Kup bitcoiny, dolar stanie się bezwartościowy: ostrzega Kim Dotcom przed zbliżającym się wielkim kryzysem

Reklama Phemex

Zadłużenie USA rośnie w szybkim tempie, a wraz ze zbliżającym się wielkim krachem Kim Dotcom podkreśla, że ​​ludzie powinni inwestować w Bitcoin, kryptowaluty i złoto, ponieważ gospodarki upadną, czyniąc dolara bezwartościowym..

Amerykański dług wymknie się spod kontroli, Bitcoin to najlepszy wybór

Wszyscy mówią o zbliżającym się krachu, który doprowadzi do załamania gospodarek, uderzenia na giełdzie i krachu walut fiducjarnych. Od Goldmana Sachsa, Billa Gatesa, autora „Rich Dad, Poor Dad” po ekspertów branżowych i analityków, wszyscy nieustannie podkreślali powagę sytuacji.

Najnowszym członkiem tej listy jest Kim Dotcom, niemiecko-fiński przedsiębiorca internetowy i działacz polityczny. Wczoraj napisał na Twitterze, że rzeczywiście nadchodzi wielki krach, a kryptowaluty i złoto będą najlepszym zabezpieczeniem w nadchodzących trudnych czasach.

Zaufaj mi. Kup kryptowaluty i złoto. Twoje dolary staną się bezwartościowe. Wraz z zapaścią gospodarczą Stanów Zjednoczonych wszystkie stare waluty pieniądza upadną.

Czasy będą ciężkie. Ale wszystko będzie dobrze, jeśli zabezpieczysz część swoich aktywów, przygotowując się na wypadek.

Wielka katastrofa nadchodzi w 100%.

– Kim Dotcom (@KimDotcom) 12 sierpnia 2018 r

Podzielił się astronomiczną wartością zadłużenia,

„Średni całkowity dług na rodzinę w USA wynosi obecnie 845 000 USD. Średnie niefinansowane zobowiązanie w USA wynosi obecnie 938000 USD na podatnika. Każdy, kto myśli, że dług Stanów Zjednoczonych można rozwiązać za pomocą wzrostu gospodarczego, nowego długu lub drukowania większej ilości dolarów, jest idiotą. Imperium USA zbankrutuje ”.

„Znacząco ograniczyliśmy nasze inwestycje w aktywa w USA. W rzeczywistości dolar, który jest uważany za walutę międzynarodową, staje się ryzykownym narzędziem płatności ”

– Minister Finansów Rosji

Zadłużenie Stanów Zjednoczonych stało się nie do opanowania. Obserwuj USD, gdy Chiny zmniejszają zadłużenie USA.

– Kim Dotcom (@KimDotcom) 12 sierpnia 2018 r

Te ostatnie tweety były kontynuacją jego tweetów kilka dni temu, w których stwierdził:

1 BILION DOLARÓW dodatkowego długu rządowego USA ROCZNIE!

Wydatki w USA są finansowane przez pożyczkodawców, którzy nigdy nie otrzymają zapłaty. Imperium Stanów Zjednoczonych upadnie, po czym nastąpi ogólnoświatowe załamanie gospodarcze. https://t.co/kdtB0GnewP

Zamień swoje dolary na złoto & Bitcoin jak najszybciej, zanim USD stanie się papierem toaletowym. https://t.co/a5UIuhJvUT

– Kim Dotcom (@KimDotcom) 9 sierpnia 2018 r

Dalej zilustrował nadchodzący upadek:

„Trumpowi wręczono imperium podtrzymujące życie. Żadna umowa handlowa, żaden wzrost gospodarczy, żadna cła czy wojna nie mogą uratować tego pacjenta. Czołowi ekonomiści na całym świecie są zgodni co do tego, że dług Stanów Zjednoczonych jest niezrównoważony. Nie ma tego polewy cukrowej. Imperium Stanów Zjednoczonych jest bankrutem. Przygotuj się na upadek. Złoto i Bitcoin ”.

Jednak w tym tweecie podzielił się również planem przetrwania tych trudnych czasów.

Plan:

Crypto, aby zastąpić papierowe pieniądze

Blockchain, który zastąpi rządową i bankową kontrolę nad pieniędzmi

Szyfrowanie i open source, aby zastąpić szpiegostwo Deep State

Zdecentralizowane sieci społecznościowe, które zastąpią sieci Deep State

Prawda, która zastąpi kłamstwa i oszustwo

Ludzie odzyskują władzę

– Kim Dotcom (@KimDotcom) 9 sierpnia 2018 r

Przeczytaj także: Kryptowaluty to najbardziej ekscytująca rzecz w finansach, rządowy. Nie powinno się wtrącać – Jeffrey A. Tucker

Waluty narodowe tracą na wartości na całym świecie

Dotcom od dawna jest kryptowalutą korzystną, a jego ostrzeżenia nie są bezpodstawne, ponieważ zgodnie z najnowszym raportem Kongresowego Biura Budżetowego w ciągu ostatnich 10 miesięcy deficyt federalny wzrósł o 20%.

Oczekuje się, że do końca tego roku deficyt wyniesie 793 mld dol., Aw 2019 r. Osiągnie 1 bln dol. Prognozuje się, że odsetki od tego długu staną się wydatkami najszybciej rosnącymi w skali roku.

Jeśli spojrzymy na waluty narodowe krajów na całym świecie, wiele z nich już traci na wartości. Niedawno turecka lira spadła niebezpiecznie, ponieważ straciła 40% swojej wartości, co spowodowało gwałtowny wzrost wolumenu obrotu kryptowalutami na giełdach.

Obecnie południowoafrykański Rand osiągnął najniższy od 2 lat poziom, a ostatnio funt, euro, chiński juan i japoński juan również odnotowały trend spadkowy. Tak jak ma to miejsce w Turcji, może po prostu rozprzestrzenić się również w innych krajach, szczególnie w trakcie trwającej wojny handlowej między USA a Chinami.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me