Pomimo katastrofy, pozytywny przepływ wiadomości podtrzymuje nadzieję na bitcoin w krótkim i długim okresie

Reklama Phemex

Ulica kryptowalut była pod krwawą łaźnią przez ostatnie 2 tygodnie. Niedźwiedzie wydawały się rządzić i łamały wszelkie możliwe wsparcie, które stanęło im na drodze. Ale jak w przypadku każdej kraksy, ta również wydawała się krótkotrwała, jakby była napędzana strachem, a spanikowani sprzedawcy zapadli się w coś, co wydaje się atrakcyjnym punktem wejścia, ponieważ większość monet znajduje się na wyprzedanym terytorium. Podczas gdy krótkoterminowe są atrakcyjne, długoterminowe fundamentalne są ścieżki jaskiniowe dla stabilnej i dojrzałej przyszłości.

Pozytywna perspektywa krótkoterminowa – czynniki techniczne wskazują na atrakcyjne punkty wejścia

W ciągu ostatnich 30 dni, ETH spadł o ponad 40%, XRP spadł blisko 15%, a BCH 25%. Nastąpił ciągły krach i żadne wiadomości nie miały pozytywnego wpływu na spadek ceny. Spadek ten wynika również z obaw na rynku, że ceny te spadną dalej. Plik Bitcoin ETF wciąż tkwi w dylemacie, a ludzie wciąż boją się, czy wpłyną fundusze instytucjonalne, czy nie. Gdy ludzie wyrzucają monety, dzieje się tak, że tworzy to atrakcyjne strefy zakupów dla ludzi, którzy przegapili poprzedni zlot. Prawie wszystkie najlepsze monety, te, które są uważane za żywe na dłuższą metę, są dostępne dość tanio. Wielu analityków na ulicy uważa, że ​​jest to właściwy moment na zakup, ponieważ nadeszły dna. Mati Greenspan opublikował na Twitterze niewielki wzrost w ciągu ostatnich kilku dni związany z kupowaniem dna. Pogratulował również osobom, które osiągnęły najniższe ceny..

Jak dotąd niewielkie odbicie, miejmy nadzieję, że rozwinie się stąd.

Uznanie dla tych, którzy kupili spód. pic.twitter.com/OMWvV9GMnf

– Mati Greenspan (@MatiGreenspan) 13 września 2018 r

Cryptomanran Ran Nuener również napisał na Twitterze, że możemy zobaczyć odbicie w krótkim okresie, przewidując, że Bitcoin ETF jest już za 5 miesięcy. Według niego, mianowanie komisarza pro kryptograficznego, Elada Roismana, właśnie wykonało pętlę SEC na korzyść ETF Bitcoin. Ponieważ Hester Peirce jest już pro BTC, głos SEC może być 2/3 na korzyść tak.

Wiemy, że HesterPeirce jest pro BTC, teraz mamy też innego komisarza.

Jeśli personel przekaże decyzję Komisji, zostanie ona poddana pod głosowanie. Mamy 2/3 wymaganych głosów TAK.


Rozmawiam z SEC co tydzień – moja opinia, ETF w ciągu najbliższych 5 miesięcy.https://t.co/0UdaMUg7kx

– Ran NeuNer (@cryptomanran) 13 września 2018 r

Przeczytaj także: Bitcoin, aby osiągnąć bilion dolarów, stając się walutą internetową, podczas gdy kraje drukują pieniądze, aby walczyć z nadchodzącym kryzysem

Długoterminowe pozytywne-Citi, Gemini, EU i Nasdaq tworzą idealną recepturę

Chociaż krótkoterminowe nastroje mogą się poprawiać technicznie, ostatnie kilka tygodni przyniosło wystarczająco dużo pozytywnych wiadomości na dłuższą metę dla kryptowalut. Kolejny duży bank, Citigroup, jest najnowszym bankiem, który oferuje usługi Crypto Custody. Nie tylko opiekę, ale także kupił w narzędziu, które może kierować pieniądze instytucjonalne do kryptowalut. Bank planuje uruchomić produkt o nazwie Digital Asset Receipt (DAR), który umożliwi inwestorom instytucjonalnym inwestowanie w kryptowaluty w sposób w pełni ubezpieczony i regulowany..  

Drugi to zarejestrowany Stablecoin, który eliminuje manipulacje cenami. Bliźnięta, biznes kryptowalut promowany przez braci Winklevoss wypuścił stabilną monetę zwaną Gemini Dollar, która będzie pod okiem amerykańskich organów regulacyjnych, a mianowicie Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork (NYDFS).

Nasdaq, technicznie lepsza giełda, zajęła się kryptowalutami i obecnie opracowuje narzędzia, które mogą pomóc inwestorom instytucjonalnym w handlu kryptowalutami z większym wglądem.

Podczas gdy firmy robią to, co do nich należy, zaufanie krajów i organów regulacyjnych również rośnie Komisja Europejska, organ wykonawczy, który proponuje prawodawstwo dla UE, ogłosił, że w tym roku zakończy ocenę regulacyjną dotyczącą zarządzania aktywami kryptograficznymi, ponieważ są one „tutaj, aby pozostać”, oficjalnie powiedział wysoki szczebel.

Te cztery punkty zostały również przedstawione przez Josepha Younga, wierząc, że mogą to być sygnały średnio- i długoterminowej kryptowaluty, podnosząc cenę..

Przy korzystnych scenariuszach zarówno krótko-, jak i długoterminowych, można swobodnie wpłacać pieniądze do kryptowalut. Przy obecnym spadku kryptowalut najgorszym niż bańka internetowa, można przewidzieć, że inwestycje w odpowiednie monety mogą przynieść fortuny w nadchodzących latach. Wystarczy wybrać, co jest „Amazonka”Równoważna moneta i która jest odpowiednikiem monety Pets.com.

Jak myślisz, które monety przyniosą niesamowite korzyści w nadchodzących latach? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector