Indyjskie giełdy kryptowalut niezrażone odmową Sądu Najwyższego w sprawie zniesienia zakazu RBI

Reklama Phemex

Sąd Najwyższy Indii odmówił tymczasowego zawieszenia zakazu kryptowalut nałożonego przez krajowy bank centralny RBI. Jednak giełdy kryptowalut, takie jak WazirX, PocketBits, Coindelta i Bitbns, są niezrażone.

Giełdy kryptowalut, aby kontynuować wypłatę, czy nie

Na dzisiejszej rozprawie sądowej, na której Sąd Najwyższy rozpatrzył jeden wniosek przeciwko zakazowi kryptowalut nałożonemu przez bank centralny krajowego Banku Rezerw Indii (RBI), sąd odmówił udzielenia tymczasowego pobytu.

Petycja została złożona przez Internet and Mobile Association of India (IAMAI), które obejmuje również szereg giełd kryptograficznych w tym kraju. Sąd postanowił teraz rozpatrzyć petycję IAMAI między innymi 20 lipca. Przed dzisiejszą rozprawą użytkownicy kryptowalut mieli nadzieję, że sąd udzieli zawieszenia. Wygląda jednak na to, że giełdy kryptowalut nie zrażają się tym i znalazły alternatywne sposoby.

Jedna z giełd kryptowalut, PocketBits, ma ten przypięty tweet na swoim oficjalnym uchwycie na Twitterze.

Wpłaty w INR mogą nie być dostępne po 5 lipca, ale wypłaty w INR będą dostępne nawet po tym terminie. Użytkownicy mogą w każdej chwili wypłacić swoje INR. Wypłaty i depozyty kryptowalut są zawsze dostępne bez żadnych ograniczeń.

– PocketBits (@PocketBitsIndia) 3 lipca 2018 r

Jednak później PocketBits udostępnił kolejny tweet,

„Powtarzając kwestię wypłat INR, nasze obecne banki dały nam przedłużenie wypłaty wszystkich środków, nie oznacza to, że będziemy mieć działające rachunki bankowe na czas nieokreślony. Powiadomimy naszych użytkowników z kilkudniowym wyprzedzeniem, zanim wypłaty zostaną całkowicie wstrzymane. ”

Cóż, to z pewnością przejście do ich przypiętego tweeta, ale giełda będzie powiadamiać użytkowników. Jednak kolejna wymiana Bitbns wydaje się być bardziej odważna.


Wymień aktualizacje

Bitbns potwierdził, że wymiana będzie kontynuowała zarówno wpłaty, jak i wypłaty INR po 5 lipca 2018 roku.

P.S. Zostało to potwierdzone przez współzałożyciela, który doprowadził do kryzysu finansowego w Indiach.

– Coin Crunch India (@coincrunchin) 3 lipca 2018 r

To z pewnością przywraca ludziom nadzieję, ale podobnie jak wielu innych użytkowników zastanawiamy się również, jak ta wymiana sprawi, że tak się stanie. Jeden z użytkowników CRYPTO BAT, zaryzykował bezczelne przypuszczenie, gdy to skomentował,

„Jest to możliwe tylko wtedy, gdy wszyscy pracownicy i ich bliscy, członkowie rodziny umieszczą w tym wszystkie swoje konta bankowe”.

Po potwierdzeniu użytkownikowi, że to, co napisał na Twitterze, jest prawdą, wyjaśnienie, dlaczego tak było

„Na razie użytkownicy mogą kontynuować handel. Zapewnimy, że użytkownicy będą informować o najnowszych wydarzeniach, czy to wypłatach INR, czy wpłatach ”.

Z pewnością będziemy mieć oczy i uszy na to, jak ta wymiana planuje to osiągnąć.

Sugerowany artykuł: Dlaczego 5 lipca jest ważny dla firm kryptograficznych i inwestorów w Indiach

Alternatywne rozwiązania

Tymczasem mimo niekorzystnego wyniku sądu Coindelta uruchomiła na razie swoją aplikację mobilną dla użytkowników Androida..

W końcu czekanie dobiegło końca! #Coindelta uruchomił swój #mobilny Aplikacja do #android użytkowników!

Pobierz tutaj teraz: https://t.co/D46rsujTyA pic.twitter.com/n4TNMmfD45

– Coindelta (@coindelta_) 2 lipca 2018 r

Moment uruchomienia z pewnością coś mówi, uderz w środek zakazu RBI. Ale optymizm wymiany jest godny pochwały, choć zbyt duży. W samym środku tego wszystkiego WazirX, znana giełda kryptowalut, wymyśliła „najbardziej legalny sposób kupowania / sprzedawania kryptowalut w Indiach po zakazie RBI”.

Wielu z was z niepokojem pyta: „Co się stanie po 5 lipca?” Pracowaliśmy nad rozwiązaniem i jesteśmy gotowi, aby Ci je ujawnić! ?

Przedstawiamy najbezpieczniejszy i najbardziej legalny sposób na wypłatę / wypłatę kryptowalut w Indiach – przelew P2P! ⚡️https://t.co/NLhygPWhOd

– WazirX (@WazirXIndia) 27 czerwca 2018 r

Kilka dni temu giełda udostępniła ten blog, w którym rozmawiali o alternatywnym rozwiązaniu, nad którym pracowali, aby zapewnić, że użytkownik może nadal kupować / sprzedawać kryptowaluty nawet po zablokowaniu RBI 5 lipca..

W swoim rozwiązaniu wymiany kryptowalut P2P wspominają,

„W transferze peer-to-peer możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty za INR bezpośrednio ze sobą bez żadnych kłopotów. To rzut oka na zdecentralizowaną przyszłość! ”

Wszyscy mają nadzieję, pomimo dzisiejszej decyzji sądu, ponieważ petycje zostaną połączone na 20 lipca, RBI musi odpowiedzieć w ciągu 7 dni i są szanse na decyzję zarówno korzystną, jak i niekorzystną. Co więcej, podobno przepisy są przygotowywane przez władze i należy spodziewać się, że zostaną przedstawione w najbliższych miesiącach. Jednak pesymistycznie, jeśli nakazy sądowe nie działają na korzyść kryptowalut, wydaje się, że giełdy kryptowalut w Indiach znalazły sposób na zapewnienie, że rynek kryptowalut nadal działa w tym kraju.

Jakie są Twoje poglądy na temat alternatyw proponowanych przez giełdy? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector