Vitalik Buterin mówi, że zbyt duży nacisk kładzie się na ETF Bitcoin, adopcja wymaga uwagi

Reklama Phemex

Vitalik buterin zwrócił uwagę, że chociaż Bitcoin ETF jest dobry, tylko dobrze jest podnieść cenę. Według niego przyjęcie kryptowalut w głównych biznesach jest ważniejsze zasadniczo niż tylko wzrost cen. Podczas gdy inwestorzy i cały świat patrzą oczami inwestorów na prawdopodobne daty długo oczekiwanego zatwierdzenia Bitcoin ETF przez SEC, Vitalik przedstawia swój punkt widzenia, zdecydowanie oczami przedsiębiorcy blockchainowego.. 

Bitcoin ETF tylko dobry, aby podnieść ceny – Vitalik

Kryptowaluta i technologia będąca jej podstawą, blockchain to modne hasła od zeszłego roku. Internet jest pełen literatury na temat tego, w jaki sposób te nowe technologie mogą zmienić sposób pracy biznesu – zapewniając większą przejrzystość, szybkość i tak, w przypadkach anonimowości.

Ale gdy ceny tych kryptowalut wzrosły w ostatnim kwartale 2018 r., Całe media zaczęły koncentrować się na rosnących cenach i na tym, jak sensowne było inwestowanie w kryptowaluty, pozostawiając za sobą podstawowe podstawy tego, jak zostanie przyjęta przez biznes. Jeśli ktoś zostanie dzisiaj zapytany o ceny bitcoinów i różnych altcoinów, będzie w stanie odpowiedzieć, ale jeśli zapytają go o ich przypadek użycia lub technologię stojącą za altcoinem, niewielu byłoby w stanie odpowiedzieć.

Dzieje się tak, ponieważ ludzie powoli odchodzą od filozofii stojącej za tymi technologiami i dlaczego zostały stworzone w pierwszej kolejności. Na to zwraca uwagę Vitalik.

Myślę, że zbyt duży nacisk kładzie się na BTC / ETH / jakiekolwiek fundusze ETF, a niewystarczający nacisk na ułatwianie ludziom kupowania od 5 do 100 USD w kryptowalutach za pośrednictwem kart w sklepach narożnych. Ta pierwsza jest lepsza do pompowania ceny, ale ta druga jest znacznie lepsza do rzeczywistego przyjęcia.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 29 lipca 2018 r

Jeśli jego tweet jest rozwinięty, to, co mówi, ma sens, jakby czymś, co ma zmienić przyszłość kryptowalut, musi być technologia i jej przyjęcie, a nie produkt finansowy, który przyciąga inwestycje i podnosi cenę. Ponieważ po tym, jak wszystkie wiadomości wokół znikną, faktyczną rzeczą, która byłaby wymagana do utrzymania cen i zarabiania pieniędzy przez inwestorów na rynkach kryptowalut, byłaby podstawa każdej monety lub tokenu – która jest jego technologią i jak jest akceptowana przez firm do użytku głównego.

Jeśli fundamenty zostaną zignorowane, pozostanie w tyle rynek spekulacyjny, na którym panuje zmienność, co i tak odstrasza wielu inwestorów. Dlatego nawet ETF Bitcoin nie byłby w stanie powstrzymać inwestorów w grze, gdyby monety nie przyniosły zasadniczo.

Przeczytaj także: Vitalik Buterin, założyciel Ethereum, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat kryptoekonomii


Vitalik przypomina zdanie Jeffreya Wernicka i Brada Armstronga na temat kryptowalut

Jeffery Wernick wcześni inwestorzy w Bitcoin, w swoich wywiadach z Sarą Silverstein z Business Week, również skomentował te same kwestie, na które Vitalik stara się wskazać, że w pośpiechu zarabiania szybkich pieniędzy na rynkach większość dzisiejszych ludzi albo zapomniała przypomnieć sobie lub całkowicie zapomniał o filozoficznym celu, który podkreślił powstanie Bitcoina. Uważa, że ​​ludzi obecnych w tym biznesie nie było w 2009 i 2010 roku i dlatego nie przejmowali się filozofią, a zatem cały cel kryptowalut powoli zmienia się z ich użyteczności w biznesie w bardziej narzędzie do inwestowania..

Brad Armstong również skomentował to samo, gdy rozmawiał ze swoim personelem w zeszłym miesiącu. Według niego zmienność cen kryptowalut była głównie spowodowana spekulantami i ludźmi, którzy najmniej rozumieli technologię i biznes kryptowalut..

Podczas gdy Vitalik próbował zwrócić uwagę inwestorów na podstawy, dlaczego warto inwestować w blockchainy, a nie tylko upuszczać pieniądze z powodu kanału informacyjnego, nadal trudno byłoby przekonać wiele osób, które dają się ponieść dużo bombardowania mediów i inwestowania z powodów, które mogą nie być tak skuteczne w przypadku cen kryptowalut w dłuższej perspektywie

Czy wysiłki takie jak Vitalik zmienią punkt widzenia inwestorów, czy też media nadal będą rządzić grzędą? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector