Binance

Contents

Czym jest Binance?

Nazwa Binance to połączenie słów „finanse” i „binarny”.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strony główne Binance

To popularna giełda, na której można handlować ponad 45 cyfrowymi monetami, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, i Binance Coin (BNB).

Platforma rozpoczęła się jako giełda handlu kryptowalutami, tj .: handel między dwiema parami kryptowalut.

Oferuje usługi związane z wystawianiem, handlem, usuwaniem z listy i / lub wycofywaniem cyfrowych monet.

Użytkownicy muszą zarejestrować konto i spełnić wymagane wymagania KYC, aby uzyskać zgodę. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu użytkownicy mogą zacząć dodawać środki do swoich kont, aby handlować wirtualnymi monetami.

Giełda obsługuje trzy rodzaje zleceń handlowych:

 • Zlecenia Stop Limit: Stają się ważne, gdy cena osiągnie określoną wartość.

 • Zlecenia rynkowe: Realizacja natychmiastowa po najlepszej cenie rynkowej.

 • Zlecenia z limitem: Wykonywany po cenie limitu ustalonej przez tradera.

W tej recenzji Binance krytycznie przyjrzymy się giełdzie cyfrowej i stwierdzimy, czy warto spróbować.

Kup monety na Binance

Zacznijmy:

Plusy

 • Bardzo szybki
 • Całkiem niedrogie
 • Wysoce płynny
 • Doskonała obsługa klienta
 • Łatwość użycia

Cons

 • Ograniczone usługi w niektórych krajach
 • Wystąpiły naruszenia danych
 • Niedostępne w niektórych krajach i stanach

Plusy

Cons

 • Bardzo szybki
 • Ograniczone usługi w niektórych krajach
 • Całkiem niedrogie
 • Wystąpiły naruszenia danych
 • Wysoce płynny
 • Niedostępne w niektórych krajach i stanach
 • Doskonała obsługa klienta
 • Łatwość użycia

Plusy i minusy

Oto zalety giełdy Binance:

Bardzo szybki

Światła koncepcji prędkości

Binance przetwarza ponad 1,4 miliona zamówień na sekundę. Wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić konsumentom niezrównaną prędkość, dając jej przewagę nad konkurentami.

Całkiem niedrogie

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona wsparcia Binance

Binance jest dość przystępne, ponieważ każda transakcja wiąże się ze standardową opłatą w wysokości tylko 0,1%, który jest niższy niż to, co wiele innych giełd wykresów. Ponadto firma oferuje sposoby obniżenia opłaty. Zapłacisz mniej, jeśli użyjesz własnej monety platformy (BNB).

Wysoce płynny

Nie będziesz miał trudności ze sprzedażą swoich cyfrowych monet, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pieniędzy.

Doskonała obsługa klienta

Zrzut ekranu sekcji strony abinance.com Strona wsparcia Binance

Binance oferuje całodobową obsługę klienta wszystkim swoim użytkownikom. Możesz przejrzeć dokumenty pisemne, w tym przewodnik dla początkujących, i sprawdzić sekcję FAQ, jeśli masz pytania związane z wymianą.

Dostępne są również opcje sprzedaży biletów, czatu na żywo i pomocy telefonicznej. Agenci są dość dobrze poinformowani i przyjaźni i zwykle nie będziesz musiał długo czekać, aby skontaktować się z przedstawicielem.

Łatwość użycia

Łatwość, jaką oferuje Binance, nie ma sobie równych. Oto kilka rzeczy, które sprawiają, że jest to jedna z najlepszych firm giełdowych:

Aplikacje mobilne i stacjonarne

Zrzut ekranu sekcji strony abinance.com Strona internetowa Binance

Chociaż wersja przeglądarki działa dobrze, nie jest to jedyna opcja dla użytkowników, ponieważ dostępne są również aplikacje mobilne i stacjonarne Binance.

Możesz wykonywać wszystkie zadania w aplikacjach, od kupowania i sprzedawania monet po wypłatę środków.

Niezawodny

Koncepcja złoty znak zarejestrowany

Ponieważ Binance jest licencjonowany i zarejestrowany, jest uważany za niezawodną opcję. Jest to bardzo ważne, ponieważ oszustwa są powszechną częścią branży.

Wiele opcji płatności

Koncepcja opcji płatności

Binance oferuje kilka opcji płatności, w tym konta bankowe i PayPal. Ponadto niektóre opcje lokalne mogą być również dostępne w zależności od Twojej lokalizacji.

Szeroka dostępność

Koncepcja neonowego świata

Binance to międzynarodowa platforma, która obsługuje użytkowników z całego świata i oferuje szeroką gamę monet do handlu. Porozmawiamy o nich więcej w dalszej części recenzji Binance.

Chociaż Binance jest świetny, nie jest pozbawiony pewnych wad. Przyjrzyjmy się teraz niektórym wadom korzystania z platformy:

Ograniczone usługi w niektórych częściach

Firma była również w wiadomościach dla „Niska płynność” w niektórych częściach świata, w tym w USA. Jednak nie wydaje się to stanowić problemu w przypadku międzynarodowej wersji platformy.

Wystąpiły naruszenia danych

Znak ataku hakera

Podobnie jak większość giełd kryptowalut, Binance również padło ofiarą włamań i naruszeń danych, w tym naruszenia w 2019 r. Bitcoin wart 40 milionów dolarów został ukradziony.

Od depozyty są ubezpieczone, odzyskasz pieniądze, ale proces ten może okazać się straszny.

Niedostępne w niektórych krajach i stanach

Do niedawna na tej liście znajdował się także Nowy Jork, ale firmie się to udało zabezpieczyć licencję Dzięki temu może oferować część swoich usług mieszkańcom Nowego Jorku.

Tło giełdy Binance

Założona przez Changpeng Zhao w 2017 roku Binance jest największą firmą zajmującą się wymianą kryptowalut na świecie. Platforma jest dostępna w setkach krajów i oferuje prawie wszystkie główne monety.

Binance stało się teraz czymś więcej niż giełdą. Rozwinął się w ekosystem, który oferuje kilka produktów handlowych i narzędzi, które pomagają entuzjastom kryptografii poznać i handlować cyfrowymi monetami.

Giełda wywołała falę, gdy została uruchomiona po raz pierwszy po zebraniu 15 milionów dolarów w hicie hitu I CO. Inwestorzy dostali w swoje ręce Binance Coin (BNB), własną cyfrową monetę giełdy, której użytkownicy mogą używać do pokrycia opłat giełdowych i handlu kryptowalutami.

Został założony w Hongkongu, ale później został przeniesiony do wielu lokalizacji na morzu ze względu na zmieniającą się politykę chińskiego rządu. Siedziba firmy znajduje się teraz w Japonii.

Oficjalne oświadczenie z giełdy brzmiało:

Firma zawsze akceptowała klientów z USA, ale zmieniające się przepisy w USA zmusiły ją do uruchomienia amerykańskiej wersji platformy znanej jako Binance US.

Amerykański oddział giełdy z siedzibą w San Francisco w Kalifornii jest kierowany przez Catherine Coley, byłego dyrektora Ripple. Jej oficjalne oświadczenie brzmiało:

Binance ma również biura w kilku innych krajach, w tym w Singapurze, Malcie, Ugandzie i Jersey.

Firma odniosła tak ogromny sukces, głównie dzięki umiejętnościom jej kanadyjsko-chińskiego prezesa, Changpeng Zhao, który był częścią OKCoin i Blockchain.info przed założeniem własnej giełdy.

Zhao uczynił Binance największą na świecie giełdą kryptowalut pod względem wolumenu obrotu w ciągu ośmiu miesięcy od uruchomienia, a od tego czasu firma jest nie do zatrzymania.

Czy Binance jest bezpieczny?

Koncepcja bezpieczeństwa cybernetycznego

Żadna recenzja Binance nie może być kompletna bez wiedzy, jak bezpieczna jest platforma. Jest to ważne pytanie, ponieważ giełdy kryptowalut nie są częste, aby zostać zhakowane.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, trzeba na nie spojrzeć z różnych perspektyw.

 • Czy wymiana jest wiarygodna, czy jest to oszustwo?
 • Czy moje dane będą bezpieczne??
 • Kto może mieć dostęp do moich środków i konta?

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona wsparcia bezpieczeństwa Binance

Przede wszystkim wyjaśnijmy, że Binance nie jest oszustwem. Firma jest zarejestrowana w różnych częściach świata i posiada licencje na handel monetami cyfrowymi. Dzięki temu możesz bez obaw założyć konto. Nikt nie próbuje ukraść twoich pieniędzy.

Przejdźmy teraz do drugiego pytania, które jest również bardzo ważne, ponieważ Binance zapyta o Twoje dane osobowe, w tym dane finansowe. Może to być kłopotliwe, jeśli ta informacja dotrze do niebezpiecznych rąk.

Według bloga Binance wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapobiegać włamaniom i naruszeniom danych. Należą do nich technologie, takie jak sztuczna inteligencja i narzędzia do analizy danych.

System może identyfikować podejrzane działania i przeprowadzać dochodzenia, aby dotrzeć do źródeł każdego wykroczenia.

Firma posiada większość swoich funduszy w swoim chłodnia i tylko niewielka część jest przechowywana w portfelu. Chociaż firma dokłada wszelkich starań, aby zapobiegać włamaniom, takich wypadków nie można kontrolować.

Kobieta ręce trzymając monety

Dla twojego bezpieczeństwa Binance zaczął teraz ubezpieczać fundusze. W 2018 roku utworzył Secure Asset Fund dla użytkowników w celu ubezpieczenia środków.

Według firmy 10% wszystkich przychodów z transakcji jest zdeponowanych na tym funduszu, aby zabezpieczyć użytkowników przed potencjalnymi naruszeniami. Oprócz tego depozyty klientów z USA są również kwalifikuje się do ubezpieczenia FDIC.

Jeśli chcesz więcej bezpieczeństwa, możesz spróbować Binance DEX, bezpieczniejsza wersja platformy.

Zrzut ekranu z binance.org Strona Binance DEX

Aby zidentyfikować luki i edukować ludzi, firma to zrobiła uruchomił program nagród. Program nie był dla nas zbyt skuteczny, ale jest oczywiste, że firma podejmuje kroki w celu poprawy bezpieczeństwa i odpowiedzi na obawy dotyczące prywatności.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Słowniczek Binance o programie nagród

Okazało się, że agenci obsługi klienta Binance są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące prywatności i brakujących funduszy. Pomogły użytkownikom odzyskać tysiące zaginionych monet z powodu włamań i włamań.

Dlatego możemy powiedzieć, że Binance jest bezpieczne. Korzysta z różnych metod, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich środków. Wydaje klucze osobiste i ma ścisłą opcję autoryzacji 2-czynnikowej (2FA), aby zapewnić podwójną warstwę bezpieczeństwo użytkowników. Możesz także użyć sprzętowych kluczy bezpieczeństwa na Binance.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Wsparcie Binance w zabezpieczaniu konta handlowego

System obsługuje YubiKey, Trezor, i inne tego typu opcje. Zaglądaj na oficjalną stronę, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych funkcjach bezpieczeństwa i dostępnych narzędziach.

Szybkie porównanie: giełdy kryptowalut

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Logo Coinmama

Coinmama

 • Działa w prawie wszystkich krajach
 • Najwyższe limity zakupu bitcoinów za pomocą karty kredytowej
 • Niezawodny i zaufany broker

KUP TERAZ Logo Krakena

Kraken

 • Świetna płynność i niskie opłaty
 • Obsługuje większość krajów
 • Zaufana giełda, rozpoczęta w 2011 roku

KUP TERAZ Logo Binance

Binance

 • Największa giełda na Ziemi
 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty

KUP TERAZ

Obsługiwane metody płatności i opłaty

Binance pobiera niską opłatę, ale struktura może być trudna do zrozumienia, ponieważ różni się ona z wielu czynników.

Ilustracja metod płatności

Firma przypisuje różne poziomy każdemu użytkownikowi na podstawie historii transakcji. Domyślny poziom (VIP 0) zawiera 0,04% prowizji takera i 0,02% prowizji producenta.

Posiadanie rodzimej Binance Coin i utrzymywanie określonej wielkości obrotu (obliczonego w BTC) może obniżyć opłatę.

Przejdź tutaj aby zobaczyć pełny harmonogram opłat, w tym stopę procentową pożyczki zabezpieczającej i stawkę opłaty transakcyjnej dla kontraktów futures.

Opłaty karencji

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Sekcja dotycząca opłat za wypłatę Binance

Opłata za wypłatę zależy od monety. Istnieje limit minimalnej kwoty, którą możesz wypłacić – w zależności od monety.

Przejdź tutaj aby uzyskać pełną listę opłat i ograniczeń związanych z wypłatami.

Obsługiwane kraje

Cyfrowa koncepcja mapy świata

Obsługiwane monety

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona obsługiwanych monet Binance

Binance obsługuje ponad 150 monet, w tym stablecoiny. Do listy są dodawane nowe monety cyfrowe. Oto kilka popularnych monet, które znajdziesz na platformie:

 • BTC
 • ETH
 • XRP
 • USDT
 • BCH
 • LTC
 • EOD
 • BNB
 • BSV
 • BCHABC
 • XLM
 • ADA
 • POŁĄCZYĆ

Bardzo niewiele giełd i platform handlowych oferuje tak szeroki zakres. Przejdź tutaj aby zobaczyć pełną listę dostępnych monet. Pamiętaj jednak, że możesz nie być w stanie kupić lub sprzedać wszystkich tych monet, ponieważ niektóre z nich są dostępne tylko w ograniczonej liczbie krajów.

Liczby pokazują, że Binance jest jedynym odpowiedzialnym za obieg niektórych głównych monet.

Limity i płynność

Istnieje limit kupna, sprzedaży i wypłaty. Te ograniczenia zależą od wielu czynników, w tym lokalizacji geograficznej, historii transakcji i statusu weryfikacji.

Większość zweryfikowanych użytkowników może wypłacić do 100 BTC w ciągu jednego dnia. Z drugiej strony niezweryfikowani użytkownicy mogą wypłacić maksymalnie 2 BTC w ciągu jednego dnia.

Nie będziesz mieć problemu z wypłacaniem środków, o ile spełniasz wymagania weryfikacyjne. Jednak płynność może okazać się problemem dla niektórych użytkowników.

Binance promuje się jako „najbardziej płynna giełda kryptowalut na świecie, z największymi wolumenami na wielu parach kryptowalut”, jednak odkryliśmy, że użytkownicy w niektórych krajach borykali się z problemami związanymi z płynnością.

Ilustracja złote monety dolara

Binance US było krytykowane za to, że nie jest tak płynne, jak inne czołowe nazwiska Kraken. Jednak firma zwróciła na to uwagę i wydaje się, że pracuje nad ulepszeniem usług i przyciągnięciem większej liczby klientów w celu zwiększenia płynności.

Niedawno ogłosił plany nagradzania animatorów rynku za zapewnianie płynności kontraktów terminowych. Wierzymy, że takie kroki okażą się bardzo korzystne w dłuższej perspektywie.

Interfejs użytkownika

Pulpit

Człowiek z przodu na ilustracji komputera

Nie ma się czego nie podobać w wersji Binance na komputery stacjonarne. Będziesz mógł zrobić wszystko, co musisz zrobić w wybranej przez siebie przeglądarce.

Wersja internetowa zawiera platformę dwa w jednym, która pozwala użytkownikom handlować parami altcoin i kryptowalut na zasadach spekulacyjnych. Podstawowa wersja narzędzia nie oferuje zbyt wiele, ale wersja zaawansowana oferuje interaktywne wykresy i cenne informacje handlowe, takie jak historia zleceń, ceny rynkowe dla różnych aktywów i przyciski składania zleceń.

Klawiatura z ilustracją przycisku wykresu

Jeśli się rozejrzysz, znajdziesz również imponujące narzędzia analizy technicznej, takie jak wskaźniki i narzędzia liniowe. Najbardziej imponującą rzeczą w tych narzędziach jest możliwość ich dostosowywania.

Możesz wybierać spośród różnych typów wykresów, w tym wykresów słupkowych, liniowych i świecowych. Serwis umożliwia również zmianę ram czasowych – od 1 minuty do 1 tygodnia.

Witryna działa dobrze we wszystkich najnowszych przeglądarkach, w tym Chrome, Firefox i Safari. Układ jest łatwy, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tego, czego potrzebujesz.

Plusy

 • Nie będziesz musiał instalować narzędzia, aby wykonać zadanie
 • Działa dobrze we wszystkich przeglądarkach
 • Układ i projekt są przyjazne dla użytkownika

Cons

 • Musisz zacząć od nowa, jeśli w końcu zamkniesz kartę

Aplikacje

Istnieją dwie aplikacje Binance – aplikacja Binance na komputery i aplikacja mobilna Binance.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona pobierania aplikacji Binance

Aplikacja na komputer wygląda podobnie do wersji narzędzia dla przeglądarki. To naprawdę dobra rzecz, ponieważ jeśli jesteś przyzwyczajony do wersji platformy w przeglądarce, aplikacja nie będzie trudna w użyciu.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Binance na Androida & Wersja aplikacji na iOS

To samo dotyczy aplikacji mobilnej. Działa dobrze zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android i nie zajmuje dużo miejsca. Na platformie można łatwo przenosić się z jednego okna do drugiego. Nie zajmie Ci dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak to działa i znaleźć to, czego potrzebujesz.

Plusy

 • Dzięki aplikacji możesz korzystać z Binance w podróży
 • Obie aplikacje oferują wysoką użyteczność
 • Oferuje wszystkie funkcje dostępne w wersji przeglądarkowej

Cons

 • Aplikacja na Androida może często się zawieszać

Czas wpłaty

Budzik na ilustracji rachunków

Ponieważ depozyty na Binance są przetwarzane za pośrednictwem wielu kanałów płatności, terminy znacznie różnią się w zależności od Twojej lokalizacji geograficznej i metody płatności.

Najlepszą opcją jest wpłata za pomocą cyfrowych monet, to najszybsza metoda. Pamiętaj jednak, że niektóre monety mogą być niedostępne ze względu na konserwację portfeli. Ponadto niektóre monety wymagają specjalnych notatek i adresów.

Dobrą opcją są również przelewy kartą kredytową. Ich ukończenie może zająć do 30 minut. Może zostać naliczona opłata w wysokości 3,5% za transakcję (minimum 10 USD).

Człowiek posiadający ilustrację tabletki

Aby skorzystać z niektórych metod płatności, w tym kart kredytowych, może być konieczne przedstawienie dodatkowych dokumentów tożsamości.

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Logo Coinmama

Coinmama

 • Działa w prawie wszystkich krajach
 • Najwyższe limity zakupu bitcoinów za pomocą karty kredytowej
 • Niezawodny i zaufany broker

KUP TERAZ Logo Krakena

Kraken

 • Świetna płynność i niskie opłaty
 • Obsługuje większość krajów
 • Zaufana giełda, rozpoczęta w 2011 roku

KUP TERAZ Logo Binance

Binance

 • Największa giełda na Ziemi
 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty

KUP TERAZ

Jak szybko Binance Exchange wysyła Twoje monety?

Światła koncepcji prędkości

Binance nie oferuje natychmiastowych wypłat; nawet najszybsza metoda zajmuje do 12 godzin.

Według Binance wypłaty mogą być wolniejsze, jeśli nie spełniasz określonych wymogów bezpieczeństwa. W zależności od Twoich ustawień mogą istnieć pewne warunki. Należą do nich „Wyślij e-mail przy logowaniu” i „Monitoruj wypłaty według adresu IP”.

Rozważ aktywację 2FA, aby przyspieszyć proces wypłaty. Konta bez 2FA mogą działać wolno.

Przewodnik po Binance Exchange: Jak kupować i sprzedawać na Binance

Utwórz infografikę konta

Kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów lub jakiejkolwiek innej waluty za pośrednictwem platformy Binance jest dość łatwe.

Oto przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci rozpocząć:

Utwórz konto

Będziesz musiał założyć konto, aby móc handlować za pomocą Binance. Iść tutaj i zarejestruj się za darmowe konto.

 • Wprowadź wymagane informacje
 • Zaznacz „Skończyłem…”.
 • Kliknij „Utwórz konto;
 • Zweryfikuj swój adres e-mail, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w e-mailu.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona rejestracji konta Binance

Możesz również zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję z AppStore lub Google Play i wykonaj następujące kroki:

 • Przejdź do menu Konto i dotknij Zarejestruj się.

 • Wpisz wymagane dane, zaznacz „Zgadzam się…” i kliknij Zarejestruj

 • Zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że jesteś człowiekiem, rozwiązując małą łamigłówkę.

 • Sprawdź swój adres e-mail, postępując zgodnie z instrukcjami w e-mailu.

Uwaga: Możesz pozostawić sekcję skierowań pustą, chyba że ktoś skierował Cię do witryny.

Zweryfikuj konto

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Wsparcie Binance – strona FAQ

Użytkownicy w większości krajów będą mogli kup Bitcoiny przed weryfikacją, ale ważne jest, aby dla bezpieczeństwa wykonać ten dodatkowy krok.

Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, strona poprosi Cię o zweryfikowanie konta przed przejściem dalej. Proces jest uniwersalny i składa się z czterech kroków.

Oto jak to zrobić:

 • Przejdź do sekcji Centrum użytkownika i kliknij Identyfikacja.
 • Wybierz „Osobiste”, jeśli jesteś zarejestrowany jako osoba fizyczna. Użytkownicy biznesowi muszą wybrać Enterprise.
 • Podaj wymagane dane i prześlij odpowiednie dokumenty.

Akceptowane dokumenty to:

 • Paszport
 • Dowód osobisty
 • Prawo jazdy

 • Możesz mieć możliwość przesłania dodatkowych dokumentów na podstawie Twojej lokalizacji.
 • Zostaniesz poproszony o kliknięcie selfie trzymającego kartkę z kodem wyświetlanym na ekranie. Firma używa tego do weryfikacji, że przesłane przez Ciebie dokumenty należą do Ciebie. Binance ma określone wymagania dotyczące autoportretów i dokumentów, tj .: muszą być kolorowe, nieedytowane itp. Przeczytaj je na stronie.
 • Prześlij swoje selfie i przejdź do następnego kroku.
 • Ostatni krok obejmuje weryfikację twarzy. Kliknij „Potwierdzam, że to ja”, aby rozpocząć proces.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Centrum użytkowników Binance

Binance wykorzystuje technologię rozpoznawania twarzy do weryfikacji kont i transakcji.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zrób selfie. Zostaniesz poproszony o obrócenie się, mrugnięcie i wyrównanie twarzy z nakładką ekranową. Proces jest wadliwy i może wymagać wielu prób.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Centrum użytkowników Binance

Po kliknięciu zdjęcia będziesz musiał usunąć akcesoria, w tym czapki i okulary. Upewnij się również, że znajdujesz się w pomieszczeniu z dobrym oświetleniem.

Po zakończeniu będziesz musiał poczekać około 48 godzin na odpowiedź od firmy. Jeśli się powiedzie, będziesz mieć zweryfikowane konto. Jeśli nie, firma zwróci uwagę na problem. Możesz również skontaktować się z zespołem, jeśli po kilku próbach nie odniesiesz sukcesu i wszystkie Twoje dokumenty są poprawne.

Zabezpiecz swoje konto za pomocą dwustopniowej autoryzacji

Koncepcja uwierzytelniania dwuskładnikowego

Sugerujemy zabezpieczyć konto przed dokonaniem transakcji. Nie jest to obowiązkowe, ale ważne jest, aby przyspieszyć ten proces i zabezpieczyć swoje oszczędności.

Oto jak zabezpieczyć swoje konto:

Po zalogowaniu się do Binance zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o włączenie 2FA.

Możesz wybrać uwierzytelnianie Google lub uwierzytelnianie przez SMS, w zależności od tego, co uważasz za bezpieczniejsze.

Zrzut ekranu binance.com Przewodnik 2FA na Binance Academy

Nie martw się, jeśli nie widzisz wyskakującego okienka. Przewiń w dół i spójrz na prawy dolny róg strony. Zobaczysz opcję włączenia uwierzytelniania Google. Kliknij to.

Zrzut ekranu binance.com Przewodnik 2FA na Binance Academy

Zostaniesz o to poproszony pobierz aplikację 2FA dostępne dla użytkowników komputerów stacjonarnych, iOS i Android.

Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu i kliknij „Następny krok” na ekranie. Wyświetli kod QR, który będziesz musiał zeskrobać za pomocą aplikacji.

Pozostaw otwartą stronę Binance 2FA, dotknij aplikacji na swoim urządzeniu i znajdź przycisk „Dodaj konto” na dole strony.

Konto Binance Exchange Add Dodaj konto do Authy – Włącz 2FA dla Binance

Po zakończeniu skieruj aparat telefonu na kod na ekranie komputera i kliknij „Skanuj kod”. Aplikacja zeskanuje kod i skonfiguruje token 2FA do użytku.

Zeskanuj kod QR z aplikacji Authy Zeskanuj kod QR dla tokena 2FA – Włącz 2FA dla Binance

Nie będziesz musiał wiele robić, ponieważ proces jest w dużej mierze automatyczny.

Po zakończeniu skanowania aplikacja poprosi Cię o podanie nazwy konta Binance. Nadaj mu żądaną nazwę i kliknij „Gotowe”.

Aplikacja wyświetli konto Binance 2FA z 6-cyfrowym kodem, który zmienia się co 30 sekund.

6-cyfrowy kod uwierzytelniający Binance Exchange Losowo wygenerowany token Binance – Włącz 2FA dla Binance

Wróć do zakładki Binance i spójrz na ekran. Na ekranie zobaczysz 16-cyfrowy alfanumeryczny klucz zapasowy. Zapisz go i upewnij się, że jest bezpieczny. Będziesz potrzebować tego kodu, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zweryfikować swoje konto. Po zakończeniu kliknij „Następny krok”.

System poprosi Cię o podanie dodatkowych danych, w tym hasła i 6-cyfrowego kodu wygenerowanego przez Authy.

Teraz, gdy włączyłeś 2FA, Binance poprosi Cię o wygenerowanie i wprowadzenie kodu za pomocą aplikacji Authy za każdym razem, gdy będziesz próbował się zalogować, wypłacić lub wykonać transakcję.

Binance Exchange generuje kod 2FA Strona uwierzytelniania Google na Binance

Obejrzyj ten oficjalny film, jeśli nadal masz pytania dotyczące Binance 2FA:

Chociaż mówi się, że Authy jest bardziej niezawodne, użytkownicy mogą również zdecydować się na weryfikację SMS-em.

Jeśli wybierzesz tę metodę, system poprosi Cię o podanie numeru telefonu komórkowego. Otrzymasz wtedy SMS-em kod, który musisz wpisać na stronie, aby zweryfikować, że numer należy do Ciebie.

Zrzut ekranu weryfikacji sms binance.com Przewodnik 2FA na Binance Academy

Kod otrzymasz za każdym razem, gdy będziesz próbował zalogować się na swoje konto.

Weryfikacja przez SMS jest łatwiejsza niż weryfikacja Authy, ale obie mają swoje wady. SMS wymaga odbioru komórkowego, podczas gdy Authy wymaga od użytkowników zainstalowania dodatkowej aplikacji.

Przewodnik krok po kroku dotyczący dodawania metod płatności do Binance

Aby handlować kryptowalutami na giełdzie, musisz wpłacić środki na swoje konto. Oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić:

Dodawanie karty kredytowej

Binance Exchange obsługuje karty kredytowe (Visa i MasterCard). Będziesz musiał dodać ważną kartę do swojego konta, aby użyć jej do zakupu kryptowaluty.

Jak kupować kartą kredytową na Binance Exchange Kup Crypto za pomocą karty kredytowej / debetowej na Binance

Oto proces:

 • Otwórz aplikację Binance na swoim urządzeniu, kliknij menu rozwijane i wybierz opcję „Kup kartą kredytową”.
 • Następnie zostaniesz poproszony o wybranie żądanej waluty i wpisanie kwoty. Strona pokaże całkowitą kwotę zamówienia wraz ze wszystkimi opłatami. Możesz również najpierw wprowadzić kwotę, a strona wyświetli liczbę monet, które możesz kupić za tę kwotę w oparciu o zmieniające się rynki.

Wprowadź dane karty kredytowej w Binance Exchange Wprowadź dane karty kredytowej w Binance Exchange

 • Po zakończeniu kliknij „Kup teraz” i poczekaj, aż system przetworzy Twoje żądanie. Zostanie wyświetlone podsumowanie Twojego zamówienia. Przejrzyj go, zaznacz opcję „Przeczytałem…” i kliknij „Przejdź do płatności”.

Potwierdź zamówienie na Binance Exchange Potwierdź zamówienie na Binance Exchange

 • Teraz aplikacja poprosi Cię o podanie danych karty kredytowej. Aby ta metoda działała, imię i nazwisko na karcie musi być zgodne z imieniem i nazwiskiem na koncie.

 • Wpisz i zweryfikuj wszystkie swoje dane, a następnie kliknij „Zapłać teraz”

 • System zweryfikuje teraz dane Twojej karty. Jeśli po raz pierwszy dokonujesz wpłaty na Binance za pomocą karty kredytowej, zostaniesz poproszony o zweryfikowanie adresu e-mail i numeru telefonu.

 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i po zakończeniu kliknij „KONTYNUUJ”.

Zweryfikowano płatność Binance Exchange Simplex Weryfikacja adresu e-mail i numeru telefonu na Simplex

 • Aby proces się zakończył, zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojej tożsamości. Prześlij ważny dokument, taki jak paszport lub prawo jazdy. Dokument nie musi być tym samym dokumentem, którego użyłeś do weryfikacji swojej tożsamości podczas tworzenia konta, jednak musi być zgodny z informacjami na Twoim koncie.

Załaduj ważny dokument na Binance Exchange Prześlij dokumenty w celu weryfikacji tożsamości

 • System albo natychmiast zweryfikuje Twoje dokumenty, albo poprosi Cię o czekanie. Jeśli się zgodzisz, otrzymasz powiadomienie, a Twoje konto zostanie zasilone w ciągu około 2-4 godzin. W przypadku odrzucenia otrzymasz e-maila na ten temat.

Chociaż ta metoda jest skuteczna, wiąże się z ograniczeniami geograficznymi i nie działa we wszystkich krajach i niektórych stanach USA, w tym w Nowym Jorku, Hawajach, Waszyngtonie, Gruzji i Connecticut.

Dodanie karty debetowej

W przeciwieństwie do kart kredytowych, karty debetowe możesz dołączyć do swojego konta Binance, tj .: nie będziesz musiał podawać szczegółów za każdym razem, gdy będziesz musiał dokonać zakupu.

Oto proces:

 • Otwórz stronę Binance i przejdź do „Ustawień”. Przewiń w dół, a w sekcji Zarządzanie płatnościami zobaczysz przycisk „Zarządzaj”.

Binance Exchange Dodanie karty debetowej Strona wsparcia Binance – Dodawanie karty debetowej

 • Na następnej stronie zobaczysz połączone konta (jeśli istnieją). Kliknij „Dodaj nowe konto” i wybierz „Karta debetowa”

Konto bankowe powiązane z Binance Exchange Strona wsparcia Binance – Dodawanie karty debetowej

 • Wprowadź dane swojej karty debetowej, w tym imię i nazwisko oraz adres. Wszystkie informacje muszą być zgodne z informacjami na Twoim koncie Binance.

Binance Exchange podaje dane Twojej karty debetowej Strona wsparcia Binance – Dodawanie szczegółów karty debetowej

 • Po dodaniu giełda poprosi Cię o wprowadzenie „czterocyfrowego kodu” w celu zweryfikowania konta. Nie zamykaj ekranu, ponieważ spowodowałoby to rozpoczęcie procesu od początku.

Aktywność na koncie Binance Exchange Weryfikacja konta karty debetowej na Binance

 • Przejdź do wyciągu bankowego, aby znaleźć kod pod nazwą „PRM Binance.US;”
 • Wprowadź kod, aby zakończyć proces.
 • Po zakończeniu wróć do panelu, kliknij „Portfel” i przejdź do sekcji „Wpłata”.
 • Na stronie wpłaty wybierz „Karta debetowa” w opcji „Wpłać z” i wprowadź kwotę w USD.

Depozyt Binance Exchange Wpłać z karty debetowej na Binance

 • Zweryfikuj swoje zamówienie i kliknij Do kasy, aby zakończyć proces. Kwota zostanie dodana na Twoje konto w ciągu 2 do 4 godzin, jeśli wszystkie informacje są poprawne i masz wystarczające saldo na koncie.

Ta metoda obsługuje również ograniczoną liczbę monet, jak omówiono powyżej, i może nie być dostępna na całym świecie.

Dodawanie informacji o koncie bankowym

Niektórzy użytkownicy uważają, że konto bankowe to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób zakupu kryptowaluty na Binance. Oto jak dodać go do swojego konta i używać go do kupowania kryptowalut:

Podstawowe informacje o banku Binance Exchange Dodanie konta bankowego na Binance

 • Zaloguj się na swoje konto, przejdź do Ustawień, znajdź Zarządzanie płatnościami i kliknij „Zarządzaj” w sekcji Konto bankowe.
 • Kliknij „Połącz nowe konto” i wybierz żądaną metodę.

Wybierz metodę płatności dla konta bankowego Wybór metody płatności na Binance

 • Wprowadź szczegóły, zweryfikuj informacje i zakończ proces. Wszystkie informacje muszą być zgodne z informacjami na Twoim koncie Binance.

Wybierz konto bankowe Wybór konta bankowego na Binance

 • Po zakończeniu przejdź do panelu, kliknij „Portfel” i przejdź do sekcji „Wpłata”.
 • Na stronie wpłaty wybierz „Przelew” lub żądaną metodę w opcji „Wpłata z” i wprowadź kwotę w USD.
 • Przejrzyj swoje zamówienie i sfinalizuj je.

Wpłać USD Wpłać USD na Binance

 • Otrzymasz kod referencyjny e-mailem i na ekranie. Zanotuj to i skontaktuj się ze swoim bankiem, aby zweryfikować transakcję i ją zakończyć. Niezastosowanie się do tego może spowodować opóźnienia.

Szczegóły wpłaty na Binance Exchange Wire Szczegóły wpłaty Binance Wire

Finansowanie konta za pomocą Crypto

Binance obsługuje ponad 150 cyfrowych monet i możesz użyć dowolnej z nich do zakupu wybranej waluty. Oto jak:

 • Zaloguj się na swoje konto, przejdź do ikony swojego profilu w prawym rogu i kliknij „Wpłać” w menu rozwijanym.

Konto finansowania Binance Exchange z Crypto Finansowanie konta Binance za pomocą Crypto

 • Wybierz monetę, którą chcesz zdeponować. Dokładny proces wpłaty zależy od wpłacanej monety. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o notatkę.

 • Na ekranie pojawi się unikalny adres depozytu. Upewnij się, że nie popełnisz błędów, ponieważ każda waluta ma inny adres wpłaty. Jeśli wyślesz ETH do BTC, możesz stracić swoje monety.

Konto finansowania Binance Exchange z Crypto Wpłać Crypto na Binance

 • Skopiuj adres, przejdź do portfela i przelej kwotę na podany adres.

 • Proces może zająć około 10 minut. Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy proces się zakończy, a kwota zostanie dodana do Twojego konta.

 • Po zakończeniu możesz przejść do Sald, aby sprawdzić, czy kwota została dodana do Twojego konta.

Przewodnik krok po kroku dotyczący kupowania bitcoinów i kryptowalut na Binance

W powyższej sekcji wyjaśniliśmy, jak kupować monety na Binance. Niektóre metody nie pozwalają na „zdeponowanie” środków, możesz ich używać tylko do kupowania monet.

Najłatwiejszym sposobem zakupu dowolnej monety jest zalogowanie się, przejdź do kup sekcję, wprowadź kwotę, wybierz metodę płatności i zrealizuj swoją prośbę.

Kupowanie monet na Binance Kupowanie monet na Binance

Zostaniesz poproszony o wpłacenie kwoty lub zweryfikowanie swoich danych na podstawie metody płatności.

Na przykład, jeśli korzystasz z salda gotówkowego i masz wystarczająco dużo w portfelu, możesz zakończyć transakcję po zakończeniu procesu 2FA.

Jeśli wybierzesz kartę kredytową, będziesz musiał podać szczegóły i zweryfikować swoje konto.

Obejrzyj ten film, aby uzyskać więcej informacji:

Przewodnik krok po kroku dotyczący sprzedaży bitcoinów i kryptowalut na Binance

Oto jak sprzedawać monety na Binance:

 • Zaloguj się na swoje konto.

 • Przejdź do Exchange i wybierz Basic lub Advanced.

 • Jeśli wybierzesz Basic, znajdziesz się na stronie z kilkoma wykresami świecowymi i danymi.

Omówienie giełdy Binance Trade Przegląd giełdy Binance

 • Podobnie jak na rynku Forex, będziesz musiał handlować altcoinami w parach. Większość monet jest sprzedawanych z BTC, ale dostępne są również inne opcje.

 • Dostępne pary znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. Pamiętaj, że możesz handlować tylko parą, na którą Twoje konto zostało zdeponowane. Maksymalna kwota zależy również od kwoty w portfelu.

 • Wybierz monetę, z którą chcesz sparować.

 • Kliknij żądaną parę, a strona przeniesie Cię do niej (w tym przypadku wybraliśmy rynek Iota / BTC).

Pary handlowe Binance Wybór par handlowych na Binance

 • Teraz wybierz interesujący Cię typ zamówienia:
 • Zlecenia limitowane
 • Zlecenia rynkowe
 • Zlecenia typu stop-limit

Pary handlowe Binance Realizacja zamówienia na pary handlowe na Binance

 • Jeśli chcesz od razu zakończyć transakcję, wybierz opcję Market i wprowadź żądaną kwotę.
 • Gotowe, kup lub sprzedaj. Sprzedałeś jedną monetę za drugą.

Jak wypłacić środki na Binance

Oto jak wypłacić pieniądze za pomocą Binance:

 • Zaloguj się do swojego konta iz menu rozwijanego przejdź do sekcji Wypłata.

Wypłać środki z Binance Jak wypłacić środki z Binance

 • Wybierz monetę, którą chcesz wypłacić. Pamiętaj, że wypłaty mogą czasami być niedostępne dla niektórych walut z powodu prac konserwacyjnych.

Wypłać środki z Binance Jak wypłacić środki z Binance

 • Wybierz kwotę, którą chcesz wypłacić. Strona pokaże Ci maksymalną kwotę, jaką możesz wybrać, jeśli chcesz opróżnić swój portfel.

 • Teraz zostaniesz poproszony o podanie adresu docelowego. Skopiuj i wklej go ze swojego portfela lub dotknij przycisku QR, aby zeskanować kod, jeśli jest obsługiwany przez Twój portfel. Możesz także włączyć biała lista wypłat aby ułatwić wypłatę następnym razem, eliminuje to konieczność ręcznego wprowadzania adresu portfela.

Wybierz portfel z białej listy na Binance Wybieranie portfela z białej listy na Binance

 • Po zakończeniu kliknij Wycofaj. Zostaniesz poproszony o ukończenie procesu 2FA, aby zakończyć procedurę wypłaty.

 • W zależności od Twojej lokalizacji możesz otrzymać wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi weryfikacji transakcji.

E-mail z potwierdzeniem wypłaty Wycofanie się z potwierdzenia e-mailem Binance

 • Kwota zostanie przelana na Twój portfel za około 30 minut.

Ponieważ Binance oferuje pary fiat w niektórych krajach, może być konieczne przeliczenie kwoty na lokalną walutę lub obsługiwaną walutę z portfela po jej wypłaceniu.

W dalszej części recenzji Binance omówiliśmy, jak konwertować kryptowaluty na finansowanie na Binance.

Obsługa klienta

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona wsparcia Binance – sekcja FAQ

Sekcja FAQ jest dość szczegółowa. Istnieją również przewodniki pisemne i wideo dla nowych i doświadczonych inwestorów i handlowców. Bardzo nam się podobały, ponieważ odpowiadają na wszystkie pytania związane z handlem prostymi słowami.

Ilustracja obsługi klienta

Ci, którzy chcą skontaktować się z zespołem, mają tylko jedną opcję – zgłoszenia do wsparcia. Nie musisz być członkiem, aby pisać do firmy. Zwykle odpowiadają w ciągu 24 godzin i są bardzo pomocni. Oprócz tego czat na żywo jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale obsługuje go bot obsługujący kilka języków, w tym angielski, hiszpański i turecki.

Niestety platforma obecnie nie oferuje wsparcia telefonicznego. Możesz jednak skontaktować się z agentami Binance Exchange za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Opinia publiczna

Pojęcie opinii publicznej

Ogólna opinia publiczna wydaje się być pozytywna, a użytkownicy mają dużo wiary w markę. Cieszy się dużym uznaniem za pomoc start-upom i podejmowanie kroków w celu wprowadzenia większej liczby narzędzi i funkcji.

Czy giełda publicznie wypowiada się na temat krypto-polityki?

Zrzut ekranu strony głównej binance.us Strona internetowa Binance w USA

Binance nie mówi zbyt głośno o polityce kryptograficznej, ale przestrzega zasad. Firma szybko zablokowała międzynarodową platformę użytkownikom z USA, gdy zmieniły się przepisy.

Stworzyła lokalną wersję strony dla klientów z USA. Ponadto firma wydaje się uczciwa w komunikacji. Opublikowała szczegółowy blog po milionowym włamaniu, aby upewnić się, że ich pieniądze są bezpieczne.

Czy giełda ma jakieś patenty?

Koncepcja zarejestrowanego znaku

Binance nie posiada żadnych patentów zgodnie z CBInsights, jednak krążą plotki, że firma pracuje nad opatentowaną platformą handlową od czasu, gdy Tzero opatentowało swoją platformę integracyjną.

Czy giełda nabyła lub stworzyła jakieś kontrowersyjne narzędzia??

Trzy osoby omawiające ilustrację

Binance zazwyczaj unika kontrowersji, jednak wielu ekspertów kwestionowało jego decyzję o przejęciu CoinMarketCap. Istnieją obawy dotyczące rosnących możliwości platformy i możliwości wpływania na ceny.

Czy giełda monitoruje, skąd wysyłasz i odbierasz monety?

Lupa na wykresach ilustracyjnych

Sprawa nie jest zbyt jasna, niektórzy eksperci uważają, że Binance monitoruje, gdzie i komu wysyłasz i odbierasz monety. Ale nie mamy jeszcze jasnego obrazu, ponieważ firma nie wydała oficjalnego oświadczenia na ten temat.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że rosnące śledzenie rządowe może zmusić Binance do śledzenia transakcji, ale jeszcze nie wiemy o tym od urzędników.

Bezpieczeństwo

Historia włamań i wycieków

Znak ostrzegawczy na koncepcji komputera

Jak wspomniano wcześniej, Binance jest uważany za bezpieczny, ale ma historię włamań i wycieków.

Wymiana był w wiadomościach za zbadanie rzekomego wycieku danych ponad 60 000 klientów, którzy przesłali informacje KYC na giełdę w 2018 i 2019 roku.

Uważano, że ten brak był wynikiem włamania w 2019 roku, kiedy złodzieje ukradli z giełdy kryptowalutę o wartości 40 milionów dolarów (7000 BTC). Firma wyśledziła kradzież w jednym portfelu.

Ryzyko posiadania monet na giełdzie

Inwestorzy wybierają monety cyfrowe, aby chronić swoje pieniądze i obserwować, jak rosną. Jednak takie decyzje mogą być ryzykowne, ponieważ wirtualne monety są bardzo zmienne, a ceny mogą rosnąć lub spadać bez ostrzeżenia.

Oprócz tego istnieje inne ryzyko posiadania monet na giełdzie takiej jak Binance:

Zamrożone konta

Koncepcja kont zamrożonych

Binance jest bardzo rygorystyczny, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i znany jest z zamrażania kont, które uważa za fałszywe.

Ponieważ system jest zautomatyzowany, autentyczne konta, które są zgodne ze wszystkimi wytycznymi, również mogą zostać zablokowane. Nie będziesz w stanie wykonywać transakcji ani uzyskiwać dostępu do swoich środków, gdy Twoje konto jest zablokowane.

Hacki

Bitcoiny na ilustracji portfela

Nie chcemy Cię straszyć, ale prawda jest taka, że ​​ryzyko utraty pieniędzy jest wysokie, dlatego sugerujemy, abyś wybrał niezawodny portfel lub giełdę – taką, która zapewnia ochronę i ubezpieczenie – jak Binance.

Niewypłacalne giełdy

Mężczyzna trzyma okulary patrząc na wykresy

Straty spowodowane włamaniami, naruszeniem danych i innymi tego typu przyczynami mogą spowodować niewypłacalność lub upadłość giełd. Podczas gdy większość giełd obiecuje, że odzyskasz pieniądze w przypadku, gdy stanie się niewypłacalna, prawda jest taka, że ​​nie ma żadnych gwarancji, a proces może być bardzo męczący i długotrwały.

Ubezpieczenie FDIC?

Logo FDIC

Niektóre giełdy, takie jak Binance, przechowują depozyty klientów w USD na „połączonych rachunkach powierniczych” w instytucjach finansowych ubezpieczonych przez FDIC. To niezawodny sposób na zabezpieczenie się przed stratami.

Wymiana przestoju

Prywatność

Czy giełda szanuje prywatność swoich klientów?

Według firmy „szanuje prywatność użytkowników i nie będzie gromadzić, ujawniać ani wykorzystywać informacji KYC, chyba że do uzasadnionych celów biznesowych”.

Koncepcja cyberbezpieczeństwa

Chcielibyśmy wierzyć, że Binance poważnie podchodzi do swoich zobowiązań związanych z prywatnością. Nie było go w wiadomościach z powodu wycieku prywatnych danych i jest szanowany za poszanowanie prywatności klientów.

Czy wymaga zgodności z KYC i AML? Jeśli tak, to na jakim poziomie?

Binance stosuje środki mające na celu przestrzeganie zarówno zasad Poznaj swojego klienta (KMC), jak i przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML). Ponieważ każdy kraj ma własne przepisy regulujące te środki, nie mamy określonych standardów.

Litery AML

Binance połączył ręce z Refinitiv, firmą świadczącą usługi KYC powiązaną z Chainalysis i Thomson Reuters. Niedawno pojawiło się również w wiadomościach o zatrudnieniu usługi IdentityMind aby „ulepszyć istniejące środki ochrony danych i zgodności” po tym, jak w zeszłym roku doszło do ostrzału wymiany z powodu włamania.

Czy pozwala na handel dowolną kwotą bez KYC lub AML?

Człowiek rejestruje ilustrację

Binance Global to jedna z nielicznych platform, które pozwalają użytkownikom handlować bez weryfikacji z limitem do 2 BTC dziennie. Firma może jednak oznaczyć Twoje konto, jeśli wykryje podejrzane transakcje. Spowoduje to zablokowanie konta, chyba że podasz wymagane informacje.

Z drugiej strony użytkownicy z USA nie mogą handlować bez dostarczenia dokumentów tożsamości wymaganych przez KYC i AML. Dzieje się tak, ponieważ zasady KYC różnią się w zależności od kraju.

Czy usuną Twoje dane osobowe, jeśli o to poprosisz?

Koncepcja RODO

Binance może dać Ci możliwość zażądania trwałego usunięcia Twoich danych na podstawie Twojej lokalizacji. Najnowsza polityka prywatności na oficjalnej stronie zawiera elementy z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Jednak takie usługi mogą być niedostępne poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Co więcej, znaleźliśmy również doniesienia, że ​​Binance nie w pełni przestrzega RODO, jednak nie mogliśmy zweryfikować takich informacji.

Typowe oszustwa związane z wymianą Binance, których należy unikać

Znak ostrzegawczy na ilustracji komputera

Ryzyko bycia oszukanym na Binance jest zerowe ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa nigdy nie udostępniaj swoich danych osobowych, w tym dokumentów, innym osobom.

Porównanie z innymi giełdami

Chociaż Binance jest świetny, nie jest to jedyna opcja kupowania lub handlu cyfrowymi monetami. Oto kilka alternatyw Binance:

Kraken

Binance kontra Kraken

Kraken Rules w USA i Binance wydaje się być większą nazwą na całym świecie. Kraken akceptuje więcej walut fiducjarnych niż Binance. Oba są uważane za bezpieczne, jednak Binance zostało zhakowane w przeszłości, podczas gdy Kraken jest w dużej mierze wolny od hakowania.

Nie możemy być pewni, który z nich jest tańszy, ponieważ oba mają różne struktury opłat. Niemniej jednak Kraken, w przeciwieństwie do Binance, pobiera opłatę w oparciu o Twoje wyniki handlowe.

Coinbase

Binance a coinbase

Coinbase to jeden z największych konkurentów Binance. Niektórzy twierdzą, że Coinbase jest większy niż Binance, ale nie możemy być tego pewni, ponieważ nie jest wymieniony na CoinMarketCap.

Coinbase obsługuje 32 waluty fiducjarne w przeciwieństwie do Binance, który oferuje ograniczone opcje w Singapurze, Jersey, Ugandzie i USA. Jednak Binance ma więcej dostępnych par kryptograficznych, ponieważ Coinbase obsługuje tylko Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin i Ethereum. Co więcej, Binance jest tańsze niż Coinbase, które pobiera do 3,99%.

Bittrex

Binance kontra Bittrex

Bittrex cieszy się doskonałą wolą, tak jak w 2014 roku, kilka lat przed Binance. Wiadomo jednak, że Bittrex jest droższy, ponieważ pobiera opłatę handlową w wysokości 0,25%, podczas gdy Binance pobiera tylko 0,1%.

Dorównują, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, jednak Binance jest znane z oferowania lepszej obsługi klienta.

Robinhood Crypto

Binance kontra krypto Robinhood

Robinhood Crypto to nowa platforma obsługująca wiele walut i oferująca transakcje bez opłat. Oferuje mniej monet niż Binance, ale jest przyjazny dla klientów i planuje w przyszłości ekspansję na inne regiony.

Jest to zasadniczo aplikacja do handlu akcjami bez prowizji, przeznaczona dla użytkowników z USA, ale dostępna w kilku innych krajach. Robinhood oferuje również więcej opcji finansowania niż Binance, ale nie pozostawia jeszcze śladu w branży, ponieważ platforma kryptograficzna jest wciąż w powijakach.

Planowana rozbudowa giełdy

Rozszerzanie koncepcji fal uderzeniowych

Binance dodał kilka nowych funkcji i usług do platformy. Według doniesień platforma jest w trakcie negocjacji dotyczących wejścia na kolejne rynki w USA i globalnej ekspansji.

Co więcej, możemy również usłyszeć o Binance oferującym więcej walut fiducjarnych.

Funkcje i usługi Binance

Koncepcja ilustracji Blockchain

Jak wspomniano wcześniej, Binance to coś więcej niż tylko platforma handlowa. To kompletny ekosystem blockchain oferujący różnorodne usługi.

Rzućmy okiem na wszystko, co platforma ma do zaoferowania:

Pośrednictwo

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona programu brokerskiego Binance

Program Binance Broker umożliwia firmie współpracę z dziesiątkami brokerów w celu rozwoju ekosystemu. Firma stworzyła niesamowite systemy transakcyjne o wysokiej częstotliwości dla brokerów z całego świata.

System obsługuje transakcje brokerskie futures i jest popularny ze względu na wysoką płynność, głębokość handlu i podział prowizji. Program obsługuje dostęp do trybu klucza KPI i umożliwia brokerom kontraktów terminowych i spotów szybki dostęp do handlu. Znacznie obniżył próg rozwoju, aby zostać brokerem Binance.

Możesz zarobić do 60% na opłatach transakcyjnych jako broker, jednocześnie korzystając z niesamowitej infrastruktury firmy w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania aktywami.

To, co najbardziej lubimy w tym programie, to możliwość otrzymywania indywidualnego wsparcia i doradztwa marketingowego. Może pomóc brokerom dotrzeć do nowych nabywców i wyrzeźbić niszę.

Dłoń trzymająca puchar nagrody

Firma jest znana z nagradzania 10 najlepszych brokerów pod względem wolumenu obrotu, oferując bonusy. Wykorzystuje 10% dochodu generowanego przez program Binance Broker na sfinansowanie bonusu.

Ponadto partnerzy otrzymują również regularne zaproszenia na wydarzenia Binance, w tym Coroczna globalna konferencja dla partnerów brokerów. Może to być świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o firmie i nawiązać kontakty z innymi osobami z branży.

Oto, czego potrzebujesz, aby kwalifikować się do programu:

Czerwona ludzka głowa wyróżnia się koncepcją

 • Utrzymaj co najmniej 3000 BNB na swoim koncie Binance.

 • Być instytucją mającą co najmniej 20 000 użytkowników. Obejmuje platformy obrotu akcjami, brokerów papierów wartościowych, dealerów obligacji itp.

 • Powinien spełniać minimalny miesięczny wolumen obrotu wynoszący 1000 BTC. Osoby, które nie spełnią tego wymogu, zostaną umieszczone na liście kontrolnej i otrzymają ostrzeżenie. Jeśli nie spełnisz tego warunku przez dwa kolejne miesiące, zostaniesz zdyskwalifikowany.

 • Musi prowadzić niezależny system księgowy i produktowy oraz używać nazwy marki wyłącznie do pozyskiwania klientów.

Prowizja i wymagania mogą się zmieniać od czasu do czasu, sprawdź oficjalną stronę internetową, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.

Wymieniać się

Lista złotych kryptowalut

Ostatecznie Binance jest zasadniczo scentralizowaną giełdą kryptowalut. Możesz handlować Bitcoinem i setkami innych walut w zaledwie kilka sekund. Wejdź na oficjalną stronę internetową, wprowadź kwotę, którą chcesz wydać, wybierz żądaną monetę i naciśnij „Kup”.

Sprzedawanie jest tak proste, jak kupowanie, przejdź do platformy i wybierz monetę, którą chcesz sprzedać, i wprowadź wolumen.

Zrzut ekranu usługi wymiany binance.com Usługa wymiany Binance

Firma akceptuje kilka walut, w tym USD, Euro, AUD, AED, CAD, ** INR, itd. Istnieje kilka opcji płatności, w tym karty bankowe, portfel Binance i portfele elektroniczne, w zależności od Twojej lokalizacji.

Maksymalna kwota, jaką możesz wydać na pojedynczą transakcję, to 5000 USD (kupno) i 10 000 USD (sprzedaż), jednak może się ona różnić w zależności od kraju.

W większości przypadków będziesz musiał podać dane osobowe, w tym dokumenty lokalizacyjne, aby zweryfikować swoją tożsamość, zanim będziesz mógł dokonać transakcji. Proces może zająć do 48 godzin.

Największą zaletą giełdy jest to, jak łatwa jest w użyciu. Działa dobrze na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach komórkowych. Możesz pobrać dedykowaną aplikację na swoje urządzenie, aby uprościć sprawę.

Usługi tyczenia

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona usługi obstawiania Binanace

Binance to jedna z niewielu giełd, które oferują tyczenie.

Firma definiuje jazdę na łyżwach jako „proces przechowywania środków w portfelu kryptowalutowym w celu wspierania operacji sieci blockchain”.

Użytkownicy otrzymują nagrody za wpłacanie i trzymanie cyfrowych monet. Staking jest powiązany z mechanizmem Proof of Stake (PoS) wprowadzonym przez Scotta Nadala i Sunny Kinga w 2012 roku.

Binance obsługuje teraz obstawianie wielu monet PoS, w tym Algorand (ALGO), Gwiezdny (XLM), NEO (GAZ), VeChain (VTHO), Ontologia (ONG), Tron (BTT), Stratis (STRAT), Qtum (QTUM), i Komodo (KMD).

Nie mogliśmy znaleźć wielu informacji o tym, jak Binance rozdziela nagrody. Firma sugeruje, aby skontaktować się z agentami, aby dowiedzieć się więcej, ponieważ wciąż rozwija mechanizm. Wiemy jednak, że system wylicza salda, wykonując migawki godzinowe, aby uzyskać średnią dzienną.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Produkty do obstawiania Binance

Inwestorzy mogą osiągać zyski bez martwienia się o konfigurację węzłów, martwienie się o długość czasu, minimalne kwoty do obstawiania lub inne podobne parametry.

Stakowanie może być skomplikowanym procesem do zrozumienia. Przejdź tutaj do dowiedz się więcej o obstawianiu na Binance i jakie może Ci to przynieść.

Handel OTC

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona handlu Binance

Binance niedawno wprowadziło portal OTC, aby zwiększyć adopcję kryptowalut. Ponieważ jest to nowa opcja, niewiele wiemy o handlu OTC. Według oficjalnej strony, portal jest platformą do zapytań ofertowych na żywo, która umożliwia użytkownikom potwierdzanie transakcji i otrzymywanie szybkich rozliczeń bezpośrednio na ich konta Binance.

Handel OTC różni się od usług giełdowych oferowanych przez platformę, ponieważ odbywa się bezpośrednio między dwiema stronami. Jest odpowiedni dla traderów, którzy chcą wymieniać lub handlować ogromną liczbą monet.

System może obsługiwać duże wolumeny i odkryliśmy, że oferuje również lepszą stawkę w przypadku dużych transakcji blokowych.

Sposoby zarabiania darmowej waluty

Użytkownicy Binance mogą otrzymać opcję zarabiania darmowych monet. Obstawianie jest najlepszą opcją, jeśli chcesz zarabiać darmowe cyfrowe monety, ale od czasu do czasu mogą pojawiać się inne oferty.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona programu poleceń Binance

Oprócz tego możesz zarabiać darmowe monety, kierując innych użytkowników na platformę. Możesz użyć swoich linków polecających, identyfikatora polecającego lub kodów QR, aby polecić ludzi.

Firma płaci do 40% prowizji od udanych transakcji dokonywanych przez Twoich znajomych. Jednak struktura prowizji może być nieco skomplikowana do zrozumienia.

Wydawanie kart

Uwielbiamy tę funkcję Binance, ponieważ ułatwia życie i rozwiązuje wiele problemów związanych z platformą.

Mężczyzna płacący kryptowalutą w punkcie sprzedaży

Wiemy, jak trudne może być używanie cyfrowych monet do płacenia rachunków lub robienia zakupów online, ponieważ nie wszystkie sklepy są otwarte na akceptację cyfrowych tokenów. Jedyną opcją jest trzymanie się sprzedawców obsługujących cyfrowe monety lub zamiana monet na gotówkę, co może zająć dużo czasu.

Karta jest prawdziwie globalna, ponieważ jest akceptowana przez ponad 46 milionów sprzedawców, w tym sprzedawców offline w ponad 200 regionach. Usługa jest nadal w fazie beta. Możesz Przejdź tutaj aby się zarejestrować, jeśli kwalifikujesz się do otrzymania karty Binance.

W przeciwieństwie do innych banków Binance pobiera opłaty brak opłat rocznych ani miesięcznych ale jest jednorazowy koszt 15 USD. Minimalne saldo to również 15 USD, co jest świetne. Przelewy są natychmiastowe i można je obsługiwać za pośrednictwem aplikacji w dowolnym momencie.

Inne usługi

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych funkcji, Binance oferuje produkty i usługi zaprojektowane specjalnie dla inwestorów. Obejmują one:

Handel marżą

Oprócz tradycyjnego handlu Binance oferuje platformę do handlu z depozytem zabezpieczającym, która pozwala handlować pożyczonymi aktywami, płacąc odsetki od salda. Tylko pary, które mają obok siebie „M”, obsługują obecnie transakcje z depozytem zabezpieczającym.

Aby skorzystać z platformy Binance Margin, będziesz musiał przenieść aktywa z portfela tradycyjnego lub giełdowego do portfela Margin. Pożyczając możesz handlować do 5-krotności pierwotnej kwoty. Będziesz musiał płacić odsetki godzinowe prawdziwemu właścicielowi aktywów.

Binance Futures

Binance Futures to nowa platforma handlowa zaprojektowana, aby umożliwić handlowcom korzystanie z dźwigni finansowej i otwieranie zarówno długich, jak i krótkich pozycji.

Dzięki tej opcji firma zapewnia bezpośrednią konkurencję dla gigantów, takich jak market.com. Podobał nam się projekt platformy handlowej, jest łatwa w użyciu.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona serwisowa Binance Futures

Załóż konto, wybierz kontrakt, złóż zamówienie i zarządzaj swoją pozycją. Chociaż jest świetny, blednie w porównaniu z innymi platformami, ponieważ na platformie można handlować tylko ograniczoną liczbą monet, bez opcji handlu akcjami lub innymi aktywami.

Obsługiwane waluty obejmują:

 • (ETH) / USDT
 • (XRP) / USDT
 • (BCH) / USDT
 • (ADA) / USDT
 • (XLM) / USDT
 • (TRX) / USDT
 • EOS / USDT
 • (LTC) / USDT
 • (ETC) / USDT
 • (Link) / USDT

Obsługiwane zamówienia obejmują:

 • Zlecenie z limitem
 • Zlecenie Stop-Limit
 • Porządek rynkowy
 • Zlecenie Take Profit-Limit

Użytkownicy Binance nie będą musieli zakładać nowego konta, jednak z drugiej strony możesz handlować tylko wpłacając USDT.

Binance Labs

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona laboratorium Binance

Binance Labs to ramię przedsięwzięcia Binance stworzone w celu wzmocnienia i inkubacji społeczności i przedsiębiorców krypto i blockchain.

Według oficjalnej strony internetowej misją programu jest „wspieranie projektów branżowych, które pomagają rozwijać większy ekosystem blockchain, wykorzystując pełny potencjał technologii blockchain i jej wpływ społeczny, przy jednoczesnym zwiększaniu globalnego przyjęcia kryptowalut”.

Duzi inwestorzy mogą wybrać inną opcję i pracować ze startupami, które mają już działający produkt.

Program jest dostępny na całym świecie, w tym w Afryce, Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej. Koncentruje się na stablecoin, przekazach pieniężnych, płatnościach, interoperacyjności, aplikacjach i innych tego typu kanałach.

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Strona laboratorium Binance

To świetna okazja dla ludzi, którzy chcą być częścią branży. Rozważ tę opcję, jeśli masz trudności z utworzeniem niszy w branży. Możesz wykorzystać zasięg Binance, aby znaleźć mocne oparcie i popchnąć swój projekt.

Sprzedawca Fiata

Zrzut ekranu sekcji strony google.com Globalny program kupców P2P na Binance

Binance daje użytkownikom szansę bycia sprzedawca fiat. Aby zgłosić się do programu, musisz wypełnić formularz Dokumentów Google. Wypełnienie formularza może zająć około 15 minut, ale nie wszyscy kandydaci zostają zaakceptowani.

Po zatwierdzeniu będziesz mógł korzystać z wielu funkcji platformy i oferować swoje usługi większej liczbie osób.

Lista Binance

Zrzut ekranu sekcji strony binance.com Centrum użytkowników Binance

Jeśli chcesz umieścić swoją monetę na Binance, musisz spełnić wymagania platformy i wysłać wniosek ze wszystkimi wymaganymi szczegółami.

Ponadto uzyskanie odpowiedzi może zająć około miesiąca, więc bądź cierpliwy. Firma pozwala aplikować kilka razy, ale to może nie być najlepsza opcja. Lepiej jest aktualizować postępy w projekcie, gdy coś się zmienia, lub ponownie aplikować tylko wtedy, gdy projekt przechodzi do następnego kroku.

Z tego, co widzieliśmy, firma wydaje się być bardziej przyjazna dla projektów, które wspierają jej własną monetę (Binance Coin).

Zaufaj portfelowi

Portfel Trust Wallet, znany jako jeden z najbardziej niezawodnych portfeli elektronicznych, jest teraz oficjalnym portfelem Binance. Jest dostępny dla użytkowników Androida i iOS i oferuje kilka świetnych funkcji.

Obsługuje wiele walut i działa jak urok. Przede wszystkim wiadomo, że chroni Twoje dane i nie przechowuje danych osobowych na Twoim urządzeniu.

Block Explorer

Zrzut ekranu binance.com Przewodnik eksploratora łańcucha na Binance Academy

Eksplorator to przydatne narzędzie, które zapewnia doskonały wgląd w sieć blockchain. Firma promuje ją jako „przeglądarkę i wyszukiwarkę, w której użytkownicy mogą znaleźć informacje o adresach publicznych, poszczególnych blokach i transakcjach powiązanych z konkretną monetą”.

Narzędzie zapewnia szczegółowe informacje, w tym wykresy rynkowe i statystyki w czasie rzeczywistym. Uzyskasz dostęp do danych o oczekujących transakcjach, pulach wydobywczych, szybkości hashów sieci, walidatorach bloków, bogatej liście, osieroconych blokach i twardych forkach.

Wniosek

Binance Exchange to niezawodna giełda kryptowalut. Jest znana jako jedna z najbardziej przystępnych cenowo giełd kryptowalut na świecie i jest zarejestrowana w wielu krajach, co sprawia, że ​​jest bezpieczna.

Platforma oferuje setki monet i par do handlu, jednak nie wszystkie usługi mogą być dostępne na całym świecie. Niemniej jednak jest nadal uważany za niezawodną opcję dla nowych i doświadczonych handlowców ze względu na niskie opłaty i doskonałą obsługę klienta.

Większość recenzji Binance jest pozytywnych, a większość użytkowników zgadza się, że firma jest bezpieczna.

Kup monety na Binance

Ocena:

Ostateczny werdykt

Nasza ocena

7.0

Odwiedź stronę

Dajemy Binance 7.0 / 10. Oferuje dużą płynność, wiele monet do handlu i bardzo niskie opłaty. Ma też świetny UX, a jedyną przeszkodą jest włamanie do platformy. Oczywiście możesz uniknąć wpływu takiego zdarzenia na Ciebie, usuwając monety z platformy po zakończeniu handlu (tak jak powinieneś).

FAQ

Jak bezpieczna jest giełda Binance??

Binance został raz zhakowany, ale jest uważany za bezpieczny. Amerykańskie pieniądze są ubezpieczone, a firma ma fundusz na pokrycie strat w przypadku naruszenia danych lub włamania.

Czy Binance Exchange FDIC jest ubezpieczony?

Tak, depozyty w USD są zabezpieczone FDIC dla większej ochrony. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Binance przechowuje depozyty w USD na specjalnych „połączonych rachunkach powierniczych” w bankach ubezpieczonych w FDIC.

Jak mogę wypłacić pieniądze z Binance Exchange?

Możesz wypłacić pieniądze z Binance, przechodząc do opcji Wypłata w swoim profilu i wybierając monetę, którą chcesz wypłacić.

Użytkownicy mogą wymienić monetę na USD lub obsługiwaną walutę. Ta metoda wypłaty jest dostępna w niektórych krajach i może być powolna. Inną opcją jest wypłacenie monet do portfela i zamiana tych wycofanych monet za pośrednictwem portfela.

Ile czasu zajmie wycofanie się z Binance Exchange?

Wypłaty na Binance mogą być szybkie lub wolne, w zależności od charakteru Twojego konta i metody wypłaty. Wypłaty do portfele są zakończone w około 30 minut, jednak może to potrwać dłużej, jeśli Twoje konto nie jest zweryfikowane lub jeśli nie masz aktywowanego 2FA.

Takie konta mogą zająć do 5 dni. Ponadto wypłaty mogą również nie być dostępne, jeśli nie minęło 5 dni od dodania metody wypłaty lub aktywowania narzędzia zabezpieczającego, takiego jak 2FA.

Wreszcie, bezpośrednie wypłaty na konto fiat mogą zająć od 5 do 10 dni.

Jak przekonwertować kryptowaluty na finanse na Binance?

Binance US i niektóre inne lokalne strony Binance obsługują transfery kryptowalut do USD. Oto jak to zrobić:

– Wejdź na stronę główną, kliknij swój profil, przejdź do opcji Wypłata w Portfelu

– Wybierz USD pod monetą, którą chcesz wypłacić, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i wybierz metodę wypłaty

– System poprosi Cię o weryfikację transakcji

– Po zakończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem

– Kwota pojawi się na Twoim koncie w ciągu 5 do 7 dni, w zależności od metody wypłaty

Czy Binance jest nielegalne?

Nie, Binance nie jest nielegalne, jednak w niektórych krajach handel lub posiadanie kryptowalut może być nielegalne. Wymiana zakazała w przeszłości kilku krajów ze względu na zmieniające się przepisy.

Czy możemy używać Binance w USA?

Tak, możesz korzystać z Binance w USA, ale nie z wersji międzynarodowej. Binance US obsługuje użytkowników z USA i oferuje ułamek monet dostępnych na platformie międzynarodowej. Ponadto Binance US nie jest legalne ani dostępne w niektórych stanach USA, w tym na Hawajach, Waszyngtonie, Gruzji i Connecticut

Czy Binance ma portfel?

Binance nie ma własnego portfela, ale platforma dołączyła do rąk z TrustWallet, który jest sprzedawany jako oficjalny portfel platformy.

Czy mogę sprzedać krypto do USD na Binance?

W większości krajów ta usługa nie jest dostępna, ale Binance niedawno zaczęło oferować kryptowaluty do handlu fiat w niektórych częściach świata, gdzie możesz bezpośrednio sprzedawać kryptowaluty do USD.

Czy Binance raportuje do IRS?

Nie, Binance nie raportuje do IRS. Jednak jako podatnik w USA możesz być zobowiązany do zgłaszania posiadanych udziałów i zysków do IRS. Skontaktuj się z ekspertem, aby dowiedzieć się więcej.

Czy powinienem trzymać swoje monety na Binance Exchange?

Binance jest uważane za bezpieczne i wielu użytkowników pozostawia swoje monety na platformie. Firma uruchomiła specjalny program obstawiania Binance, aby zmotywować ludzi do trzymania monet na giełdzie, ponieważ jest to ważne dla płynności.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me