to zdolnego zespołu ekspertów, przywództwa, propozycji o rzeczywistej wartości i strategicznej mapy drogowej, która musi być szczegółowa, realistyczna i kontynuowana.. BTCU Ultimatum z pewnością sprawdza wszystkie te pola. Z powodzeniem wdrożyli Bitcoin Fork i uruchomili BTCU Mainnet 5 lutego 2021 r., A tydzień później przesłali tokeny BTCU. Mają na uwadze następny kamień milowy: integrację Atomic Swap z platformą. Wszystko pod kierownictwem CEO Erica Ma. Siedzimy z doświadczonym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain i byłym głównym członkiem CoinMarketCap, aby porozmawiać o obecnym stanie BTCU Mainnet i przyszłości tego obiecującego łańcucha blokowego nowej generacji.

BTCU ma na celu zbudowanie łańcucha blokowego nowej generacji z forka Bitcoin. Co robi Nowa generacja chodzi o blockchain?

Bitcoin i Ethereum to dwie największe sieci blockchain na świecie, ale każda ma swoją własną charakterystykę. Ethereum jest bardziej platformą, na której buduje się inne zdecentralizowane programy, umożliwiając inteligentne kontrakty. Z drugiej strony Bitcoin stał się bardziej magazynem wartości, chociaż początkowo został pomyślany jako nowy system płatności peer-to-peer. Dzięki BTCU, wykorzystując sprawdzony i dobrze ceniony blockchain Bitcoin, łączymy obie sieci i wykorzystujemy to, co działa najlepiej w każdej z nich.

Budujemy blockchain nowej generacji oparty na Bitcoin na Ethereum, który pozwoliłby nam tokenizować aktywa, które mogą mieć zastosowanie do różnych projektów i aktywów poza zakresem kryptowalut. Nasze rozwiązanie ma również na celu ulepszenie niezrównoważonego, energochłonnego algorytmu konsensusu proof-of-work (PoW) z nowym algorytmem konsensusu Ultimatum proof-of -holder (UPoS), czyniąc go bardziej demokratycznym, skalowalnym, wydajnym i zrównoważonym. 

Co próbuje osiągnąć BTCU, łącząc Bitcoin i Ethereum i czym BTCU wyróżnia się na tle innych projektów?

Koncepcja BTCU jest pod wieloma względami podobna do koncepcji drugiej co do wielkości sieci kryptowalut – Ethereum. Podobnie jak Ethereum, blockchain Bitcoin Ultimatum ma możliwość przechowywania inteligentnych kontraktów w protokole blockchain. Jest to jedna z ważnych funkcji przy wdrażaniu transakcji i zdecentralizowanych aplikacji (DApps). Ogólnie rzecz biorąc, BTCU stara się połączyć wszystkie najlepsze funkcje, które pozwoliły Bitcoinowi i Ethereum zająć najwyższe pozycje w kryptowalutach pod względem kapitalizacji rynkowej.

Opracowaliśmy BTCU, aby zaoferować zdecentralizowany ekosystem z inteligentnymi kontraktami za pośrednictwem algorytmu Ultimate Proof-of-Stake. Połączenie Leased Proof-of-Stake (LPoS) i Proof-of-Authority (PoA), BTCU jest bardziej demokratyczne, bardziej skalowalne i bardziej energooszczędne niż Bitcoin. Zbudowaliśmy BTCU Mainnet tak, aby był skalowalny i używany w szerokim zakresie zastosowań: od tokenizacji aktywów po zarządzanie prawami, łańcuch dostaw i przepływ dokumentów do płatności transgranicznych, zarządzanie, nieruchomości po fintech, opiekę zdrowotną i nie tylko. Naszą wizją jest stworzenie łańcucha bloków, który jest wydajny, łatwy w użyciu i ma realną wartość do powszechnego zastosowania. Technologiczne zalety Bitcoin Ultimatum zmienią sposób, w jaki postrzegamy blockchain.

Blockchain jest synonimem decentralizacji i społeczności. Jak ważna jest opinia społeczności dla BTCU?

Społeczność jest sercem każdego projektu blockchain. Nie tylko wprowadzamy na rynek nowy produkt, ale budujemy platformę z naszą społecznością. W rzeczywistości ich opinie były kluczowe dla uruchomienia BTCU Mainnet. 21 stycznia 2021 r. Opublikowaliśmy ostateczną sieć testową. To ćwiczenie umożliwiło programistom testowanie, tworzenie lub modyfikowanie funkcjonalności i monitorowanie wydajności sieci blockchain BTCU. Pomogło również w zapewnieniu obiektywnego i niezależnego obrazu sieci, aby umożliwić stronom i firmom docenienie i zrozumienie możliwości sieci.

Otworzyliśmy kanały komunikacji za pośrednictwem GitHub a opinia była dla nas bardzo ważna. Pomogło nam to przewidzieć działanie sieci, a także dostarczyć zainteresowanym stronom informacji na temat jakości BTCU, bezpieczeństwa, prywatności, możliwości, użyteczności, integracji i interoperacyjności..

Był to taki sukces, że mogliśmy uruchomić ostateczną sieć główną 2 tygodnie później, 5 lutego 2021 r. W tym miejscu chcę jeszcze raz podziękować społeczności za aktywność i wkład w jej wkład.


Czy zobaczymy inne projekty społecznościowe z BTCU?

Absolutnie mocno wierzymy, że projekt blockchain może rozwijać się tylko przy pełnym wsparciu swojej społeczności. Dlatego z przyjemnością pracujemy i współpracujemy przy innych projektach, zwłaszcza w zakresie różnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem i technologią.

Aby jeszcze bardziej ulepszyć nasz projekt, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym programie zgłaszania błędów. Program jest przeznaczony dla każdego, kto chce przyczynić się do rozwoju BTCU i zapewnić bezpieczeństwo i solidność swojej sieci.

Za ich czas i pracę wprowadziliśmy system nagród. Członkowie społeczności, którzy pracują nad pilnymi zadaniami lub rozwiązują znalezione błędy, otrzymają za swoje wysiłki BTC / ETH / USDT / USDC / BTCU.

Jesteśmy zawsze dostępni pod adresem [e-mail chroniony] po więcej informacji.

Uruchomiliśmy także Klub Ambasadora. Po ogłoszeniu nowych ambasadorów, takich jak Javed Khattack i Serafima Semkina, nasz zespół chciałby nadal angażować innych liderów społeczności, którzy podzielają naszą misję.

BTCU Mainnet nie działa, ale to dopiero pierwszy krok w długiej mapie drogowej. Jaka przyszłość czeka BTCU?

Jestem bardzo podekscytowany kamieniami milowymi, które osiągnęliśmy do tej pory. Nasz zespół programistów pracował niezwykle ciężko i zasługuje na uznanie za dotychczasowy sukces BTCU. Rzeczywiście, uruchomienie BTCU Mainnet to dopiero początek i mamy długą mapę drogową nowych i ekscytujących dodatków do platformy.  

Pracujemy nad dodaniem systemu inteligentnych kontraktów, który pozwoliłby na atomowe swapy. Zamykamy również strategiczne partnerstwa z kluczowymi platformami, takimi jak citiesabc i otwarta rada biznesowa, aby przetestować nasze portfele mobilne, programy pilotażowe i tokenizację rynku. Ponadto współpracujemy również z World Smart Cities Forum, aby udostępnić nasz łańcuch bloków do użytku w inteligentnych miastach na całym świecie..

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector