Bitcoin dla początkujących

Co to jest kryptowaluta?

Wydobywanie bitcoinów na komputerach

Kryptowaluty to waluty cyfrowe, które weryfikują transakcje za pomocą algorytmów matematycznych zwanych kryptografią. Bitcoin jest najpopularniejszą kryptowalutą i różni się od tradycyjnych walut tym, że nie ma centralnego organu zarządzającego, nie ma wymogu przesyłania danych osobowych i ma zestaw 21 milionów bitcoinów, które kiedykolwiek zostaną utworzone lub „wydobyte”.

Przeczytaj więcej o historii Bitcoin

Portfele Bitcoin

Portfel Bitcoin

Podczas gdy wszystkie bitcoiny są w rzeczywistości „przechowywane” w łańcuchu bloków, zdecentralizowanej księdze transakcji, będziesz potrzebować portfela cyfrowego, aby zachować dostęp do swoich bitcoinów. Te portfele przechowują Twój publiczny adres – gdzie ludzie mogą wysyłać Ci bitcoiny – i Twój klucz prywatny, ciąg znaków, który udowadnia, że ​​posiadasz bitcoiny. Dbanie o bezpieczeństwo klucza prywatnego jest konieczne, aby nikt nie mógł ukraść Twojego bitcoina.

Dowiedz się, jak założyć portfel

Jak kupić Bitcoin

Wykres słupkowy Altcoin kryptowaluty

Aby kupić bitcoiny, potrzebujesz portfela, giełdy i środków, za które je kupisz. Po skonfigurowaniu portfela musisz utworzyć konto na giełdzie, która działa jak giełda walut cyfrowych. Wymieniasz waluty fiducjarne (takie jak USD) na kryptowaluty, takie jak bitcoin. Po zakupie bitcoinów zechcesz je przenieść do swojego portfela, aby były bezpieczne.

Przeczytaj więcej o kupowaniu Bitcoinów

Najlepsze witryny hazardowe Bitcoin 2020

Najwyżej oceniane

# 1

Bovada

Logo Bovada 125% Bonus do 3750 $ 125% Bonus do 3750 $

  • Renomowana gra

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 2

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% Bonus do 1000 $ 200% Bonus do 1000 $

  • Hojne bonusy

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 3

BetOnline

Logo BetOnline 100% bonus kryptograficzny 100% bonus kryptograficzny

  • Zaakceptowano 4 kryptowaluty

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

Używanie i wydawanie bitcoinów

Używanie i wydawanie Bitcoinów

Teraz, gdy posiadasz własne bitcoiny, będziesz chciał je wykorzystać i wydać. Coraz więcej sprzedawców detalicznych oferuje bitcoiny jako metodę płatności, podobnie jak wiele organizacji charytatywnych i non-profit. Możesz także po prostu dać lub sprzedać swoje bitcoiny przyjaciołom i rodzinie lub spróbować swoich sił w obstawianiu bitcoinów w kasynie online lub bukmacherze.

Przeczytaj więcej o wydawaniu Bitcoinów

Alternatywne kryptowaluty

Alternatywne kryptowaluty

Na rynku kryptowalut Bitcoin pozostaje na szczycie. Jednak alternatywne opcje kryptograficzne zwane „altcoinami” stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników. W tym przewodniku omówimy pięć popularnych altcoinów, o których warto wiedzieć.

Zobacz wszystkie przewodniki Altcoin

Technologia Blockchain

Oprogramowanie kasyna Bitcoin

Technologia Blockchain znacząco wpłynęła na transakcje online, w szczególności wpłaty i wypłaty do iz internetowych platform hazardowych. Jest to infrastruktura, na której zbudowany jest bitcoin i od tego czasu jest wykorzystywana przez inne popularne altcoiny do ewolucji przestrzeni kryptograficznej. Kontynuuj czytanie naszego przewodnika, aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest blockchain i jak jest używany przez operatorów gier hazardowych online w celu poprawy dostępności platform, przejrzystości i szybkości transakcji.

Przewodnik po grach hazardowych Blockchain

Inne opcje zakupu bitcoinów

Kupowanie Bitcoina

Każdy samouczek dotyczący Bitcoin dla początkujących powie Ci, aby udać się na giełdę Bitcoin, aby kupić Bitcoin, ale istnieją inne opcje. Najpierw zrób trochę badań, aby sprawdzić, czy w pobliżu znajduje się bankomat Bitcoin. Jeśli tak, możesz iść i fizycznie kupić Bitcoiny w bankomacie. Otrzymasz kupon, którego możesz użyć jako chłodni lub zeskanować go do swojego portfela online.

Następnie możesz kupić Bitcoin bezpośrednio od innych użytkowników. Jest to nieco bardziej ryzykowne, ale jest to oryginalny sposób na zdobycie Bitcoina. Niektóre giełdy Bitcoin ułatwiają transfery między użytkownikami. Innym sposobem „zakupu Bitcoinów” byłaby wypłata za pomocą Bitcoin w witrynie hazardowej online. Jeśli dokonasz wpłaty za pomocą fiat, niektóre kasyna pozwalają na wypłatę za pomocą Bitcoin lub innych kryptowalut.

Oszczędzaj pieniądze grając w kasynach Bitcoin

Wartość Bitcoina

Wydobywanie bitcoinów na komputerach

Ile wart jest Bitcoin? To częste pytanie, na które prosta odpowiedź brzmi: „cokolwiek ktoś za to zapłaci”. Cena Bitcoina zmieniała się gwałtownie na przestrzeni lat. Na początku monety była warta kilka groszy. Ceny wzrosły do ​​prawie 20 000 USD podczas boomu w 2018 r. Jednym z czynników wpływających na cenę Bitcoin jest niedobór. Zawsze będzie tylko 21 milionów Bitcoinów z kwotą ponad 18,35 miliona USD, które zostały już wprowadzone do obiegu w maju 2020 r..

Następnie różne czynniki mogą wpływać na cenę Bitcoin. Istotne wiadomości dotyczące użycia lub sprzedaży Bitcoin wpłyną na cenę, a także na wszelkie regulacje rządowe dotyczące używania lub opodatkowania waluty. W związku z tym zawsze możesz oczekiwać, że Bitcoin będzie kolejką górską pod względem ceny.

Witryny, w których można wygrać Bitcoin

Jaki jest najlepszy portfel Bitcoin?

Portfel Bitcoin

Gorącym tematem w każdym przewodniku po Bitcoin dla początkujących są portfele Bitcoin. Istnieje wiele różnych rodzajów portfeli, których możesz używać do przechowywania bitcoinów. Dwa główne typy to gorące portfele i zimne portfele. Gorące portfele to programy portfeli programowych, które działają na komputerach z dostępem do Internetu lub urządzeniu mobilnym. Możesz zainstalować portfel stacjonarny lub użyć portfela mobilnego do przechowywania. Te portfele oferują uwierzytelnianie dwuskładnikowe jako podstawową funkcję bezpieczeństwa. Gorące portfele są najwygodniejsze i najlepsze dla początkujących.

Portfele typu cold wallets to portfele na urządzeniach, które nie są połączone z Internetem. Trezor jest jednym z najpopularniejszych portfeli typu cold wall i zapewnia oddzielne urządzenie do przechowywania bitcoinów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoim Bitcoinem i nie musisz martwić się awariami sprzętu z tego typu portfelem kryptowalut. Inną formą przechowywania w chłodni jest portfel papierowy. Drukujesz swój adres Bitcoin i klucze prywatne do przechowywania w chłodni. Nie możesz zhakować kartki papieru.

Dowiedz się więcej o portfelach Bitcoin

Czy faktycznie mogę używać Bitcoin?

Używanie i wydawanie Bitcoinów

We wczesnych dniach Bitcoina niewiele można było z tym zrobić. Z biegiem lat wiele firm zaczęło przyjmować tę walutę. W dzisiejszych czasach możesz używać Bitcoin do wszystkiego, od zakupów online po opłacenie rachunku za telewizję kablową lub satelitarną.

Jednym z pierwszych użytkowników Bitcoina były witryny hazardowe online. Wiele kasyn online, pokoi pokerowych online i bukmacherów online akceptuje teraz Bitcoiny jako depozyty, a wiele z nich pozwoli Ci grać z Bitcoinem.

Graj w blackjacka za pomocą Bitcoin

Jak dowiedzieć się więcej o Bitcoinie

Wykres słupkowy Altcoin kryptowaluty

Ta strona dotyczy tylko Bitcoinów dla początkujących. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na tej stronie jest wiele stron, które pomogą Ci szybko zaaklimatyzować się do kupowania Bitcoinów, jak z niego korzystać i jak grać z BTC. Sprawdź nasze strony o tym, jak kupić Bitcoin i nasz przewodnik po altcoinach, a także nasze różne przewodniki po grach hazardowych w kasynach online Bitcoin.

Zalecamy również dodanie do zakładek naszej strony z aktualnościami, ponieważ publikujemy najnowsze wiadomości na temat Bitcoin i rynku kryptowalut jako całości. Artykuły te obejmują wszystko, od najnowszych osiągnięć w technologii blockchain po najnowsze zmiany prawne dotyczące Bitcoin z całego świata.

Jeśli planujesz używać Bitcoin do hazardu online, sprawdź nasze różne strony dotyczące kasyn Bitcoin, bukmacherów Bitcoin, pokera Bitcoin i nie tylko. Oferujemy nawet przewodnik po najlepszych bonusach Bitcoin z najlepszych kasyn BTC z całego świata.

Pobierz najnowsze wiadomości dotyczące bitcoinów

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me