8 najlepszych akcji Blockchain i Crypto, które warto zainwestować w 2021 roku

akcje blockchain

Kryptowaluty zajmują centralne miejsce w opłacalnych inwestycjach. Nawet korporacje głównego nurtu, które kiedyś krytykowały tę inwestycję, teraz kupują aktywa cyfrowe. Najnowszym jest Tesla, producent pojazdów elektrycznych kupujący bitcoiny o wartości 1,5 miliarda dolarów. Oczekuje się, że więcej takich inwestycji napłynie w kosmos w 2021 roku.

Wraz ze wzrostem popularności kryptowalut, blockchain, technologia, na której są zbudowane, prawdopodobnie również się rozwinie. Dlatego akcje blockchain mogą być potencjalnie opłacalnymi opcjami inwestycyjnymi w 2021 r., A nawet później.

Warto zauważyć, że niektórym inwestorom bardziej opłaca się inwestować bezpośrednio w technologię, na której oparte są kryptowaluty, i można spójrz na ceny tutaj w celu analizy rynku i podjęcia najlepszej decyzji inwestycyjnej.

W tym artykule zwracamy uwagę na najlepsze akcje blockchain i kryptowalut, które warto rozważyć w 2021 r. Są to akcje o największym potencjale rentowności, biorąc pod uwagę znaczenie ich modeli biznesowych. Powiedziawszy to, zanurzmy się i spójrzmy na najlepsze akcje blockchain i kryptowalut do kupienia w 2021 roku.

1. NVIDIA

Nvidia - akcje kryptowalut

Jeśli interesuje Cię wydobywanie kryptowalut, na pewno o tym słyszałeś NVIDIA. Firma jest liderem w produkcji jednostek przetwarzania grafiki (GPU). Chociaż GPU są używane do wielu celów, w tym gier, sztucznej inteligencji i innych, niektóre z procesorów graficznych NVIDIA są używane do wydobywania kryptowalut, takich jak Bitcoin.

Jak być może wiesz, cena Bitcoina ostatnio gwałtownie wzrosła, a kiedy to się stanie, górnicy osiągają niesamowite zyski. W rezultacie wielu zdecydowało się na skok do puli wydobywczej, aby uzyskać własny udział w zyskach. Przekłada się to bezpośrednio na większe zapotrzebowanie na sprzęt wydobywczy, taki jak GPU, a jednym z pierwszych miejsc, w które należy się udać, jest NVIDIA.

Oznacza to, że dopóki wydobycie będzie opłacalne (i prawdopodobnie zawsze będzie), NVIDIA będzie nadal zarabiać, w wyniku czego akcje najprawdopodobniej wzrosną. Możesz nie wydobywać bezpośrednio, ale możesz czerpać korzyści z rozwijającej się branży, kupując akcje firmy w 2021 r.

2. Karta MasterCard

Akcje Mastercard

Imię Karta MasterCard to gospodarstwo domowe, jeśli chodzi o karty kredytowe i płatności, ale to nie wszystko. Nawet jeśli jest to stara firma płatnicza, Mastercard przyspiesza swoją grę, aby płynąć z szybko rozwijającym się światem technologicznym opartym na blockchain.

Aby poprawić jakość swoich usług, firma nawiązała współpracę z firmą blockchain R3, aby ułatwić płatności transgraniczne milionom użytkowników. Pozwoli to obniżyć koszty transakcji, a także skróci czas ich rozliczenia. Co więcej, Mastercard umożliwił firmom kryptograficznym wydawanie kryptograficznych kart płatniczych na swojej platformie, co czyni go istotnym w rewolucji kryptograficznej. Dlatego oczekuje się, że akcje Mastercard wzrosną w tym roku i mogą stanowić opłacalną inwestycję w tym roku.

3. DocuSign

Akcje DocuSign

DocuSign to firma umożliwiająca elektroniczne podpisywanie dokumentów. Jeśli kiedykolwiek ubiegałeś się o cokolwiek online, które wymaga podpisania poświadczeń online, być może spotkałeś się z tą usługą. Firma włączyła blockchain do swojej działalności od 2015 roku i wykorzystuje blockchain Ethereum do ułatwiania zawierania umów między ludźmi.

Zastosowanie blockchain obniża koszty prowadzenia działalności i jest godne zaufania, więc nie ma lepszego sposobu na podpisywanie umów. Ethereum to łańcuch bloków numer jeden dla inteligentnych umów kontraktowych i coraz więcej osób korzysta z niego codziennie w tym celu, więc nie powinno dziwić, że akcje DocuSign mogą eksplodować w najbliższej przyszłości.

4. Amazonka

Amazon - akcje kryptowalut

Amazonka jest jak Tiger Woods w sprzedaży online. Dzięki sprzedaży firma stała się firmą wartą wiele miliardów dolarów, ale to nie wszystko. Amazon jest również gigantem w przestrzeni blockchain. Zapewnia wiodącą infrastrukturę chmurową opartą na łańcuchu bloków, znaną jako Amazon Web Service. Ta infrastruktura umożliwia innym osobom tworzenie własnych sieci blockchain i zarządzanie nimi.

Chociaż aspekt blockchain nadal stanowi tylko niewielki procent całej działalności firmy, wyobraź sobie, co się stanie, gdy Amazon w końcu zintegruje blockchain ze swoją platformą e-commerce z miliardami codziennych użytkowników. Jeśli chcesz zarabiać w tej przyszłości, akcje Amazon blockchain są drogą do zrobienia.

5. Microsoft

To gigant oprogramowania komputerowego znany ze swojego związku z komputerami z systemem Windows. Jednak poza komputerami, Microsoft zajmował się również technologią blockchain, dzięki czemu jest dziś jeszcze bardziej aktualny. Opracowała chmurę Azure, usługę wykorzystującą łańcuch bloków Ethereum do aktualizacji kodu. Wraz ze wzrostem popularności Ethereum Azure prawdopodobnie podąży za nim i doprowadzi do znacznego wzrostu swoich zapasów.

6. Plac

Plac to firma zajmująca się technologią finansową, znana z przetwarzania płatności kartą kredytową. Jednak technologia blockchain jest istotną częścią jej działalności. Firma ma ramię poświęcone rozwojowi Bitcoin, znane jako Square Crypto. Jest także właścicielem Cash App, aplikacji do płatności peer-2-peer, która ma integrację z BTC, umożliwiając użytkownikom wysyłanie, odbieranie i przechowywanie Bitcoinów. To sprawia, że ​​jego akcje należą do tych o niesamowitym potencjale przyszłego wzrostu w przestrzeni blockchain.

7. Grupa CME

CME jest jedyną popularną platformą do handlu towarami, która również handluje kontraktami terminowymi BTC. Wraz ze wzrostem zainteresowania BTC, firma z pewnością odnotuje wzrost przychodów, a jej akcjonariusze mogą odnieść ogromne korzyści.

Giełda prawdopodobnie zwiększy również liczbę kontraktów terminowych na kryptowaluty na swojej platformie, co dodatkowo zwiększy przychody. Jeśli szukasz potencjalnie dochodowych akcji blockchain, powinieneś rozważyć CME Group.

8. BroadRidge

Akcje kryptowalut BroadRidge

SzerokiGrzbiet to kanadyjska firma blockchain, która prowadzi kilka biznesów związanych z blockchain. Jest regularnie wspierany przez banki głównego nurtu, takie jak JP Morgan, które wykorzystują technologię rozproszonych rejestrów. Patronat takich gigantów bankowych sprawia, że ​​akcje kryptowalut BroadRidge są realną opcją inwestycyjną do rozważenia w swojej przygodzie inwestycyjnej.

Wniosek

To jedne z najlepszych akcji blockchain i kryptowalut, które powinieneś rozważyć zakup w 2021 roku. Chociaż z pewnością istnieją inne sposoby inwestowania w biznesy blockchain, takie jak ICO, STO i inne, wiele z tych metod jest nadal nieuregulowanych na większości rynków. Wolisz, aby Twoje pieniądze zostały zainwestowane od razu? Jeśli potrzebujesz trochę przyspieszenia, aby rozpocząć, spróbuj skorzystać z platform zarządzania majątkiem online, takich jak Einvestment, może to zaokrąglić rachunki o wysokim oprocentowaniu, aby uzyskać wygodniejsze i bezpieczniejsze inwestycje. Profesjonalni menedżerowie mogą podzielić Twoje instrumenty finansowe w jeden duży wysoki zwrot z inwestycji teczka.

Uwaga: ten post został pierwotnie opublikowany 9 lutego 2020 r. I został całkowicie zaktualizowany pod kątem kompletności i prawdziwości treści 11 lutego 2021 r..

Wyróżnione zdjęcie: marconisociety.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me