Bądź swoim własnym bankiem: VivusPay to tylko pierwszy smak ekosystemu Optherium

W naszym globalnym świecie płatności są dokonywane rutynowo na różnych kontynentach, ale mogą być powolne, pociągać za sobą duże prowizje za konwersję i obsługę oraz być podatne na włamania. Nasze dane osobowe, od prostych haseł po dane biometryczne, są często przechowywane w scentralizowanych repozytoriach stron trzecich i mogą być nawet replikowane w celu przechowywania w innym miejscu. Stwarza to poważne ryzyko i jest to tylko wzmianka o domenie walut fiducjarnych.

VivusPay, aplikacja do bankowości mobilnej, już działa w obu przypadkach iOS i Android użytkowników. Jako część Ekosystem Optherium, jest roboczym obliczem nowoczesności. Jest pierwszym w swojej dziedzinie, który łączy szybkość, wydajność i bezpieczeństwo w skali globalnej, wykorzystując swoją markową sieć MultiDecentralized Private Blockchains.

Ostatnio pojawiło się wiele portfeli kryptowalut i chociaż zapewniają pewien poziom bezpieczeństwa, dane osobowe użytkowników są również przywiązane do scentralizowanych baz danych. Jest oczywiste, że pilnie potrzebne jest większe bezpieczeństwo.

VivusPay, obsługiwany przez Optherium, nie tylko stawia czoła wyżej wymienionym problemom, ale także wykracza poza to, co jest obecnie oferowane w sferze finansowej, udostępniając kryptowaluty jako ważną, wydajną i bezpieczną formę płatności. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy przekazujesz duże kwoty z firmy do firmy, czy po prostu płacisz za kawę w lokalnej kawiarni. To absolutny przełom w grze, ponieważ jest pomostem między blockchainem a prawdziwym światem. Jeśli chcesz przesłać Ethereum z Nowego Jorku i otrzymać je jako jen w Japonii, ta aplikacja może ułatwić płatność i konwersję bez zatorów.

Podstawowe cechy

MultiDecentralized Private Blockchain Security

To znacznie więcej niż tylko portfel wielowalutowy, jest wspierany przez ekosystem Optherium. Tutaj Twoje dane są przechowywane w wielu zdecentralizowanych prywatnych łańcuchach bloków, co oznacza, że ​​nie ma scentralizowanych danych gotowych do włamania. Niezrównana technologia multisecure sama w sobie obejmuje nie tylko to, ale także transakcje z wieloma podpisami, dynamiczną weryfikację opartą na biometrii, role w łańcuchu bloków peer-to-peer i wieloczynnikową autoryzację. Jest to najlepsza usługa dostawcy portfela.

Biometria dynamiczna

Dzięki opatentowanej przez VivusPay technologii Dynamic Biometrics możesz ustalić szablon biometryczny (głos, ruchy twarzy, odcisk palca, siatkówka itp.), Który jest przechowywany w zabezpieczeniach wielocentralizowanego prywatnego łańcucha bloków i zaszyfrowany. Działa jak klucz, hasło lub narzędzie do weryfikacji tożsamości i może być używane nie tylko z VivusPay, ale także do potwierdzenia Twojej tożsamości podczas korzystania z innych usług Optherium.

Usługa odzyskiwania kluczy

Wszyscy słyszeliśmy przerażające historie o zapomnianiu kluczy prywatnych, ale KRS (usługa odzyskiwania kluczy) VivusPay zapewnia, że ​​zawsze będziesz mieć dostęp do swojego konta, bez względu na to, gdzie jesteś. Klucze prywatne są przechowywane w chłodni, współdzielone między wieloma komputerami z izolacją powietrzną. Bez fizycznego dostępu do sprzętu nie można ich zhakować. Nawet jeśli masz zgubiony lub skradziony telefon lub portfel, Ty i Ty sami nadal będziecie mogli uzyskać dostęp do VivusPay, dzięki weryfikacji wieloczynnikowej, która obejmuje Dynamic Biometrics.

Crypto to Fiat, metody płatności, większy dostęp i prędkość

VivusPay ułatwia płatności za pośrednictwem NFC (komunikacja bliskiego zasięgu), kodu QR lub danych biometrycznych. Umożliwia także płacenie w dowolnym punkcie sprzedaży za pomocą kryptowaluty lub karty Optherium Mastercard, która umożliwia również wypłatę z dowolnego bankomatu na świecie, błyskawicznie wymieniając waluty kryptograficzne na waluty fiducjarne. To sprawia, że ​​brak użyteczności kryptowalut należy do przeszłości. Co więcej, VivusPay oferuje prędkość 100 000 transakcji na sekundę i natychmiastowe potwierdzenia. To najszybszy na świecie.

KYC (poznaj swojego klienta)

VivusPay poważnie traktuje oszustwa. Usługa KYC Optherium Ecosystem wykorzystuje te same funkcje co KRS, aby zapewnić użytkownikom weryfikowalne i natychmiastowe dane uwierzytelniające KYC. Po zweryfikowaniu tożsamości użytkownika usługa KYC może dostarczyć dowód istnienia w celu potwierdzenia tożsamości użytkownika podczas korzystania z innych usług lub platform Optherium Ecosystem. Wszystko to odbywa się bez ujawniania jakichkolwiek danych osobowych użytkownika jakiemukolwiek innemu kanałowi blockchain.

Usługa dostawcy portfela oznaczonego białą etykietą obsługiwana przez Optherium

VivusPay, obsługiwany przez Optherium, daje nam wgląd w nowy standard blockchain. Obsługuje już transakcje globalne i dowiódł, że jest gotowy do integracji z usługami bankowymi i innymi usługami finansowymi dzięki usłudze dostawcy portfela z białą etykietą. Tutaj VivusPay można dostosować do potrzeb każdej firmy. Dla każdej firmy, która chce zaoferować swoim klientom podwyższone bezpieczeństwo i usługi kryptowalutowe bez ryzyka oszustwa, nie ma potrzeby szukać dalej.

Ekosystem Optherium – mózg projektu

Zespół Optherium ma imponujące doświadczenie zarówno w sferze finansowej, jak i technicznej; Dyrektor generalny Serge Beck ma ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu krytycznej infrastruktury technologicznej dla Bear Stearns, HSBC Bank i Meryl Lynch, a Roman Kaganov ma doświadczenie w aplikacjach, robotyce, tworzeniu inteligentnych kontraktów i blockchain, pracując nad rozwiązaniami dla Sbierbanku i Gazprombanku (największego rosyjskiego banki). Razem stworzyli potężny zespół i zaprojektowali tę niesamowicie zaawansowaną platformę. Optherium Ecoystem to infrastruktura zawierająca wszystkie funkcje, które widzieliśmy powyżej, a wkrótce zostanie wprowadzonych więcej produktów, takich jak zdecentralizowany kantor Bitcrox i nie tylko. Rozwiązania B2B.

Jak widzimy, VivusPay to tylko pierwszy krok w szybko rozwijającej się globalnej infrastrukturze finansowej blockchain ekosystemu Optherium. Zapewnia bezpieczeństwo, użyteczność i szybkość niespotykane dotąd w świecie globalnych finansów. Wkrótce Optherium rozpocznie sprzedaż na białej liście, co oznacza, że ​​od samego początku możesz być częścią rewolucji. Cokolwiek robisz, nie przegap swojej szansy! Wraz z rozwojem gęstej i szybkiej wersji Kanał telegramu Optherium Labs to najlepszy sposób, aby być na bieżąco z tym wszystkim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me