Aplikacje kryptowalutowe, które każdy handlowiec powinien mieć w 2020 roku

aplikacje kryptowalutowe

Według ostatnich statystyk ponad połowa światowej populacji słyszała lub widziała coś związanego z krypto-aktywami. Od samego początku Bitcoin, flagowy zasób cyfrowy, otworzył branżę na cały świat. Obecnie w przestrzeni kryptograficznej znajduje się ponad 300 zasobów cyfrowych. Większość populacji handlowej w społeczności kryptowalutowej dostała się do niej z różnych powodów, w tym robiąc to dla zysków.

Jeśli chcesz zająć się handlem kryptowalutami, powinieneś od czasu do czasu stale monitorować trendy różnych monet. Jednak biorąc pod uwagę napięte harmonogramy niektórych handlowców, mogą nie być w stanie monitorować ciągle zmieniających się trendów aktywów cyfrowych tak często, jak by sobie tego życzyli.

Mając to na uwadze, niektóre aplikacje kryptowalutowe zostały zaprojektowane w celu analizowania i dostarczania cen aktywów cyfrowych w czasie rzeczywistym oraz dostarczają rzeczy, których potrzebujesz, aby rozpocząć swoją podróż jako trader. Jeśli więc chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i trendami kryptograficznymi, będziesz potrzebować aplikacji do śledzenia portfolio, takiej jak CoinStats. Ten rodzaj aplikacji z pewnością ułatwi Ci życie i zapewni wspaniałe wrażenia handlowe.

Ten artykuł ma na celu uzasadnienie tego jedynego celu. Poprowadzimy Cię przez niektóre aplikacje kryptowalutowe, które powinieneś rozważyć przy handlu w 2020 roku.

Coinbase

aplikacja mobilna coinbase

cryptoslate.com

Uznana za jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie, Coinbase zapewnia swojej bazie klientów podstawowe informacje o tym, co oznacza handel kryptowalutami. Począwszy od ruchów cen w czasie rzeczywistym i analiz po szeroką gamę nowych wydarzeń w sferze kryptowalut, aplikacja jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia działalności związanej z handlem kryptowalutami.

Coinbase obsługuje ponad 300 zasobów cyfrowych i umożliwia osobom fizycznym kupowanie aktywów za lokalną gotówkę lub wymianę zasobów cyfrowych na gotówkę. Ta aplikacja kryptowalutowa pełni również funkcję online portfel. Użytkownicy mogą przechowywać swoje różne zasoby cyfrowe i mieć pewność, że ich bezpieczeństwo jest w portfelach. Według statystyk, Coinbase prowadzi biznesy o wartości około 20 milionów dolarów i jest postrzegane jako giełda dla handlowców kryptowalut.

Blockfolio

Blockfolio

blog.blockfolio.com

Jeśli zapuszczasz się w świat kryptowalut i chcesz poznać podstawowe informacje o tym, jak wszystko działa bez utraty dużej ilości gotówki, to Blockfolio nauczy Cię tego wszystkiego. Blockfolio oferuje handlowcom zaktualizowane trendy cenowe, dzienne wykresy cen, wykresy i powiadomienia cenowe.

Ta aplikacja kryptowalutowa zawiera co najmniej około 800 monet ze szczegółowymi informacjami o nich wszystkich. Aplikacja zapewnia podstawowe funkcje, takie jak powiadomienia cenowe, książki zamówień, wykresy i podstawowe wiadomości ze świata kryptowalut od znanych podmiotów, w tym CoinDesk i Magazyn Bitcoin. Blockfolio ma oddziały niemal na całym świecie, ponieważ oferuje waluty fiducjarne w około 30 różnych walutach. 

TabTrader

TabTrader

cryptonigeria.blogspot.com


TabTrader to aplikacja, która łączy w sobie wszystkie techniczne aspekty handlu kryptowalutami i zapewnia je w uproszczony sposób, aby użytkownicy mogli je łatwo zrozumieć. Aplikacja obsługuje różne funkcje charakterystyczne dla branży kryptograficznej i oferuje analizę cen w czasie rzeczywistym. Niektóre z godnych uwagi funkcji aplikacji obejmują kupowanie i sprzedawanie aktywów cyfrowych, handel z marżą na Ethereum i handel dźwignią.

Aplikacja została zoptymalizowana pod kątem zmniejszenia zużycia baterii i umożliwienia handlowcom łatwego handlu bez ograniczeń. Posiada wszystkie wskaźniki techniczne, które powinna posiadać normalna aplikacja kryptograficzna, i umożliwia swojej bazie klientów kupowanie zasobów cyfrowych na swojej platformie za pomocą kart kredytowych.

CryptoTrader

CryptoTrader

Jako jedna z najbardziej interaktywnych aplikacji kryptowalutowych na rynku, CryptoTrader zapewnia analizę w czasie rzeczywistym i szczegółowe informacje na temat szerokiej gamy zasobów cyfrowych na rynku kryptowalut. Dzięki zoptymalizowanym funkcjom oferuje bezproblemową obsługę, dobrze opracowany interfejs użytkownika i zoptymalizowane wykresy, które można dostosować do smartfonów. Oferuje jeden z najbezpieczniejszych portfeli, ponieważ zapewnia użytkownikom różne opcje uwierzytelniania, aby uniemożliwić hakerom uzyskanie dostępu. Aplikacja obsługuje szeroką gamę zasobów kryptograficznych, takich jak Bitcoin, Augur, Zcash, Dash.

CoinDex

CoinDex

CoinDex umożliwia użytkownikom przejęcie kontroli nad ich zasobami kryptograficznymi i obsługuje szeroką gamę kryptowalut na rynku. Dostępność to jedna z funkcji, która wyróżnia tę aplikację spośród różnych aplikacji handlowych dostępnych na rynku. Użytkownicy platformy mogą wybrać dowolną monetę na ekranie głównym i uzyskać wszystkie niezbędne informacje o krypto.

Ta aplikacja zapewnia również użytkownikom informacje o zyskach lub stratach aktywów, które przeszli w określonym przedziale czasowym. Co więcej, CoinDex oferuje najnowsze wiadomości z branży kryptowalut, a także nadchodzące lub trwające ICO, które jest jedną rzeczą, która powinna być znana każdemu handlowcowi kryptowalutowemu. 

CoinCap

Aplikacja CoinCap

medium.com

Dzięki CoinCap app, przedsiębiorca zawsze monitorowałby wartość wszystkich aktywów cyfrowych w branży kryptograficznej za pomocą jednego dotknięcia przycisku. W wyniku wykresów obecnych w interfejsie aplikacji, trader może łatwo śledzić cenę i całkowitą liczbę aktywów w dowolnym momencie. Aplikacja dodatkowo udostępnia użytkownikom przycisk „Szukaj”. Posiada menedżera alertów, który ostrzega użytkowników o wydarzeniach na rynku kryptowalut. Dzięki menedżerowi ostrzeżeń użytkownicy mogą zdecydować o spieniężeniu swoich zasobów cyfrowych, jeśli cena aktywów spadnie do krytycznie niskiego poziomu, aż do straty. 

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, zasoby cyfrowe istnieją już od dawna, a ludzie, którzy skorzystali z ich istnienia, odnieśli ogromne korzyści. Większość traderów może pomyśleć, że przy cenach kryptowalut, które są już na niebotycznym poziomie, nie byliby w stanie nadążyć, ale jak to się mówi, najlepszy czas na rozpoczęcie jest teraz. Aby zapuszczać się w przestrzeń kryptowalut, należy wziąć pod uwagę opisane powyżej aplikacje kryptowalutowe, aby uczynić doświadczenie handlowe przyjemnym.

Wyróżniony obraz: fxleaders.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector