Dzięki sprytnym planom ekspansji CZ Binance jest gotowe do bycia Amazon Of Crypto

Reklama Phemex

Czym są podobne do Binance i Amazon? Amazon jest jedną z najbardziej wszechstronnych firm na świecie dzięki swojej gamie produktów – od sprzedaży towarów detalicznych po publikowanie nowych książek, tworzenie treści wideo, po opracowywanie przełomowej elektroniki użytkowej, stopniowo staje się punktem kompleksowej obsługi dla potrzeb konsumentów. W świecie kryptowalut to samo można powiedzieć o Binance, które zmienia się w globalne imperium kryptowalut dzięki sprytnym strategiom ekspansji CZ.

Palec w każdym ciastku

Binance ma więcej ofert produktów, niż można policzyć na palcach obu dłoni. To nie tylko wymiana blockchain i kryptowalut, ale także inwestycje i pozyskiwanie funduszy, badanie aktywów cyfrowych oraz wsparcie i adopcja blockchain i kryptowalut.

Źródło: Binance

Różnorodne platformy obsługują transakcje spot, transakcje z depozytem zabezpieczającym, transakcje na instrumentach pochodnych i transakcje p2p i cieszą się zdrowym wolumenem handlu. Zgodnie z danymi dostępnymi na Coingecko, Binance ma 570 par handlowych dostępnych do handlu natychmiastowego.

Posiada program pożyczkowy i program do obstawiania, który pozwala użytkownikom zarabiać odpowiednio na odsetkach i nagrodach z ich zasobów w kryptowalutach. Binance Academy oferuje użytkownikom treści edukacyjne dotyczące kryptowalut i blockchain. Binance Charity wykorzystuje blockchain do wspierania działań filantropijnych.

Binance Info to encyklopedia kryptowalut. Binance Labs to fundusz wpływający na infrastrukturę, który inkubuje, inwestuje i wspiera projekty blockchain. Binance Launchpad to platforma do uruchamiania tokenów obiecujących, nowych projektów blockchain.

Binance Research dostarcza analizy, raporty i spostrzeżenia oparte na danych interesariuszom rynku kryptowalut. Zaufaj portfelowi to oficjalny portfel aktywów cyfrowych Binance. Binance Chain to oparty na społeczności system oprogramowania blockchain, do którego wnoszą programiści z całego świata, a platforma Binance DEX został opracowany na szczycie tego.

Przy tak wielu ofertach produktów Binance stał się główną siłą napędową rozwoju i adopcji kryptowalut w ekosystemie kryptowalut.

Lokalna obecność jest kluczowa, Binance Going Global

Jednak Binance nie jest gotowe, aby zatrzymać się tutaj. Rozszerza się nie tylko w poziomie, ale także w pionie. Wśród strategii Binance, które pomagają Binance stać się globalnym imperium w przestrzeni kryptowalut, jest wsparcie, które rozszerzył dla transakcji fiat-to-crypto. Więcej bram fiat przyniesie ogromny wzrost bazy użytkowników Binance.

Ostatnio Binance ogłosił z którym współpracował Paxful, co umożliwia platformę P2P jako bramę Binance. W ten sposób użytkownicy Binance będą mogli teraz kupować kryptowaluty za pośrednictwem Paxful przy użyciu 167 walut fiducjarnych. Waluty fiducjarne obsługiwane teraz przez Binance obejmują rubel rosyjski, dong wietnamski, rupię indonezyjską, naira nigeryjską, peso kolumbijskie, funt brytyjski, peso meksykańskie, dolar kanadyjski, euro i peso argentyńskie.


Wcześniej Binance miał udostępniony że otworzył bramki brazylijskiego reala i argentyńskiego peso fiat dla użytkowników Binance, współpracując z Latamex. Zgodnie z blogiem Binance, Latamex / Settle Network to cyfrowa sieć Settlement działająca w Ameryce Łacińskiej w zakresie wymiany i płatności transgranicznych. ”

W listopadzie Binance dodał wsparcie dla rupii indyjskiej o partnerstwo z lokalną giełdą kryptowalut, WazirX. Ekspansja do Indii była odważnym posunięciem, ponieważ kraj wprowadził zakaz bankowy na kryptowaluty od kwietnia 2018 r. Chociaż kryptowaluty nie zostały jeszcze oficjalnie uznane za nielegalne w tym kraju, krajowy bank centralny RBI jest nie przepadał za legalizacją wszelkie prywatne waluty cyfrowe.

Wiele stron ekspansji Fiat-to-Crypto

Binance’s cel ma wesprzeć wszystkie 180 walut świata w ciągu najbliższych sześciu do dziewięciu miesięcy, a Binance jest bardzo blisko osiągnięcia tego celu.

Ekspansja Binance w zakresie bram fiat niesie ze sobą wiele korzyści dla różnych interesariuszy branży kryptograficznej. Przede wszystkim dla całej branży jest to pozytywna wiadomość, ponieważ pomoże zwiększyć adopcję kryptowalut. Więcej bram fiat oznacza, że ​​więcej osób będzie mogło z łatwością inwestować w kryptowaluty, a także pewność, że ich transakcje są bezpieczne, ponieważ są wspierane przez Binance.

Dzięki gamie produktów, które oferuje Binance i milionowym przychodom z nich, Binance jest już firmą o wielkim znaczeniu w świecie kryptowalut. To posunięcie umacnia pozycję Binance jako prawdziwie globalnej potęgi kryptowalutowej na świecie.

Warto zauważyć, że strategia ekspansji jest również dość sprytna, ponieważ pomaga Binance łatwiej wejść na nowe rynki. Zamiast negocjować z władzami różnych jurysdykcji, inwestować w nową infrastrukturę i zespoły, Binance współpracuje z istniejącymi firmami w tych jurysdykcjach, wykorzystując w ten sposób ich zasoby i dzieląc ryzyko w przypadku naruszenia przepisów..

Dla firm partnerstwo przekłada się na większą widoczność na rynku kryptowalut ze względu na siłę marki Binance i większe zasoby do prowadzenia biznesu, szczególnie w obecnych czasach niepewności i niedźwiedzia.

Jest to sytuacja korzystna dla wszystkich, zwłaszcza Binance, który wydaje się być Amazonką świata kryptowalut.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector