Świętujemy ducha WomenInBlockchain podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet 2019

Reklama Phemex

Uwaga: w żadnym wypadku nie jest to ocena / ranking, artykuł podsumowuje dobrowolny wkład różnych gwiazd rocka. Zapomnijmy o konkursie i świętujmy ducha Dnia Kobiet.

Coingape podziwia talent kobiet i ich wkład w Blockchain & kryptowaluta z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Dziękujemy wszystkim wymienionym kobietom za przedstawienie ich wyjątkowej perspektywy na niektóre z najbardziej palących pytań w krypto i blockchainie. Dość często KOBIETY WZMACNIAJĄ INNE KOBIETY.  

W zeszłym roku byliśmy świadkami spadku cen kryptowalut do ich ATL, a nawet niektórzy z dużych graczy, takich jak Coinsquare i Bitmain, nie zostali oszczędzeni, ponieważ musieli albo stracić siłę roboczą, albo porzucić operacje.

Ale Shireen YIP, dyrektor operacyjny w Travel-By-Bit uważa, że ​​nadszedł czas, aby „Zignorować spekulacje finansowe, zbudujmy prawdziwą adopcję blockchain”

Mądry to ten, który akceptuje fakt, że istnieje problem, nierówność jest największym problemem, z którym borykają się dziś kobiety – ale trend zmienił się w coś ekscytującego, kobiety w technice lub kobiety na pokładzie usuwają wszystkie bariery i wyciągają mikrofon, inspirując milion innych kobiet, aby wykorzystać najnowocześniejszą erę, taką jak – technologia Blockchain i ekosystem kryptograficzny.

Aby przywołać doświadczenie #WomenInBlockchain w czasie rzeczywistym, skontaktowaliśmy się z kobietami ściśle współpracującymi z firmami opartymi na Blockchain i Crypto i zapytaliśmy ich opinie o szeroki zakres pytań. 

Poniżej znajduje się krótka lista kobiet w kryptowalutach, które niedawno brały udział w tym pytaniu / odpowiedzi.

  • Sasha Kolesova  – Dyrektor PR w Changelly (Rosja)
  • Simran Alphonso – Dziennikarz w AMBcrypto i specjalista ds. Treści technicznych w KoinEx (Indie)
  • Indian CryptoGirl – Indian Crypto Influencer (Indie)
  • Dr Chitral Patel, AVP – Marketing and Head of Partnerships at Lala World (Indie)
  • Priyanka Sharma – Szef sztabu w giełdzie kryptowalut WazirX (Indie)
  • Aayushi Jain – Head of Customer Experience w Coinswitch.co (Indie)
  • Simona Pop – współzałożyciel i dyrektor marketingu Bounties Network (Wielka Brytania) (Twitter)
  • Wendy O – Crypto Influencer i Vlogger (Stany Zjednoczone)

Przyjrzyjmy się różnym opiniom BlockchainWomen na kilka podstępnych pytań!

P: Jak zachęcić więcej kobiet do korzystania z technologii blockchain i Crypto i dlaczego jest to kluczowe?

Sasha Kolesova z Changelly 

Oczywiście potrzebujemy więcej wspaniałych przykładów kobiet kierujących przestrzenią, aby czuć się równymi. Jak na ironię, nasza społeczność jest w pewnym sensie zbyt bliska, mamy obsesję na punkcie naszych projektów i pomysłów i czasami zapominamy o podzieleniu się podstawami z jak największą liczbą osób. Jesteśmy tu razem, więc przyprowadźmy wszystkich tutaj, do tego topiącego się kotła kryptograficznego, i zobaczmy, co stanie się za dekadę.

Priyanka Sharma z WazirX


Pierwszym krokiem byłoby obalenie mitu, że trudno jest dostać się do branży Blockchain, jeśli nie jesteś inżynierem. To jest w twojej głowie, a gdyby tak było, byłbym teraz bez pracy! Chciałabym uczyć młode kobiety w zakresie technologii blockchain i zakresu jego kariery – jest miejsce na marketing, finanse, kwestie prawne, zgodność i wiele więcej! Moglibyśmy nawet zacząć prowadzić warsztaty doradcze w college’ach licencjackich, prowadzić seminaria online i tak dalej.

Simona Pop z Bounties Network

Różnorodność i integracja, różnorodność perspektyw. Zachęcam ich do angażowania się w spotkania, rozmowy i tworzenie treści o tym, co ich pasjonuje

P: Jaki jest Twój głos na temat nadchodzących indyjskich zasad dotyczących kryptowalut? (Czy Indie wprowadzą pozytywne przepisy dotyczące kryptowalut w tym kraju? Co by to było, gdybyś tak sądził)!

Priyanka Sharma z WazirX

Nadchodzą pozytywne regulacje dotyczące kryptowalut i jestem przekonany, że rząd Indii nas nie zawiedzie. Nie sądzę, aby kryptowaluty zostały jeszcze zaakceptowane jako sposób płatności, czuję, że kryptowaluty będą należeć do nowej klasy aktywów, a dochód z nich będzie podlegał opodatkowaniu. Widzę również surowe wytyczne dotyczące AML, które przychodzą do wymiany, Said Priya. Bardziej niż cokolwiek innego, nadchodzące rozporządzenie ostatecznie nada kryptowalutom „legitymację”, na jaką zasługuje, i stworzy miejsce na więcej innowacji!

Simran z AMBCrypto i KoinEx  

Szczerze mówiąc, decydenci nie rozumieją technologii kryptowalut. A jeśli nie rozumiesz aspektów, które sprawiają, że kryptowaluty są wspaniałe, nie możesz naprawdę zrozumieć, dlaczego istnieje potrzeba ich legalności. Jestem dość uparty, że ludzie akceptują kryptowaluty, aby przyspieszyć suwerenność finansową, ale zajmie trochę czasu, zanim rząd Indii zajmie stanowisko.

Indian CryptoGirl

Ponieważ narody codziennie formułują politykę dotyczącą kryptowalut i łańcucha bloków, Indie wkrótce będą musiały uregulować również branżę. Rosnąca międzynarodowa presja inwestycyjna w tym sektorze zmusi rząd do zapewnienia, że ​​prawo nadąża za przełomowymi technologiami.

P: Jaka jest Twoim zdaniem przyszłość Blockchain? Szczególnie w Indiach. W którym sektorze nastąpi gwałtowny wzrost rewolucji Blockchain? 

Odpowiedzi na to pytanie były dość podobne, co skutkowało szybką odpowiedzią jako „BANKI”. Oto ich poglądy;

Chitral Patel z LalaWorld

Blockchain z pewnością zrewolucjonizuje sposób, w jaki obecnie handlujemy. Bardzo potrzebne w sektorze bankowym i finansowym, służbie zdrowia i przemyśle rozrywkowym.

Simran z AMBCrypto i KoinEx

Uważam, że Indie potrzebują Blockchain dla banków, łańcuchów dostaw, głosowania, medycyny i nie tylko. Jesteśmy krajem o jednym z najwyższych wskaźników populacji na świecie. Musimy być systematyczni. Musimy być transparentni. Musimy być demokratyczni, a do tego musimy być zdecentralizowani.

Ayushi Jain z Coinswitch

Sektor bankowy i zdecentralizowane finanse to sektor, który zostałby przyjęty na całym świecie, podobnie jak w Indiach

Indian CryptoGirl

Jako gospodarka rolna, rolnictwo jest pierwszym sektorem, na który blockchain może pozytywnie wpłynąć – ograniczając pośredników i zapewniając dotacje docierające do właściwych osób w bezpiecznym, pewnym i przejrzystym systemie.

PYTANIE – Co zainspirowało Cię do wkroczenia w erę Blockchain?

Wendy O – Crypto Influencer i Vlogger

Najbardziej inspirującą rzeczą w Blockchain była swoboda, jaką mi zapewniał, mogę pracować z domu i spędzać czas z rodziną – wcześniej przez 7 lat pracowałem w służbie zdrowia jako koordynator usług dla pacjentów.

A ankieta kończy się ich radą dla wszystkich kobiet korzystających z Blockchain..!

P: Twoja ostateczna rada dla wszystkich kobiet w tym „Dniu Kobiet”? *

Priyanka Sharma z WazirX

Drogie panie, czy to w miejscu pracy, czy gdziekolwiek indziej, musimy mieć się nawzajem za plecami! Wzmacniajmy się nawzajem, wypychajmy się z naszej strefy komfortu i bądźmy dla siebie nawzajem. Jeśli mężczyzna kiedykolwiek przypisuje twoje osiągnięcia do twojego bzdura, NIE wątp w siebie, po prostu blokuj, zgłaszaj i ruszaj dalej! Pamiętajcie, słowa Glorii Steinem: gdyby kobiety mogły spać na szczycie, na szczycie byłoby o wiele więcej kobiet. Nigdy nie przepraszaj za swój sukces.

Simran z AMBCrypto i KoinEx   

Wskoczmy w tę jazdę po rewolucję, nie przegapmy Web 3.0?

Aayushi Jain z Coinswitch –  Skoncentruj się na swojej pracy, a nie na krytykach, praca mówi więcej niż słowa.

Indian CryptoGirl – Dziewczyny, musimy przejść od wydawania do oszczędzania myślenia, nie możemy zostać w tyle i musimy zająć własne miejsce w ekosystemie blockchain i kryptowalut.

Chitral Patel z LalaWorld – Przełam wszystkie bariery, unieś wysoko brodę, weź 3 głębokie oddechy i MOŻESZ TO ZROBIĆ!

Szczęśliwego Dnia Kobiet – podbij świat kryptowalut.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector