10 obiecujących kryptowalut poniżej 10 USD do zainwestowania w 2021 r

obiecujące kryptowaluty

Jak widać, Bitcoin znajduje się teraz w centrum uwagi w obszarze kryptowalut dzięki niezwykłym wzrostom cen. Za tym idzie oczywiście Ethereum, który jest dosłownie drugą co do wielkości kryptowalutą po Bitcoinie. Wygląda na to, że niektóre firmy o małej kapitalizacji zasługują na więcej uwagi niż teraz. W tym artykule przedstawiono najbardziej obiecujące kryptowaluty o małej kapitalizacji, które są obecnie warte mniej niż 10 USD.

Te zasoby cyfrowe są wybierane na podstawie różnych czynników. Jeśli szukasz obiecujących kryptowalut poniżej 10 USD, które można kupić tanio, mogą to być informacje, których szukałeś. Więc jakie są najbardziej obiecujące kryptowaluty poniżej 10 USD?

1. Gwiezdne lumenów (XLM)

Obecna cena XLM: 0,5030 USD

Kapitalizacja rynkowa: 11 248 026 861 USD

Wolumen (24h): 3 373 397 495 USD

Sieć Stellar jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci kryptowalut, jeśli chodzi o płatności. Firma rozwidlona z Ripple, obecnie ściśle konkuruje ze swoją spółką macierzystą w zakresie rozliczania przekazów pieniężnych. Sieć ma miliony kont, które korzystają z taniej i szybkiej sieci płatności do transferu środków.

Oprócz płatności, Stellar stopniowo staje się hubem dla stablecoinów, których klienci używają również jako pomost podczas wysyłania transakcji przez sieć. Drugi co do wielkości stablecoin pod względem wolumenu – USDC został właśnie uruchomiony w sieci w zeszłym tygodniu. Łącząc płatności, które stają się coraz bardziej popularne i stablecoiny preferowane przez handlowców, aby uzyskać mniejszą zmienność, natywny token Stellar XLM prawdopodobnie ujrzy znacznie jaśniejsze dni do przodu.

2. Tron (TRX)

Obecna cena TRX: 0,05243 USD

Kapitalizacja rynkowa: 3744403,112 USD

Wolumen (24h): 3,733,881,305 $

Tron to dość kontrowersyjny projekt kryptowalutowy, który wzbudził wiele krytyki ze strony części społeczności kryptowalut. Jednak pomimo krytyki założyciel i dyrektor generalny Justin Sun wydaje się być bardzo skoncentrowany na rozwijaniu sieci, aby konkurować z topowymi projektami, takimi jak Ethereum, z którego wyszła iz którymi ma wiele wspólnego..

Podczas gdy Ethereum nadal jest liderem w inteligentnych kontraktach i dapps, które również obsługuje Tron, sieć Tron zaczyna zyskiwać przewagę nad Ethereum, ponieważ opłaty transakcyjne z powodu problemów ze skalowaniem stają się problemem dla użytkowników Ethereum. Sieć zaczęła również obsługiwać tokeny DeFi, takie jak Wrapped BTC i Wrapped ETH. Wraz z tym rozwojem wielu fanów DeFi Ethereum przeniosło się do mniej zatłoczonego i tańszego Tron. Jeśli ten trend się utrzyma, TRX z pewnością ma przed sobą obiecującą przyszłość.


3. Dogecoin (DOGE)

Obecna cena DOGE: 0,05826 USD

Kapitalizacja rynkowa: 7 479 351 834 USD

Wolumen (24h): 5325286602 USD

Moneta memowa, prawda? Tak, Dogecoin to zabawna kryptowaluta, która została stworzona dla tych, którzy tak naprawdę nie interesują się naukowym aspektem kryptowalut, aby mogli bawić się podczas eksploracji kosmosu. Ostatnie wydarzenia sugerują jednak, że w tej monecie „Pies” może być coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Po serii tweetów od dyrektora generalnego Tesli, Elona Muska, Dogecoin odnotował dramatyczny wzrost, co czyni go jedną z najlepiej prosperujących kryptowalut w tym roku. Nawet programiści kryptowalut zostawili ją na chwilę w spokoju, ale ostatnia pompa wymusiła ich powrót, aby zaktualizować i upewnić się, że sieć jest w stanie obsłużyć ogromny ruch generowany przez nowe zainteresowanie. Idąc dalej, jest mało prawdopodobne, że wygenerowane odsetki spadną, a Dogecoin może utrzymać swój wzrost po drabinie kryptowalut.

4. Cardano (ADA)

Obecna cena ADA: 0,8488 USD

Kapitalizacja rynkowa: 26 407 071 454 USD

Wolumen (24h): 8,658,559,193 USD

Cardano jest z pewnością jedną z najbardziej obiecujących kryptowalut poniżej 10 USD. Dyrektor generalny projektu, Charles Hoskinson, pracuje przez całą dobę, aby zobaczyć, że ADA widzi adaptację do różnych przypadków użycia, ponieważ ma to kluczowe znaczenie dla wartości kryptowaluty.

Jak dotąd poczynił znaczące postępy w zakresie akceptacji ADA przez kupców jako środka płatniczego. Firma nawiązała również współpracę z instytucjami edukacyjnymi w celu wykorzystania swojej technologii do weryfikacji certyfikatów oraz z rządami w celu wykorzystania technologii w zarządzaniu i innych obszarach. Chociaż wartość jest obecnie nadal niska w kategoriach pieniężnych, może się to zmienić w przyszłości, ponieważ adopcja przekłada się na wartość kryptowalut.

5. EOS (EOS)

Aktualna cena EOS: 4,85 USD

Kapitalizacja rynkowa: 4610215889 USD

Wolumen (24h): 8.413.226.300 $

EOS jest bliskim rywalem Ethereum i Tron w zakresie dappów i inteligentnych kontraktów. Projekt ma na celu ułatwienie programistom bezstresowego tworzenia dappsów w swojej sieci. Jego natywny token, EOS, jest używany do interakcji z tymi dappami i inteligentnymi kontraktami.

Wraz ze wzrostem popularności tego aspektu technologii blockchain, wartość tokena z pewnością wzrośnie, co oznacza, że ​​przyszłość może być dla niego bardzo jasna.

6. Wielokąt (MATIC)

Obecna cena MATIC: 0,1097 USD

Kapitalizacja rynkowa: 546,120182 $

Wolumen (24h): 231,761,345 $

Polygon to sieć warstwy 2, która koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań skalujących. Niedawno przemianowana na Matic Network, sieć została właśnie zintegrowana z łańcuchem blokowym Ethereum, aby pomóc w rozwiązaniu problemów ze skalowaniem Ethereum i obniżeniu opłat transakcyjnych. Ponieważ jest to poważny problem, przed którym stoi Ethereum, Polygon oferuje to bardzo potrzebne rozwiązanie, wykorzystując swój token MATIC do wielu procesów. Zasób może zająć po ETH i zacząć latać w przyszłości.

7. Podstawowy żeton uwagi (BAT)

Obecna cena BAT: 0,5509 USD

Kapitalizacja rynkowa: 819,136,558 $

Wolumen (24h): 566.433.259 $

BAT to kryptowaluta służąca do dawania napiwków twórcom treści i osobom udostępniającym treści w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Reddit. Użytkownicy przeglądarki nastawionej na prywatność – Brave również otrzymują wskazówki w BAT. Ponieważ coraz więcej osób szuka prywatności, więcej osób będzie korzystać z tej przeglądarki i zarabiać na BAT, co oznacza, że ​​stanie się bardziej popularna, a tym samym wzrośnie jej wartość. Dlatego jest to jedna z najbardziej obiecujących kryptowalut, na które należy uważać.

8. DigiByte (DGB)

Obecna cena DGB: 0,070 14 USD

Kapitalizacja rynkowa: 988.162.360 $

Wolumen (24h): 111 362 243 USD

Digibyte to sieć blockchain, która obsługuje tworzenie zasobów. Posiada jedną z najbardziej solidnych technologicznie sieci, która zdaniem zespołu jest wysoce niedoceniana. Wraz z postępem w poszukiwaniu technologii dźwiękowej w kosmosie, Digibyte najprawdopodobniej stanie się z czasem bardziej wartościowy.

9. Ripple (XRP)

Obecna cena XRP: 0,5680 USD

Kapitalizacja rynkowa: 25 954 788 664 USD

Wolumen (24h): 11 898 169 275 USD

XRP to natywny token używany przez międzynarodową firmę płatniczą Marszczyć. Token służy do zapewniania płynności płatności w sieci płatności RippleNet. XRP nie radzi sobie dobrze, odkąd załamał się po hossie w 2017 roku. Sytuację pogorszyły kwestie prawne, przed którymi stanęła firma od grudnia 2020 roku.

Jednak pomimo tego wyzwania XRP wykazał siłę. Aktywa wzrosły o 80% w ciągu 24 godzin w czasie, gdy Ripple odpowiedział na postawione mu zarzuty. Fani XRP powiedzieli, że była to demonstracja niezależności tokena od Ripple i faktu, że może dobrze sobie radzić bez firmy.

Ponieważ płatności stają się bardzo poszukiwaną usługą (szczególnie tanią i szybką), Ripple prawdopodobnie zyska na znaczeniu, co oznacza, że ​​XRP również zostanie przyjęty, co czyni go jedną z najbardziej obiecujących kryptowalut na rynku. Nawet teraz token wykazuje wielką siłę, a jego cena przekracza 0,5 USD.

10. REN (REN)

Obecna cena REN: 0,9369 USD

Kapitalizacja rynkowa: 942517215 $

Wolumen (24h): 300 947 383 USD

Ren to sieć z otwartym protokołem, która umożliwia współpracę łańcuchów bloków i zapewnia płynność wymiany tokenów DeFi. Dzięki tej funkcji sieć planuje zwiększyć dostęp do tokenów DeFi poprzez usunięcie barier dla interoperacyjności między różnymi łańcuchami bloków.

Eliminuje to potrzebę używania opakowanych zasobów, takich jak WrappedBTC. REN, natywny token, służy jako łącznik między operatorami węzłów, które tworzą maszynę wirtualną Ren (RenVm). Wraz z rosnącym ekosystemem DeFi, znaczenie sieci może wzrosnąć, ponieważ zawiera krytyczną technologię wymaganą do obsługi rosnącego ekosystemu DeFi.

Wniosek

Waluty cyfrowe to nowy instrument inwestycyjny, który może pomóc w szybkim zdobywaniu nagród. Jednak kryptowaluty są również niestabilną formą inwestycji, która może prowadzić do całkowitej utraty środków. Ważne jest, aby mieć oko na wielkość rynku każdego zasobu kryptograficznego. Monety kryptograficzne wymienione w tym artykule prawdopodobnie wzrosną i przyniosą więcej nagród w przyszłości.

Uwaga: ten post został pierwotnie opublikowany 29 grudnia 2018 r. I został całkowicie zaktualizowany pod kątem kompletności i prawdziwości treści 15 lutego 2021 r..

Wyróżniony obraz: fvptrade.medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector