Prognozy cen bitcoinów Stań się coraz bardziej szalony: Uderz w Rock Bottom to Beyond the Moon

Reklama Phemex

Prognozy cen bitcoinów stały się obecnie normą, zwłaszcza od czasu, gdy Bitcoin osiągnął swój rekord wszechczasów (ATH) w grudniu 2017 r. Na poziomie 19,500 USD. Od uderzenia bitcoina do dna do wykładniczego wzrostu, wszyscy słyszeliśmy to wszystko.

Sprawdźmy więc najnowsze prognozy cen bitcoinów, od dziwacznie niedźwiedzi po szalenie bycze.

Naysayers: skrajnie niedźwiedzi

Gdy cena Bitcoin zaczyna spadać, anty-Bitcoiners wychodzą i zaczynają narzekać i przewidywać, że spadnie do zera lub popadnie w zapomnienie.

Dr Doom rozrywa Bitcoin na strzępy

Nouriel Roubini, słynny ekonomista „Dr Doom” to jedno z takich nazwisk, które zawsze sprzeciwiało się Bitcoinowi i spodziewało się, że ta „bańka” pęknie. Ostatnim razem, gdy Bitcoin spadł do 6 tysięcy dolarów, Roubini przewidział, że spadnie do zera, nazywając go „największą bańką w historii ludzkości”.  

Ale jak wiemy, Bitcoin wciąż rośnie w siłę i czeka na kolejny rajd byków.

Tym razem poszedł z,

„Może Bitcoin nie jest oszustwem, ale nie jest skalowalny. Więc jest fajnie, jest tam, ale nie ma żadnej przyszłości ”.

Następnie dodał:

„Bitcoin tam będzie. Będzie to warte blisko zera, ale będzie tam ”.

Ekonomista Vanguard przewiduje zero


Innym nazwiskiem jest Joe Davis, główny ekonomista Vanguard, zarządzający aktywami o wartości 5,1 biliona dolarów, który jest entuzjastą blockchain, ale wcale nie kryptowalut. Mówiąc o bitcoinie, podzielił się w maju,

„Widzę duże prawdopodobieństwo, że jego cena spadnie do zera”.

W przeciwieństwie do akcji, uważa, że ​​sprawa inwestycyjna kryptowalut jest słaba i nie opiera się również na fundamentalnych podstawach ekonomicznych. Według niego to wszystko spekulacje.

Powiedz aye: bycze

Na rynkach wschodzących Bitcoin gwałtownie wzrośnie

Tom Lee z Fundstrat zawsze był wyjątkowo optymistyczny na Bitcoinie i niedawno potwierdził swoją prognozę 20000 $ do końca tego roku.

Ale tym razem podzielił się innym potencjalnie wzrostowym scenariuszem, wyjaśniając korelację między wschodzącymi rynkami a rynkiem bitcoinów. Według Lee nadchodzi zmiana fali, która doprowadzi do zbliżającego się rajdu.

„Obie naprawdę osiągnęły szczyt na początku tego roku i obie znajdują się w trendzie spadkowym. Dopóki rynki wschodzące nie zaczną się zmieniać, myślę, że w pewnym sensie korelacja będzie się utrzymywać i podpowiada nam, że takie ryzyko dla mentalności polega na tym, że kupujący nie kupują bitcoinów. ”

Ilekroć pojawiają się problemy na rynkach wschodzących, inwestorzy unikają ryzyka, co oznacza dla nich brak bitcoina. Ale gdy tylko powróci apetyt na ryzyko, a Fed zakończy politykę podwyżek stóp, „Bitcoin może zakończyć rok gwałtownie wyższym poziomem”.

Nowa liczba, szybsza adopcja

Najnowsze prognozy cen Bitcoin są autorstwa współzałożyciela giełdy BTCC, Bobby’ego Lee, który mówi:

„Kiedy #Bitcoin przekroczy poziom cenowy 60 000 USD w nadchodzących latach, osiągnie łączną wartość obrotu w wysokości 1 biliona USD. To będzie ogromny kamień milowy dla $ BTC i „doprowadzi do większej stabilności cen, wyższej płynności na świecie i jeszcze szybszego przyjęcia na całym świecie”.

Następnie przedstawił wyjaśnienie swojej przepowiedni:

#Kopalnia bitcoinów w branży kosztuje zaledwie 12 milionów dolarów dziennie, w porównaniu z 335 milionami dolarów dziennie w przypadku #Wydobywanie złota przemysł.

przewiduję #hashpower będzie nadal rosnąć #Bitcoin z rosnącymi dziennymi liczbami $.

Gdyby globalna dzienna produkcja osiągnęła 54 miliony dolarów w ciągu ponad 2 lat, to dałoby $ BTC cenę 60 000 USD.

– Bobby Lee (@bobbyclee) 26 sierpnia 2018 r

Kilka innych ważnych wzmianek to:

Na początku tego roku bliźniacy Winklevoss powiedzieli, że Bitcoin jest niedowartościowany i ma „potencjalną aprecjację od 30 do 40 razy”.

Max Keizer, jeden z pierwszych użytkowników Bitcoina, jego krótkoterminowe prognozy cenowe wynoszą 28 000 USD, podczas gdy długoterminowe znacznie przekraczają 100 000 USD.

Ten wzorzec będzie się powtarzał aż do 100 000 $ Bitcoin i dalej… pic.twitter.com/o9Wj4reBtv

– Max Keiser (@maxkeiser) 2 czerwca 2017 r

Obie strony Bitcoina

Albo 2 000 albo 60 000 $

Niedawno Panos Mourdoukoutas, profesor i przewodniczący Wydziału Ekonomii w LIU Post w Nowym Jorku, podzielił się na Forbes dwiema prognozami ceny Bitcoin w 2020 roku. Model Wheatley.

3 tysiące dolarów przed księżycem

Inną ciekawą prognozę podzielił się Anthony Pompliano, który spodziewa się, że Bitcoin osiągnie nowe szczyty, ale nie wcześniej niż w 2023 roku. Ponadto, analizuje, zanim poleci na Księżyc, osiągnie nowe dno w tym roku, które prawdopodobnie wyniesie 3000 USD..

Zrewidowałem swoje prognozy dotyczące Bitcoin po tym, jak spędziłem więcej czasu na przeglądaniu danych, niż chciałbym to przyznać. Nadal jestem bardzo optymistyczny, ale może to potrwać dłużej niż oczekiwano: https://t.co/TYEuoBaChh pic.twitter.com/yjF0VRt5Ey

– Pomp? (@APompliano) 24 sierpnia 2018 r

Wiadomo, że kryptowaluty są nieprzewidywalne i wysoce niestabilne, więc każdy może zgadnąć, która prognoza cenowa prawdopodobnie się spełni. Na razie możemy tylko czekać i mieć nadzieję na szarżujące byki!

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector