Coinmama

Contents

Wprowadzenie: Co to jest CoinMama?

CoinMama to giełda kryptowalut dostosowana do krypto-nowicjuszy. Oferuje tylko usługi maklerskie: kupno i sprzedaż dziesięciu kryptowalut. Nie znajdziesz portfel, wykresy portfolio lub dowolne złożone funkcje w CoinMama. Chociaż oferuje szybki i łatwy sposób zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub debetowej, CoinMama ma również wysokie opłaty, prawdopodobnie najwyższe na rynku.

Zrzut ekranu Strona główna coinmama.com Strona główna Coinmama

Pomyśl o CoinMama jako o sklepie internetowym z kryptowalutami i niewiele więcej. Główną zaletą korzystania z CoinMama jest jego ogólnoświatowa dostępność i szybkość. Wady obejmują brak funkcji, takich jak portfel i prywatne problemy.

Kup monety w Coinmama

CoinMama: wady i zalety

Plusy:

Trzy ręce trzymające się nawzajem

Przyjazny dla początkujących. Jeśli istnieje jedna giełda, za pomocą której nowicjusz może kupić swoją pierwszą monetę, jest to CoinMama. Usprawnili proces zakupu, szczegółowo wyjaśnili, a CoinMama szybko wysyła Ci monety.

Ziemia z bitcoinem

Kupowanie kryptowalut jest dostępne na całym świecie. W przeciwieństwie do innych giełd, CoinMama pomaga kupować kryptowaluty w ponad 180 krajach, nawet przy użyciu karty debetowej.

Osoba w stojaku do jogi z żarówką jako głową

Łatwe do zrozumienia przewodniki. Jednym z celów, jakie postawili sobie założyciele CoinMama, jest edukacja świata na temat kryptowalut. I pod tym względem radzą sobie dobrze. W ich bazie wiedzy znajdziesz odpowiedź na każde pytanie.

Ręka trzymająca trzy osoby

Pomocny zespół wsparcia. Chociaż CoinMama nie ma czatu na żywo ani telefonicznej obsługi klienta, ich pomoc e-mailowa dla zweryfikowanych użytkowników jest szybka i niezawodna.

Cons:


Ikona wykresu

Wysokie opłaty. Łączne opłaty CoinMama za zakup kryptowalut przy użyciu karty kredytowej wynoszą 10,9%. Korzystanie z przelewu bankowego obniża opłaty do 5%.

Ręcznie naciskając przycisk

Prostota. Zaawansowani użytkownicy kryptowalut szybko odkryją, że CoinMama oferuje niewiele za wysokie opłaty.

Bitcoin i znak sprzedaży

Sprzedaż kryptowalut jest ograniczona do Bitcoinów dla klientów z 37 europejskich krajów SEPA.

Plusy

 • Przyjazny dla początkujących
 • Kupowanie kryptowalut jest dostępne na całym świecie
 • Łatwe do zrozumienia przewodniki
 • Pomocny zespół wsparcia

Cons

 • Wysokie opłaty
 • Brak zaawansowanych funkcji handlowych
 • Wielu Europejczyków może sprzedawać tylko Bitcoiny

Plusy

Cons

 • Przyjazny dla początkujących
 • Wysokie opłaty
 • Kupowanie kryptowalut jest dostępne na całym świecie
 • Brak zaawansowanych funkcji handlowych
 • Łatwe do zrozumienia przewodniki
 • Wielu Europejczyków może sprzedawać tylko Bitcoiny
 • Pomocny zespół wsparcia

Co użytkownicy myślą o Coinmama

Z Ocena Trustpilota na poziomie 4,5 CoinMama to ulubione miejsce klientów.

Osoba pisząca w schowku

Co chwalą użytkownicy:

 • Świetne opcje płatności
 • Niezawodność
 • Szybkie i łatwe transakcje
 • Niesamowity zespół wsparcia (krzycz do Ivana – jednego z bohaterów szczęścia CoinMama)

Czego nie lubi użytkownik:

 • Ścisły proces weryfikacji
 • Wyższe opłaty
 • W niektórych krajach można tylko kupować, a NIE sprzedawać

Podsumowując, pomimo wysokich opłat, otrzymujesz to, za co płacisz – responsywne, szybkie, godne zaufania miejsce do kupowania i sprzedawania kryptowalut z zespołem wsparcia, który dba o Ciebie i słucha..

Tło CoinMama

CoinMama została założona w 2013 roku w Izraelu. Od niedawna CoinMama działa na Słowacji. CoinMama twierdzi, że obecnie obsługuje ponad 1 900 000 użytkowników w 188 krajach. Zapewniają szybką drogę do kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej / debetowej, lub z konta bankowego. Możesz także kupić więcej kryptowalut, w tym ETH, XRP i LTC.

Czy CoinMama jest bezpieczna?

Safebox z ilustracją portfela telefonicznego

Coinmama nie zapewnia portfela na żadną kryptowalutę. Nie przechowuje ani nie inwestuje środków klientów. W ten sposób CoinMama chroni się przed byciem centrum ataku. Oznacza to również, że Twoim obowiązkiem jest zabezpieczenie portfela na własnym serwerze.

Tabela porównawcza

Ta tabela porównuje Coinmama z innymi popularnymi giełdami.

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Logo Coinmama

Coinmama

 • Działa w prawie wszystkich krajach
 • Najwyższe limity zakupu bitcoinów za pomocą karty kredytowej
 • Niezawodny i zaufany broker

KUP TERAZ Logo Krakena

Kraken

 • Świetna płynność i niskie opłaty
 • Obsługuje większość krajów
 • Zaufana giełda, rozpoczęta w 2011 roku

KUP TERAZ

Usługi CoinMama

Program partnerski

Grafika informacyjna programu partnerskiego

CoinMama oferuje otwarty program partnerski. Znajdziesz go na karcie „Narzędzia marketingowe” na swoim koncie. Możesz zarobić 15% prowizji CoinMama na wszystkich zakupach Twoich poleconych. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które możesz skierować do CoinMama. Ale jest w tym haczyk. Możesz wypłacić pieniądze dopiero po 3 udanych zamówieniach złożonych przez co najmniej 3 różne osoby, które poleciłeś.

Program lojalnościowy Coinmama z obniżonymi opłatami

Prezenty i torby na zakupy w pobliżu karty lojalnościowej

Wysokie opłaty są główną wadą korzystania z CoinMama. W odpowiedzi w 2019 roku wprowadzili Coinmama Loyalty, aby zaoferować trzy poziomy oszczędności opłat. Poziomy lojalnościowe Coinmama to:

Crypto Curious. Są to nowi użytkownicy Coinmama, którzy płacą pełną opłatę (10,9%).

Entuzjaści kryptografii. Uzyskanie i utrzymanie poziomu lojalności Entuzjastów wymaga skumulowanego zakupu w wysokości 5000 USD w okresie 90 dni. Entuzjazm oszczędza 12,5% na opłatach CoinMama. Możesz także cieszyć się krótszymi czasami reakcji obsługi klienta.

Crypto Believers. Aby uzyskać i utrzymać status wierzącego, potrzebujesz łącznej kwoty zakupu 18 000 USD w okresie 90 dni. Wydanie 50 000 USD lub więcej również zapewni Ci ten poziom. Wierzący oszczędzają 25% na opłatach CoinMama i uzyskują obsługę klienta VIP.

Infografika poziomów lojalności Coinmama

Oszczędności lojalnościowe pojawiają się jako bonus kryptograficzny, gdy płacisz.

Kupony

Ilustracja kupon rabatowy

Po rejestracji od razu zauważyłem link Kupony na moim profilu. Kiedy się zarejestrowałem, nie było aktywnych promocji, ale szybkie Google dało mi kod na 5% zniżki na pierwszy zakup. Nie było jednak pola do wprowadzenia tego kuponu, więc albo nie działa, albo po prostu kliknął przynętę.

Obsługiwane metody płatności i opłaty

Możesz kupić kryptowalutę na CoinMama za pomocą dowolnej karty debetowej lub kredytowej MasterCard lub Visa. Możesz także użyć standardowego przelewu bankowego, aby kupić krypto. CoinMama nie akceptuje kart American Express, Discover Card ani Paypal.

Zrzut ekranu z metodami płatności Coinmamas Źródło – Coinmama

Metoda przelewu bankowego jest dostępna za pośrednictwem przelewu SEPA w Europie i przelewu SWIFT wszędzie indziej. Jeśli nie masz nic przeciwko czekaniu, CoinMama przyjmuje zlecenia przelewów bankowych do 12 000 USD na dzień roboczy.

Opłaty w CoinMama

Aplikacja mobilna z koncepcją transferu pieniędzy

Ceny podane na CoinMama opierają się na średniej TradeBlock XBX + 2%. Oprócz tego istnieje prowizja CoinMama (3,90%) od transakcji kupna i 0,9% opłata od transakcji sprzedaży.

Transakcje kartowe z zablokowanym kursem kryptowalut i natychmiastową dostawą, obowiązuje dodatkowa opłata za momentum w wysokości 5,00%.

W sumie wszystkie opłaty dają sumę 10,9% opłaty za zakupy kartą.

Zamówienia przelewem bankowym (SWIFT, SEPA i Faster Payments) nie są objęte opłatą za dynamikę i nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami, jeśli Twój zakup przekracza 1000 USD.

Podczas gdy CoinMama przekazuje kod sprzedawcy do wydawcy karty podczas żądania płatności, decyduje on, czy naliczyć opłatę za zaliczkę gotówkową. CoinMama radzi skontaktować się z bankiem i zakwestionować tę opłatę.

Jeśli korzystasz z konta, które nie jest domyślnie obsługiwane w walutach, możesz stawić czoła opłata za kurs wymiany do iz Twojej lokalnej waluty.

Zrzut ekranu sekcji opłat coinmama.com Źródło – Coinmama

Polecenia przelewu bankowego (SWIFT, SEPA i Faster Payments – Wielka Brytania) nie mają opłaty za dynamikę. Jeśli mieszkasz poza Europą lub Wielką Brytanią, możesz kupić krypto za pośrednictwem Przelew bankowy SWIFT. Zamówienia powyżej 1000 USD nie wiążą się z żadną dodatkową opłatą manipulacyjną. Należy pamiętać, że przelewy bankowe poniżej 1000 USD mają opłatę manipulacyjną w wysokości 20 GBP. Twój bank może też naliczyć jeszcze jedną opłatę, tym razem za zainicjowanie przelewu.

Obsługiwane kraje

Mapa świata

Coinmama obsługuje wszystkie kraje, stany i terytoria niewymienione poniżej. Jeśli nie widzisz swojego stanu lub kraju w poniższej tabeli, możesz kupować i sprzedawać na Coinmama.

Regiony objęte ograniczeniami

Kraje z ograniczeniami Kuba Krym Iran Izrael Liban Korea Północna Terytoria palestyńskie Sudan Południowy Sudan Syria
Stany USA podlegające restrykcjom Floryda, Hawaje, Nowy Meksyk, Oregon, Vermont, Hawaje
Ograniczone terytoria USA Samoa Amerykańskie Guam Mariany Północne Puerto Rico Dalekie Wyspy Dziewicze Mniejsze Stanów Zjednoczonych

Obsługiwane monety na CoinMama:

Słoiki z monetami i kryptowalutami

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Bitcoin Cash (BCH)
 3. Ethereum (ETH)
 4. Ethereum Classic (ETC)
 5. Cardano ADA
 6. Litecoin (LTC)
 7. Qtum (QTUM)
 8. Ripple (XRP)
 9. Tezos (XTZ)
 10. EOS (EOS)

Limity i płynność

Koncepcja analizy rynku akcji

Limity transakcji Coinmama są kroczącymi ograniczeniami. Oznacza to, że mają one zastosowanie do dowolnego 24-godzinnego lub 30-dniowego okresu. Limity transakcji są resetowane na podstawie Twoich wydatków, a nie pierwszego dnia miesiąca. Możesz sprawdzić swoje limity, logując się na swoje konto i wybierając „limity”.

Limity CoinMama liczą wszystkie Twoje transakcje – zarówno kupno, jak i sprzedaż – razem.

Poziom 1 (limit transakcji na koncie: 15 000 USD) Codziennie: Karta (tylko kup): 5000 USD / 5 zamówień Przelew bankowy (kup & sprzedać): 12 000 USD Miesięczny: Karta (tylko kup): 15 000 USD / 20 zamówień Limit przelewu (kup & sprzedaży): 15 000 USD / 50 zamówień
Poziom 2 (limit transakcji na koncie: 50 000 USD) Codziennie: Karta (tylko kup): 5 zamówień / 5000 USD Przelew (kup & sprzedaży): 10 zamówień / 30000 $ Miesięczny: Karta (tylko kup): 30 zamówień / 30000 $ Przelew (kup &sprzedaży): 50 zamówień / 50000 USD
Poziom 3 (limit transakcji na koncie: 1000000 USD) Codziennie: Karta (tylko kup): 5 zamówień / 7500 $ Limit przelewu (kup & sprzedaży): 10 zamówień / 30000 $ Miesięczny: Karta (tylko kup): 30 zamówień / 40 000 $ Przelew (kup &sprzedaży): 50 zamówień / 100 000 USD

Aby przejść na poziom 2 & 3, musisz najpierw wydać 7500 USD lub równowartość w kryptowalutach w CoinMama. Będziesz także musiał przeprowadzić dodatkową weryfikację, podając:

 • jeszcze jeden ważny dowód tożsamości i
 • rachunek za media lub
 • wyciąg bankowy z ostatnich 6 miesięcy

Przesyłasz te dokumenty za pomocą formularza weryfikacyjnego na swoim koncie CoinMama.

Tekst VIP z koroną

Poziom 4 jest zarezerwowana dla kupujących z wysokimi biletami. Jeśli jesteś jednym z nich, skontaktuj się z CoinMama pod adresem [email protected] Przeprowadzą Cię przez niezbędną weryfikację i wymagania KYC.

Interfejs użytkownika

W tym czasie CoinMama ma tylko interfejs sieciowy. Nie ma aplikacji CoinMama, więc aby uzyskać dostęp do strony internetowej, musisz użyć przeglądarki mobilnej w telefonie.

Telefon komórkowy z napisem „No Coinmama App” na ekranie

Najważniejsze opcje, których potrzebujesz – Kup, Sprzedaj & Konto – są wybitne. Nie ma nic innego, co mogłoby przeszkodzić temu poglądowi. Będziesz potrzebował dodatkowego aplikacja portfela na komputerze, aby korzystać z witryny.

Czas wpłaty

Na CoinMama nie ma bezpośrednich wpłat ani powiązanych kont kredytowych / bankowych. Kupujesz monety bezpośrednio od CoinMama. Należy pamiętać, że masz 30 minut na złożenie zamówienia i potwierdzenie adresu portfela. W przeciwnym razie Twoje zamówienie zostanie anulowane.

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Logo Coinmama

Coinmama

 • Działa w prawie wszystkich krajach
 • Najwyższe limity zakupu bitcoinów za pomocą karty kredytowej
 • Niezawodny i zaufany broker

KUP TERAZ Logo Krakena

Kraken

 • Świetna płynność i niskie opłaty
 • Obsługuje większość krajów
 • Zaufana giełda, rozpoczęta w 2011 roku

KUP TERAZ

Jak szybko CoinMama wysyła Twoje monety?

Światła prędkości

Korzystanie z karty:

 • Jak tylko potwierdzisz adres portfela odbiorcy, Twoje monety dotrą w ciągu 10-20 minut.

Za pomocą przelewu bankowego:

 • Europa. Realizacja przelewów bankowych SEPA zajmuje około 24 godzin. Jeśli Twoja płatność nie dotrze do CoinMama w ciągu siedmiu dni, wygaśnie, a monety nie zostaną wysłane.
 • Reszta świata. Realizacja przelewów bankowych SWIFT zajmuje 2-3 dni robocze.

Obsługa klienta

Osoba rozmawiająca z chat-botem

CoinMama nie ma czatu na żywo ani pomocy telefonicznej. Jest tylko chatbot & wsparcie emailowe.

Wsparcie weryfikacji konta działa 24/7, podczas gdy możesz uzyskać:

 • Obsługa klienta: niedziela-czwartek 9: 00-18: 00 GMT + 3
 • Zapytania biznesowe: niedziela-czwartek 9: 00-18: 00 GMT + 3

Bezpieczeństwo

Zrzut ekranu z Twittera

15 lutego 2019r lista 450000 e-maili i zaszyfrowanych haseł użytkowników CoinMama zarejestrowanych do 5 sierpnia 2017 r. została opublikowana w ciemnym rejestrze internetowym.

Chociaż nikt nie mógł ukraść kryptowaluty użytkowników, ujawnienie danych osobowych było nieuniknione. W tym czasie CoinMama zachęcała swoich użytkowników do zmiany haseł, 2FA lub podobny środek bezpieczeństwa nadal nie został wprowadzony.

Prywatność

Koncepcja przechowywania danych

CoinMama nie przechowuje danych klientów na serwerach wymiany, ale samo to nie gwarantuje Twojej prywatności. Ponieważ CoinMama jest licencjonowana przez FinCEN i IMPA, ma wdrożone procedury Poznaj swojego klienta (KYC) i przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML). Nie możesz handlować żadną kwotą bez podania swoich danych osobowych, tj. weryfikacja konta.

Deska z poziomem pierwszym

KYC Level 1 jest potrzebny do rozpoczęcia kupowania lub sprzedawania kryptowalut. Jak zobaczysz za chwilę, musisz podać adres e-mail, imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu, kraj, adres, dowód osobisty / prawo jazdy / paszport oraz selfie z dokumentem tożsamości.

Plansza z poziomami drugim i trzecim

Poziomy KYC 2 & 3 są potrzebne do wyższych limitów wydatków. W takich przypadkach musisz przesłać dodatkowy ważny dowód tożsamości, dowód zamieszkania i potwierdzenie źródła funduszy.

Czy Coinmama usunie Twoje dane osobowe, jeśli o to poprosisz?

Przewodnik po CoinMama: Jak kupić Bitcoiny na CoinMama

Utwórz infografikę konta coinmama

Utwórz konto

Krok 1: Zarejestruj się

Zarejestruj się na CoinMama

Krok 2: Potwierdź swój adres e-mail

Kliknij łącze Potwierdzenie

Weryfikacja konta

Weryfikacja użytkownika trwa obecnie kilka godzin. Podczas majowego Halvingu Bitcoinów weryfikacja mojego konta zajęła mniej niż 24 godziny.

Krok 3: Wprowadź swoje dane osobowe

Zweryfikuj dane osobowe na CoinMama

Krok 4: Prześlij swoje dokumenty

Weryfikacja CoinMama, prześlij swoje dokumenty

Krok 5: poczekaj na weryfikację

Czekanie na zgodę

Krok 6: Gotowy do zakupów!

Powitanie po weryfikacji

Konto do finansowania & Wypłata środków

Na CoinMama za każdym razem, gdy kupujesz lub sprzedajesz, dodajesz swoją metodę płatności. Nie ma możliwości zasilenia konta kryptowalutą.

Minimalna kwota transakcji dla zamówień zakupu kryptowaluty na CoinMama wynosi 50 USD. Za sprzedaż kryptowaluty najmniejszą kwotą, jaką możesz sprzedać, jest BTC lub inny ekwiwalent kryptograficzny w wysokości 50 USD.

Kupowanie monet na Coinmama

Krok 1: Wybierz wstępnie zdefiniowaną wartość lub wprowadź kwotę niestandardową

Kup kryptowaluty na CoinMama

Krok 2: Wpisz adres swojego portfela

Wprowadź adres swojego portfela

Krok 3: Wybierz metodę płatności

Wybierz metodę płatności

Krok 4: Kup za pomocą karty bankowej lub przelewu bankowego

Kup kartą

Krok 4a: Zaakceptuj Warunki korzystania z usługi SEPA

SEPA ToC

Krok 4a: Instrukcje przelewu bankowego SEPA

Instrukcje SEPA

Krok 4b: Potwierdź adres swojego portfela

Potwierdź swój portfel

Sprzedaż monet na CoinMama

Krok 1: Wybierz kwotę do sprzedaży

Sprzedaj Bitcoiny

Krok 2: Wybierz metodę wypłaty

Wybierz metodę wypłaty

Krok 3: Wprowadź dane bankowe

Wprowadź dane bankowe (SWIFT)

Typowe oszustwa CoinMama, których należy unikać

Pośrednik & Oszustwa związane z zarządzaniem kontem

Wyskakujące okienko okazji dożywotniej

Typowy scenariusz zakłada, że ​​broker, z którym nigdy nie miałeś kontaktu, przychodzi do Ciebie z „życiową szansą”. Ponadto ci „brokerzy” przychodzą do Ciebie, wspominając o gwarantowanym zwrocie z inwestycji lub żądają wysłania środków w celu wypłaty zysków. CoinMama nie oferuje tego typu usług, więc możesz rozpoznać oszustwo, jeśli ktoś przedstawia się jako „Broker CoinMama”.

„Agent” CoinMama kontaktuje się z Tobą

Stuprocentowe wyskakujące okienko z prawdziwą ofertą

Osoba, która jest blisko związana z poprzednim rodzajem oszustwa, kontaktuje się z Tobą podszywającym się pod „Agenta CoinMama”. CoinMama nie zapewnia wsparcia telefonicznego, telemarketingu ani sprzedaży bezpośredniej. Jeśli skontaktuje się z Tobą w ten sposób osoba reprezentująca CoinMama, skontaktuj się z CoinMama za pośrednictwem oficjalnego e-maila lub sieci społecznościowych.

Oszustwa handlowe

Wyskakujące okienko płatności nie powiodło się

Po pierwsze, zawsze wysyłaj zakupy CoinMama do swojego portfela, a nie do portfela żadnego sprzedawcy. Oszustwo handlowe ma miejsce, gdy używasz kryptowalut do kupowania czegoś w sklepie internetowym. W przypadku oszustwa fałszywy sprzedawca twierdzi, że nie otrzymał płatności. Można to łatwo obalić przez potwierdzenie Blockchain. Ponadto możesz użyć dowolnego eksploratora blockchain, aby zobaczyć transakcje portfela sprzedawcy, wprowadzając adres jego portfela.

Inne oszustwa

Wyskakujące okienko z innymi oszustwami

Niektóre oszustwa obejmują szerszy zakres niż CoinMama. Ale jeśli ktoś odkryje, że masz konto CoinMama, może pomyśleć o tobie jako o ofierze szybkiego oszustwa. Fałszywe wsparcie techniczne wymagające bezpośredniego dostępu do Twojego komputera może uzyskać wszelkie zapisane przez Ciebie informacje. Oszustwa randkowe są prostsze. Miła osoba po drugiej stronie prosi o przesłanie mu małego znaku miłości w postaci BTC.

Porównanie z innymi giełdami

CoinMama kontra Binance

Coinmama vs Binance

Binance natychmiast prosi o włączenie uwierzytelniania dwuetapowego. Możesz również złożyć wniosek o zakup na Binance bez wcześniejszej weryfikacji KYC. W przeciwieństwie do CoinMama, Binance oferuje kupowanie monet od lokalnych sprzedawców i płatności przez stronę trzecią (Simplex, Koinal…) wraz z zakupami kredytów bankowych. Zarówno CoinMama, jak i Binance są dostępne na całym świecie.

CoinMama vs. CoinBase

Coinmama vs Coinbase

CoinMama obejmuje znacznie więcej krajów świata niż CoinBase. Mimo że CoinBase oferuje bardziej zaawansowane funkcje i sposoby zarabiania darmowych monet, są one mało warte, jeśli nie możesz uzyskać do nich dostępu ze swojego kraju zamieszkania.

CoinMama vs. Bitstamp

Coinmama vs Bitstamp

CoinMama i Bitstamp wymagają przejścia procesu KYC, zanim będziesz mógł handlować. Proces weryfikacji przebiega tak samo jak na CoinMama. Zaletą Bitstamp nad CoinMama jest obecność 2FA. Ale 5% opłat za Bitstamp oprócz opłat za momentum sprawia, że ​​są prawie równe pod względem ceny.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, CoinMama to bezpieczny i szybki sposób na zakup kryptowalut. Ich stawki są najwyższe na rynku, bez względu na to, czy używasz karty bankowej, czy przelewu bankowego. Z drugiej strony możesz mieć swoje monety w portfelu w ciągu kilku minut.

Kup monety w Coinmama

Werdykt:

Ocena: 6,0 na 10.

Ostateczny werdykt

Nasza ocena

6.0

Odwiedź stronę

FAQ

Czy CoinMama FDIC jest ubezpieczona?

Nie. Bezdepozytowe produkty inwestycyjne, takie jak CoinMama, nie są ubezpieczone przez FDIC.

Jak mogę wyciągnąć pieniądze z CoinMama?

W ogóle nie możesz zatrzymać swojego crpto w CoinMama. Nie oferują żadnego rodzaju portfela ani usług związanych z portfelem, więc nie musisz martwić się o to, że wyciągniesz swoje pieniądze z Coinmama. W przypadku fiat wystarczy złożyć wniosek o wypłatę i podać informacje o swoim banku.

Ile czasu zajmie wycofanie się z tej wymiany?

Gdy CoinMama zatwierdzi Twoją płatność i potwierdzisz adres portfela, monety zostaną wysłane do Twojego portfela w ciągu 10 minut. Będziesz mógł je zobaczyć, gdy tylko transakcja zostanie potwierdzona w Blockchain. Zwykle dzieje się to w ciągu kilku minut, ale może potrwać dłużej, gdy Blockchain jest zajęty.

Czy powinienem zachować swoje monety na CoinMama?

Nie możesz trzymać swoich monet na CoinMama. Zamiast tego potrzebujesz portfela z własnym hostingiem, który obsługuje zakupione kryptowaluty. Coinmama nie pozwoli Ci nawet dokończyć zakupu, dopóki nie podasz adresu portfela, na który mają wysłać monety.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector