Giełdy obsługujące widelec segwit2x i czego można się spodziewać po monetach B2X

Reklama Phemex

Więc w końcu Bitcoin Segwit 2x jest tutaj. Rozwidlenie, które zaplanowano w połowie listopada, zostało odwołane z powodu odrzucenia przez różne społeczności międzynarodowe. Wtedy widelec był zaplanowany dla bloku bitcoinowego 494784, który miał zostać wydobyty około 16 listopada 2017 roku. Wtedy Segwit 2x był postrzegany jako atak dużych korporacji i górników w celu przejęcia kontroli nad Bitcoinem. Ale wszystko to już minęło i jest potwierdzone, że Bitcoin segwit 2x odbędzie się 28 grudnia 2017 na bloku 501451.

Zaktualizowana mapa drogowa projektu zakłada 28 grudnia jako ustaloną datę rozwidlenia, a w swoim niedawnym ogłoszeniu Terlouw potwierdził następujące zmiany:

„Nasz zespół przeprowadzi hard fork Bitcoin, który zaplanowano na połowę listopada”,

Niedawny wzrost liczby widełek bitcoinowych

Ten rok był rokiem forków dla bitcoinów i do tej pory widzieliśmy cztery udane forki: Bitcoin Cash w sierpniu, Bitcoin Gold w listopadzie oraz Bitcoin Diamond i Super Bitcoin w grudniu. Wszystkie te waluty oferują własne ulepszenia omawianych problemów w istniejącym Bitcoinie. Większość z tych rozwiązań dotyczy skalowalności, prywatności i centralizacji wydobywania.  

I nie wspominając o tym, że lista ta nie zawiera plotek o nadchodzących niespełnionych forkach do Bitcoin. Niektóre z nich to Bitcoin God (sam Jezus jest tutaj!), Bitcoin Silver, Bitcoin Uranium, Bitcoin Cash Plus i Lightning Bitcoin.

Jednym z omawianych ostatnio widelców w Boże Narodzenie jest Blockchain Angel Investor, który zadebiutował własną „wersją” Bitcoina, Bitcoin God (BÓG) i inne widelce mają dołączyć do ligi rozwidlonych monet Bitcoin.

Lista giełd obsługujących Segwit 2x

Część 2 SegWit2x nie cieszyła się jeszcze dużym rozgłosem, a głównym giełdom brakuje publicznego oświadczenia na ten temat. Ale strona B2X wyświetliła nazwy niektórych giełd, które przekonują o nich HitBTC i Yobit.

Liczba giełd obsługujących Segwit 2x nadal nie jest jasna, ponieważ większość głównych giełd, takich jak Bitmex, nadal dostarcza zaktualizowane oficjalne oświadczenie. W chwili pisania tego tekstu strona segwit 2x pod adresem http://b2x-segwit.io obsługuje 8 giełd i portfeli, są to:

  1. https://hitbtc.com/
  2. https://yobit.net/en/
  3. https://exrates.me/
  4. https://zumminer.com/
  5. https://localtrade.pro/
  6. https://needlecoin.org/
  7. https://www.wmtransfer.com/
  8. https://freewallet.org/

Mówiąc o istniejących kontraktach terminowych na SegWit2x, Terlouw jest cytowany na stronie, mówiąc:

„W tym samym czasie handel jego kontraktami terminowymi [SegWit2x] był prowadzony na niektórych giełdach od dłuższego czasu. HitBTC jest wśród nich. ”

Coinmarket cap już zawiera kontrakty futures na Segwit 2x, a HitBTC i Yobit są giełdami wspierającymi. Przeniesienie części swoich bitcoinów na te giełdy może być dobrym wyborem, jeśli próbujesz zarobić monety B2X!

Ale zagłębiliśmy się i znaleźliśmy oficjalne oświadczenie dla bitfinex opublikowane tuż przed ostatnim zaplanowanym terminem dla Segwit 2x w połowie listopada. Plik komunikat jasno stwierdza, że ​​zapewni dwie wersje BTC i potwierdza, że ​​Segwit 2x będzie dostępny jako B2X na giełdzie.

Czego można się spodziewać po Segwit 2x (B2X)

W ciągu ostatnich kilku tygodniGotówka Bitcoin„Jeden z pierwszych widełek bitcoinowych, który pojawił się w sierpniu, cieszy się niezwykłym wzrostem i jest głównym tematem rozmów dla całej branży kryptograficznej. Trakcja wokół wzrostu ceny gotówki bitcoinów doprowadziła do zmiany w górnictwie i zachowaniach inwestorów, co wpłynęło na cenę bitcoina.

W czasie, gdy 19 grudnia zasygnalizowano pierwsze oznaki powrotu segwit 2x, ceny kontraktów terminowych na monety B2X zanotowały wzrost z poniżej 200 USD do 600 USD. Cena od tego czasu wykazała wzrost badań i obecną cenę Segwit 2x przyszłość wynosi 960 USD.

Przyszłość Bitcoin jest jasna

Wszyscy chwalimy wysiłki społeczności bitcoin, aby bitcoin był coraz lepszy każdego dnia. Chociaż niektórzy poszukiwacze złota próbują wypełnić swoje kieszenie i niektóre projekty, które nie są opłacalne i nie powinny być w ogóle zachęcane.

W końcu jest kilka witryn, które możesz odwiedzić, aby dowiedzieć się więcej o widelcu

http://b2x-segwit.io

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2595620

https://t.me/Segwit2_X

https://twitter.com/Segwit_2X

Daj nam znać, co myślisz o bitcoinach w 2018 roku w komentarzach poniżej lub napisz do nas na adres [e-mail chroniony]

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me