Przegląd tygodnia: Analiza cen kryptowalut za tydzień od 24 grudnia do 30 grudnia

Reklama Phemex

W trwającym Mt. Gox, były dyrektor generalny twierdził, że jest niewinny

Mt Gox była największą giełdą kryptowalut z 70% udziałem w rynku. Jednak sława giełd nie trwała zbyt długo, ponieważ ogłosiła upadłość w 2014 roku i zakończyła działalność. Podczas gdy postępowanie roszczeniowe jest nadal w toku, w sądzie w Tokio, były dyrektor generalny Mt Gox, Mark Krapeles przyznał, że giełda bankrutuje i klienci tracą pieniądze. Karpeles został również postawiony w stan oskarżenia o sprzeniewierzenie 3 milionów dolarów z giełdy, a także manipulowanie danymi giełdowymi

Producent wina Madison z Hongkongu planuje kupić japońską platformę kryptograficzną

Madison Holdings Group, firma winiarska z siedzibą w Hongkongu, ogłosiła w tym tygodniu, że planuje kupić 67,2% udziałów w japońskiej platformie kryptograficznej BitOcean. Platforma, która niedawno otrzymała licencję kryptograficzną od japońskiej agencji usług finansowych, wciąż ma rozpocząć swoją działalność. Madison Labs, spółka zależna Madison Group, zapłaci podobno 15,12 miliarda dolarów za wykup.

Bitmain, Consensys i Huobi w celu zwolnienia pracowników

Nie wszystko było w najlepszym razie dla branży kryptograficznej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, odkąd rynek się załamał. Doprowadziło to do tego, że wiele firm, szczególnie zajmujących się wydobywaniem kryptowalut, dostosowuje swoją działalność, co prowadzi do wielu zwolnień. Wszystko zaczęło się od Consensys, a teraz Bitmain i Huobi zwalniają wielu swoich pracowników. Podczas gdy Huobi wypuszcza najgorszych wykonawców ze swojego zespołu, jeśli należy wierzyć źródłom, Bitmain zwalnia prawie 80% swojego personelu.

Litecoin wkracza na ring, sponsorując walkę UFC

W przypadku monet Litecoin podpisał umowę sponsorską z UFC. Byłby to pierwszy raz, gdy oficjalna kryptowaluta nawiązała współpracę z UFC. Walka, którą sponsoruje Litecoin, to walka w wadze półciężkiej UFC między Jonem Jonesem a Alexandrem Gustafssonem, która ma przyciągnąć ponad milion oczu. Ten sponsoring wygląda jak kampania uświadamiająca na temat Litecoina i może być uważany za pierwszy krok w kierunku bardziej rozbudowanego partnerstwa z UFC.

Narodowy Bank Kuwejtu teraz na RippleNet

Ripple znalazł nowego partnera na Bliskim Wschodzie i tym razem jest nim Narodowy Bank Kuwejtu (NBK). NBK planuje uruchomić usługi bezpośredniego przekazu pieniężnego za pośrednictwem RippleNet. Jak wyjaśniono w oficjalnym poście na blogu NBK, RippleNet (zdecentralizowana sieć banków i innych instytucji finansowych korzystających z pakietu produktów finansowych Ripple Labs) zostanie wykorzystana do zapewnienia „bezproblemowych przekazów pieniężnych” dla klientów banku i „szybkich rozwiązania w zakresie przelewów granicznych ”. Ta usługa jest obecnie dostępna tylko dla Jordanii, a wkrótce będzie również dostępna w innych krajach.

Wskazówki dotyczące legalizacji krypt w Indiach

Indie mogą wkrótce znaleźć zalegalizowane kryptowaluty. Drugi co do wielkości kraj pod względem liczby ludności jest uważany za duży rynek kryptowalut, a według lokalnych mediów komisja oceniająca kryptowaluty uważa, że ​​całkowity zakaz kryptowalut może nie być dobrym pomysłem. Nieujawnione źródło, które brało udział w spotkaniach, powiedziało lokalnym mediom, że podczas gdy debaty wciąż się toczą, po dwóch spotkaniach było bardzo jasne, że całkowity zakaz kryptowalut może nie być naprawdę dobrym pomysłem i że najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu te „pieniądze” nowej ery są dzięki silnemu trzymaniu się ich legalizacji w Indiach.

Wykres cen


Źródło: Coin360.io

Bitcoin (BTC)

Świąteczny rajd się kończy, a Bitcoin ponownie spada poniżej 4000 USD. To sprowadza Bitcoin z powrotem do przedziału od 3600 do 4200 USD. Ceny osiągnęły najwyższy punkt 4 271,79 USD i najniższy punkt 3642,63 USD w ciągu tygodnia. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu z BTC w różnych parach w tym tygodniu to BitMex (21,77%), CoinBene (4,33%) i EXX (3,20%)

Wśród ważnych wiadomości dotyczących Bitcoin, Wells Fargo mówi, że Bitcoin jest zbyt ryzykowny dla klientów, płaci 575 milionów dolarów grzywny za ich oszukanie

Ripple (XRP)

XRP nadal jest na drugim miejscu, ale Ethereum nadal jest blisko, aby odzyskać swoje miejsce. Na górze, w tym tygodniu ceny XRP były na poziomie 0,448477 USD, a na dole – 0,336282 USD. Giełdy, które były bardziej aktywne pod względem wolumenu, z XRP w różnych parach w tym tygodniu, to Bitbank (9,74%), ZB.COM (8,31%) i Upbit (6,33%)

W przypadku XRP w tym tygodniu XRP zyskał na wartości po tym, jak Binance, największa giełda kryptowalut na świecie pod względem wartości obrotu, dodała kryptowalutę jako walutę bazową, co oznacza, że ​​wszystkie inne kryptowaluty zostaną z nią połączone.

 Ethereum (ETH)

Ethereum przewyższa wszystkie najlepsze altcoiny, ponieważ jest o krok bliżej, aby zająć drugie miejsce. Ethereum na szczycie, w tym tygodniu osiągnął 157,67 USD i był na najniższym poziomie 115,65 USD. Rynki, które były bardziej aktywne pod względem wolumenów, z ETH w różnych parach w tym tygodniu to OEX (6,19%), OKEx (4,22%) i Binance (4,10%)

Wśród wiadomości dotyczących Ethereum w tym tygodniu, Tuur Demeester, cynik altcoin, zwolennik bitcoinów i inwestor kryptowalut o nazwie Ethereum (ETH) jest „eksperymentem naukowym” w najlepszym razie

Inne przeboje i wstrząsacze

Inne monety, które osiągnęły górę i dół w tym tygodniu według Coin Market Cap (dostęp 30 grudnia o 15:35 IST) to

Przeprowadzki

  • E-Chat – wzrost o 272,51%
  • StarChain – wzrost o 173,77%
  • Ekosystem Coinsuper – wskazuje wzrost o 105,86%

Wytrząsarki

  • PlayCoin (QRC 20) – Pokazuje spadek o 46,57%
  • PlayCoin (ERC 20) – Pokazuje spadek o 45,74%
  • BitcoinX – pokazuje spadek o 43,98%

Jak myślisz, jakie będą nastroje na rynkach kryptowalut w przyszłym tygodniu? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector